GKS Radziechowy-Wieprz II

Adres: ul. Św. Marcina 23, 34-381 Radziechowy
WWW: http://www.radziechowy.futbolowo.pl

Prezes: Jakubiec Henryk
Kierownik: Świniański Jacek
Trener: Kozieł Mariusz

Rok założenia: 1947
Barwy: Granatowo - Czarne
Nazwa stadionu: Stadion w Wieprzu
Pojemność stadionu: 300 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 100m. x 60m.

Mistrz Klasy B: 2014/15

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Patryk Ciasnochabramkarz
2Adrian Rodakbramkarz
3Mariusz Koziełobrońca
4Kamil Najzerobrońca
5Kamil Ostręgaobrońca
6Miłosz Świniańskiobrońca
7Piotr Barcikpomocnik
8Artur Dziedzicpomocnik
9Mateusz Gołekpomocnik
10Adam Gowinpomocnik
11Kacper Kosiecpomocnik
12Dawid Markielpomocnik
13Dawid Nogapomocnik
14Wiktor Pudapomocnik
15Dariusz Pytlarzpomocnik
16Kacper Stańcopomocnik
17Marcin Wróbelpomocnik
18Marek Zuziakpomocnik
19Ariel Dziedzicnapastnik
20Kacper Marszałeknapastnik
21Kamil Skrzypeknapastnik

Najlepsi strzelcy

12
Marcin Byrtek
10
Krzysztof Kupczak
4
Wojciech Barcik
Ariel Dziedzic
Krzysztof Figura
Radosław Tracz
2
Piotr Barcik
Dawid Markiel
Grzegorz Szymoński
Marek Zuziak
1
Mikołaj Franusik
Rafał Hałat
Kamil Ostręga
Dariusz Pytlarz
Kamil Skrzypek
Tomasz Urbaś

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

29.07.201717:00PPJeleśniaWORadziechowy II
12.08.201716:00KAWęgierska G.4:0 (2:0)Radziechowy II
15.08.201715:00PPRadziechowy II0:4 (0:3)Leśna
20.08.201715:00KARadziechowy II2:0 (1:0)Lipowa
27.08.201715:00KABabia Góra3:2 (1:1)Radziechowy II
09.09.201716:00KAPewel M.1:4 (0:2)Radziechowy II
17.09.201715:00KARadziechowy II6:4 (5:0)Czernichów
01.10.201715:00KARadziechowy II3:2 (0:0)Pietrzykowice
07.10.201715:00KAMilówka3:0 (2:0)Radziechowy II
15.10.201715:00KARadziechowy II3:0 (2:0)Gilowice
22.10.201715:00KARajcza5:1 (3:1)Radziechowy II
04.11.201713:30KACisiec1:1 (0:0)Radziechowy II
11.11.201713:00KAUjsoły1:3 (0:0)Radziechowy II
19.11.201713:00KARadziechowy II8:2 (4:1)Soła Ż.
25.11.201713:00KARadziechowy II5:0 (2:0)Sopotnia
02.04.201815:00KARadziechowy II0:2 (0:0)Węgierska G.
08.04.201815:00KALipowa1:0 (0:0)Radziechowy II
15.04.201815:00KARadziechowy II3:2 (1:0)Babia Góra
22.04.201814:00KASopotnia1:1 (1:1)Radziechowy II
29.04.201815:00KARadziechowy II0:2 (0:2)Pewel M.
03.05.201815:00KACzernichów1:2 (1:1)Radziechowy II
06.05.201817:00KARadziechowy II1:3 (1:1)Ujsoły
13.05.201814:00KAPietrzykowice2:1 (1:1)Radziechowy II
20.05.201815:00KARadziechowy II1:6 (0:3)Milówka
27.05.201817:00KAGilowice1:0 (1:0)Radziechowy II
02.06.201816:00KARadziechowy II0:7 (0:2)Rajcza
10.06.201816:00KASoła Ż.3:1 (1:0)Radziechowy II
17.06.201815:00KARadziechowy II6:1 (3:0)Cisiec

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

01.08.201718:00Radziechowy II2:2 (1:0,1:0,0:2)Ujsoły
04.08.201718:00Radziechowy II1:11 (0:5)Milówka
10.02.2018MilówkaRadziechowy II
03.03.201815:00LipowaRadziechowy II
11.03.201814:00Radziechowy II1:3 (0:2)Cisiec
17.03.201814:00Milówka4:0 (1:0)Radziechowy II
18.03.201814:00Radziechowy IIMazańcowice

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom3064
2Bełk3056
3Czaniec3051
4Radziechowy3050
5Wodzisław3048
6Wilcza3045
7Tychy II3042
8Goczałkowice3041
9Gaszowice3038
10Jasienica3038
11Racibórz3034
12Landek3034
13TSP II3033
14Ustroń3033
15Skoczów3027
16Lędziny3024
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.3081
2Bestwina3060
3Drogomyśl3057
4Wisła3057
5Koszarawa Ż.3053
6Puńców3050
7Dankowice3049
8Chybie3046
9Jaworze3042
10Góral3040
11Łękawica3040
12Zebrzydowice3034
13Pruchna3029
14Żabnica3024
15Leśna3014
16Wilkowice306
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bestwinka2459
2Rekord II2458
3Pisarzowice2455
4Kaniów2443
5Czechowice-Dz. II2442
6Kobiernice2440
7Międzyrzecze2436
8Hecznarowice2435
9Wapienica2427
10Buczkowice2427
11Bystra (k. Bielska)2416
12Godziszka2415
13Mazańcowice240
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2656
2Goleszów2652
3Skoczów II2651
4Zabłocie2648
51909 Piast2646
6Pogwizdów2642
7Kończyce W.2640
8Brenna2636
9Pielgrzymowice2633
10Bąków2632
11Dębowiec2630
12Strumień2626
13Kaczyce2626
14Ochaby260
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2670
2Milówka2664
3Węgierska G.2664
4Pietrzykowice2655
5Babia Góra2649
6Radziechowy II2635
7Lipowa2630
8Sopotnia2630
9Gilowice2628
10Ujsoły2623
11Soła Ż.2622
12Czernichów2620
13Pewel M.2619
14Cisiec2619
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów2259
2Międzybrodzie2254
3Ligota2249
4Jaworze II2239
5Grodziec2235
6Kozy2232
7Wilamowice2231
8Rybarzowice2229
9Bujaków2220
10Zabrzeg2218
11Kalna 2216
12Łodygowice220
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna1845
2Pogórze1841
3Hażlach1833
4Górki W.1832
5Wielkie II1825
6Nierodzim1825
7Pierściec1819
8Iskrzyczyn1817
9Rudnik1815
10Golasowice183
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Zarzecze2047
2Juszczyna2043
3Korbielów2039
4Jeleśnia2038
5Słotwina2035
6Pewel Śl.2029
7Bystra (k. Żywca)2028
8Trzebinia2024
9Łękawica II2020
10Kocierz2014
11Przyborów201