GKS Radziechowy-Wieprz II

Adres: ul. Św. Marcina 23, 34-381 Radziechowy
WWW: http://www.radziechowy.futbolowo.pl

Prezes: Jakubiec Henryk
Kierownik: Świniański Jacek
Trener: Artur Kitka

Rok założenia: 1947
Barwy: Granatowo - Czarne
Nazwa stadionu: Stadion w Wieprzu
Pojemność stadionu: 300 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 100m. x 60m.

Mistrz Klasy B: 2014/15

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Adrian Rodakbramkarz
2Konrad Matlakobrońca
3Kamil Najzerobrońca
4Marcin Rypieńobrońca
5Miłosz Świniańskiobrońca
6Piotr Barcikpomocnik
7Krzysztof Figurapomocnik
8Mateusz Gołekpomocnik
9Adam Gowinpomocnik
10Mateusz Korczykpomocnik
11Kacper Kosiecpomocnik
12Jakub Leszczewskipomocnik
13Dawid Markielpomocnik
14Adam Medwidpomocnik
15Dariusz Pytlarzpomocnik
16Michał Rypieńpomocnik
17Dominik Syposzpomocnik
18Sebastian Świniańskipomocnik
19Krzysztof Kupczaknapastnik
20Kacper Marszałeknapastnik

Najlepsi strzelcy

6
Wojciech Płaza
4
Artur Kitka
3
Wojciech Barcik
Adam Gowin
Kacper Kosiec
Krzysztof Kupczak
Konrad Matlak
2
Krzysztof Figura
Jakub Kwaśny
Maciej Łącki
1
Piotr Barcik
Tomasz Franusik
Mateusz Korczyk
Jakub Łukaszek
Michał Rypień
Kacper Śleziak
Miłosz Świniański

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

05.08.201811:00PPRadziechowy II0:6 (0:2)Żabnica
15.08.201811:00KAJuszczyna1:2 (0:0)Radziechowy II
19.08.201816:00KARadziechowy II1:1 (0:0)Leśna
25.08.201816:00KAZarzecze0:0 (0:0)Radziechowy II
01.09.201817:00KARadziechowy II2:0 (2:0)Babia Góra
08.09.201816:00KASopotnia2:1 (1:1)Radziechowy II
16.09.201816:00KARadziechowy II4:2 (3:0)Gilowice
23.09.201816:00KALipowa1:3 (0:1)Radziechowy II
30.09.201816:00KARadziechowy II1:2 (0:1)Pietrzykowice
06.10.201816:00KAWęgierska G.1:1 (0:0)Radziechowy II
14.10.201814:00KARadziechowy II1:3 (1:1)Milówka
21.10.201811:00KASoła Ż.1:0 (0:0)Radziechowy II
28.10.201814:00KARadziechowy II2:0 (0:0)Ujsoły
03.11.201814:00KAŻabnica4:1 (3:0)Radziechowy II
31.03.201914:00KARadziechowy II3:0 (3:0)Juszczyna
07.04.201915:00KALeśna2:0 (1:0)Radziechowy II
14.04.201915:00KARadziechowy II1:1 (1:0)Zarzecze
22.04.201915:00KABabia Góra2:1 (2:0)Radziechowy II
28.04.201915:00KARadziechowy II1:0 (0:0)Sopotnia
01.05.201916:00KAGilowice3:2 (1:1)Radziechowy II
05.05.201917:00KARadziechowy II4:2 (4:2)Lipowa
12.05.201914:00KAPietrzykowice2:0 (0:0)Radziechowy II
19.05.201914:00KARadziechowy II1:3 (0:2)Węgierska G.
25.05.201916:00KAMilówka5:1 (3:1)Radziechowy II
02.06.201917:00KARadziechowy II3:2 (2:0)Soła Ż.
08.06.201917:00KAUjsoły2:1 (2:0)Radziechowy II
15.06.201916:00KARadziechowy II1:4 (0:0)Żabnica

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

29.07.201815:00Radziechowy II1:5 (1:3)Lipowa
17.02.201911:00Cisiec0:3 (0:0)Radziechowy II
03.03.201911:00Radziechowy II4:0 (2:0)Cięcina U19
17.03.201911:00Lipowa0:0Radziechowy II
24.03.201911:00Radziechowy II2:2 (2:2)Bystra (k. Żywca)

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec3061
2Jasienica3058
3Ustroń3057
4Bełk3054
5Łaziska Grn.3052
6Tychy II3051
7Czechowice-Dz.3050
8Goczałkowice3044
9Wilcza3037
10Radziechowy3036
11TSP II3036
12Wodzisław3032
13Landek3030
14Racibórz3027
15Gaszowice3026
16Połomia3013
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów3279
2Drogomyśl3274
3BKS Stal3268
4Bestwina3262
5Dankowice3262
6Rekord II3253
7Góral3250
8Puńców3250
9Koszarawa Ż.3248
10Rajcza3241
11Wisła3240
12Jaworze3236
13Bestwinka3235
14Chybie3230
15Łękawica3230
16Zebrzydowice3226
17Pruchna3219
18Kończyce M.327
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II2463
2Pisarzowice2451
3Bronów2448
4Wilkowice2446
5Międzyrzecze2443
6Kobiernice2438
7Hecznarowice2437
8Kaniów2429
9Wapienica2426
10Międzybrodzie2425
11Buczkowice2421
12Bystra (k. Bielska)2418
13Godziszka247
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień2663
21909 Piast2662
3Goleszów2646
4Pogórze2641
5Istebna2640
6Pogwizdów2638
7Brenna2638
8Bąków2635
9Skoczów II2631
10Pielgrzymowice2630
11Kończyce W.2629
12Zabłocie2629
13Hażlach2616
14Dębowiec2613
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Żabnica2665
2Pietrzykowice2665
3Milówka2664
4Węgierska G.2651
5Leśna2640
6Babia Góra2639
7Lipowa2636
8Radziechowy II2631
9Gilowice2629
10Ujsoły2627
11Zarzecze2626
12Sopotnia2620
13Soła Ż.2614
14Juszczyna2612
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1852
2Kozy1841
3Ligota1836
4Rybarzowice1827
5Bujaków1821
6Grodziec1821
7Zabrzeg1821
8Łodygowice1814
9Mazańcowice1811
10Kalna 188
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1645
2Iskrzyczyn1630
3Nierodzim1629
4Wielkie II1625
5Kaczyce1622
6Górki W.1618
7Ochaby1617
8Rudnik1615
9Golasowice166
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)2256
2Czernichów2249
3Jeleśnia2241
4Słotwina2240
5Pewel Śl.2238
6Trzebinia2237
7Korbielów2233
8Cisiec2229
9TS Przyborów2222
10Kocierz2221
11Pewel M.2216
12Przyborów220