KS Iskra Rybarzowice

Adres: ul. Beskidzka 66, 43-378 Rybarzowice (klub) / ul. Topolowa, 43-378 Rybarzowice (stadion)
Telefon(y): +48 510 113 931
E-mail: iskrarybarzowice@vp.pl
WWW: http://ksiskrarybarzowice.futbolowo.pl

Prezes: Paweł Gorczewski
Kierownik: Wojciech Paluch
Trener: Roman Mordarski

Rok założenia: 2007
Barwy: Niebiesko - Czerwono - Żółte
Nazwa stadionu: Stadion Iskry Rybarzowice
Pojemność stadionu: 300 miejsc (200 siedzących)
Wymiary boiska: 90m. x 45m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Andrzej Prządkabramkarz
2Armin Trymbulakbramkarz
3Mariusz Giertlerobrońca
4Bartłomiej Kocurobrońca
5Fabian Malikobrońca
6Kamil Pisarskiobrońca
7Mateusz Steklaobrońca
8Jacek Wajdzikobrońca
9Krystian Dobijapomocnik
10Łukasz Filarekpomocnik
11Piotr Giertlerpomocnik
12Adam Gilowskipomocnik
13Adam Gorczewskipomocnik
14Bartosz Gorczewskipomocnik
15Paweł Gorczewskipomocnik
16Jakub Grzybekpomocnik
17Sławomir Guzekpomocnik
18Kamil Hylaszekpomocnik
19Tomasz Kubicapomocnik
20Jakub Michalskipomocnik
21Mateusz Pietrusiakpomocnik
22Kamil Rusinpomocnik
23Daniel Świniańskipomocnik
24Marek Ucherpomocnik
25Łukasz Walaszekpomocnik
26Marek Wawrzonkowskipomocnik
27Wojciech Dobijanapastnik
28Wojciech Paluchnapastnik

Najlepsi strzelcy

13
Piotr Giertler
8
Adam Gorczewski
3
Tomasz Kubica
Fabian Malik
Marek Ucher
2
Łukasz Filarek
Kamil Hylaszek
Andrzej Prządka
1
Mariusz Giertler
Sławomir Guzek
Bartłomiej Kocur
Mateusz Pietrusiak
Mateusz Stekla
Jacek Wajdzik
Łukasz Walaszek
Marek Wawrzonkowski

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

29.07.201717:30PPBronów3:2 (3:0)Rybarzowice
19.08.201717:00KBZabrzeg0:2 (0:1)Rybarzowice
26.08.201717:00KBRybarzowice1:3 (1:3)Ligota
03.09.201715:00KBJaworze II5:0 (1:0)Rybarzowice
09.09.201717:00KBRybarzowice2:1 (1:0)Bujaków
16.09.201717:00KBWilamowice4:2 (1:1)Rybarzowice
24.09.201716:00KBBronów12:0 (3:0)Rybarzowice
30.09.201716:00KBRybarzowice1:0 (0:0)Grodziec
07.10.201716:00KBŁodygowice0:1 (0:0)Rybarzowice
14.10.201716:00KBRybarzowice0:0 (0:0)Kalna
21.10.201715:00KBKozy7:0 (0:0)Rybarzowice
28.10.201715:00KBRybarzowice0:1 (0:0)Międzybrodzie
07.04.201816:00KBRybarzowice5:2 (3:0)Zabrzeg
15.04.201816:00KBLigota4:1 (3:1)Rybarzowice
21.04.201816:00KBRybarzowice2:1 (0:0)Jaworze II
28.04.201816:00KBBujaków0:4 (0:2)Rybarzowice
03.05.201815:00KBRybarzowice1:1 (0:0)Wilamowice
05.05.201817:00KBRybarzowice1:3 (1:1)Bronów
12.05.201816:00KBGrodziec6:1 (1:1)Rybarzowice
19.05.201816:00KBRybarzowice14:0 (6:0)Łodygowice
27.05.201817:00KBKalna 1:2 (0:1)Rybarzowice
31.05.201816:00KBRybarzowice2:3 (2:2)Kozy
09.06.201816:00KBMiędzybrodzie12:1 (6:1)Rybarzowice

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

18.07.201718:00Rybarzowice5:4 (?:?)Godziszka
04.08.201718:30Rudnik2:2 (0:0)Rybarzowice
08.08.201718:00Lipowa3:2 (2:0)Rybarzowice
18.02.201810:00Górki W.2:3 (1:3)Rybarzowice
25.02.201817:30Bystra (k. Bielska)7:1 (2:0)Rybarzowice
04.03.201815:00KorbielówRybarzowice
10.03.201811:00Buczkowice6:1 (2:0)Rybarzowice
24.03.2018RybarzowiceZarzecze
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom3064
2Bełk3056
3Czaniec3051
4Radziechowy3050
5Wodzisław3048
6Wilcza3045
7Tychy II3042
8Goczałkowice3041
9Gaszowice3038
10Jasienica3038
11Racibórz3034
12Landek3034
13TSP II3033
14Ustroń3033
15Skoczów3027
16Lędziny3024
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.3081
2Bestwina3060
3Drogomyśl3057
4Wisła3057
5Koszarawa Ż.3053
6Puńców3050
7Dankowice3049
8Chybie3046
9Jaworze3042
10Góral3040
11Łękawica3040
12Zebrzydowice3034
13Pruchna3029
14Żabnica3024
15Leśna3014
16Wilkowice306
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bestwinka2459
2Rekord II2458
3Pisarzowice2455
4Kaniów2443
5Czechowice-Dz. II2442
6Kobiernice2440
7Międzyrzecze2436
8Hecznarowice2435
9Wapienica2427
10Buczkowice2427
11Bystra (k. Bielska)2416
12Godziszka2415
13Mazańcowice240
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2656
2Goleszów2652
3Skoczów II2651
4Zabłocie2648
51909 Piast2646
6Pogwizdów2642
7Kończyce W.2640
8Brenna2636
9Pielgrzymowice2633
10Bąków2632
11Dębowiec2630
12Strumień2626
13Kaczyce2626
14Ochaby260
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2670
2Milówka2664
3Węgierska G.2664
4Pietrzykowice2655
5Babia Góra2649
6Radziechowy II2635
7Lipowa2630
8Sopotnia2630
9Gilowice2628
10Ujsoły2623
11Soła Ż.2622
12Czernichów2620
13Pewel M.2619
14Cisiec2619
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów2259
2Międzybrodzie2254
3Ligota2249
4Jaworze II2239
5Grodziec2235
6Kozy2232
7Wilamowice2231
8Rybarzowice2229
9Bujaków2220
10Zabrzeg2218
11Kalna 2216
12Łodygowice220
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna1845
2Pogórze1841
3Hażlach1833
4Górki W.1832
5Wielkie II1825
6Nierodzim1825
7Pierściec1819
8Iskrzyczyn1817
9Rudnik1815
10Golasowice183
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Zarzecze2047
2Juszczyna2043
3Korbielów2039
4Jeleśnia2038
5Słotwina2035
6Pewel Śl.2029
7Bystra (k. Żywca)2028
8Trzebinia2024
9Łękawica II2020
10Kocierz2014
11Przyborów201