GLKS Wilkowice

Adres: ul. Samotna 12, 43-365 Wilkowice
Telefon(y): 334 706 703
WWW: http://glks-wilkowice.pl

Prezes: Ryszard Rączka
Kierownik: Marek Kubica
Trener: Krzysztof Bąk

Rok założenia: 1950
Barwy: Czerwono - Zielono - Żółte
Nazwa stadionu: Stadion GOSiR Wilkowice
Pojemność stadionu: 500 miejsc
Wymiary boiska: 100m. x 65m.

Mistrz Klasy A: 2015/16

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Damian Górnybramkarz
2Dawid Grabskibramkarz
3Krzysztof Bąkobrońca
4Miłosz Ceglarekobrońca
5Juraj Dančíkobrońca
6Łukasz Jastrzębskiobrońca
7Marek Kolarczykobrońca
8Paweł Koziełobrońca
9Maciej Marekobrońca
10Karol Czulakpomocnik
11Krystian Ducpomocnik
12Dominik Kępyspomocnik
13Artur Kliśpomocnik
14Patryk Kochańskipomocnik
15Mateusz Krawczykpomocnik
16Dawid Kruczekpomocnik
17Mateusz Kubaszekpomocnik
18Piotr Kubicapomocnik
19Michał Łukaszewskipomocnik
20Kosma Mojżeszpomocnik
21Piotr Strączekpomocnik
22Kamil Ujmiakpomocnik
23Maciej Wiewiórapomocnik
24Kamil Więcekpomocnik
25Sebastian Zawadzkipomocnik
26Dawid Zielińskipomocnik
27Jakub Caputanapastnik
28Mateusz Fiedornapastnik
29Kamil Jakubiecnapastnik
30Paweł Toboreknapastnik
31Wojciech Wajdanapastnik

Najlepsi strzelcy

27
Piotr Strączek
6
Juraj Dančík
Mateusz Fiedor
5
Jakub Caputa
4
Dominik Kępys
3
Wojciech Wajda
2
Krzysztof Bąk
Łukasz Jastrzębski
Patryk Kochański
1
Dawid Grabski
Mateusz Krawczyk
Dawid Kruczek

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

11.08.201817:00KAWilkowice4:2 (3:0)Hecznarowice
18.08.201817:00KAMiędzyrzecze1:2 (1:0)Wilkowice
25.08.201817:00KAWilkowice3:3 (0:3)Wapienica
01.09.201817:00KAWilkowice2:8 (2:6)Czechowice-Dz. II
08.09.201816:00KABronów3:3 (1:2)Wilkowice
15.09.201816:00KAWilkowice6:2 (4:1)Pisarzowice
23.09.201816:00KAMiędzybrodzie1:4 (1:3)Wilkowice
29.09.201813:00KAWilkowice4:2 (2:1)Buczkowice
07.10.201816:00KAKobiernice2:2 (2:0)Wilkowice
13.10.201816:00KAWilkowice9:0 (4:0)Godziszka
21.10.201815:00KABystra (k. Bielska)0:8 (0:3)Wilkowice
27.10.201815:00KAWilkowice-:-Rekord II
04.11.201814:00KAKaniów1:7 (1:4)Wilkowice
23.03.201915:00KAHecznarowice2:0 (1:0)Wilkowice
31.03.201915:00KAWilkowice2:2 (0:2)Międzyrzecze
06.04.201916:00KAWapienica2:3 (1:3)Wilkowice
14.04.201913:00KACzechowice-Dz. II3:2 (2:2)Wilkowice
20.04.201911:00KAWilkowice1:1 (0:1)Bronów

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

21.07.201815:00Wilkowice2:1 (0:1)Żabnica
26.07.201818:30Wilkowice4:3 (1:2)Leśna
31.07.201818:00Pietrzykowice2:1 (1:1)Wilkowice
27.10.201814:00Wilamowice3:2 (1:1)Wilkowice
01.02.201919:30Wisła3:2 (2:1)Wilkowice
09.02.201914:30Wilkowice2:1 (0:0)Rajcza
17.02.201919:00Wilkowice6:5 (4:2)Stal Chełm Śląski
24.02.201913:00Pietrzykowice3:3 (2:1)Wilkowice
03.03.201913:00Wilkowice5:6 (3:2)Żabnica
08.03.201917:00Wilkowice2:4 (0:2)Milówka
16.03.201915:00WilkowiceBystra (k. Żywca)

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2142
2Czaniec2141
3Jasienica2140
4Bełk2140
5Tychy II2138
6Łaziska Grn.2133
7Czechowice-Dz.2131
8Wilcza2127
9Radziechowy2126
10TSP II2125
11Goczałkowice2124
12Wodzisław2122
13Racibórz2122
14Landek2122
15Gaszowice2119
16Połomia217
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów2358
2Drogomyśl2349
3BKS Stal2348
4Dankowice2348
5Bestwina2345
6Rekord II2339
7Puńców2337
8Góral2335
9Koszarawa Ż.2333
10Wisła2332
11Jaworze2329
12Rajcza2328
13Bestwinka2328
14Łękawica2322
15Zebrzydowice2320
16Chybie2317
17Pruchna239
18Kończyce M.234
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień1738
21909 Piast1737
3Goleszów1729
4Pogórze1729
5Pogwizdów1728
6Zabłocie1726
7Pielgrzymowice1725
8Bąków1725
9Istebna1725
10Brenna1719
11Skoczów II1618
12Kończyce W.1614
13Hażlach1711
14Dębowiec179
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1643
2Żabnica1741
3Pietrzykowice1738
4Węgierska G.1632
5Lipowa1625
6Radziechowy II1622
7Zarzecze1720
8Ujsoły1618
9Leśna1617
10Sopotnia1717
11Gilowice1616
12Babia Góra1614
13Soła Ż.1610
14Juszczyna168
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1133
2Kozy1125
3Ligota1119
4Rybarzowice1019
5Bujaków1115
6Zabrzeg1013
7Grodziec1111
8Łodygowice118
9Mazańcowice116
10Kalna 115
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec927
2Wielkie II918
3Nierodzim918
4Iskrzyczyn917
5Ochaby911
6Kaczyce98
7Górki W.88
8Rudnik96
9Golasowice93
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)1437
2Czernichów1428
3Pewel Śl.1426
4Jeleśnia1321
5Korbielów1420
6Słotwina1320
7Trzebinia1319
8Cisiec1317
9Pewel M.1116
10TS Przyborów1210
11Kocierz129
12Przyborów110