GLKS Wilkowice

Adres: ul. Samotna 12, 43-365 Wilkowice
Telefon(y): 334 706 703
WWW: http://glks-wilkowice.pl

Prezes: Ryszard Rączka
Kierownik: Marek Kubica
Trener: Krzysztof Bąk

Rok założenia: 1950
Barwy: Czerwono - Zielono - Żółte
Nazwa stadionu: Stadion GOSiR Wilkowice
Pojemność stadionu: 500 miejsc
Wymiary boiska: 100m. x 65m.

Mistrz Klasy A: 2015/16

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Damian Górnybramkarz
2Dawid Grabskibramkarz
3Krzysztof Bąkobrońca
4Miłosz Ceglarekobrońca
5Juraj Dančíkobrońca
6Łukasz Jastrzębskiobrońca
7Marek Kolarczykobrońca
8Paweł Koziełobrońca
9Maciej Marekobrońca
10Karol Czulakpomocnik
11Krystian Ducpomocnik
12Dominik Kępyspomocnik
13Artur Kliśpomocnik
14Patryk Kochańskipomocnik
15Mateusz Krawczykpomocnik
16Dawid Kruczekpomocnik
17Mateusz Kubaszekpomocnik
18Piotr Kubicapomocnik
19Arkadiusz Lenkiewiczpomocnik
20Michał Łukaszewskipomocnik
21Kosma Mojżeszpomocnik
22Michał Rajpomocnik
23Piotr Strączekpomocnik
24Kamil Ujmiakpomocnik
25Maciej Wiewiórapomocnik
26Kamil Więcekpomocnik
27Sebastian Zawadzkipomocnik
28Dawid Zielińskipomocnik
29Jakub Caputanapastnik
30Mateusz Fiedornapastnik
31Kamil Jakubiecnapastnik
32Paweł Toboreknapastnik
33Wojciech Wajdanapastnik

Najlepsi strzelcy

36
Piotr Strączek
9
Jakub Caputa
8
Dominik Kępys
7
Mateusz Fiedor
6
Juraj Dančík
3
Krzysztof Bąk
Wojciech Wajda
2
Łukasz Jastrzębski
Patryk Kochański
Maciej Wiewióra
1
Dawid Grabski
Mateusz Krawczyk
Dawid Kruczek
Michał Łukaszewski
Kosma Mojżesz

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

11.08.201817:00KAWilkowice4:2 (3:0)Hecznarowice
18.08.201817:00KAMiędzyrzecze1:2 (1:0)Wilkowice
25.08.201817:00KAWilkowice3:3 (0:3)Wapienica
01.09.201817:00KAWilkowice2:8 (2:6)Czechowice-Dz. II
08.09.201816:00KABronów3:3 (1:2)Wilkowice
15.09.201816:00KAWilkowice6:2 (4:1)Pisarzowice
23.09.201816:00KAMiędzybrodzie1:4 (1:3)Wilkowice
29.09.201813:00KAWilkowice4:2 (2:1)Buczkowice
07.10.201816:00KAKobiernice2:2 (2:0)Wilkowice
13.10.201816:00KAWilkowice9:0 (4:0)Godziszka
21.10.201815:00KABystra (k. Bielska)0:8 (0:3)Wilkowice
27.10.201815:00KAWilkowice-:-Rekord II
04.11.201814:00KAKaniów1:7 (1:4)Wilkowice
23.03.201915:00KAHecznarowice2:0 (1:0)Wilkowice
31.03.201915:00KAWilkowice2:2 (0:2)Międzyrzecze
06.04.201916:00KAWapienica2:3 (1:3)Wilkowice
14.04.201913:00KACzechowice-Dz. II3:2 (2:2)Wilkowice
20.04.201911:00KAWilkowice1:1 (0:1)Bronów
27.04.201911:00KAPisarzowice3:1 (1:0)Wilkowice
04.05.201917:00KAWilkowice6:0 (3:0)Międzybrodzie
11.05.201917:00KABuczkowice2:3 (1:1)Wilkowice
18.05.201917:00KAWilkowice4:1 (2:1)Kobiernice
25.05.201916:00KAGodziszka0:6 (0:2)Wilkowice
01.06.201917:00KAWilkowice1:1 (1:0)Bystra (k. Bielska)
15.06.201916:00KAWilkowice2:2 (1:1)Kaniów

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

21.07.201815:00Wilkowice2:1 (0:1)Żabnica
26.07.201818:30Wilkowice4:3 (1:2)Leśna
31.07.201818:00Pietrzykowice2:1 (1:1)Wilkowice
27.10.201814:00Wilamowice3:2 (1:1)Wilkowice
01.02.201919:30Wisła3:2 (2:1)Wilkowice
09.02.201914:30Wilkowice2:1 (0:0)Rajcza
17.02.201919:00Wilkowice6:5 (4:2)Stal Chełm Śląski
24.02.201913:00Pietrzykowice3:3 (2:1)Wilkowice
03.03.201913:00Wilkowice5:6 (3:2)Żabnica
08.03.201917:00Wilkowice2:4 (0:2)Milówka
16.03.201915:00WilkowiceBystra (k. Żywca)

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec3061
2Jasienica3058
3Ustroń3057
4Bełk3054
5Łaziska Grn.3052
6Tychy II3051
7Czechowice-Dz.3050
8Goczałkowice3044
9Wilcza3037
10Radziechowy3036
11TSP II3036
12Wodzisław3032
13Landek3030
14Racibórz3027
15Gaszowice3026
16Połomia3013
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów3279
2Drogomyśl3274
3BKS Stal3268
4Bestwina3262
5Dankowice3262
6Rekord II3253
7Góral3250
8Puńców3250
9Koszarawa Ż.3248
10Rajcza3241
11Wisła3240
12Jaworze3236
13Bestwinka3235
14Chybie3230
15Łękawica3230
16Zebrzydowice3226
17Pruchna3219
18Kończyce M.327
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II2463
2Pisarzowice2451
3Bronów2448
4Wilkowice2446
5Międzyrzecze2443
6Kobiernice2438
7Hecznarowice2437
8Kaniów2429
9Wapienica2426
10Międzybrodzie2425
11Buczkowice2421
12Bystra (k. Bielska)2418
13Godziszka247
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień2663
21909 Piast2662
3Goleszów2646
4Pogórze2641
5Istebna2640
6Pogwizdów2638
7Brenna2638
8Bąków2635
9Skoczów II2631
10Pielgrzymowice2630
11Kończyce W.2629
12Zabłocie2629
13Hażlach2616
14Dębowiec2613
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Żabnica2665
2Pietrzykowice2665
3Milówka2664
4Węgierska G.2651
5Leśna2640
6Babia Góra2639
7Lipowa2636
8Radziechowy II2631
9Gilowice2629
10Ujsoły2627
11Zarzecze2626
12Sopotnia2620
13Soła Ż.2614
14Juszczyna2612
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1852
2Kozy1841
3Ligota1836
4Rybarzowice1827
5Bujaków1821
6Grodziec1821
7Zabrzeg1821
8Łodygowice1814
9Mazańcowice1811
10Kalna 188
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1645
2Iskrzyczyn1630
3Nierodzim1629
4Wielkie II1625
5Kaczyce1622
6Górki W.1618
7Ochaby1617
8Rudnik1615
9Golasowice166
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)2256
2Czernichów2249
3Jeleśnia2241
4Słotwina2240
5Pewel Śl.2238
6Trzebinia2237
7Korbielów2233
8Cisiec2229
9TS Przyborów2222
10Kocierz2221
11Pewel M.2216
12Przyborów220