LKS Mazańcowice

Adres: ul. Sportowa 1, 43-391 Mazańcowice
E-mail: gandzel@vp.pl

Prezes: Wieczorek Wacław
Kierownik: Szymon Gandzel
Trener: Zbigniew Fijak

Data założenia: 20.03.1987
Barwy: Niebiesko - Białe
Nazwa stadionu: Stadion LKS Mazańcowice
Pojemność stadionu: 140 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 102m. x 64m.

Sukcesy:

Mistrz Klasy B:
2004/05
Mistrz Klasy C: 1996/97

Zdobywca PP w Podokręgu:
Finalista PP w Podokręgu:

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Przemysław Janikbramkarz
2Sylwester Kunickibramkarz
3Michał Stecbramkarz
4Michał Buczekobrońca
5Mateusz Dąbrowskiobrońca
6Wojciech Florekobrońca
7Szymon Gandzelobrońca
8Przemysław Greczkaobrońca
9Patryk Grzybekobrońca
10Łukasz Mentelobrońca
11Piotr Pezdaobrońca
12Damian Wojciechowskiobrońca
13Hubert Żmudaobrońca
14Waldemar Adamczykpomocnik
15Krzysztof Bednarczykpomocnik
16Wojciech Blachurapomocnik
17Krzysztof Bryczpomocnik
18Patryk Góralczykpomocnik
19Jarosław Jankowskipomocnik
20Krzysztof Jarczokpomocnik
21Jarosław Kierlinpomocnik
22Grzegorz Kmiecikpomocnik
23Maciej Kopećpomocnik
24Marcin Kubiczekpomocnik
25Maciej Kulapomocnik
26Daniel Luzakpomocnik
27Daniel Miklerpomocnik
28Paweł Nowakpomocnik
29Piotr Parciapomocnik
30Jakub Parkasiewicz pomocnik
31Łukasz Podkańskipomocnik
32Dariusz Roczynapomocnik
33Daniel Rodakpomocnik
34Paweł Ruffpomocnik
35Sebastian Świderpomocnik
36Grzegorz Wasztylpomocnik
37Adrian Witkowskipomocnik
38Adrian Wojciechowskipomocnik
39Wojciech Wojtasikpomocnik
40Łukasz Boguckinapastnik
41Patryk Romaniaknapastnik
42Olaf Szkiłądźnapastnik

Najlepsi strzelcy

5
Grzegorz Kmiecik
3
Hubert Żmuda
2
Krzysztof Brycz
Łukasz Mentel
Grzegorz Wasztyl
1
Waldemar Adamczyk
Wojciech Blachura
Łukasz Bogucki
Wojciech Florek
Patryk Góralczyk
Patryk Grzybek
Jarosław Jankowski
Jarosław Kierlin
Paweł Nowak
Dariusz Roczyna
Daniel Rodak
Paweł Ruff
Michał Stec
Olaf Szkiłądź

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

25.08.201816:00KBKozy1:0 (1:0)Mazańcowice
01.09.201817:00KBKalna 9:0 (5:0)Mazańcowice
09.09.201817:00KBMazańcowice1:4 (1:1)Ligota
16.09.201815:00KBBujaków7:1 (3:1)Mazańcowice
22.09.201816:00KBMazańcowice5:3 (2:2)Rybarzowice
29.09.201816:00KBGrodziec7:0 (4:0)Mazańcowice
06.10.201815:30KBMazańcowice0:7 (0:7)Wilamowice
13.10.201815:00KBMazańcowice2:6 (1:3)Zabrzeg
20.10.201815:30KBMazańcowice0:7 (0:2)Łodygowice
14.04.201917:00KBMazańcowice0:2 (0:0)Kozy
20.04.201911:00KBMazańcowice8:1 (3:0)Kalna
28.04.201916:00KBLigota2:2 (1:1)Mazańcowice
04.05.201917:00KBMazańcowice1:1 (0:1)Bujaków
11.05.201917:00KBRybarzowice3:2 (1:0)Mazańcowice
18.05.201917:00KBMazańcowice1:4 (1:1)Grodziec
25.05.201917:00KBWilamowice5:1 (2:1)Mazańcowice
01.06.201916:00KBZabrzeg5:1 (1:0)Mazańcowice
08.06.201916:00KBŁodygowice2:4 (1:2)Mazańcowice

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

10.03.201911:00Kalna 2:2 (0:0)Mazańcowice
15.03.201919:00Zabrzeg3:1 (1:1)Mazańcowice
24.03.201916:00Mazańcowice1:6 (0:4)Istebna
07.04.201911:00Rudnik1:4 (0:2)Mazańcowice

Zdjęcia stadionu

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec3061
2Jasienica3058
3Ustroń3057
4Bełk3054
5Łaziska Grn.3052
6Tychy II3051
7Czechowice-Dz.3050
8Goczałkowice3044
9Wilcza3037
10Radziechowy3036
11TSP II3036
12Wodzisław3032
13Landek3030
14Racibórz3027
15Gaszowice3026
16Połomia3013
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów3279
2Drogomyśl3274
3BKS Stal3268
4Bestwina3262
5Dankowice3262
6Rekord II3253
7Góral3250
8Puńców3250
9Koszarawa Ż.3248
10Rajcza3241
11Wisła3240
12Jaworze3236
13Bestwinka3235
14Chybie3230
15Łękawica3230
16Zebrzydowice3226
17Pruchna3219
18Kończyce M.327
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II2463
2Pisarzowice2451
3Bronów2448
4Wilkowice2446
5Międzyrzecze2443
6Kobiernice2438
7Hecznarowice2437
8Kaniów2429
9Wapienica2426
10Międzybrodzie2425
11Buczkowice2421
12Bystra (k. Bielska)2418
13Godziszka247
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień2663
21909 Piast2662
3Goleszów2646
4Pogórze2641
5Istebna2640
6Pogwizdów2638
7Brenna2638
8Bąków2635
9Skoczów II2631
10Pielgrzymowice2630
11Kończyce W.2629
12Zabłocie2629
13Hażlach2616
14Dębowiec2613
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Żabnica2665
2Pietrzykowice2665
3Milówka2664
4Węgierska G.2651
5Leśna2640
6Babia Góra2639
7Lipowa2636
8Radziechowy II2631
9Gilowice2629
10Ujsoły2627
11Zarzecze2626
12Sopotnia2620
13Soła Ż.2614
14Juszczyna2612
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1852
2Kozy1841
3Ligota1836
4Rybarzowice1827
5Bujaków1821
6Grodziec1821
7Zabrzeg1821
8Łodygowice1814
9Mazańcowice1811
10Kalna 188
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1645
2Iskrzyczyn1630
3Nierodzim1629
4Wielkie II1625
5Kaczyce1622
6Górki W.1618
7Ochaby1617
8Rudnik1615
9Golasowice166
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)2256
2Czernichów2249
3Jeleśnia2241
4Słotwina2240
5Pewel Śl.2238
6Trzebinia2237
7Korbielów2233
8Cisiec2229
9TS Przyborów2222
10Kocierz2221
11Pewel M.2216
12Przyborów220