LKS Zamek Grodziec

Adres: ul. Kościelna 9, 43-386 Grodziec
Telefon(y): 694 406 669 (prezes)
WWW: http://lkszamek.futbolowo.pl

Prezes: Łukasz Krzempek
Kierownik: -
Trener: Roman Folek

Rok założenia: 1983
Barwy: żółto-zielone
Nazwa stadionu: Stadion Zamku Grodziec Śląski
Pojemność stadionu: brak danych
Wymiary boiska: 98m. x 64m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Bartosz Gryczbramkarz
2Łukasz Krzempekbramkarz
3Michał Gruszkaobrońca
4Adrian Koziarobrońca
5Norbert Kubalaobrońca
6Kamil Machalicaobrońca
7Kamil Michalakobrońca
8Mateusz Pykaobrońca
9Krzysztof Skorupaobrońca
10Mateusz Strzelecobrońca
11Piotr Zawadaobrońca
12Michał Bukowczanpomocnik
13Grzegorz Chałupskipomocnik
14Kamil Ciapkapomocnik
15Mateusz Figurapomocnik
16Radosław Folekpomocnik
17Tomasz Kieczkapomocnik
18Damian Rusinpomocnik
19Michał Suchypomocnik
20Roman Foleknapastnik
21Dawid Hatalanapastnik
22Michał Jarconapastnik
23Przemysław Pacioreknapastnik

Najlepsi strzelcy

6
Roman Folek
5
Michał Gruszka
Tomasz Kieczka
4
Radosław Folek
3
Grzegorz Chałupski
Mateusz Figura
Kamil Machalica
2
Dawid Hatala
Krzysztof Skorupa
1
Norbert Kubala
Przemysław Paciorek
Damian Rusin
Michał Suchy

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

03.08.201916:00PPBujaków1:2 (1:1)Grodziec
17.08.201916:00KBZabrzeg1:1 (0:0)Grodziec
21.08.201918:00PPGrodziec0:1 (0:0)Wilkowice
25.08.201911:00KBGrodziec9:2 (5:1)Łodygowice
01.09.201914:00KBRybarzowice3:4 (2:3)Grodziec
07.09.201916:00KBGrodziec1:3 (1:0)Kozy
15.09.201916:00KBTSP III5:1 (2:1)Grodziec
21.09.201916:00KBGrodziec3:3 (0:1)Godziszka
29.09.201911:00KBJaworze II1:2 (1:0)Grodziec
06.10.201915:00KBMazańcowice0:8 (0:4)Grodziec
13.10.201912:00KBGrodziec7:3 (2:2)Bujaków

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

17.07.201918:30Grodziec5:3 (2:2)Nierodzim
20.07.201918:00RudnikGrodziec
09.08.201918:00Grodziec6:1 Jaworze II
13.08.201918:30Grodziec5:3 (0:1)Rudnik
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Tychy II1020
2Odra1020
3Książenice1020
4Czechowice-Dz.1019
5Goczałkowice1018
6Czaniec1018
7TSP II1017
8Jasienica1016
9Ustroń1015
10Łaziska Grn.1015
11Landek1012
12Bełk1010
13MKP Odra109
14Radziechowy108
15Wilcza107
16Skoczów102
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Lędziny1125
2Pszczyna1125
3Bestwina1123
4Wisła Wlk.1122
5Cielmice1119
6Dankowice1117
7Studzienice1117
8Jaworze1117
9Łąka1115
10Bestwinka1114
11BKS Stal1113
12Wola1112
13Czechowice-Dz. II1112
14Rekord II119
15Rudołtowice117
16Bieruń114
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1125
2Drogomyśl1124
3Puńców1123
4Rajcza1020
5Wisła1119
6Góral1117
71909 Piast1116
8Milówka1116
9Strumień1115
10Koszarawa Ż.1114
11Zebrzydowice1114
12Żabnica1013
13Pietrzykowice1111
14Chybie1110
15Pruchna1110
16Goleszów114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1131
2Istebna1127
3Kończyce M.1125
4Kończyce W.1017
5Skoczów II1117
6Pierściec1117
7Brenna1115
8Pogwizdów1115
9Bąków1111
10Zabłocie119
11Iskrzyczyn119
12Pielgrzymowice118
13Nierodzim118
14Hażlach105
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Sopotnia1022
2Leśna1020
3Ujsoły1020
4Węgierska G.919
5Bystra (k. Żywca)1018
6Gilowice1018
7Czernichów916
8Radziechowy II1016
9Babia Góra912
10Lipowa912
11Soła Ż.1012
12Zarzecze93
13Słotwina102
14Jeleśnia91
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Ligota925
2Kozy821
3TSP III719
4Grodziec917
5Rybarzowice917
6Czaniec II911
7Jaworze II810
8Zabrzeg910
9Godziszka99
10Bujaków94
11Łodygowice93
12Mazańcowice92
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast719
2Rudnik718
3Ochaby712
4Wielkie II79
5Górki W.79
6Kaczyce78
7Dębowiec77
8Piast II87
9Golasowice74
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II819
2Cisiec715
3Juszczyna714
4Korbielów713
5Ślemień812
6Trzebinia710
7Cięcina66
8Kocierz64
9TS Przyborów84
10Pewel Śl.63