LKS Strażak Dębowiec

Adres: ul. Katowicka 6, 43-426 Dębowiec
Telefon(y): +48 503 514 705, +48 504 065 259
WWW: http://debowiec.futbolowo.pl/

Prezes: Marek Staniek
Kierownik: Marcin Moskwik
Trener: Roman Folek (do 16.09. 2017 r Marcin Sitko)

Rok założenia: 1995
Barwy: Biało - Niebiesko - Czerwone
Nazwa stadionu: Gminny w Dębowcu
Pojemność stadionu: 150 miejsc (80 miejsc siedzących)
Wymiary boiska: 100m. x 62m.

Sukcesy:

 

Mistrz C Klasy: 2006/2007.

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Mateusz Cienciałabramkarz
2Mateusz Machalicabramkarz
3Krystian Sierantbramkarz
4Błażej Szewczykbramkarz
5Daniel Dudaobrońca
6Marcin Gogółkaobrońca
7Grzegorz Kałużaobrońca
8Kamil Michalakobrońca
9Marek Sadowskiobrońca
10Michał Stabrawaobrońca
11Michał Bijokpomocnik
12Marcin Billigpomocnik
13Waldemar Bulandrapomocnik
14Paweł Graffpomocnik
15Kamil Harwotpomocnik
16Maciej Homapomocnik
17Wojciech Kajsturapomocnik
18Tomasz Kałużapomocnik
19Adam Moskwikpomocnik
20Daniel Orawskipomocnik
21Rafał Pećpomocnik
22Kamil Pupekpomocnik
23Dawid Sierantpomocnik
24Tomasz Staniekpomocnik
25Adrian Szczypkapomocnik
26Maciej Winiewiczpomocnik
27Paweł Zającpomocnik
28Denis Zamarskipomocnik
29Arkadiusz Olszarnapastnik
30Dominik Pytelnapastnik
31Marek Stanieknapastnik
32Daniel Więceknapastnik
33Emil Zegadłonapastnik

Najlepsi strzelcy

6
Emil Zegadło
5
Waldemar Bulandra
4
Dominik Pytel
2
Maciej Winiewicz
1
Marcin Gogółka
Wojciech Kajstura
Sławosz Karelus
Daniel Orawski
Rafał Peć
Kamil Pupek
Denis Zamarski

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

06.08.201717:00KAZabłocie5:1 (4:1)Dębowiec
19.08.201717:00KABąków5:1 (3:0)Dębowiec
27.08.201717:00KAKończyce M.3:0 (2:0)Dębowiec
02.09.201716:00KADębowiec7:1 (1:1)Ochaby
09.09.201716:00KAKaczyce4:1 (1:0)Dębowiec
16.09.201716:00KADębowiec0:2 (0:1)Pielgrzymowice
19.09.201716:30KADębowiec0:3 (0:2)Goleszów
30.09.201715:00KADębowiec1:5 (0:3)Brenna
04.10.201716:15KAKończyce W.0:3 (0:3)Dębowiec
08.10.201715:00KASkoczów II1:3 (0:0)Dębowiec
14.10.201715:00KADębowiec0:2 (0:0)1909 Piast
21.10.201715:00KAStrumień4:3 (1:2)Dębowiec
28.10.201715:00KADębowiec2:0 (0:0)Pogwizdów
07.04.201815:00KADębowiecWOZabłocie
14.04.201815:00KAGoleszów1:0 (0:0)Dębowiec
21.04.201815:00KADębowiec2:2 (1:0)Bąków

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

24.07.201718:00Dębowiec5:7 (3:4)Pogórze
28.07.201718:30Blaszok5:2 (3:1)Dębowiec
30.07.201717:00DębowiecNierodzim
03.08.201718:30Dębowiec5:0 (3:0)Górki W.
13.01.201815:00Dębowiec4:8 (1:4)Agencja Piłkarska WS Progres
28.01.201814:00Dębowiec1:3 (1:1)Kończyce W.
04.02.201812:00Dębowiec5:2 (2:0,1:0,2:2)Rudnik
11.02.201814:00DębowiecPogórze
18.02.201812:00Dębowiec6:3 (4:1)Grodziec
24.02.201813:00Dębowiec0:8 (0:2)KS 94 Rachowice
26.02.201819:00DębowiecZabrzeg
04.03.201811:00Chybie6:1 (3:0)Dębowiec
11.03.201819:00Ligota3:5 (2:2)Dębowiec
18.03.2018Czechowice-Dz. IIDębowiec
18.03.201818:00DębowiecRekord II
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom2142
2Bełk2037
3Czaniec2135
4Wodzisław2134
5Radziechowy2131
6Goczałkowice2029
7Wilcza2029
8Tychy II2028
9TSP II2128
10Landek2126
11Gaszowice2025
12Ustroń2124
13Racibórz2023
14Jasienica2023
15Skoczów2022
16Lędziny2116
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1950
2Bestwina1943
3Drogomyśl1938
4Wisła1936
5Dankowice1933
6Koszarawa Ż.1932
7Góral1931
8Puńców1929
9Jaworze1927
10Chybie1926
11Pruchna2021
12Łękawica1920
13Zebrzydowice1919
14Żabnica1915
15Leśna209
16Wilkowice195
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bestwinka1642
2Rekord II1640
3Pisarzowice1639
4Hecznarowice1524
5Międzyrzecze1623
6Kobiernice1623
7Kaniów1522
8Czechowice-Dz. II1621
9Wapienica1518
10Buczkowice1618
11Bystra (k. Bielska)1515
12Godziszka1611
13Mazańcowice160
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1636
2Goleszów1634
3Kończyce M.1631
4Pogwizdów1630
51909 Piast1630
6Skoczów II1626
7Brenna1624
8Bąków1624
9Kończyce W.1620
10Strumień1619
11Dębowiec1619
12Kaczyce1618
13Pielgrzymowice1617
14Ochaby160
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1748
2Rajcza1745
3Milówka1743
4Babia Góra1734
5Pietrzykowice1732
6Radziechowy II1729
7Czernichów1720
8Lipowa1719
9Gilowice1718
10Sopotnia1717
11Cisiec1712
12Pewel M.1710
13Soła Ż.1710
14Ujsoły179
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1439
2Międzybrodzie1435
3Ligota1329
4Jaworze II1429
5Kozy1423
6Wilamowice1420
7Grodziec1319
8Rybarzowice1419
9Zabrzeg1412
10Bujaków148
11Kalna 147
12Łodygowice140
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1128
2Istebna1021
3Górki W.1120
4Wielkie II1117
5Nierodzim1016
6Hażlach1014
7Iskrzyczyn1114
8Pierściec1112
9Rudnik116
10Golasowice101
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1331
2Trzebinia1324
3Zarzecze1223
4Pewel Śl.1223
5Jeleśnia1223
6Korbielów1321
7Słotwina1319
8Łękawica II1314
9Bystra (k. Żywca)1313
10Kocierz1310
11Przyborów131