PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

GKS Tychy II

Adres: Barona 30, 43-100 Tychy
Telefon(y): +48 322 275 045
E-mail: biuro@tyski-sport.pl
WWW: http://gkstychy.info/

Prezes: Leszek Bartnicki
Kierownik: Janusz Adamus
Trener: Jarosław Zadylak

Rok założenia: 1971
Barwy: Zielono - Czarno - Czerwone
Nazwa stadionu: Kompleks Sportowy Paprocany w Tychach
Adres stadionu: ul. Sikorskiego 110, 43-100 Tychy
Pojemność stadionu: 900 miejsc (w tym 420 siedzących)
Wymiary boiska: 60m. x 90m.
Oświetlenie: tak
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Mateusz Maciejowskibramkarz
2Adrian Odyjewskibramkarz
3Aleksander Biegańskiobrońca
4Szymon Bielusiakobrońca
5Natan Dzięgielewskiobrońca
6Łukasz Kopczykobrońca
7Maciej Mańkaobrońca
8Kamil Szymuraobrońca
9Arkadiusz Wolakobrońca
10Jan Biegańskipomocnik
11Maciej Blachpomocnik
12Kacper Danapomocnik
13Łukasz Grzeszczykpomocnik
14Adam Hachułapomocnik
15Kamil Jochemczykpomocnik
16Kamil Kokoszkapomocnik
17Anatolii Kozlenkopomocnik
18Daniel Kręciwilkpomocnik
19Tomasz Krężelokpomocnik
20Kacper Laskośpomocnik
21Adrian Legenzowpomocnik
22Krzysztof Machowskipomocnik
23Marcel Misztalpomocnik
24Łukasz Monetapomocnik
25Łukasz Norkowskipomocnik
26Oliver Nowakpomocnik
27Adrian Orlińskipomocnik
28Michał Paluchpomocnik
29Miłosz Pawlusińskipomocnik
30Jakub Piątekpomocnik
31Kacper Piątekpomocnik
32Dominik Połappomocnik
33Konrad Rabiejpomocnik
34Kajetan Rutkowskipomocnik
35Artur Sippomocnik
36Marcel Stefaniakpomocnik
37Adam Trzcionkapomocnik
38Kacper Żelazowskipomocnik
39Mariusz Bojarskinapastnik
40Dawid Kasprzyknapastnik
41Szymon Lewickinapastnik
42Michał Staniuchanapastnik
43Bartosz Zarębskinapastnik

Najlepsi strzelcy

6
Dawid Kasprzyk
Szymon Lewicki
3
Aleksander Biegański
Mariusz Bojarski
Michał Paluch
2
Kamil Kokoszka
Łukasz Kopczyk
Kacper Piątek
1
Jan Biegański
Szymon Bielusiak
Tomasz Krężelok
Marcel Misztal
Łukasz Norkowski
Oliver Nowak
Miłosz Pawlusiński
Jakub Piątek
Kajetan Rutkowski
Michał Staniucha

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

25.07.202014:004LPszczyna2:1 (1:1)Tychy II
01.08.202011:004LTychy II0:2 (0:1)Łękawica
08.08.202017:004LKsiążenice3:1 (3:0)Tychy II
15.08.202011:004LTychy II4:0 (2:0)Odra Centrum
22.08.202017:004LRadziechowy2:1 (0:0)Tychy II
30.08.202011:004LTychy II2:2 (1:1)Turza Śl.
05.09.202016:004LPrzyszowice3:0 (0:0)Tychy II
13.09.202011:004LTychy II3:2 (2:2)Landek
19.09.202011:004LTSP II3:5 (0:2)Tychy II
26.09.202011:004LTychy II4:0 (1:0)Jasienica
03.10.202013:304LRozwój3:1 (1:0)Tychy II
11.10.202011:004LTychy II4:2 (2:0)Bełk
17.10.202015:004LOdra3:2 (2:1)Tychy II
24.10.202015:004LCzechowice-Dz.1:3 (1:1)Tychy II
15.11.202011:004LTychy II1:3 (1:0)Ustroń
28.11.202013:004LCzaniec1:5 (0:1)Tychy II

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

04.07.202011:00Landek5:1 (4:0)Tychy II
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1639
2Książenice1635
3Landek1530
4Turza Śl.1629
5Rozwój1628
6Bełk1627
7Jasienica1627
8Ustroń1624
9Tychy II1622
10TSP II1621
11Łękawica1519
12Czaniec1618
13Odra Centrum1618
14Przyszowice1515
15Czechowice-Dz.1414
16Radziechowy157
17Pszczyna166
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83