LKS Zryw Bąków

Adres: ul. Bąków, Żniwna 10, 43-246 Strumień
WWW: http://lkszrywbakow.futbolowo.pl

Prezes: Mirosław Czwartos
Kierownik: Leszek Farana
Trener: Tomasz Sobik

Rok założenia: 1953
Barwy: Niebiesko - Białe
Nazwa stadionu: Stadion LKS Zryw Bąków
Pojemność stadionu: 500 miejsc
Wymiary boiska: 100m. x 64m.

Sukcesy:

 

Wicemistrz B Klasy: 2009/2010, 2014/2015

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Dawid Francuzbramkarz
2Grzegorz Kawulokbramkarz
3Tomasz Skorupabramkarz
4Wojciech Tworusbramkarz
5Andrzej Niemczykobrońca
6Tomasz Odrzywolskiobrońca
7Kamil Politobrońca
8Wojciech Rakusobrońca
9Łukasz Wachaobrońca
10Marek Wachaobrońca
11Kamil Bohuckipomocnik
12Tomasz Dzidapomocnik
13Adrian Gabryśpomocnik
14Szymon Gaszczykpomocnik
15Dawid Grabskipomocnik
16Marcin Kożdońpomocnik
17Arkadiusz Macurapomocnik
18Szymon Miłekpomocnik
19Kamil Neterpomocnik
20Bartosz Niedzielskipomocnik
21Paweł Olenckipomocnik
22Rafał Olenckipomocnik
23Kacper Rakuspomocnik
24Michał Stopapomocnik
25Łukasz Szastpomocnik
26Maksymilian Szczypkapomocnik
27Wojciech Węglorzpomocnik
28Mateusz Brandysnapastnik
29Dominik Gabryśnapastnik
30Andrzej Pawlaknapastnik
31Paweł Sobiknapastnik

Najlepsi strzelcy

7
Dawid Grabski
6
Dominik Gabryś
5
Szymon Gaszczyk
Łukasz Wacha
4
Andrzej Pawlak
2
Adrian Gabryś
Szymon Miłek
Kamil Neter
Wojciech Rakus
Maksymilian Szczypka
1
Andrzej Niemczyk
Kamil Polit
Jakub Rakus
Kacper Rakus
Kamil Skowronek

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

11.08.201817:00KABąków2:3 (1:2)Pielgrzymowice
15.08.201817:00KAKończyce W.2:1 (1:0)Bąków
18.08.201817:00KABąków2:1 (2:1)Istebna
25.08.201816:00KAGoleszów2:2 (1:2)Bąków
01.09.201816:00KABąków1:2 (0:1)1909 Piast
09.09.201816:00KABąków2:0 (0:0)Pogórze
16.09.201816:00KASkoczów II1:2 (1:2)Bąków
22.09.201816:00KABąków4:1 (2:0)Brenna
29.09.201815:00KADębowiec0:3 (0:2)Bąków
06.10.201815:00KABąków0:3 (0:1)Strumień
13.10.201815:00KAHażlach2:2 (2:1)Bąków
20.10.201815:00KABąków1:0 (1:0)Pogwizdów
27.10.201815:00KAZabłocie1:2 (1:2)Bąków
31.03.201915:00KAPielgrzymowice2:2 (2:0)Bąków
06.04.201915:00KABąków2:2 (2:1)Kończyce W.
14.04.201915:00KAIstebna2:1 (0:0)Bąków
20.04.201915:00KABąków1:6 (0:2)Goleszów
28.04.201915:00KA1909 Piast9:0 (6:0)Bąków
01.05.201910:00KAPogórze7:3 (3:0)Bąków
04.05.201916:00KABąków0:1 (0:0)Skoczów II
12.05.201911:00KABrenna4:0 (2:0)Bąków
18.05.201916:00KABąków1:0 (1:0)Dębowiec
25.05.201915:00KAStrumień6:0 (3:0)Bąków
01.06.201917:00KABąków3:0 (0:0)Hażlach
09.06.201917:00KAPogwizdów3:3 (2:0)Bąków
15.06.201915:00KABąków2:0 (1:0)Zabłocie

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

29.07.201818:30Zabłocie7:1 (3:0)Bąków
02.03.201911:00Bąków5:2 (4:2)Pierściec
09.03.201917:00Kaczyce3:3 (0:0)Bąków
17.03.201915:30Bąków6:1 (3:0)Czapla Kryry
24.03.201911:00PogwizdówBąków
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec3061
2Jasienica3058
3Ustroń3057
4Bełk3054
5Łaziska Grn.3052
6Tychy II3051
7Czechowice-Dz.3050
8Goczałkowice3044
9Wilcza3037
10Radziechowy3036
11TSP II3036
12Wodzisław3032
13Landek3030
14Racibórz3027
15Gaszowice3026
16Połomia3013
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów3279
2Drogomyśl3274
3BKS Stal3268
4Bestwina3262
5Dankowice3262
6Rekord II3253
7Góral3250
8Puńców3250
9Koszarawa Ż.3248
10Rajcza3241
11Wisła3240
12Jaworze3236
13Bestwinka3235
14Chybie3230
15Łękawica3230
16Zebrzydowice3226
17Pruchna3219
18Kończyce M.327
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II2463
2Pisarzowice2451
3Bronów2448
4Wilkowice2446
5Międzyrzecze2443
6Kobiernice2438
7Hecznarowice2437
8Kaniów2429
9Wapienica2426
10Międzybrodzie2425
11Buczkowice2421
12Bystra (k. Bielska)2418
13Godziszka247
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień2663
21909 Piast2662
3Goleszów2646
4Pogórze2641
5Istebna2640
6Pogwizdów2638
7Brenna2638
8Bąków2635
9Skoczów II2631
10Pielgrzymowice2630
11Kończyce W.2629
12Zabłocie2629
13Hażlach2616
14Dębowiec2613
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Żabnica2665
2Pietrzykowice2665
3Milówka2664
4Węgierska G.2651
5Leśna2640
6Babia Góra2639
7Lipowa2636
8Radziechowy II2631
9Gilowice2629
10Ujsoły2627
11Zarzecze2626
12Sopotnia2620
13Soła Ż.2614
14Juszczyna2612
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1852
2Kozy1841
3Ligota1836
4Rybarzowice1827
5Bujaków1821
6Grodziec1821
7Zabrzeg1821
8Łodygowice1814
9Mazańcowice1811
10Kalna 188
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1645
2Iskrzyczyn1630
3Nierodzim1629
4Wielkie II1625
5Kaczyce1622
6Górki W.1618
7Ochaby1617
8Rudnik1615
9Golasowice166
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)2256
2Czernichów2249
3Jeleśnia2241
4Słotwina2240
5Pewel Śl.2238
6Trzebinia2237
7Korbielów2233
8Cisiec2229
9TS Przyborów2222
10Kocierz2221
11Pewel M.2216
12Przyborów220