LKS Zryw Bąków

Adres: ul. Bąków, Żniwna 10, 43-246 Strumień
WWW: http://lkszrywbakow.futbolowo.pl

Prezes: Mirosław Czwartos
Kierownik: Leszek Farana
Trener: Tomasz Sobik (do 14.10.2017 r. Paweł Szpilarewicz)

Rok założenia: 1953
Barwy: Niebiesko - Białe
Nazwa stadionu: Stadion LKS Zryw Bąków
Pojemność stadionu: 500 miejsc
Wymiary boiska: 100m. x 64m.

Sukcesy:

 

Wicemistrz B Klasy: 2009/2010, 2014/2015

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Michał Baranowskibramkarz
2Oskar Błażejczakobrońca
3Wojciech Czarnuchobrońca
4Andrzej Niemczykobrońca
5Kamil Politobrońca
6Wojciech Rakusobrońca
7Łukasz Wachaobrońca
8Marek Wachaobrońca
9Wojciech Arciszewskipomocnik
10Kamil Bohuckipomocnik
11Dawid Bugdollpomocnik
12Tomasz Dzidapomocnik
13Adrian Gabryśpomocnik
14Michał Gabryśpomocnik
15Szymon Gaszczykpomocnik
16Piotr Hawełkapomocnik
17Mateusz Kojzarpomocnik
18Bartłomiej Królpomocnik
19Artur Mąkapomocnik
20Dawid Oźlańskipomocnik
21Jakub Rakuspomocnik
22Kacper Rakuspomocnik
23Michał Stopapomocnik
24Paweł Szpilarewiczpomocnik
25Mateusz Szymiczekpomocnik
26Daniel Waleczekpomocnik
27Artur Wiakpomocnik
28Sławosz Karelusnapastnik
29Andrzej Pawlaknapastnik
30Paweł Sobiknapastnik
31Marcin Tokarznapastnik

Najlepsi strzelcy

15
Łukasz Wacha
3
Jakub Rakus
Marek Wacha
Artur Wiak
2
Szymon Gaszczyk
Mateusz Kojzar
Piotr Szpilarewicz
1
Adrian Gabryś
Kacper Rakus
Wojciech Rakus
Marcin Tokarz

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

30.07.201717:00PPBąków2:6 (0:4)Drogomyśl
05.08.201716:00KAGoleszów0:1 (0:1)Bąków
13.08.201717:00KAKończyce M.2:3 (1:1)Bąków
19.08.201717:00KABąków5:1 (3:0)Dębowiec
27.08.201718:00KAOchaby1:4 (1:1)Bąków
02.09.201717:00KABąków5:3 (2:1)Kaczyce
10.09.201716:00KAPielgrzymowice4:4 (1:1)Bąków
16.09.201716:00KABąków1:1 (1:0)Kończyce W.
24.09.201716:00KABrenna6:1 (3:0)Bąków
30.09.201715:00KABąków4:3 (2:0)Skoczów II
07.10.201715:00KA1909 Piast4:0 (0:0)Bąków
14.10.201715:00KABąków0:1 (0:1)Strumień
22.10.201715:00KAPogwizdów3:1 (2:0)Bąków
28.10.201715:00KABąków0:2 (0:1)Zabłocie
07.04.201815:00KABąków0:3 (0:2)Goleszów
14.04.201815:00KABąków1:4 (0:2)Kończyce M.
21.04.201815:00KADębowiec2:2 (1:0)Bąków

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

15.07.201715:00BąkówForteca Świerklany
18.02.201817:00Bąków2:5 (1:2)LKS Baranowice Śl.
24.02.201814:00Bąków0:5 (0:2)Górnik Boguszowice
04.03.201813:00Bąków0:9 (0:5)Bestwinka
10.03.201817:30Bąków1:0 (1:0)Wapienica U19
18.03.201815:00Bąków2:0 (1:0)LKS Rój
02.04.201811:00Rudnik1:2 (0:0)Bąków
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom2142
2Bełk2037
3Czaniec2135
4Wodzisław2134
5Radziechowy2131
6Goczałkowice2029
7Wilcza2029
8Tychy II2028
9TSP II2128
10Landek2126
11Gaszowice2025
12Ustroń2124
13Racibórz2023
14Jasienica2023
15Skoczów2022
16Lędziny2116
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1950
2Bestwina1943
3Drogomyśl1938
4Wisła1936
5Dankowice1933
6Koszarawa Ż.1932
7Góral1931
8Puńców1929
9Jaworze1927
10Chybie1926
11Pruchna2021
12Łękawica1920
13Zebrzydowice1919
14Żabnica1915
15Leśna209
16Wilkowice195
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bestwinka1642
2Rekord II1640
3Pisarzowice1639
4Hecznarowice1524
5Międzyrzecze1623
6Kobiernice1623
7Kaniów1522
8Czechowice-Dz. II1621
9Wapienica1518
10Buczkowice1618
11Bystra (k. Bielska)1515
12Godziszka1611
13Mazańcowice160
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1636
2Goleszów1634
3Kończyce M.1631
4Pogwizdów1630
51909 Piast1630
6Skoczów II1626
7Brenna1624
8Bąków1624
9Kończyce W.1620
10Strumień1619
11Dębowiec1619
12Kaczyce1618
13Pielgrzymowice1617
14Ochaby160
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1748
2Rajcza1745
3Milówka1743
4Babia Góra1734
5Pietrzykowice1732
6Radziechowy II1729
7Czernichów1720
8Lipowa1719
9Gilowice1718
10Sopotnia1717
11Cisiec1712
12Pewel M.1710
13Soła Ż.1710
14Ujsoły179
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1439
2Międzybrodzie1435
3Ligota1329
4Jaworze II1429
5Kozy1423
6Wilamowice1420
7Grodziec1319
8Rybarzowice1419
9Zabrzeg1412
10Bujaków148
11Kalna 147
12Łodygowice140
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1128
2Istebna1021
3Górki W.1120
4Wielkie II1117
5Nierodzim1016
6Hażlach1014
7Iskrzyczyn1114
8Pierściec1112
9Rudnik116
10Golasowice101
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1331
2Trzebinia1324
3Zarzecze1223
4Pewel Śl.1223
5Jeleśnia1223
6Korbielów1321
7Słotwina1319
8Łękawica II1314
9Bystra (k. Żywca)1313
10Kocierz1310
11Przyborów131