LKS Tempo Puńców

Adres: Ul. Sportowa, 43-400 Puńców
Telefon(y): +48 338 558 281
WWW: http://tempo1949.futbolowo.pl

Prezes: Andrzej Lacel
Kierownik: Tomasz Morys
Trener: Wojciech Gumola (do 17.11.2018 r. Daniel Flejszman, do 26.10.2018 r. Sławomir Machej)

Rok założenia: 1949
Barwy: Żółto - zielone
Adres stadionu:

Sukcesy:

Mistrz A Klasy: 2008/2009, 2016/2017
 

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Grzegorz Krzysicabramkarz
2Bartłomiej Oleksybramkarz
3Ireneusz Trojanowskibramkarz
4Michał Mach obrońca
5Adam Olszarobrońca
6Maciej Ruckiobrońca
7Jakub Węglorzobrońca
8Sebastian Żyłkaobrońca
9Dawid Bluckpomocnik
10Dariusz Dziadekpomocnik
11Marcin Kołekpomocnik
12Wojciech Kołekpomocnik
13Tomasz Olszarpomocnik
14Andrzej Papierokpomocnik
15Arkadiusz Szlajsspomocnik
16Mateusz Szusterpomocnik
17Mateusz Wigezzipomocnik
18Szymon Chmielnapastnik
19Daniel Flejszmannapastnik
20Jakub Legierskinapastnik
21Jakub Lojeknapastnik
22Patryk Skakujnapastnik
23Piotr Skrzypońnapastnik
24Tomasz Stasiaknapastnik

Najlepsi strzelcy

15
Jakub Legierski
11
Wojciech Kołek
10
Alan Pastuszak
6
Mateusz Wigezzi
5
Tomasz Olszar
4
Patryk Skakuj
3
Tomasz Stasiak
2
Dariusz Dziadek
Jakub Lojek
Jiří Pilch
Arkadiusz Szlajss
1
Dawid Bluck
Szymon Chmiel
Daniel Flejszman
Adam Olszar
Andrzej Papierok
Maciej Rucki
Mateusz Szuster
Jakub Węglorz

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

29.07.201811:00PPPogórze2:8 (1:4)Puńców
04.08.201817:00LOBPuńców2:3 (1:2)Wisła
15.08.201818:00LOBPuńców3:3 (1:1)Dankowice
19.08.201815:00LOBKończyce M.2:4 (1:3)Puńców
22.08.201817:00PPDrogomyśl0:0 (0:0) k. 4:3Puńców
26.08.201817:00LOBPuńców6:2 (2:2)Chybie
01.09.201817:00LOBPuńców0:1 (0:1)Skoczów
08.09.201811:00LOBDrogomyśl1:2 (0:2)Puńców
16.09.201817:00LOBPuńców1:0 (1:0)Rajcza
19.09.201816:30LOBPuńców2:1 (1:1)Rekord II
23.09.201816:00LOBBestwinka2:0 (1:0)Puńców
29.09.201816:00LOBPuńców3:2 (0:1)Zebrzydowice
07.10.201816:00LOBPruchna0:4 (0:2)Puńców
13.10.201816:00LOBPuńców1:3 (1:2)BKS Stal
20.10.201815:00LOBJaworze5:1 (2:1)Puńców
27.10.201815:00LOBPuńców1:0 (1:0)Koszarawa Ż.
04.11.201814:00LOBGóral0:0 (0:0)Puńców
10.11.201814:00LOBPuńców0:1 (0:0)Bestwina
17.11.201813:00LOBŁękawica3:5 (1:2)Puńców
17.03.201915:00LOBWisła3:2 (1:1)Puńców
24.03.201915:00LOBRekord II0:0 (0:0)Puńców
30.03.201915:00LOBDankowice0:4 (0:1)Puńców
06.04.201913:00LOBPuńców5:2 (3:0)Kończyce M.
13.04.201916:00LOBChybie3:0 (3:0)Puńców
20.04.201911:00LOBSkoczów1:1 (0:0)Puńców
27.04.201911:00LOBPuńców0:2 (0:0)Drogomyśl
01.05.201915:00LOBRajcza2:2 (1:1)Puńców
04.05.201917:00LOBPuńców2:0 (0:0)Bestwinka
11.05.201917:00LOBZebrzydowice1:0 (0:0)Puńców
18.05.201917:00LOBPuńców5:1 (2:0)Pruchna
25.05.201913:15LOBBKS Stal5:1 (3:0)Puńców
01.06.201917:00LOBPuńców4:2 (4:0)Jaworze
08.06.201917:00LOBKoszarawa Ż.2:0 (1:0)Puńców
15.06.201917:00LOBPuńców2:0 (1:0)Góral

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

14.07.201816:30Puńców6:1 (2:0)1909 Piast
21.07.201818:00Puńców5:1 (1:0)Rekord II
25.07.201817:00Puńców3:4 (2:2)Ruch Chorzów (CLJ)
31.07.201818:00Puńców6:1 (4:1)Piast Gliwice (CLJ)
02.02.201917:00Puńców2:0 (1:0)Rajcza
09.02.201917:00Puńców1:0 (1:0)BKS Stal
17.02.201913:00Puńców7:1 (1:1)Pisarzowice
23.02.201917:00Puńców10:1 (5:0)TJ Oldřichovice
02.03.201913:00Jaworze2:0 (0:0)Puńców
09.03.201915:00Puńców8:0 (5:0)Pruchna
09.03.201918:00PuńcówStrumień

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec3061
2Jasienica3058
3Ustroń3057
4Bełk3054
5Łaziska Grn.3052
6Tychy II3051
7Czechowice-Dz.3050
8Goczałkowice3044
9Wilcza3037
10Radziechowy3036
11TSP II3036
12Wodzisław3032
13Landek3030
14Racibórz3027
15Gaszowice3026
16Połomia3013
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów3279
2Drogomyśl3274
3BKS Stal3268
4Bestwina3262
5Dankowice3262
6Rekord II3253
7Góral3250
8Puńców3250
9Koszarawa Ż.3248
10Rajcza3241
11Wisła3240
12Jaworze3236
13Bestwinka3235
14Chybie3230
15Łękawica3230
16Zebrzydowice3226
17Pruchna3219
18Kończyce M.327
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II2463
2Pisarzowice2451
3Bronów2448
4Wilkowice2446
5Międzyrzecze2443
6Kobiernice2438
7Hecznarowice2437
8Kaniów2429
9Wapienica2426
10Międzybrodzie2425
11Buczkowice2421
12Bystra (k. Bielska)2418
13Godziszka247
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień2663
21909 Piast2662
3Goleszów2646
4Pogórze2641
5Istebna2640
6Pogwizdów2638
7Brenna2638
8Bąków2635
9Skoczów II2631
10Pielgrzymowice2630
11Kończyce W.2629
12Zabłocie2629
13Hażlach2616
14Dębowiec2613
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Żabnica2665
2Pietrzykowice2665
3Milówka2664
4Węgierska G.2651
5Leśna2640
6Babia Góra2639
7Lipowa2636
8Radziechowy II2631
9Gilowice2629
10Ujsoły2627
11Zarzecze2626
12Sopotnia2620
13Soła Ż.2614
14Juszczyna2612
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1852
2Kozy1841
3Ligota1836
4Rybarzowice1827
5Bujaków1821
6Grodziec1821
7Zabrzeg1821
8Łodygowice1814
9Mazańcowice1811
10Kalna 188
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1645
2Iskrzyczyn1630
3Nierodzim1629
4Wielkie II1625
5Kaczyce1622
6Górki W.1618
7Ochaby1617
8Rudnik1615
9Golasowice166
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)2256
2Czernichów2249
3Jeleśnia2241
4Słotwina2240
5Pewel Śl.2238
6Trzebinia2237
7Korbielów2233
8Cisiec2229
9TS Przyborów2222
10Kocierz2221
11Pewel M.2216
12Przyborów220