LKS Tempo Puńców

Adres: Ul. Sportowa, 43-400 Puńców
Telefon(y): +48 338 558 281
WWW: http://tempo1949.futbolowo.pl

Prezes: Andrzej Lacel
Kierownik: Tomasz Morys
Trener: Sławomir Machej

Rok założenia: 1949
Barwy: Żółto - zielone
Adres stadionu:

Sukcesy:

Mistrz A Klasy: 2008/2009, 2016/2017
 

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Bartłomiej Oleksybramkarz
2Mateusz Taraszbramkarz
3Kacper Brachaczekobrońca
4Michał Mach obrońca
5Adam Olszarobrońca
6Jiří Pilchobrońca
7Maciej Ruckiobrońca
8Sebastian Żyłkaobrońca
9Dawid Bluckpomocnik
10Marcin Kołekpomocnik
11Wojciech Kołekpomocnik
12Tomasz Olszarpomocnik
13Arkadiusz Szlajsspomocnik
14Mateusz Szusterpomocnik
15Mateusz Wigezzipomocnik
16Daniel Flejszmannapastnik
17Jakub Legierskinapastnik
18Jakub Lojeknapastnik
19Alan Pastuszaknapastnik
20Patryk Skakujnapastnik
21Piotr Skrzypońnapastnik
22Tomasz Stasiaknapastnik

Najlepsi strzelcy

7
Wojciech Kołek
Jakub Legierski
6
Alan Pastuszak
4
Tomasz Olszar
Mateusz Wigezzi
2
Jakub Lojek
Jiří Pilch
Patryk Skakuj
1
Daniel Flejszman
Tomasz Stasiak
Arkadiusz Szlajss

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

29.07.201811:00PPPogórze2:8 (1:4)Puńców
04.08.201817:00LOBPuńców2:3 (1:2)Wisła
15.08.201818:00LOBPuńców3:3 (1:1)Dankowice
19.08.201815:00LOBKończyce M.2:4 (1:3)Puńców
22.08.201817:00PPDrogomyśl0:0 (0:0) k. 4:3Puńców
26.08.201817:00LOBPuńców6:2 (2:2)Chybie
01.09.201817:00LOBPuńców0:1 (0:1)Skoczów
08.09.201811:00LOBDrogomyśl1:2 (0:2)Puńców
16.09.201817:00LOBPuńców1:0 (1:0)Rajcza
19.09.201816:30LOBPuńców2:1 (1:1)Rekord II
23.09.201816:00LOBBestwinka2:0 (1:0)Puńców
29.09.201816:00LOBPuńców3:2 (0:1)Zebrzydowice
07.10.201816:00LOBPruchna0:4 (0:2)Puńców
13.10.201816:00LOBPuńców1:3 (1:2)BKS Stal
20.10.201815:00LOBJaworze5:1 (2:1)Puńców

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

14.07.201816:30Puńców6:1 (2:0)1909 Piast
21.07.201818:00Puńców5:1 (1:0)Rekord II
25.07.201817:00Puńców3:4 (2:2)Ruch Chorzów (CLJ)
28.07.2018PuńcówTłoki Gorzyce
31.07.201818:00Puńców6:1 (4:1)Piast Gliwice (CLJ)

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec1231
2Jasienica1226
3Bełk1223
4Ustroń1122
5Tychy II1220
6Łaziska Grn.1219
7Czechowice-Dz.1219
8Radziechowy1216
9Racibórz1114
10TSP II1112
11Wodzisław1211
12Wilcza1211
13Goczałkowice1210
14Gaszowice1110
15Landek129
16Połomia124
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów1234
2Drogomyśl1333
3Dankowice1329
4Bestwina1327
5BKS Stal1326
6Koszarawa Ż.1323
7Puńców1322
8Rekord II1018
9Rajcza1117
10Wisła1317
11Góral1316
12Jaworze1315
13Bestwinka1115
14Zebrzydowice129
15Łękawica138
16Chybie125
17Kończyce M.133
18Pruchna132
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1225
2Pogwizdów1224
31909 Piast1124
4Strumień1223
5Pielgrzymowice1121
6Bąków1220
7Goleszów1219
8Pogórze1216
9Istebna1116
10Brenna1212
11Kończyce W.1111
12Skoczów II128
13Hażlach128
14Dębowiec127
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1128
2Żabnica1127
3Pietrzykowice1122
4Węgierska G.1122
5Lipowa1116
6Radziechowy II1115
7Ujsoły1114
8Babia Góra1112
9Sopotnia1112
10Zarzecze910
11Leśna109
12Gilowice109
13Soła Ż.119
14Juszczyna116
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice927
2Rybarzowice919
3Kozy816
4Ligota713
5Zabrzeg812
6Bujaków911
7Grodziec910
8Łodygowice98
9Kalna 94
10Mazańcowice93
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec721
2Nierodzim818
3Wielkie II715
4Iskrzyczyn814
5Ochaby811
6Rudnik76
7Kaczyce75
8Górki W.75
9Golasowice70
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)922
2Jeleśnia920
3Pewel Śl.819
4Czernichów818
5Korbielów916
6Słotwina1014
7Pewel M.913
8Trzebinia1013
9Cisiec1010
10Kocierz109
11TS Przyborów109
12Przyborów100