BTS Rekord Bielsko-Biała II

Adres: ul. Startowa 13, 43-309 Bielsko Biała
Telefon(y): 338 299 611
WWW: http://www.bts.rekord.com.pl

Prezes: Janusz Szymura
Kierownik: Jacek Mojżesz
Trener: Szymon Niemczyk

Rok założenia: 1994
Barwy: Biało - Zielone
Adres stadionu:
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Kacper Burzejbramkarz
2Krzysztof Iwanekbramkarz
3Krzysztof Jurekbramkarz
4Bartosz Kucharskibramkarz
5Jan Sycbramkarz
6Jakub Szumerabramkarz
7Krzysztof Żerdkabramkarz
8Seweryn Caputaobrońca
9Marcin Czaickiobrońca
10Mateusz Flakaobrońca
11Daniel Gomolaobrońca
12Adam Holeszobrońca
13Piotr Jaroszekobrońca
14Krzysztof Kaniaobrońca
15Konrad Kasolikobrońca
16Mateusz Madziaobrońca
17Patryk Miłońobrońca
18Dawid Ogrockiobrońca
19Piotr Wyrobaobrońca
20Mateusz Antczakpomocnik
21Szymon Bernatpomocnik
22Daniel Bielapomocnik
23Daniel Bryczekpomocnik
24Paweł Brzóskapomocnik
25Jakub Byrdypomocnik
26Dawid Bystrońpomocnik
27Szymon Cichypomocnik
28Michał Czernekpomocnik
29Wojciech Fabiapomocnik
30Filip Gawryśpomocnik
31Tomasz Gąsiorpomocnik
32Michał Grońpomocnik
33Wiktor Grzywaczewskipomocnik
34Dawid Hoszekpomocnik
35Dawid Jampichpomocnik
36Dustin Janikpomocnik
37Konrad Jekiełekpomocnik
38Marcin Kietapomocnik
39Marcin Kozinapomocnik
40Wojciech Łasakpomocnik
41Jakub Maślakpomocnik
42Łukasz Melanikpomocnik
43Szymon Niemczykpomocnik
44Jakub Niewiedziałpomocnik
45Dawid Olszowskipomocnik
46Patryk Paciechapomocnik
47Patryk Pietyrapomocnik
48Michał Płowuchapomocnik
49Artur Różyckipomocnik
50Dariusz Rucki Ipomocnik
51Dorian Sapułapomocnik
52Patryk Skrzelapomocnik
53Marek Sobikpomocnik
54Michał Sordylpomocnik
55Jakub Stawickipomocnik
56Andrzej Szłapapomocnik
57Szymon Szymańskipomocnik
58Piotr Szymurapomocnik
59Bartłomiej Ślosarczykpomocnik
60Patryk Tatarczuchpomocnik
61Mateusz Tomkopomocnik
62Kamil Żołnapomocnik
63Piotr Adamusnapastnik
64Mateusz Gaudynnapastnik
65Wiktor Kołodziejnapastnik
66Kamil Surmiaknapastnik
67Adam Waliczeknapastnik
68Mateusz Waliczeknapastnik
69Marcin Wróbelnapastnik
70Kacper Ziemkiewicznapastnik

Najlepsi strzelcy

5
Michał Czernek
Piotr Jaroszek
Adam Waliczek
4
Paweł Brzóska
Artur Różycki
3
Marcin Kozina
Mateusz Madzia
Michał Płowucha
Marcin Wróbel
2
Konrad Jekiełek
Łukasz Melanik
Dariusz Rucki I
Michał Rycka
Kacper Ziemkiewicz
1
Daniel Biela
Seweryn Caputa
Mateusz Gaudyn
Michał Groń
Wojciech Łasak
Szymon Niemczyk
Dawid Ogrocki
Dawid Olszowski
Marek Sobik
Szymon Szymański
Mateusz Waliczek
Kamil Żołna

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

16.08.201817:00PPRekord II5:0 (2:0)Bystra (k. Bielska)
19.08.201817:00KARekord II1:1 (0:1)Pisarzowice
26.08.201817:00KAMiędzybrodzie3:4 (0:2)Rekord II
29.08.201818:00KABronów2:5 (0:4)Rekord II
02.09.201815:15KARekord II3:1 (3:1)Buczkowice
05.09.201816:00PPRekord II3:0 (0:0)TSP II
08.09.201817:00LOBZebrzydowice3:4 (2:2)Rekord II
08.09.201817:00KAKobiernice-:-Rekord II
12.09.201817:00LOBKończyce M.1:2 (0:0)Rekord II
16.09.201815:00KARekord II-:-Godziszka
16.09.201816:30LOBRekord II6:0 (2:0)Pruchna
19.09.201816:30LOBPuńców2:1 (1:1)Rekord II
22.09.201813:00LOBBKS Stal1:2 (1:1)Rekord II
23.09.201816:30KABystra (k. Bielska)-:-Rekord II
26.09.201816:30PPRekord II0:1 (0:0)Bestwina
29.09.201816:00KAWapienica-:-Rekord II
30.09.201816:00LOBRekord II3:2 (2:1)Jaworze
06.10.201816:00LOBKoszarawa Ż.1:0 (1:0)Rekord II
07.10.201815:00KARekord II-:-Kaniów
10.10.201816:00LOBRekord II0:1 (0:0)Drogomyśl
13.10.201815:00LOBRekord II4:0 (3:0)Góral
13.10.201816:00KAHecznarowice-:-Rekord II
20.10.201814:00LOBBestwina3:1 (1:1)Rekord II
21.10.201815:00KARekord II-:-Międzyrzecze
27.10.201815:00KAWilkowice-:-Rekord II
28.10.201813:00LOBRekord II8:0 (3:0)Łękawica
03.11.201814:00LOBWisła2:2 (1:1)Rekord II
04.11.201815:00KARekord II-:-Czechowice-Dz. II
10.11.201814:00LOBChybie0:1 (0:1)Rekord II
18.11.201813:00LOBRekord II1:2 (1:1)Dankowice
24.11.201813:00LOBSkoczów1:3 (0:1)Rekord II
01.12.201811:00LOBRajcza1:0 (1:0)Rekord II

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

21.07.201818:00Puńców5:1 (1:0)Rekord II
23.07.201809:00Gwarek Zabrze0:0Rekord II
26.07.201818:00Istebna2:2 (1:1)Rekord II
29.07.201811:00LKS BrzeźceRekord II
01.08.201818:00Góral4:1 (2:0)Rekord II
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec1435
2Bełk1530
3Ustroń1529
4Jasienica1529
5Czechowice-Dz.1524
6Tychy II1424
7Łaziska Grn.1523
8Wodzisław1518
9Radziechowy1518
10Racibórz1518
11Goczałkowice1416
12Gaszowice1516
13Wilcza1515
14TSP II1513
15Landek149
16Połomia154
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów1742
2Dankowice1738
3Drogomyśl1737
4BKS Stal1735
5Bestwina1733
6Koszarawa Ż.1729
7Puńców1729
8Rekord II1628
9Rajcza1727
10Wisła1725
11Góral1724
12Bestwinka1622
13Jaworze1717
14Zebrzydowice1717
15Chybie179
16Łękawica179
17Pruchna175
18Kończyce M.174
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1328
2Strumień1326
3Pogwizdów1325
4Zabłocie1325
5Bąków1323
6Goleszów1322
7Istebna1322
8Pielgrzymowice1321
9Pogórze1317
10Kończyce W.1312
11Brenna1312
12Skoczów II1311
13Hażlach138
14Dębowiec137
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1334
2Żabnica1333
3Pietrzykowice1330
4Węgierska G.1328
5Lipowa1322
6Radziechowy II1318
7Ujsoły1317
8Zarzecze1313
9Gilowice1313
10Sopotnia1313
11Babia Góra1312
12Leśna1312
13Soła Ż.139
14Juszczyna135
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice927
2Kozy919
3Rybarzowice919
4Ligota916
5Zabrzeg912
6Bujaków911
7Grodziec910
8Łodygowice98
9Kalna 94
10Mazańcowice93
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec824
2Nierodzim818
3Wielkie II815
4Iskrzyczyn814
5Ochaby811
6Kaczyce88
7Górki W.88
8Rudnik86
9Golasowice80
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)1128
2Czernichów1125
3Pewel Śl.1123
4Jeleśnia1121
5Korbielów1117
6Pewel M.1116
7Trzebinia1116
8Słotwina1114
9Cisiec1111
10TS Przyborów1110
11Kocierz119
12Przyborów110