BTS Rekord Bielsko-Biała II

Adres: ul. Startowa 13, 43-309 Bielsko Biała
Telefon(y): 338 299 611
WWW: http://www.bts.rekord.com.pl

Prezes: Janusz Szymura
Kierownik: Jacek Mojżesz
Trener: Szymon Niemczyk

Rok założenia: 1994
Barwy: Biało - Zielone
Adres stadionu:
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Kacper Burzejbramkarz
2Krzysztof Iwanekbramkarz
3Krzysztof Jurekbramkarz
4Bartosz Kucharskibramkarz
5Szymon Kurowskibramkarz
6Jakub Szumerabramkarz
7Krzysztof Żerdkabramkarz
8Seweryn Caputaobrońca
9Marcin Czaickiobrońca
10Mateusz Flakaobrońca
11Piotr Jaroszekobrońca
12Konrad Karetaobrońca
13Mateusz Madziaobrońca
14Patryk Miłońobrońca
15Dawid Ogrockiobrońca
16Piotr Wyrobaobrońca
17Mateusz Antczakpomocnik
18Daniel Bielapomocnik
19Daniel Bryczekpomocnik
20Paweł Brzóskapomocnik
21Jakub Byrdypomocnik
22Dawid Bystrońpomocnik
23Michał Czernekpomocnik
24Jan Dudekpomocnik
25Wojciech Fabiapomocnik
26Sebastian Frączekpomocnik
27Filip Gawlakpomocnik
28Filip Gawryśpomocnik
29Tomasz Gąsiorpomocnik
30Mateusz Gleńpomocnik
31Klaudiusz Gołatapomocnik
32Szymon Gołuchpomocnik
33Michał Grońpomocnik
34Wiktor Grzywaczewskipomocnik
35Dawid Jampichpomocnik
36Konrad Jekiełekpomocnik
37Jakub Kanclerzpomocnik
38Marcin Kietapomocnik
39Bartosz Kowalczykpomocnik
40Marcin Kozinapomocnik
41Wojciech Łasakpomocnik
42Łukasz Melanikpomocnik
43Szymon Niemczykpomocnik
44Robert Obracajpomocnik
45Dawid Olszowskipomocnik
46Patryk Paciechapomocnik
47Patryk Pietyrapomocnik
48Michał Płowuchapomocnik
49Artur Różyckipomocnik
50Dariusz Rucki Ipomocnik
51Michał Ryckapomocnik
52Jakub Smoleńpomocnik
53Marek Sobikpomocnik
54Jakub Stawickipomocnik
55Szymon Szymańskipomocnik
56Bartłomiej Ślosarczykpomocnik
57Patryk Tatarczuchpomocnik
58Mateusz Tomkopomocnik
59Kamil Żołnapomocnik
60Piotr Adamusnapastnik
61Mateusz Gaudynnapastnik
62Bartosz Guzdeknapastnik
63Mateusz Waliczeknapastnik
64Marcin Wróbelnapastnik
65Szymon Wróblewskinapastnik
66Kacper Ziemkiewicznapastnik

Najlepsi strzelcy

8
Artur Różycki
7
Paweł Brzóska
5
Michał Czernek
Piotr Jaroszek
Dawid Ogrocki
Michał Płowucha
Bartłomiej Ślosarczyk
Adam Waliczek
4
Marcin Wróbel
3
Marcin Kozina
Mateusz Madzia
Kacper Ziemkiewicz
2
Daniel Biela
Seweryn Caputa
Marcin Czaicki
Mateusz Gaudyn
Konrad Jekiełek
Łukasz Melanik
Patryk Miłoń
Robert Obracaj
Dariusz Rucki I
Michał Rycka
Mateusz Waliczek
Kamil Żołna
1
Michał Groń
Bartosz Guzdek
Dawid Jampich
Bartosz Kowalczyk
Wojciech Łasak
Szymon Niemczyk
Dawid Olszowski
Marek Sobik
Szymon Szymański
Szymon Wróblewski

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

16.08.201817:00PPRekord II5:0 (2:0)Bystra (k. Bielska)
19.08.201817:00KARekord II1:1 (0:1)Pisarzowice
26.08.201817:00KAMiędzybrodzie3:4 (0:2)Rekord II
29.08.201818:00KABronów2:5 (0:4)Rekord II
02.09.201815:15KARekord II3:1 (3:1)Buczkowice
05.09.201816:00PPRekord II3:0 (0:0)TSP II
08.09.201817:00KAKobiernice-:-Rekord II
08.09.201817:00LOBZebrzydowice3:4 (2:2)Rekord II
12.09.201817:00LOBKończyce M.1:2 (0:0)Rekord II
16.09.201815:00KARekord II-:-Godziszka
16.09.201816:30LOBRekord II6:0 (2:0)Pruchna
19.09.201816:30LOBPuńców2:1 (1:1)Rekord II
22.09.201813:00LOBBKS Stal1:2 (1:1)Rekord II
23.09.201816:30KABystra (k. Bielska)-:-Rekord II
26.09.201816:30PPRekord II0:1 (0:0)Bestwina
29.09.201816:00KAWapienica-:-Rekord II
30.09.201816:00LOBRekord II3:2 (2:1)Jaworze
06.10.201816:00LOBKoszarawa Ż.1:0 (1:0)Rekord II
07.10.201815:00KARekord II-:-Kaniów
10.10.201816:00LOBRekord II0:1 (0:0)Drogomyśl
13.10.201815:00LOBRekord II4:0 (3:0)Góral
13.10.201816:00KAHecznarowice-:-Rekord II
20.10.201814:00LOBBestwina3:1 (1:1)Rekord II
21.10.201815:00KARekord II-:-Międzyrzecze
27.10.201815:00KAWilkowice-:-Rekord II
28.10.201813:00LOBRekord II8:0 (3:0)Łękawica
03.11.201814:00LOBWisła2:2 (1:1)Rekord II
04.11.201815:00KARekord II-:-Czechowice-Dz. II
10.11.201814:00LOBChybie0:1 (0:1)Rekord II
18.11.201813:00LOBRekord II1:2 (1:1)Dankowice
24.11.201813:00LOBSkoczów1:3 (0:1)Rekord II
01.12.201811:00LOBRajcza1:0 (1:0)Rekord II
10.03.201915:00LOBRekord II4:1 (2:0)Bestwinka
17.03.201915:00LOBRekord II4:1 (2:1)Kończyce M.
24.03.201915:00LOBRekord II0:0 (0:0)Puńców
31.03.201915:00LOBRekord II0:3 (0:3)Skoczów
06.04.201916:00LOBDrogomyśl3:1 (2:1)Rekord II
14.04.201916:00LOBRekord II2:2 (1:1)Rajcza
20.04.201913:00LOBBestwinka0:1 (0:0)Rekord II
28.04.201917:00LOBRekord II4:2 (2:1)Zebrzydowice
01.05.201916:00LOBPruchna2:2 (1:0)Rekord II
05.05.201917:00LOBRekord II1:4 (0:1)BKS Stal
11.05.201914:00LOBJaworze3:2 (0:2)Rekord II
19.05.201917:00LOBRekord II3:3 (2:1)Koszarawa Ż.
25.05.201914:00LOBGóral3:0 (1:0)Rekord II
02.06.201917:00LOBRekord II4:3 (1:1)Bestwina
08.06.201917:00LOBŁękawica2:4 (0:0)Rekord II
16.06.201917:00LOBRekord II3:2 (1:0)Wisła

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

21.07.201818:00Puńców5:1 (1:0)Rekord II
23.07.201809:00Gwarek Zabrze0:0Rekord II
26.07.201818:00Istebna2:2 (1:1)Rekord II
29.07.201811:00LKS BrzeźceRekord II
01.08.201818:00Góral4:1 (2:0)Rekord II
12.01.201914:30Rekord II1:4 (1:1)Baník Ostrava U19
25.01.201918:30Rekord II3:3 (2:1)Leśna
02.02.201917:00JaworzeRekord II
09.02.201917:00Rekord II5:2 (3:0)Czechowice-Dz. II
17.02.201911:00Rekord IILKS Brzeźce
24.02.201912:00Rekord II2:2 (1:0)MŠK Námestovo
03.03.201913:00Rekord II3:1 (2:1)Góral
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec3061
2Jasienica3058
3Ustroń3057
4Bełk3054
5Łaziska Grn.3052
6Tychy II3051
7Czechowice-Dz.3050
8Goczałkowice3044
9Wilcza3037
10Radziechowy3036
11TSP II3036
12Wodzisław3032
13Landek3030
14Racibórz3027
15Gaszowice3026
16Połomia3013
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów3279
2Drogomyśl3274
3BKS Stal3268
4Bestwina3262
5Dankowice3262
6Rekord II3253
7Góral3250
8Puńców3250
9Koszarawa Ż.3248
10Rajcza3241
11Wisła3240
12Jaworze3236
13Bestwinka3235
14Chybie3230
15Łękawica3230
16Zebrzydowice3226
17Pruchna3219
18Kończyce M.327
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II2463
2Pisarzowice2451
3Bronów2448
4Wilkowice2446
5Międzyrzecze2443
6Kobiernice2438
7Hecznarowice2437
8Kaniów2429
9Wapienica2426
10Międzybrodzie2425
11Buczkowice2421
12Bystra (k. Bielska)2418
13Godziszka247
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień2663
21909 Piast2662
3Goleszów2646
4Pogórze2641
5Istebna2640
6Pogwizdów2638
7Brenna2638
8Bąków2635
9Skoczów II2631
10Pielgrzymowice2630
11Kończyce W.2629
12Zabłocie2629
13Hażlach2616
14Dębowiec2613
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Żabnica2665
2Pietrzykowice2665
3Milówka2664
4Węgierska G.2651
5Leśna2640
6Babia Góra2639
7Lipowa2636
8Radziechowy II2631
9Gilowice2629
10Ujsoły2627
11Zarzecze2626
12Sopotnia2620
13Soła Ż.2614
14Juszczyna2612
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1852
2Kozy1841
3Ligota1836
4Rybarzowice1827
5Bujaków1821
6Grodziec1821
7Zabrzeg1821
8Łodygowice1814
9Mazańcowice1811
10Kalna 188
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1645
2Iskrzyczyn1630
3Nierodzim1629
4Wielkie II1625
5Kaczyce1622
6Górki W.1618
7Ochaby1617
8Rudnik1615
9Golasowice166
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)2256
2Czernichów2249
3Jeleśnia2241
4Słotwina2240
5Pewel Śl.2238
6Trzebinia2237
7Korbielów2233
8Cisiec2229
9TS Przyborów2222
10Kocierz2221
11Pewel M.2216
12Przyborów220