LKS Beskid Brenna

Adres: ul. Wyzwolenia 71, 43-438 Brenna
Telefon(y): +48 338 536 240
E-mail: przemekm123@wp.pl
WWW: http://beskidbrenna.futbolowo.pl/

Prezes: Andrzej Greń
Kierownik: Robert Pryca
Trener: Przemysław Meissner

Rok założenia: 1952
Barwy: Zielono - Żółte
Nazwa stadionu: Stadion LKS Beskid Brenna
Pojemność stadionu: 500 miejsc (200 miejsc siedzących)
Wymiary boiska: 94m. x 61m.

Sukcesy:

Mistrz Klasy A - 1986/87, 1997/98
Mistrz Klasy B - 1975/76
Mistrz Klasy C - 1963/64, 1968/69

Zdobywca Pucharu w podokręgu - 2007/08
Finalista Pucharu w podokręgu - 2002/03,
 
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Michał Ferfeckibramkarz
2Marcin Cieślarobrońca
3Kazimierz Ferfeckiobrońca
4Adrian Grabowskiobrońca
5Grzegorz Greńobrońca
6Łukasz Greńobrońca
7Szymon Greńobrońca
8Michał Hellerobrońca
9Kamil Holeksaobrońca
10Dominik Olchawaobrońca
11Sebastian Sączekobrońca
12Dawid Bystrońpomocnik
13Marek Drelichpomocnik
14Dominik Dzidapomocnik
15Piotr Ferfeckipomocnik
16Przemysław Ferfeckipomocnik
17Łukasz Frączekpomocnik
18Antoni Gawlaspomocnik
19Jan Greńpomocnik
20Tomasz Jaworskipomocnik
21Grzegorz Kieczkapomocnik
22Mateusz Kolarczykpomocnik
23Roman Kralpomocnik
24Daniel Krzempekpomocnik
25Seweryn Liboskapomocnik
26Dawid Macurapomocnik
27Michał Młynarczykpomocnik
28Jerzy Olchawapomocnik
29Łukasz Pielapomocnik
30Łukasz Pietrzykpomocnik
31Mateusz Słowiokpomocnik
32Bartosz Staniekpomocnik
33Jerzy Szymurapomocnik
34Dawid Wieczorekpomocnik
35Mateusz Wieczorekpomocnik
36Mateusz Zaczekpomocnik
37Dariusz Bujoknapastnik
38Eugeniusz Matulanapastnik
39Przemysław Meissnernapastnik
40Arkadiusz Tarasewicznapastnik

Najlepsi strzelcy

10
Adrian Grabowski
9
Jerzy Szymura
6
Michał Ferfecki
Przemysław Ferfecki
4
Kazimierz Ferfecki
3
Michał Heller
2
Łukasz Greń
Mateusz Wieczorek
Mateusz Zaczek
1
Dawid Bystroń
Dominik Dzida
Kamil Holeksa
Mateusz Kolarczyk
Roman Kral
Łukasz Pietrzyk
Arkadiusz Tarasewicz

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

29.07.201811:00PPBrenna1:3 (0:1)Wisła
12.08.201817:00KABrenna2:2 (2:0)Hażlach
15.08.201817:00KAPogwizdów2:1 (2:0)Brenna
19.08.201811:00KABrenna0:3 (0:1)Zabłocie
26.08.201817:00KAPielgrzymowice1:5 (1:2)Brenna
02.09.201811:00KABrenna3:0 (0:0)Kończyce W.
09.09.201816:00KAIstebna4:2 (2:1)Brenna
16.09.201811:00KABrenna4:2 (0:1)Goleszów
22.09.201816:00KABąków4:1 (2:0)Brenna
30.09.201811:00KABrenna1:2 (0:0)Pogórze
07.10.201815:00KASkoczów II1:1 (0:1)Brenna
14.10.201811:00KABrenna1:4 (0:1)1909 Piast
21.10.201811:00KABrenna2:2 (1:2)Dębowiec
27.10.201815:00KAStrumień4:1 (1:1)Brenna
30.03.201914:00KAHażlach0:1 (0:0)Brenna
07.04.201911:00KABrenna1:1 (0:0)Pogwizdów
14.04.201915:00KAZabłocie0:4 (0:1)Brenna
20.04.201914:00KABrenna2:3 (1:0)Pielgrzymowice
27.04.201916:00KAKończyce W.1:0 (0:0)Brenna
01.05.201916:00KABrenna4:2 (3:0)Istebna
04.05.201916:00KAGoleszów2:3 (2:1)Brenna
12.05.201911:00KABrenna4:0 (2:0)Bąków
19.05.201916:00KAPogórze1:2 (0:0)Brenna
26.05.201911:00KABrenna2:0 (1:0)Skoczów II
01.06.201917:00KA1909 Piast2:2 (2:1)Brenna
08.06.201913:00KADębowiec0:1 (0:0)Brenna
15.06.201916:30KABrenna1:4 (0:2)Strumień

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

21.07.2018StrumieńBrenna
24.07.201818:30Brenna2:3 (0:1)Wapienica
27.01.201918:00Ustroń U195:2 (1:2)Brenna
09.02.201917:00Górki W.4:8 (2:5)Brenna
24.02.201912:00Nierodzim1:3 (1:1)Brenna
03.03.201916:00Wisła3:3 (3:1)Brenna
10.03.201916:00Grodziec2:2 (1:2)Brenna
16.03.201916:30Brenna5:5 (1:3)Wapienica
24.03.201912:00Nierodzim0:2 (0:0)Brenna

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec3061
2Jasienica3058
3Ustroń3057
4Bełk3054
5Łaziska Grn.3052
6Tychy II3051
7Czechowice-Dz.3050
8Goczałkowice3044
9Wilcza3037
10Radziechowy3036
11TSP II3036
12Wodzisław3032
13Landek3030
14Racibórz3027
15Gaszowice3026
16Połomia3013
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów3279
2Drogomyśl3274
3BKS Stal3268
4Bestwina3262
5Dankowice3262
6Rekord II3253
7Góral3250
8Puńców3250
9Koszarawa Ż.3248
10Rajcza3241
11Wisła3240
12Jaworze3236
13Bestwinka3235
14Chybie3230
15Łękawica3230
16Zebrzydowice3226
17Pruchna3219
18Kończyce M.327
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II2463
2Pisarzowice2451
3Bronów2448
4Wilkowice2446
5Międzyrzecze2443
6Kobiernice2438
7Hecznarowice2437
8Kaniów2429
9Wapienica2426
10Międzybrodzie2425
11Buczkowice2421
12Bystra (k. Bielska)2418
13Godziszka247
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień2663
21909 Piast2662
3Goleszów2646
4Pogórze2641
5Istebna2640
6Pogwizdów2638
7Brenna2638
8Bąków2635
9Skoczów II2631
10Pielgrzymowice2630
11Kończyce W.2629
12Zabłocie2629
13Hażlach2616
14Dębowiec2613
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Żabnica2665
2Pietrzykowice2665
3Milówka2664
4Węgierska G.2651
5Leśna2640
6Babia Góra2639
7Lipowa2636
8Radziechowy II2631
9Gilowice2629
10Ujsoły2627
11Zarzecze2626
12Sopotnia2620
13Soła Ż.2614
14Juszczyna2612
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1852
2Kozy1841
3Ligota1836
4Rybarzowice1827
5Bujaków1821
6Grodziec1821
7Zabrzeg1821
8Łodygowice1814
9Mazańcowice1811
10Kalna 188
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1645
2Iskrzyczyn1630
3Nierodzim1629
4Wielkie II1625
5Kaczyce1622
6Górki W.1618
7Ochaby1617
8Rudnik1615
9Golasowice166
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)2256
2Czernichów2249
3Jeleśnia2241
4Słotwina2240
5Pewel Śl.2238
6Trzebinia2237
7Korbielów2233
8Cisiec2229
9TS Przyborów2222
10Kocierz2221
11Pewel M.2216
12Przyborów220