LKS Beskid Brenna

Adres: ul. Wyzwolenia 71, 43-438 Brenna
Telefon(y): +48 338 536 240
E-mail: przemekm123@wp.pl
WWW: http://beskidbrenna.futbolowo.pl/

Prezes: Andrzej Greń
Kierownik: Robert Pryca
Trener: Przemysław Meissner

Rok założenia: 1952
Barwy: Zielono - Żółte
Nazwa stadionu: Stadion LKS Beskid Brenna
Pojemność stadionu: 500 miejsc (200 miejsc siedzących)
Wymiary boiska: 94m. x 61m.

Sukcesy:

Mistrz Klasy A - 1986/87, 1997/98
Mistrz Klasy B - 1975/76
Mistrz Klasy C - 1963/64, 1968/69

Puchar Polski w podokręgu: 2007/08
Finalista Puchahru Polski w podokręgu: 2002/03, 2019/2020
 
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Michał Ferfeckibramkarz
2Mateusz Taraszbramkarz
3Kazimierz Ferfeckiobrońca
4Jan Gawlasobrońca
5Grzegorz Greńobrońca
6Łukasz Greńobrońca
7Szymon Greńobrońca
8Michał Hellerobrońca
9Kamil Holeksaobrońca
10Dominik Olchawaobrońca
11Dawid Bystrońpomocnik
12Marek Drelichpomocnik
13Dominik Dzidapomocnik
14Piotr Ferfeckipomocnik
15Przemysław Ferfeckipomocnik
16Łukasz Frączekpomocnik
17Jan Greńpomocnik
18Tomasz Jaworskipomocnik
19Grzegorz Kieczkapomocnik
20Mateusz Kolarczykpomocnik
21Daniel Krzempekpomocnik
22Kamil Męcnarowskipomocnik
23Jerzy Olchawapomocnik
24Łukasz Pielapomocnik
25Łukasz Pietrzykpomocnik
26Mateusz Słowiokpomocnik
27Grzegorz Szturcpomocnik
28Jerzy Szymurapomocnik
29Dawid Wieczorekpomocnik
30Mateusz Wieczorekpomocnik
31Dariusz Bujoknapastnik
32Eugeniusz Matulanapastnik
33Przemysław Meissnernapastnik
34Arkadiusz Tarasewicznapastnik

Najlepsi strzelcy

8
Jerzy Szymura
3
Szymon Greń
2
Dawid Bystroń
Kazimierz Ferfecki
Jan Greń
1
Michał Ferfecki
Łukasz Pietrzyk
Mateusz Słowiok
Arkadiusz Tarasewicz
Mateusz Wieczorek

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

28.07.201911:00PPBrennaWOPierściec
04.08.201911:00KASBrenna1:0 (1:0)Pielgrzymowice
10.08.201916:00KASZabłocie2:2 (2:1)Brenna
15.08.201917:00PPBrenna2:0 (1:0)Zebrzydowice
18.08.201911:00KASBrenna0:1 (0:0)Pogwizdów
24.08.201916:00KASIstebna2:1 (2:1)Brenna
01.09.201911:00KASBrenna1:2 (1:1)Hażlach
08.09.201911:00KASPierściec0:2 (0:0)Brenna
15.09.201911:00KASBrenna2:2 (1:2)Kończyce M.
22.09.201916:00KASBrenna3:1 (2:0)Nierodzim
24.09.201916:45PPBrenna2:1 (1:0)Wisła
28.09.201916:00KASBąków1:0 (1:0)Brenna
02.10.201916:30PPBrenna0:4 (0:2)Drogomyśl
06.10.201911:00KASBrenna5:2 (1:2)Iskrzyczyn
13.10.201915:00KASSkoczów II2:2 (1:0)Brenna

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

17.07.201918:30Brenna1:6 (0:5)Gwarek Zabrze U17
21.07.201910:00Brenna1:1 (0:0)Pogórze
24.07.201918:30Brenna8:2 (6:1)Nierodzim

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Tychy II1020
2Odra1020
3Książenice1020
4Czechowice-Dz.1019
5Goczałkowice1018
6Czaniec1018
7TSP II1017
8Jasienica1016
9Ustroń1015
10Łaziska Grn.1015
11Landek1012
12Bełk1010
13MKP Odra109
14Radziechowy108
15Wilcza107
16Skoczów102
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Lędziny1125
2Pszczyna1125
3Bestwina1123
4Wisła Wlk.1122
5Cielmice1119
6Dankowice1117
7Studzienice1117
8Jaworze1117
9Łąka1115
10Bestwinka1114
11BKS Stal1113
12Wola1112
13Czechowice-Dz. II1112
14Rekord II119
15Rudołtowice117
16Bieruń114
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1125
2Drogomyśl1124
3Puńców1123
4Rajcza1020
5Wisła1119
6Góral1117
71909 Piast1116
8Milówka1116
9Strumień1115
10Koszarawa Ż.1114
11Zebrzydowice1114
12Żabnica1013
13Pietrzykowice1111
14Chybie1110
15Pruchna1110
16Goleszów114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1131
2Istebna1127
3Kończyce M.1125
4Kończyce W.1017
5Skoczów II1117
6Pierściec1117
7Brenna1115
8Pogwizdów1115
9Bąków1111
10Zabłocie119
11Iskrzyczyn119
12Pielgrzymowice118
13Nierodzim118
14Hażlach105
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Sopotnia1022
2Leśna1020
3Ujsoły1020
4Węgierska G.919
5Bystra (k. Żywca)1018
6Gilowice1018
7Czernichów916
8Radziechowy II1016
9Babia Góra912
10Lipowa912
11Soła Ż.1012
12Zarzecze93
13Słotwina102
14Jeleśnia91
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Ligota925
2Kozy821
3TSP III719
4Grodziec917
5Rybarzowice917
6Czaniec II911
7Jaworze II810
8Zabrzeg910
9Godziszka99
10Bujaków94
11Łodygowice93
12Mazańcowice92
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast719
2Rudnik718
3Ochaby712
4Wielkie II79
5Górki W.79
6Kaczyce78
7Dębowiec77
8Piast II87
9Golasowice74
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II819
2Cisiec715
3Juszczyna714
4Korbielów713
5Ślemień812
6Trzebinia710
7Cięcina66
8Kocierz64
9TS Przyborów84
10Pewel Śl.63