KKS Spójnia Zebrzydowice

Adres: ul. Wojska Polskiego 1a, 43-410 Zerzydowice
Telefon(y): +48 501 023 017, +48 505 213 457
E-mail: spojniazebrzydowice@gmail.com
WWW: http://spojniazebrzydowice.klubowo24.pl

Prezes: Wojciech Giza
Kierownik: Roman Cichosz
Trener: Grzegorz Sodzawiczny

Rok założenia: 1932
Barwy: Biało - Czerwono - Niebieskie
Nazwa stadionu: Stadion Wojska Polskiego
Pojemność stadionu: 500 miejsc (300 siedzących)
Wymiary boiska: 98m. x 63m.

Sukcesy:

Mistrz A Klasy: 1999/2000, 2003/2004, 2014/2015

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Jan Parchańskibramkarz
2Szymon Prostackibramkarz
3Krzysztof Salachbramkarz
4Grzegorz Sodzawicznybramkarz
5Paweł Pańtaobrońca
6Dawid Pigułaobrońca
7Dariusz Potrząsajobrońca
8Mateusz Wiącekobrońca
9Patryk Chmielpomocnik
10Szymon Gogółkapomocnik
11Patryk Jabłonowskipomocnik
12Karol Janiszewskipomocnik
13Robert Janulekpomocnik
14Grzegorz Kopiecpomocnik
15Artur Królpomocnik
16Kamil Królpomocnik
17Sławomir Królpomocnik
18Sebastian Nowakpomocnik
19Paweł Orszulikpomocnik
20Przemysław Paluchpomocnik
21Marcin Pawełkopomocnik
22Szymon Pigułapomocnik
23Kamil Skowronekpomocnik
24Adam Stachnikpomocnik
25Tomasz Ślezionapomocnik
26Andrzej Włochpomocnik
27Łukasz Worekpomocnik
28Piotr Dudeknapastnik
29Mateusz Kałużanapastnik
30Tomasz Mrówkanapastnik
31Kamil Polaknapastnik

Najlepsi strzelcy

18
Tomasz Śleziona
6
Tomasz Mrówka
4
Piotr Dudek
2
Szymon Chmiel
Paweł Pańta
Dariusz Potrząsaj
1
Szymon Gogółka
Robert Janulek
Dawid Piguła
Mateusz Wiącek

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

29.07.201817:00PP1909 Piast1:1 (0:0) k. 4:1Zebrzydowice
04.08.201817:00LOBZebrzydowice0:2 (0:0)Jaworze
11.08.201817:00LOBKoszarawa Ż.4:1 (2:0)Zebrzydowice
15.08.201811:00LOBZebrzydowice2:0 (1:0)Góral
18.08.201817:00LOBBestwina2:0 (1:0)Zebrzydowice
25.08.201817:00LOBZebrzydowice3:1 (2:0)Łękawica
02.09.201817:00LOBWisła4:1 (2:1)Zebrzydowice
08.09.201817:00LOBZebrzydowice3:4 (2:2)Rekord II
15.09.201816:00LOBDankowice3:0 (0:0)Zebrzydowice
23.09.201816:00LOBZebrzydowice3:2 (0:2)Kończyce M.
29.09.201816:00LOBPuńców3:2 (0:1)Zebrzydowice
06.10.201816:00LOBZebrzydowice0:4 (0:3)Skoczów
13.10.201816:00LOBDrogomyśl3:2 (0:2)Zebrzydowice
21.10.201815:00LOBZebrzydowice0:0 (0:0)Rajcza
28.10.201814:00LOBBestwinka1:1 (0:0)Zebrzydowice
03.11.201814:00LOBZebrzydowice4:1 (1:0)Chybie
10.11.201814:00LOBZebrzydowice5:0 (2:0)Pruchna
18.11.201813:00LOBBKS Stal2:0 (0:0)Zebrzydowice
16.03.201915:00LOBJaworze4:1 (2:1)Zebrzydowice
23.03.201915:00LOBZebrzydowice0:4 (0:3)Koszarawa Ż.
30.03.201915:00LOBGóral1:1 (1:0)Zebrzydowice
06.04.201916:00LOBZebrzydowice1:1 (1:0)Bestwina
13.04.201916:00LOBŁękawica3:1 (1:0)Zebrzydowice
20.04.201911:00LOBZebrzydowice1:1 (1:1)Wisła
28.04.201917:00LOBRekord II4:2 (2:1)Zebrzydowice
01.05.201917:00LOBZebrzydowice0:3 (0:0)Dankowice
05.05.201915:00LOBKończyce M.3:1 (2:0)Zebrzydowice
11.05.201917:00LOBZebrzydowice1:0 (0:0)Puńców
18.05.201917:00LOBSkoczów3:0 (3:0)Zebrzydowice
25.05.201917:00LOBZebrzydowice0:1 (0:0)Drogomyśl
02.06.201915:00LOBRajcza6:0 (5:0)Zebrzydowice
08.06.201917:00LOBZebrzydowice2:1 (2:0)Bestwinka
15.06.201917:00LOBChybie4:2 (3:2)Zebrzydowice

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

14.07.201818:30Przyszowice6:1 (1:1)Zebrzydowice
21.07.201814:00Zebrzydowice8:3 (2:3)Istebna
26.01.201915:00Dębowiec2:8 (2:3)Zebrzydowice
02.02.201917:00Zebrzydowice2:4 (2:1)Ruptawa
10.02.201914:00Kończyce W.2:7 (2:4)Zebrzydowice
16.02.201917:00Landek6:1 (5:1)Zebrzydowice
24.02.201910:00Zebrzydowice3:0 (0;0,0:0,3:0)Kończyce M.
02.03.201913:00Drogomyśl4:2 (2:0)Zebrzydowice

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec3061
2Jasienica3058
3Ustroń3057
4Bełk3054
5Łaziska Grn.3052
6Tychy II3051
7Czechowice-Dz.3050
8Goczałkowice3044
9Wilcza3037
10Radziechowy3036
11TSP II3036
12Wodzisław3032
13Landek3030
14Racibórz3027
15Gaszowice3026
16Połomia3013
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów3279
2Drogomyśl3274
3BKS Stal3268
4Bestwina3262
5Dankowice3262
6Rekord II3253
7Góral3250
8Puńców3250
9Koszarawa Ż.3248
10Rajcza3241
11Wisła3240
12Jaworze3236
13Bestwinka3235
14Chybie3230
15Łękawica3230
16Zebrzydowice3226
17Pruchna3219
18Kończyce M.327
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II2463
2Pisarzowice2451
3Bronów2448
4Wilkowice2446
5Międzyrzecze2443
6Kobiernice2438
7Hecznarowice2437
8Kaniów2429
9Wapienica2426
10Międzybrodzie2425
11Buczkowice2421
12Bystra (k. Bielska)2418
13Godziszka247
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień2663
21909 Piast2662
3Goleszów2646
4Pogórze2641
5Istebna2640
6Pogwizdów2638
7Brenna2638
8Bąków2635
9Skoczów II2631
10Pielgrzymowice2630
11Kończyce W.2629
12Zabłocie2629
13Hażlach2616
14Dębowiec2613
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Żabnica2665
2Pietrzykowice2665
3Milówka2664
4Węgierska G.2651
5Leśna2640
6Babia Góra2639
7Lipowa2636
8Radziechowy II2631
9Gilowice2629
10Ujsoły2627
11Zarzecze2626
12Sopotnia2620
13Soła Ż.2614
14Juszczyna2612
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1852
2Kozy1841
3Ligota1836
4Rybarzowice1827
5Bujaków1821
6Grodziec1821
7Zabrzeg1821
8Łodygowice1814
9Mazańcowice1811
10Kalna 188
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1645
2Iskrzyczyn1630
3Nierodzim1629
4Wielkie II1625
5Kaczyce1622
6Górki W.1618
7Ochaby1617
8Rudnik1615
9Golasowice166
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)2256
2Czernichów2249
3Jeleśnia2241
4Słotwina2240
5Pewel Śl.2238
6Trzebinia2237
7Korbielów2233
8Cisiec2229
9TS Przyborów2222
10Kocierz2221
11Pewel M.2216
12Przyborów220