KS Płomień Połomia

Adres: ul. Centralna 83a, 44-323 Połomia
E-mail: ksplomienpolomia@interia.pl
WWW: http://www.kspolomia.pl/

Prezes: Leszek Woryna
Kierownik: Andrzej Ośliźlok
Trener: Mirosław Szwarga

Rok założenia: 1968
Barwy: żółto-czerwone
Nazwa stadionu: Stadion Płomienia Połomii
Adres stadionu: Centralna 83a, 44-323 Połomia
Pojemność stadionu: 970 miejsc (270 siedzących)
Wymiary boiska: 62m. x 104m.
Oświetlenie: nie
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Daniel Antończykbramkarz
2Dawid Piszczekbramkarz
3Łukasz Tecławbramkarz
4Mateusz Badowskiobrońca
5Szymon Bassekobrońca
6Robert Dzierżęgaobrońca
7Dawid Gasidłoobrońca
8Wojciech Krzystałaobrońca
9Dawid Kudzielkoobrońca
10Daniel Lubszczykobrońca
11Paweł Pawelaobrońca
12Patryk Pieleszobrońca
13Aleksander Piętaobrońca
14Marcin Prusakowskiobrońca
15Paweł Szczecinskiobrońca
16Michał Szymuraobrońca
17Adam Ucherobrońca
18Daniel Wawrziczekobrońca
19Kamil Adamczykpomocnik
20Dariusz Bytomskipomocnik
21Damian Dziadekpomocnik
22Marcin Francpomocnik
23Tymoteusz Gościniewiczpomocnik
24Arkadiusz Kindalskipomocnik
25Dawid Kusztalpomocnik
26Bartosz Łyczkopomocnik
27Grzegorz Pawelapomocnik
28Wojciech Pawelapomocnik
29Marcin Piechaczekpomocnik
30Łukasz Sitekpomocnik
31Michał Sitkopomocnik
32Karol Szypułapomocnik
33Paw Witapomocnik
34Daniel Zawiślakpomocnik
35Konrad Cieślaknapastnik
36Dariusz Husarznapastnik
37Artur Kuczkanapastnik
38Wojciech Łaskinapastnik
39Łukasz Matuszeknapastnik
40Piotr Rzepiszczaknapastnik
41Paweł Sękowskinapastnik
42Przemysław Swobodanapastnik
43Rafał Winklernapastnik

Najlepsi strzelcy

15
Paweł Sękowski
9
Konrad Cieślak
3
Daniel Lubszczyk
2
Karol Szypuła
1
Robert Dzierżęga
Marcin Franc
Łukasz Herok
Szymon Kania
Wojciech Łaski

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

11.08.201817:004LPołomia1:1 (0:1)Racibórz
15.08.201817:004LCzechowice-Dz.5:0 (1:0)Połomia
18.08.201817:004LPołomia0:3 (0:1)Wilcza
25.08.201811:004LTychy II4:1 (3:0)Połomia
01.09.201816:004LPołomia0:4 (0:2)Czaniec
08.09.201816:004LRadziechowy5:0 (1:0)Połomia
15.09.201816:004LPołomia6:1 (1:1)Gaszowice
22.09.201816:004LŁaziska Grn.1:0 (1:0)Połomia
29.09.201816:004LPołomia0:6 (0:4)Jasienica
07.10.201815:004LTSP II2:0 (0:0)Połomia
13.10.201815:004LPołomia2:3 (1:2)Bełk
20.10.201815:004LPołomia0:4 (0:1)Landek
28.10.201814:004LUstroń4:0 (2:0)Połomia
03.11.201814:004LPołomia0:2 (0:2)Goczałkowice
10.11.201814:004LWodzisław3:0 (1:0)Połomia
16.03.201915:304LRacibórz2:3 (2:1)Połomia
23.03.201915:304LPołomia1:5 (0:3)Czechowice-Dz.
30.03.201916:004LWilcza3:2 (2:0)Połomia
06.04.201917:004LPołomia1:2 (1:1)Tychy II
13.04.201917:004LCzaniec3:0 (2:0)Połomia
20.04.201913:004LPołomia1:2 (1:2)Radziechowy
27.04.201915:004LGaszowice6:4 (2:1)Połomia
01.05.201917:004LPołomia2:3 (1:1)Łaziska Grn.
04.05.201917:004LJasienica4:1 (2:0)Połomia
11.05.201917:004LPołomia1:5 (1:2)TSP II
18.05.201917:004LBełk3:5 (1:4)Połomia
25.05.201917:004LLandek5:0 (1:0)Połomia
29.05.201918:004LPołomia1:2 (0:1)Ustroń
01.06.201917:004LGoczałkowice5:1 (2:1)Połomia
08.06.201917:004LPołomia2:1 (0:0)Wodzisław
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec3061
2Jasienica3058
3Ustroń3057
4Bełk3054
5Łaziska Grn.3052
6Tychy II3051
7Czechowice-Dz.3050
8Goczałkowice3044
9Wilcza3037
10Radziechowy3036
11TSP II3036
12Wodzisław3032
13Landek3030
14Racibórz3027
15Gaszowice3026
16Połomia3013
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów3279
2Drogomyśl3274
3BKS Stal3268
4Bestwina3262
5Dankowice3262
6Rekord II3253
7Góral3250
8Puńców3250
9Koszarawa Ż.3248
10Rajcza3241
11Wisła3240
12Jaworze3236
13Bestwinka3235
14Chybie3230
15Łękawica3230
16Zebrzydowice3226
17Pruchna3219
18Kończyce M.327
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II2463
2Pisarzowice2451
3Bronów2448
4Wilkowice2446
5Międzyrzecze2443
6Kobiernice2438
7Hecznarowice2437
8Kaniów2429
9Wapienica2426
10Międzybrodzie2425
11Buczkowice2421
12Bystra (k. Bielska)2418
13Godziszka247
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień2663
21909 Piast2662
3Goleszów2646
4Pogórze2641
5Istebna2640
6Pogwizdów2638
7Brenna2638
8Bąków2635
9Skoczów II2631
10Pielgrzymowice2630
11Kończyce W.2629
12Zabłocie2629
13Hażlach2616
14Dębowiec2613
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Żabnica2665
2Pietrzykowice2665
3Milówka2664
4Węgierska G.2651
5Leśna2640
6Babia Góra2639
7Lipowa2636
8Radziechowy II2631
9Gilowice2629
10Ujsoły2627
11Zarzecze2626
12Sopotnia2620
13Soła Ż.2614
14Juszczyna2612
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1852
2Kozy1841
3Ligota1836
4Rybarzowice1827
5Bujaków1821
6Grodziec1821
7Zabrzeg1821
8Łodygowice1814
9Mazańcowice1811
10Kalna 188
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1645
2Iskrzyczyn1630
3Nierodzim1629
4Wielkie II1625
5Kaczyce1622
6Górki W.1618
7Ochaby1617
8Rudnik1615
9Golasowice166
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)2256
2Czernichów2249
3Jeleśnia2241
4Słotwina2240
5Pewel Śl.2238
6Trzebinia2237
7Korbielów2233
8Cisiec2229
9TS Przyborów2222
10Kocierz2221
11Pewel M.2216
12Przyborów220