PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

KS Unia Turza Śląska

Adres: Ul. Bogumińska 17, 44-351 Turza Śląska
Telefon(y): (32) 451-16-53

Prezes: Zenon Rek
Kierownik: Zbigniew Adamczyk
Trener: Marek Hanzel

Rok założenia: 1924
Barwy: Czerwono - Zielone
Nazwa stadionu: Stadion Unii Turza Śląska
Pojemność stadionu: 1200 miejsc ( 696 siedzących )
Wymiary boiska: 100m. x 57m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Przemysław Cieślabramkarz
2Bartosz Kowalskibramkarz
3Marcin Musiołbramkarz
4Rafał Ganitaobrońca
5Piotr Glencobrońca
6Kacper Krupińskiobrońca
7Kamil Kuczokobrońca
8Michał Mazurobrońca
9Piotr Szymiczekobrońca
10Krystian Imielapomocnik
11Jakub Kuczapomocnik
12Szymon Kuninapomocnik
13Bartosz Łyczkopomocnik
14Jakub Malinowskipomocnik
15Sławomir Musiolikpomocnik
16Dariusz Pawlusińskipomocnik
17Stanislav Shtanenkopomocnik
18Dawid Skrzyszowskipomocnik
19Szymon Sosnapomocnik
20Paweł Staniczekpomocnik
21Kamil Trontpomocnik
22Ilias El Bouhnapastnik
23Maciej Gaszkanapastnik
24Marek Gładkowskinapastnik
25Dawid Pawlusińskinapastnik
26Dominik Zganiacznapastnik

Najlepsi strzelcy

6
Maciej Gaszka
4
Dariusz Pawlusiński
Dawid Pawlusiński
3
Sławomir Musiolik
2
Piotr Glenc
1
Kacper Krupiński

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

15.07.202018:00PPTurza Śl.1:6 (0:1)Pawłowice
25.07.202014:304LTurza Śl.1:1 (0:1)TSP II
01.08.202017:004LJasienica1:1 (0:0)Turza Śl.
08.08.202017:004LTurza Śl.3:2 (1:0)Rozwój
15.08.202017:004LBełk4:1 (1:0)Turza Śl.
23.08.202017:004LTurza Śl.2:6 (0:3)Odra
30.08.202011:004LTychy II2:2 (1:1)Turza Śl.
12.09.202016:004LCzaniec1:1 (1:1)Turza Śl.
20.09.202016:004LTurza Śl.2:0 (0:0)Ustroń
26.09.202016:004LPszczyna2:5 (0:4)Turza Śl.
10.10.202015:004LKsiążenice1:1 (0:1)Turza Śl.
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Książenice1128
2Odra1227
3Bełk1220
4Jasienica1219
5Landek1118
6Rozwój1218
7Czaniec1318
8TSP II1217
9Ustroń1217
10Tychy II1316
11Odra Centrum1115
12Łękawica914
13Czechowice-Dz.1114
14Turza Śl.1014
15Przyszowice109
16Radziechowy116
17Pszczyna126
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna927
2Jeleśnia1122
3Koszarawa II1021
4Gilowice1020
5Babia Góra1119
6Lipowa1117
7Soła Ż.1014
8Bystra (k. Żywca)1014
9Słotwina1013
10Juszczyna1011
11Radziechowy II1010
12Czernichów107
13Zarzecze116
14Sopotnia115
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bujaków815
2Mazańcowice715
3Czaniec II513
4Grodziec613
5Porąbka613
6Zabrzeg812
7Wilkowice II76
8Godziszka64
9Rybarzowice63
10Łodygowice71
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Cisiec819
2Łękawica II718
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz78
8Cięcina87
9TS Przyborów83