KS Decor Bełk

Adres: Ul. Główna, 44-230 Bełk
WWW: http://www.ksdecorbelk.pl/

Prezes: Janusz Gawlik
Kierownik: Andrzej Koperwas
Trener: Jaroslaw Kupis

Rok założenia: 1929
Barwy: Zielono - Czerwone
Nazwa stadionu: Stadion LKS Bełk
Pojemność stadionu: 1000 miejsc (200 siedzących)

Nazwy klubu:

2017 LKS Bełk -> KS Decor Bełk

Największe sukcesy:

2015/2016 - awans do III ligi
 

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Mateusz Łobaczewskibramkarz
2Kamil Sliszbramkarz
3Dawid Grabiecobrońca
4Dawid Semeniukobrońca
5Łukasz Spórnaobrońca
6Michal Stryczekobrońca
7Leszek Szejkaobrońca
8Bartosz Wójcikobrońca
9Mateusz Wranaobrońca
10Rafal Wybierekobrońca
11Arkadiusz Blachapomocnik
12Rafał Brzezinapomocnik
13Robert Dymowskipomocnik
14Dominik Gonsiorpomocnik
15Kacper Górkapomocnik
16Piotr Groborzpomocnik
17Rafał Grzechpomocnik
18Grzegorz Jasiczekpomocnik
19Rafał Juszczakpomocnik
20Rafał Kępińskipomocnik
21Sebastian Kocurpomocnik
22Piotr Konikpomocnik
23Błażej Lasiapomocnik
24Mateusz Lataczpomocnik
25Aleksander Lepichpomocnik
26Błażej Malcherczykpomocnik
27Andrzej Niewiedziałpomocnik
28Karol Paryłapomocnik
29Paweł Rasekpomocnik
30Wojciech Rasekpomocnik
31Rafał Rzucidłopomocnik
32Tomasz Słupikpomocnik
33Mateusz Stęplewskipomocnik
34Michał Stokłosapomocnik
35Wojciech Wojtasiokpomocnik
36Łukasz Żyrkowskipomocnik
37Kamil Brożyńskinapastnik
38Piotr Bysiecnapastnik
39Dawid Drozdowskinapastnik
40Damian Olczaknapastnik
41Adam Omioteknapastnik

Najlepsi strzelcy

15
Piotr Bysiec
11
Damian Olczak
5
Rafal Wybierek
4
Łukasz Żyrkowski
2
Robert Dymowski
Rafał Grzech
Grzegorz Jasiczek
Wojciech Rasek
1
Kamil Brożyński
Mateusz Gajek
Karol Paryła
Bartosz Wójcik

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

13.08.201717:004LGaszowice2:2 (1:2)Bełk
19.08.201717:004LSkoczów3:1 (2:0)Bełk
26.08.201717:004LGoczałkowice1:4 (1:1)Bełk
03.09.201716:004LBełk2:0 (1:0)Bytom
09.09.201716:004LWilcza0:1 (0:0)Bełk
16.09.201716:004LBełk2:2 (0:0)Radziechowy
30.09.201716:004LBełk4:1 (3:1)Racibórz
07.10.201715:004LWodzisław1:3 (0:0)Bełk
14.10.201713:004LBełk2:5 (1:2)Tychy II
21.10.201715:004LJasienica0:1 (0:0)Bełk
29.10.201714:004LUstroń1:2 (1:1)Bełk
04.11.201713:004LBełk3:1 (2:1)TSP II
11.11.201713:004LCzaniec0:0 (0:0)Bełk
18.11.201713:004LBełk5:1 (2:0)Landek
25.11.201711:004LLędzinyWOBełk
24.03.201815:304LBełk0:0 (0:0)Skoczów
31.03.201813:004LBełk4:1 (2:1)Goczałkowice
07.04.201817:004LBytom2:1 (2:0)Bełk
14.04.201817:004LBełk1:2 (0:1)Wilcza
22.04.201815:004LRadziechowy3:4 (2:2)Bełk

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

10.02.201811:00Rekord0:1 (0:0)Bełk
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom2142
2Bełk2037
3Czaniec2135
4Wodzisław2134
5Radziechowy2131
6Goczałkowice2029
7Wilcza2029
8Tychy II2028
9TSP II2128
10Landek2126
11Gaszowice2025
12Ustroń2124
13Racibórz2023
14Jasienica2023
15Skoczów2022
16Lędziny2116
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1950
2Bestwina1943
3Drogomyśl1938
4Wisła1936
5Dankowice1933
6Koszarawa Ż.1932
7Góral1931
8Puńców1929
9Jaworze1927
10Chybie1926
11Pruchna2021
12Łękawica1920
13Zebrzydowice1919
14Żabnica1915
15Leśna209
16Wilkowice195
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bestwinka1642
2Rekord II1640
3Pisarzowice1639
4Hecznarowice1524
5Międzyrzecze1623
6Kobiernice1623
7Kaniów1522
8Czechowice-Dz. II1621
9Wapienica1518
10Buczkowice1618
11Bystra (k. Bielska)1515
12Godziszka1611
13Mazańcowice160
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1636
2Goleszów1634
3Kończyce M.1631
4Pogwizdów1630
51909 Piast1630
6Skoczów II1626
7Brenna1624
8Bąków1624
9Kończyce W.1620
10Strumień1619
11Dębowiec1619
12Kaczyce1618
13Pielgrzymowice1617
14Ochaby160
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1748
2Rajcza1745
3Milówka1743
4Babia Góra1734
5Pietrzykowice1732
6Radziechowy II1729
7Czernichów1720
8Lipowa1719
9Gilowice1718
10Sopotnia1717
11Cisiec1712
12Pewel M.1710
13Soła Ż.1710
14Ujsoły179
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1439
2Międzybrodzie1435
3Ligota1329
4Jaworze II1429
5Kozy1423
6Wilamowice1420
7Grodziec1319
8Rybarzowice1419
9Zabrzeg1412
10Bujaków148
11Kalna 147
12Łodygowice140
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1128
2Istebna1021
3Górki W.1120
4Wielkie II1117
5Nierodzim1016
6Hażlach1014
7Iskrzyczyn1114
8Pierściec1112
9Rudnik116
10Golasowice101
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1331
2Trzebinia1324
3Zarzecze1223
4Pewel Śl.1223
5Jeleśnia1223
6Korbielów1321
7Słotwina1319
8Łękawica II1314
9Bystra (k. Żywca)1313
10Kocierz1310
11Przyborów131