GKS Czarni Jaworze II

Adres: ul. Koralowa 19, 43-384 Jaworze
Telefon(y): 698 949 837
E-mail: czarni.jaworze@beskidzkapilka.pl
WWW: http://czarnijaworze.futbolowo.pl

Prezes: Rafał Stronczyński
Kierownik: Marcin Mazur
Trener: Grzegorz Wojnicz

Rok założenia: 2003
Barwy: Czarno - Żółte
Nazwa stadionu: Stadion Gminny w Jaworzu
Pojemność stadionu: 410 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 110m. x 62m.
Oświetlenie: nie
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Igor Cholewikbramkarz
2Szymon Staszkobramkarz
3Kamil Wehsolybramkarz
4Bartłomiej Handzelobrońca
5Wojciech Jaroszobrońca
6Szymon Jończyobrońca
7Stanisław Kleszczobrońca
8Wacław Kobzaobrońca
9Paweł Kręcichwostobrońca
10Sławomir Moczałaobrońca
11Kornel Rajbaobrońca
12Sebastian Steklaobrońca
13Rafał Stronczyńskiobrońca
14Dariusz Szewczykobrońca
15Grzegorz Wojniczobrońca
16Radosław Woźniakobrońca
17Jakub Bobkowskipomocnik
18Daniel Kucelpomocnik
19Artur Mazurpomocnik
20Dominik Mieszczakpomocnik
21Paweł Mołekpomocnik
22Kamil Slaczałekpomocnik
23Damian Sułkowskipomocnik
24Oktawian Sznajdrowiczpomocnik
25Orfeusz Sznajdrowiczpomocnik
26Damian Wiczokpomocnik
27Mirosław Zdolskipomocnik
28Tomasz Gwóźdźnapastnik
29Franciszek Hellernapastnik
30Patryk Linnertnapastnik
31Artem Miagkyjnapastnik
32Mariusz Sznajdrowicznapastnik
33Mateusz Waszeknapastnik
34Jarosław Zuziaknapastnik

Najlepsi strzelcy


5
Bogdan Legięć
4
Marcin Preisner
3
Junichi Ikeda
Jakub Sztykiel
2
Szymon Duława
Roman Kral
Patryk Strzelczyk
Grzegorz Wojnicz
1
Tomasz Gwóźdź
Franciszek Heller
Dariusz Kołodziej
Kamil Slaczałek
Radosław Woźniak

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

17.08.201917:00KBŁodygowice0:5 (0:2)Jaworze II
31.08.201916:00KBKozy5:1 (3:0)Jaworze II
04.09.201917:30KBJaworze II4:4 (2:2)Rybarzowice
14.09.201916:00KBGodziszka2:1 (0:1)Jaworze II
22.09.201916:00KBMazańcowice0:1 (0:0)Jaworze II
29.09.201911:00KBJaworze II1:2 (1:0)Grodziec
05.10.201915:00KBBujaków2:7 (0:2)Jaworze II
13.10.201911:00KBJaworze II2:3 (1:1)Ligota
20.10.201911:00KBCzaniec II2:1 (1:1)Jaworze II
27.10.201911:00KBJaworze II6:0 (3:0)Zabrzeg
30.10.201917:00KBTSP III5:1 (2:1)Jaworze II

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

09.08.201918:00Grodziec6:1 Jaworze II

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Goczałkowice1531
2Tychy II1529
3Odra1527
4Książenice1527
5Jasienica1525
6Czaniec1524
7Czechowice-Dz.1523
8Łaziska Grn.1523
9Bełk1523
10Ustroń1521
11TSP II1520
12Landek1519
13MKP Odra1516
14Radziechowy1514
15Skoczów159
16Wilcza158
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Pszczyna1537
2Bestwina1535
3Lędziny1534
4Wisła Wlk.1531
5Dankowice1526
6BKS Stal1525
7Jaworze1524
8Cielmice1520
9Czechowice-Dz. II1518
10Studzienice1518
11Łąka1517
12Rekord II1514
13Wola1514
14Bestwinka1514
15Rudołtowice1511
16Bieruń154
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1537
2Puńców1535
3Drogomyśl1533
4Rajcza1532
5Wisła1526
6Milówka1522
7Koszarawa Ż.1521
8Zebrzydowice1520
9Strumień1519
10Góral1518
11Pruchna1518
121909 Piast1516
13Chybie1516
14Pietrzykowice1515
15Żabnica1513
16Goleszów155
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1124
2Kaniów1121
3Wilamowice1120
4Wilkowice1118
5Buczkowice1118
6Bronów1116
7Międzyrzecze1114
8Wapienica1114
9Bystra (k. Bielska)1112
10Międzybrodzie1112
11Hecznarowice1111
12Kobiernice114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1337
2Istebna1333
3Kończyce M.1325
4Kończyce W.1323
5Skoczów II1320
6Pierściec1320
7Pogwizdów1318
8Bąków1317
9Brenna1315
10Hażlach1312
11Iskrzyczyn1312
12Zabłocie1310
13Pielgrzymowice138
14Nierodzim138
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1331
2Ujsoły1329
3Leśna1326
4Bystra (k. Żywca)1324
5Sopotnia1324
6Czernichów1323
7Lipowa1322
8Radziechowy II1320
9Gilowice1318
10Babia Góra1315
11Soła Ż.1313
12Zarzecze139
13Słotwina135
14Jeleśnia131
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1TSP III1129
2Ligota1129
3Kozy1128
4Grodziec1121
5Rybarzowice1117
6Godziszka1115
7Czaniec II1114
8Jaworze II1113
9Zabrzeg1110
10Mazańcowice115
11Bujaków114
12Łodygowice113
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II922
2Juszczyna920
3Cisiec919
4Korbielów913
5Trzebinia913
6Ślemień912
7Kocierz99
8Cięcina98
9Pewel Śl.97
10TS Przyborów94