GKS Czarni Jaworze II

Adres: ul. Koralowa 19, 43-384 Jaworze
Telefon(y): 698 949 837
E-mail: czarni.jaworze@beskidzkapilka.pl
WWW: http://czarnijaworze.futbolowo.pl

Prezes: Rafał Stronczyński
Kierownik: Marcin Mazur
Trener: Grzegorz Wojnicz

Rok założenia: 2003
Barwy: Czarno - Żółte
Nazwa stadionu: Stadion Gminny w Jaworzu
Pojemność stadionu: 410 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 110m. x 62m.
Oświetlenie: nie
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Igor Cholewikbramkarz
2Szymon Staszkobramkarz
3Kamil Wehsolybramkarz
4Bartłomiej Handzelobrońca
5Wojciech Jaroszobrońca
6Szymon Jończyobrońca
7Stanisław Kleszczobrońca
8Wacław Kobzaobrońca
9Paweł Kręcichwostobrońca
10Kornel Rajbaobrońca
11Sebastian Steklaobrońca
12Rafał Stronczyńskiobrońca
13Dariusz Szewczykobrońca
14Grzegorz Wojniczobrońca
15Radosław Woźniakobrońca
16Jakub Bobkowskipomocnik
17Daniel Kucelpomocnik
18Artur Mazurpomocnik
19Dominik Mieszczakpomocnik
20Paweł Mołekpomocnik
21Kamil Slaczałekpomocnik
22Damian Sułkowskipomocnik
23Oktawian Sznajdrowiczpomocnik
24Orfeusz Sznajdrowiczpomocnik
25Damian Wiczokpomocnik
26Mirosław Zdolskipomocnik
27Tomasz Gwóźdźnapastnik
28Franciszek Hellernapastnik
29Patryk Linnertnapastnik
30Artem Miagkyjnapastnik
31Mateusz Waszeknapastnik
32Jarosław Zuziaknapastnik

Najlepsi strzelcy


4
Bogdan Legięć
2
Roman Kral
1
Tomasz Gwóźdź
Franciszek Heller
Junichi Ikeda
Jakub Sztykiel

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

17.08.201917:00KBŁodygowice0:5 (0:2)Jaworze II
31.08.201916:00KBKozy5:1 (3:0)Jaworze II
04.09.201917:30KBJaworze II4:4 (2:2)Rybarzowice
08.09.201916:00KBJaworze II0:0 (0:0)TSP III
14.09.201916:00KBGodziszka2:1 (0:1)Jaworze II

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

09.08.201918:00Grodziec6:1 Jaworze II

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Książenice613
2Goczałkowice612
3Ustroń612
4Czaniec612
5TSP II612
6Odra610
7Tychy II610
8Czechowice-Dz.610
9Jasienica610
10Łaziska Grn.68
11Landek68
12Radziechowy67
13Bełk67
14MKP Odra63
15Skoczów61
16Wilcza60
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Lędziny715
2Dankowice713
3Bestwinka713
4Pszczyna612
5BKS Stal712
6Jaworze712
7Wisła Wlk.712
8Bestwina611
9Wola711
10Studzienice610
11Łąka710
12Cielmice67
13Rekord II76
14Czechowice-Dz. II76
15Bieruń73
16Rudołtowice73
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Ligota515
2Kozy412
3Czaniec II510
4TSP III39
5Grodziec57
6Rybarzowice57
7Zabrzeg57
8Jaworze II44
9Bujaków54
10Godziszka54
11Mazańcowice51
12Łodygowice50
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast39
2Rudnik39
3Piast II47
4Ochaby46
5Wielkie II46
6Kaczyce44
7Górki W.33
8Dębowiec33
9Golasowice40