PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

LKS Silesia Lubomia

Adres: ul. Jana Nepomucena 20, 44-360 Lubomia
Telefon(y): (32) 451-63-83
E-mail: silesialubomia@wp.pl
WWW: http://www.silesia-lubomia.pl

Prezes: Eugeniusz Matuszek
Kierownik: Jan Kołek
Trener: Wojciech Matuszek

Rok założenia: 1925
Barwy: -
Nazwa stadionu: Stadion Silesii Lubomia
Pojemność stadionu: -
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Maciej Gruszczyńskibramkarz
2Mateusz Piszczelokbramkarz
3Marcin Jasiakobrońca
4Grzegorz Koliszobrońca
5Mariusz Lindnerobrońca
6Krzysztof Świąteckiobrońca
7Szymon Zacharkoobrońca
8Wojciech Chłapekpomocnik
9Marcin Cwikpomocnik
10Patryk Dżedżorapomocnik
11Szymon Grzybekpomocnik
12Adrian Kamczykpomocnik
13Mateusz Kondziołkapomocnik
14Wojciech Matuszekpomocnik
15Łukasz Myśliwiecpomocnik
16Patryk Ochojskipomocnik
17Ireneusz Pierlakpomocnik
18Piotr Polnikpomocnik
19Mateusz Zdrzałekpomocnik
20Paweł Kowolnapastnik
21Bartłomiej Sochanapastnik
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1642
2Książenice1638
3Landek1533
4Turza Śl.1632
5Rozwój1631
6Bełk1630
7Jasienica1630
8Ustroń1627
9Tychy II1625
10TSP II1624
11Łękawica1522
12Czaniec1621
13Przyszowice1518
14Odra Centrum1618
15Czechowice-Dz.1417
16Radziechowy1510
17Pszczyna169
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
11Wapienica II00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83