LKS 99 Pruchna

Adres: Główna 60, 43-523 Pruchna
Telefon(y): +48 338 573 841
WWW: http://lkspruchna.futbolowo.pl

Prezes: Jerzy Wojnar
Kierownik: Ferdynand Gabryś
Trener: Tomasz Wróbel (do 17.11.2018 r. Witold Wawrzyczek)

Rok założenia: 1999
Barwy: Biało - Niebieskie
Nazwa stadionu: Stadion LKS Pruchna
Pojemność stadionu: 1000 miejsc (400 siedzących)
Wymiary boiska: 100m. x 67m.

Sukcesy:

Mistrz A Klasy: 2012/2013
Finał Pucharu Polski podokręgu: 2016/2017

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Mateusz Gajbramkarz
2Wojciech Rzońcabramkarz
3Paweł Sztefekbramkarz
4Kacper Brachaczekobrońca
5Stanisław Ewertowskiobrońca
6Jacek Gabryśobrońca
7Kamil Kaszubaobrońca
8Piotr Kowalobrońca
9Szymon Kwiatkowskiobrońca
10Kamil Michalczykobrońca
11Marcin Wysińskiobrońca
12Sebastian Banotpomocnik
13Przemysław Błażejowskipomocnik
14Ireneusz Brachaczekpomocnik
15Sebastian Durajpomocnik
16Norbert Gabryśpomocnik
17Adrian Gałuszkapomocnik
18Dawid Groborzpomocnik
19Sebastian Karzełekpomocnik
20Krzysztof Lechpomocnik
21Daniel Mencnerpomocnik
22Filip Orszulapomocnik
23Kamil Pająkpomocnik
24Remigiusz Ratajczykpomocnik
25Mateusz Stryganekpomocnik
26Adam Zbroszczykpomocnik
27Juan Pablo Alvarez Muneranapastnik
28Adam Brzyszkowskinapastnik
29Michał Chrysteczkonapastnik
30Wojciech Heczkonapastnik
31Dawid Mencnernapastnik

Najlepsi strzelcy

9
Michał Chrysteczko
5
Sebastian Karzełek
4
Juan Pablo Alvarez Munera
3
Przemysław Błażejowski
Dawid Mencner
2
Kacper Brachaczek
Adam Brzyszkowski
Piotr Kowal
Daniel Mencner
Filip Orszula
1
Sebastian Banot
Dariusz Dziadek
Dawid Groborz
Szymon Kwiatkowski
Marcin Wysiński

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

11.08.201817:00LOBJaworze4:0 (1:0)Pruchna
15.08.201817:00LOBPruchna0:0 (0:0)Koszarawa Ż.
18.08.201817:00LOBGóral2:0 (0:0)Pruchna
26.08.201816:00LOBPruchna2:4 (1:1)Bestwina
29.08.201817:30LOBPruchna2:2 (0:1)BKS Stal
01.09.201817:00LOBŁękawica5:2 (2:1)Pruchna
09.09.201816:00LOBPruchna1:2 (0:2)Wisła
16.09.201816:30LOBRekord II6:0 (2:0)Pruchna
23.09.201816:00LOBPruchna1:2 (1:1)Dankowice
30.09.201815:15LOBKończyce M.5:2 (2:1)Pruchna
07.10.201816:00LOBPruchna0:4 (0:2)Puńców
13.10.201816:00LOBSkoczów6:0 (3:0)Pruchna
20.10.201815:00LOBPruchna0:2 (0:1)Drogomyśl
28.10.201814:00LOBRajcza3:0 (1:0)Pruchna
03.11.201814:00LOBPruchna4:0 (2:0)Bestwinka
10.11.201814:00LOBZebrzydowice5:0 (2:0)Pruchna
17.11.201813:00LOBPruchna0:3 (0:1)Chybie
16.03.201915:00LOBBKS Stal2:1 (2:0)Pruchna
24.03.201915:00LOBPruchna0:0 (0:0)Jaworze
30.03.201915:00LOBKoszarawa Ż.1:2 (0:0)Pruchna
07.04.201915:00LOBPruchna0:1 (0:0)Góral
13.04.201916:00LOBBestwina5:0 (1:0)Pruchna
20.04.201911:00LOBPruchna3:4 (1:2)Łękawica
28.04.201917:00LOBWisła5:2 (1:1)Pruchna
01.05.201916:00LOBPruchna2:2 (1:0)Rekord II
04.05.201917:00LOBDankowice1:4 (1:3)Pruchna
12.05.201916:00LOBPruchna3:0 (1:0)Kończyce M.
18.05.201917:00LOBPuńców5:1 (2:0)Pruchna
26.05.201916:00LOBPruchna3:6 (0:4)Skoczów
01.06.201917:00LOBDrogomyśl6:1 (2:1)Pruchna
09.06.201916:00LOBPruchna1:3 (1:0)Rajcza
16.06.201917:00LOBBestwinka1:3 (1:2)Pruchna

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

04.08.201811:00Pruchna5:2 (3:0)Zabłocie
07.08.201818:00Pruchna5:2 (2:1)Bronów
02.02.201912:00PruchnaMiędzyrzecze
02.02.201913:00Pruchna2:0 (0:0)Marklowice
09.02.201911:00Pruchna1:1 (0:0)Iskra Pszczyna II
17.02.201909:00Pruchna1:5 (0:2)Piast Gliwice U19
23.02.201912:30Górnik Zabrze U191:2 (0:1)Pruchna
02.03.201912:00Pruchna3:3 (3:2)Międzyrzecze
09.03.201915:00Puńców8:0 (5:0)Pruchna

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec3061
2Jasienica3058
3Ustroń3057
4Bełk3054
5Łaziska Grn.3052
6Tychy II3051
7Czechowice-Dz.3050
8Goczałkowice3044
9Wilcza3037
10Radziechowy3036
11TSP II3036
12Wodzisław3032
13Landek3030
14Racibórz3027
15Gaszowice3026
16Połomia3013
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów3279
2Drogomyśl3274
3BKS Stal3268
4Bestwina3262
5Dankowice3262
6Rekord II3253
7Góral3250
8Puńców3250
9Koszarawa Ż.3248
10Rajcza3241
11Wisła3240
12Jaworze3236
13Bestwinka3235
14Chybie3230
15Łękawica3230
16Zebrzydowice3226
17Pruchna3219
18Kończyce M.327
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II2463
2Pisarzowice2451
3Bronów2448
4Wilkowice2446
5Międzyrzecze2443
6Kobiernice2438
7Hecznarowice2437
8Kaniów2429
9Wapienica2426
10Międzybrodzie2425
11Buczkowice2421
12Bystra (k. Bielska)2418
13Godziszka247
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień2663
21909 Piast2662
3Goleszów2646
4Pogórze2641
5Istebna2640
6Pogwizdów2638
7Brenna2638
8Bąków2635
9Skoczów II2631
10Pielgrzymowice2630
11Kończyce W.2629
12Zabłocie2629
13Hażlach2616
14Dębowiec2613
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Żabnica2665
2Pietrzykowice2665
3Milówka2664
4Węgierska G.2651
5Leśna2640
6Babia Góra2639
7Lipowa2636
8Radziechowy II2631
9Gilowice2629
10Ujsoły2627
11Zarzecze2626
12Sopotnia2620
13Soła Ż.2614
14Juszczyna2612
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1852
2Kozy1841
3Ligota1836
4Rybarzowice1827
5Bujaków1821
6Grodziec1821
7Zabrzeg1821
8Łodygowice1814
9Mazańcowice1811
10Kalna 188
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1645
2Iskrzyczyn1630
3Nierodzim1629
4Wielkie II1625
5Kaczyce1622
6Górki W.1618
7Ochaby1617
8Rudnik1615
9Golasowice166
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)2256
2Czernichów2249
3Jeleśnia2241
4Słotwina2240
5Pewel Śl.2238
6Trzebinia2237
7Korbielów2233
8Cisiec2229
9TS Przyborów2222
10Kocierz2221
11Pewel M.2216
12Przyborów220