KS Nierodzim Ustroń

Adres: ul. Kreta 2, 43-450 Ustroń
Telefon(y): +48 668 165 671

Prezes: Tomasz Sztwiertnia
Kierownik: Sebastian Czyż
Trener: Rafał Dudela

Rok założenia: 1999
Barwy: Niebiesko - żółte
Nazwa stadionu: Stadion Miejski w Nierodzimiu
Pojemność stadionu: 300
Wymiary boiska: 103m. x 68m.

Sukcesy:

Mistrz Klasy B:
2000/01
Mistrz Klasy C: 1999/00

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Szymon Dudabramkarz
2Karol Kłóskobramkarz
3Szymon Brodaczobrońca
4Mateusz Cieślarobrońca
5Sebastian Polokobrońca
6Grzegorz Szarekobrońca
7Szymon Bączekpomocnik
8Łukasz Cekierapomocnik
9Daniel Ciemałapomocnik
10Szymon Górniokpomocnik
11Mateusz Hapkapomocnik
12Andrzej Kamelapomocnik
13Marcin Marianekpomocnik
14Daniel Mężydłopomocnik
15Mariusz Przybyłapomocnik
16Krzysztof Słowińskipomocnik
17Kacper Stańczakpomocnik
18Rafał Tomaszkopomocnik
19Szymon Waraczewskipomocnik
20Marcin Czyżnapastnik

Najlepsi strzelcy

12
Daniel Mężydło
3
Krzysztof Słowiński
Kacper Stańczak
2
Daniel Ciemała
Marcin Marianek
1
Łukasz Cekiera
Szymon Górniok

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

26.08.201811:00KBNierodzim0:1 (0:0)Pierściec
02.09.201817:00KBWielkie II1:2 (0:1)Nierodzim
09.09.201811:00KBNierodzim9:2 (2:2)Górki W.
16.09.201816:00KBRudnik0:6 (0:1)Nierodzim
30.09.201811:00KBNierodzim2:0 (0:0)Golasowice
07.10.201815:00KBIskrzyczyn5:2 (3:1)Nierodzim
14.10.201811:00KBNierodzim3:0 (1:0)Kaczyce

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

04.08.201815:00GoleszówNierodzim
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec1128
2Jasienica1123
3Bełk1123
4Ustroń1122
5Tychy II1117
6Łaziska Grn.1116
7Radziechowy1116
8Czechowice-Dz.1116
9Racibórz1114
10TSP II1112
11Wodzisław1111
12Wilcza1111
13Goczałkowice1110
14Gaszowice1110
15Landek116
16Połomia114
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów1131
2Drogomyśl1230
3Dankowice1226
4BKS Stal1226
5Bestwina1224
6Puńców1222
7Koszarawa Ż.1220
8Rekord II918
9Rajcza1117
10Góral1216
11Wisła1216
12Bestwinka1115
13Jaworze1212
14Zebrzydowice129
15Łękawica127
16Chybie125
17Kończyce M.123
18Pruchna122
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1125
2Pogwizdów1124
31909 Piast1124
4Pielgrzymowice1121
5Strumień1120
6Bąków1117
7Pogórze1116
8Goleszów1116
9Istebna1116
10Brenna1111
11Kończyce W.1111
12Skoczów II118
13Dębowiec116
14Hażlach115
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1025
2Żabnica1024
3Węgierska G.1022
4Pietrzykowice1021
5Radziechowy II1015
6Lipowa1015
7Ujsoły1014
8Babia Góra1012
9Zarzecze910
10Gilowice109
11Sopotnia109
12Leśna98
13Soła Ż.106
14Juszczyna105
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice824
2Rybarzowice816
3Ligota713
4Kozy713
5Zabrzeg812
6Bujaków811
7Grodziec810
8Łodygowice85
9Kalna 84
10Mazańcowice83
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec721
2Wielkie II715
3Nierodzim715
4Iskrzyczyn814
5Ochaby711
6Rudnik76
7Kaczyce75
8Górki W.75
9Golasowice70