LKS Błyskawica Kończyce Wielkie

Adres: ul. Kościelna 9, 43-319 Kończyce Wielkie
Telefon(y): +48 660 416 113 (Prezes)
E-mail: blyskawicakw@wp.pl
WWW: http://blyskawica.konczycewielkie.pl

Prezes: Józef Foltyn
Kierownik: Mirosław Liboska
Trener: Dariusz Owczarczyk (do 29.08.2018 r. Arkadiusz Arkulary)

Rok założenia: 1948
Barwy: Niebiesko - Żółte
Nazwa stadionu: Stadion LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Pojemność stadionu: 1000 miejsc (266 miejsc siedzących)
Wymiary boiska: 105m. x 64m.

Sukcesy:

Mistrz Klasy B:
1991/92, 1997/98, 2003/04
Mistrz Klasy C:

Zdobywca PP w Podokręgu:
Finalista PP w Podokręgu:

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Sebastian Dyrdaśbramkarz
2Michał Grygierekbramkarz
3Bartłomiej Hanusbramkarz
4Piotr Morcinekbramkarz
5Wojciech Gałuszkaobrońca
6Przemysław Kwikobrońca
7Bartosz Parchańskiobrońca
8Miłosz Stołyobrońca
9Dominik Brychcypomocnik
10Mirosław Foltynpomocnik
11Patryk Hanselpomocnik
12Damian Kozłowskipomocnik
13Andrzej Krauspomocnik
14Marek Kuchejdapomocnik
15Bartłomiej Kwikpomocnik
16Kamil Majchrzakpomocnik
17Marcin Morawiecpomocnik
18Jarosław Parchańskipomocnik
19Przemysław Piekarpomocnik
20Marcin Plintapomocnik
21Tomasz Siekierkapomocnik
22Dawid Sobikpomocnik
23Szymon Stołypomocnik
24Dawid Surmiakpomocnik
25Marcin Sztuchlikpomocnik
26Bartłomiej Walekpomocnik
27Tomasz Warzechapomocnik
28Szymon Żyłapomocnik
29Grzegorz Brychcynapastnik
30Mateusz Brychcynapastnik
31Sebastian Kopelnapastnik
32Michał Majchrzaknapastnik

Najlepsi strzelcy

10
Andrzej Kraus
8
Bartosz Parchański
4
Marcin Siekierka
Tomasz Warzecha
3
Krzysztof Kwik
Przemysław Piekar
Marcin Plinta
Dawid Surmiak
2
Marek Kuchejda
Marcin Morawiec
1
Mateusz Brychcy
Kamil Majchrzak
Miłosz Stoły

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

29.07.201817:00PPKończyce W.2:6 (1:1)Drogomyśl
11.08.201816:00KAGoleszów3:0 (0:0)Kończyce W.
15.08.201817:00KAKończyce W.2:1 (1:0)Bąków
19.08.201811:00KAPogórze3:1 (0:1)Kończyce W.
25.08.201817:00KAKończyce W.1:4 (1:2)Skoczów II
02.09.201811:00KABrenna3:0 (0:0)Kończyce W.
08.09.201816:00KAKończyce W.5:0 (2:0)Dębowiec
15.09.201816:00KAStrumień3:3 (1:0)Kończyce W.
22.09.201816:00KAKończyce W.3:1 (2:0)Hażlach
30.09.201815:00KAPogwizdów1:1 (1:1)Kończyce W.
06.10.201815:00KAKończyce W.0:1 (0:1)Zabłocie
13.10.201815:00KAPielgrzymowice2:1 (0:0)Kończyce W.
21.10.201815:00KA1909 Piast1:1 (0:1)Kończyce W.
27.10.201815:00KAKończyce W.0:2 (0:1)Istebna
30.03.201914:00KAKończyce W.1:1 (0:1)Goleszów
06.04.201915:00KABąków2:2 (2:1)Kończyce W.
13.04.201915:00KAKończyce W.0:2 (0:1)Pogórze
22.04.201915:00KASkoczów II1:1 (0:0)Kończyce W.
27.04.201916:00KAKończyce W.1:0 (0:0)Brenna
01.05.201916:30KADębowiec0:5 (0:2)Kończyce W.
04.05.201916:00KAKończyce W.2:5 (0:3)Strumień
12.05.201916:00KAHażlach0:2 (0:2)Kończyce W.
18.05.201914:00KAKończyce W.2:2 (0:0)Pogwizdów
26.05.201917:00KAZabłocie2:4 (1:2)Kończyce W.
01.06.201917:00KAKończyce W.3:3 (3:3)Pielgrzymowice
09.06.201917:00KAKończyce W.1:4 (0:3)1909 Piast
16.06.201917:00KAIstebna2:1 (2:1)Kończyce W.

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

18.07.201818:30Kończyce W.LKS Łąka
21.07.201818:00Kończyce W.12:0 (7:0)Drużyna Dziennikarzy
25.07.201818:00Kończyce W.2:2 (2:0)Żory
01.08.201818:00Kończyce W.6:2 (3:1)LKS Baranowice
03.02.201911:00Kończyce W.3:2 (3:0)Banik Albrechtice
10.02.201914:00Kończyce W.2:7 (2:4)Zebrzydowice
23.02.201915:00PielgrzymowiceKończyce W.
06.03.201917:30Kończyce W.2:4 (0:2)Górnik Radlin
09.03.201915:00Kończyce W.3:3 (1:1)Kończyce M.
16.03.201915:00Kończyce W.4:0 (1:0)Dębowiec
23.03.201915:00Kończyce W.1:1 (0:1)Strumień

Zdjęcia stadionu

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec3061
2Jasienica3058
3Ustroń3057
4Bełk3054
5Łaziska Grn.3052
6Tychy II3051
7Czechowice-Dz.3050
8Goczałkowice3044
9Wilcza3037
10Radziechowy3036
11TSP II3036
12Wodzisław3032
13Landek3030
14Racibórz3027
15Gaszowice3026
16Połomia3013
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów3279
2Drogomyśl3274
3BKS Stal3268
4Bestwina3262
5Dankowice3262
6Rekord II3253
7Góral3250
8Puńców3250
9Koszarawa Ż.3248
10Rajcza3241
11Wisła3240
12Jaworze3236
13Bestwinka3235
14Chybie3230
15Łękawica3230
16Zebrzydowice3226
17Pruchna3219
18Kończyce M.327
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II2463
2Pisarzowice2451
3Bronów2448
4Wilkowice2446
5Międzyrzecze2443
6Kobiernice2438
7Hecznarowice2437
8Kaniów2429
9Wapienica2426
10Międzybrodzie2425
11Buczkowice2421
12Bystra (k. Bielska)2418
13Godziszka247
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień2663
21909 Piast2662
3Goleszów2646
4Pogórze2641
5Istebna2640
6Pogwizdów2638
7Brenna2638
8Bąków2635
9Skoczów II2631
10Pielgrzymowice2630
11Kończyce W.2629
12Zabłocie2629
13Hażlach2616
14Dębowiec2613
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Żabnica2665
2Pietrzykowice2665
3Milówka2664
4Węgierska G.2651
5Leśna2640
6Babia Góra2639
7Lipowa2636
8Radziechowy II2631
9Gilowice2629
10Ujsoły2627
11Zarzecze2626
12Sopotnia2620
13Soła Ż.2614
14Juszczyna2612
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1852
2Kozy1841
3Ligota1836
4Rybarzowice1827
5Bujaków1821
6Grodziec1821
7Zabrzeg1821
8Łodygowice1814
9Mazańcowice1811
10Kalna 188
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1645
2Iskrzyczyn1630
3Nierodzim1629
4Wielkie II1625
5Kaczyce1622
6Górki W.1618
7Ochaby1617
8Rudnik1615
9Golasowice166
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)2256
2Czernichów2249
3Jeleśnia2241
4Słotwina2240
5Pewel Śl.2238
6Trzebinia2237
7Korbielów2233
8Cisiec2229
9TS Przyborów2222
10Kocierz2221
11Pewel M.2216
12Przyborów220