LKS Błyskawica Kończyce Wielkie

Adres: ul. Kościelna 9, 43-319 Kończyce Wielkie
Telefon(y): +48 660 416 113 (Prezes)
WWW: http://www.blyskawicakonczyce.pl

Prezes: Józef Foltyn
Kierownik: Mirosław Liboska
Trener: Arkadiusz Akulary (do grudnia 2017 Paweł Juchniewicz)

Rok założenia: 1948
Barwy: Niebiesko - Żółte
Nazwa stadionu: Stadion LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Pojemność stadionu: 1000 miejsc (266 miejsc siedzących)
Wymiary boiska: 105m. x 64m.

Sukcesy:

Mistrz Klasy B:
1991/92, 1997/98, 2003/04
Mistrz Klasy C:

Zdobywca PP w Podokręgu:
Finalista PP w Podokręgu:

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Przemysław Bijokbramkarz
2Sebastian Dyrdaśbramkarz
3Bartłomiej Hanusbramkarz
4Wiesław Wenglarzybramkarz
5Łukasz Zakrzewskibramkarz
6Wojciech Gałuszkaobrońca
7Robert Kozłowskiobrońca
8Przemysław Kwikobrońca
9Bartosz Parchańskiobrońca
10Miłosz Stołyobrońca
11Szymon Szczerbaobrońca
12Mieczysław Zorychtaobrońca
13Dominik Brychcypomocnik
14Kamil Demczakpomocnik
15Mirosław Foltynpomocnik
16Hassib Jedidipomocnik
17Grzegorz Kłóskopomocnik
18Andrzej Krauspomocnik
19Jakub Krauspomocnik
20Marek Kuchejdapomocnik
21Bartłomiej Kwikpomocnik
22Łukasz Kwikpomocnik
23Kamil Majchrzakpomocnik
24Adrian Morawiecpomocnik
25Marcin Morawiecpomocnik
26Dawid Nagalskipomocnik
27Jarosław Parchańskipomocnik
28Przemysław Piekarpomocnik
29Marcin Plintapomocnik
30Tomasz Siekierkapomocnik
31Szymon Stołypomocnik
32Dawid Surmiakpomocnik
33Bartłomiej Walekpomocnik
34Tomasz Warzechapomocnik
35Adam Wawrzyczekpomocnik
36Dawid Zorychtapomocnik
37Grzegorz Brychcynapastnik
38Mateusz Brychcynapastnik
39Piotr Husarnapastnik
40Krzysztof Kwiknapastnik
41Marcin Siekierkanapastnik
42Jacek Stuchliknapastnik

Najlepsi strzelcy

7
Marcin Siekierka
6
Bartosz Parchański
Dawid Zorychta
4
Marcin Plinta
3
Tomasz Siekierka
2
Jarosław Parchański
Szymon Stoły
Dawid Surmiak
1
Mateusz Brychcy
Wojciech Gałuszka
Piotr Husar
Przemysław Piekar
Bartłomiej Walek
Tomasz Warzecha

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

30.07.201711:00PPBrenna1:7 (1:2)Kończyce W.
05.08.201717:00KAKończyce W.0:3 (0:1)Skoczów II
12.08.201717:00KAKończyce W.0:1 (0:1)1909 Piast
15.08.201715:00PPKończyce W.1:9 (1:4)Puńców
15.08.201718:00KAStrumień3:5 (1:2)Kończyce W.
26.08.201717:00KAKończyce W.2:0 (1:0)Pogwizdów
03.09.201716:00KAZabłocie3:2 (2:1)Kończyce W.
09.09.201716:00KAKończyce W.3:4 (0:1)Goleszów
16.09.201716:00KABąków1:1 (1:0)Kończyce W.
01.10.201715:00KAOchaby0:8 (0:3)Kończyce W.
04.10.201716:15KAKończyce W.0:3 (0:3)Dębowiec
07.10.201715:00KAKończyce W.1:1 (1:1)Kaczyce
15.10.201715:00KAPielgrzymowice2:3 (1:1)Kończyce W.
22.10.201715:00KAKończyce M.1:1 (1:0)Kończyce W.
28.10.201715:00KAKończyce W.3:1 (2:0)Brenna

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

15.07.201718:00Puńców9:4 (5:1)Kończyce W.
18.07.201718:00Rudnik0:16 (0:6)Kończyce W.
22.07.201717:00Kończyce W.1:3 (0:1)TJ Bystřice nad Olší
26.07.201718:00Zebrzydowice1:2 (1:0)Kończyce W.
28.01.201814:00Dębowiec1:3 (1:1)Kończyce W.
04.02.201810:00Kończyce W.Hażlach
11.02.201810:00PogwizdówKończyce W.
18.02.201811:00Kończyce W.3:0 (2:0)Zabrzeg

Zdjęcia stadionu

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk1530
2Bytom1529
3Czaniec1528
4Radziechowy1524
5Wodzisław1524
6Goczałkowice1522
7Wilcza1522
8Tychy II1521
9Gaszowice1421
10Landek1519
11TSP II1417
12Racibórz1415
13Ustroń1515
14Jasienica1415
15Skoczów1515
16Lędziny1513
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1542
2Bestwina1533
3Drogomyśl1528
4Dankowice1427
5Wisła1527
6Jaworze1526
7Koszarawa Ż.1525
8Chybie1523
9Góral1422
10Puńców1522
11Pruchna1516
12Łękawica1513
13Zebrzydowice1513
14Leśna159
15Żabnica156
16Wilkowice155
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1330
21909 Piast1326
3Goleszów1325
4Skoczów II1324
5Kończyce M.1324
6Pogwizdów1323
7Bąków1320
8Kończyce W.1318
9Strumień1318
10Brenna1315
11Kaczyce1314
12Pielgrzymowice1313
13Dębowiec1312
14Ochaby130
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1336
2Rajcza1333
3Milówka1331
4Babia Góra1328
5Radziechowy II1325
6Pietrzykowice1223
7Czernichów1319
8Gilowice1212
9Cisiec1311
10Lipowa1310
11Sopotnia1210
12Pewel M.137
13Soła Ż.137
14Ujsoły126
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1127
2Jaworze II1126
3Międzybrodzie1126
4Ligota1123
5Wilamowice1119
6Kozy1117
7Grodziec1116
8Rybarzowice1113
9Zabrzeg119
10Bujaków117
11Kalna 117
12Łodygowice110
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze922
2Istebna920
3Górki W.914
4Hażlach914
5Nierodzim913
6Wielkie II913
7Iskrzyczyn913
8Pierściec912
9Rudnik95
10Golasowice91
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1025
2Zarzecze1021
3Trzebinia1021
4Pewel Śl.1020
5Jeleśnia1017
6Słotwina1015
7Korbielów1014
8Bystra (k. Żywca)1010
9Łękawica II108
10Kocierz104
11Przyborów101