LKS Pogórze

Adres: Pogórze 333, 43-430 Skoczów
E-mail: sredniodystansowiec@wp.pl
WWW: http://www.lks-pogorze.pl/

Prezes: Stanisław Urbański
Kierownik: Marcin Pagieła
Trener: Marcin Sitko

Rok założenia: 1950
Barwy: Czerwono - Żółto - Zielone
Nazwa stadionu: Stadion LKS Pogórze
Pojemność stadionu: 400 miejsc (200 siedzących)
Wymiary boiska: 99m. x 64m.

Sukcesy:

Mistrz B Klasy: 2008/2009,
Mistrz C Klasy: 1981/1982, 1990/1991,
Puchar Polski w podokręgu: 2003/2004

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Mateusz Cienciałabramkarz
2Daniel Pszczółkabramkarz
3Jakub Szkorupabramkarz
4Krystian Danelobrońca
5Bartosz Kędziorobrońca
6Daniel Macuraobrońca
7Krystian Siąkałaobrońca
8Piotr Basińskipomocnik
9Tomasz Bielińskipomocnik
10Mateusz Dzikipomocnik
11Piotr Hanzelpomocnik
12Tymoteusz Jarcopomocnik
13Adrian Jasińskipomocnik
14Paweł Kamińskipomocnik
15Tomasz Kożdońpomocnik
16Mirosław Kudlakpomocnik
17Mateusz Marekpomocnik
18Marcin Pagiełapomocnik
19Łukasz Pszczółkapomocnik
20Mateusz Ruckipomocnik
21Łukasz Stecpomocnik
22Daniel Szwarcpomocnik
23Józef Tomaszkopomocnik
24Krzysztof Tomaszkopomocnik
25Mateusz Wiejapomocnik
26Michał Czakonnapastnik
27Krzysztof Kałużanapastnik
28Daniel Madzianapastnik
29Łukasz Strachnapastnik

Najlepsi strzelcy


10
Michał Czakon
5
Piotr Hanzel
Łukasz Strach
Daniel Szwarc
4
Krzysztof Kałuża
1
Krystian Danel
Marcin Pagieła
Łukasz Pszczółka
Krystian Siąkała
Józef Tomaszko

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

29.07.201811:00PPPogórze2:8 (1:4)Puńców
12.08.201811:00KAPogórze1:4 (1:2)Zabłocie
15.08.201817:00KAPielgrzymowice5:1 (1:1)Pogórze
19.08.201811:00KAPogórze3:1 (0:1)Kończyce W.
26.08.201817:00KAIstebna2:2 (1:0)Pogórze
02.09.201811:00KAPogórze3:2 (2:1)Goleszów
09.09.201816:00KABąków2:0 (0:0)Pogórze
16.09.201811:00KAPogórze1:2 (0:1)1909 Piast
23.09.201811:00KAPogórze2:0 (0:0)Skoczów II
30.09.201811:00KABrenna1:2 (0:0)Pogórze
07.10.201815:00KAPogórze9:1 (3:1)Dębowiec
13.10.201815:00KAStrumień3:1 (1:0)Pogórze
20.10.201815:00KAPogórze1:2 (1:0)Hażlach
28.10.201814:00KAPogwizdów0:0 (0:0)Pogórze
31.03.201915:00KAZabłocie0:1 (0:1)Pogórze
07.04.201911:00KAPogórze4:2 (1:1)Pielgrzymowice
13.04.201915:00KAKończyce W.0:2 (0:1)Pogórze
20.04.201913:00KAPogórze2:1 (1:0)Istebna

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

14.07.201815:00Pogórze0:5 (0:1)BKS Stal
21.07.2018GrodziecPogórze
25.07.201818:30Ochaby3:7 (1:0,0:6,2:1)Pogórze
03.02.201910:00Istebna2:4 (1:1)Pogórze
09.02.201914:00Wapienica U192:1 (0:1)Pogórze
16.02.201913:00Ustroń U193:2 (1:0)Pogórze
23.02.201914:30Pogórze0:4 (0:1)Chybie
03.03.201912:00Pogórze3:1 (1:1)Dębowiec
17.03.201915:00PogórzeSkoczów U19
26.03.201917:30Pogórze1:3 (1:1)Skoczów II

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2142
2Czaniec2141
3Jasienica2140
4Bełk2140
5Tychy II2138
6Łaziska Grn.2133
7Czechowice-Dz.2131
8Wilcza2127
9Radziechowy2126
10TSP II2125
11Goczałkowice2124
12Wodzisław2122
13Racibórz2122
14Landek2122
15Gaszowice2119
16Połomia217
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów2358
2Drogomyśl2349
3BKS Stal2348
4Dankowice2348
5Bestwina2345
6Rekord II2339
7Puńców2337
8Góral2335
9Koszarawa Ż.2333
10Wisła2332
11Jaworze2329
12Rajcza2328
13Bestwinka2328
14Łękawica2322
15Zebrzydowice2320
16Chybie2317
17Pruchna239
18Kończyce M.234
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień1738
21909 Piast1737
3Goleszów1729
4Pogórze1729
5Pogwizdów1728
6Zabłocie1726
7Pielgrzymowice1725
8Bąków1725
9Istebna1725
10Brenna1719
11Skoczów II1618
12Kończyce W.1614
13Hażlach1711
14Dębowiec179
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1643
2Żabnica1741
3Pietrzykowice1738
4Węgierska G.1632
5Lipowa1625
6Radziechowy II1622
7Zarzecze1720
8Ujsoły1618
9Leśna1617
10Sopotnia1717
11Gilowice1616
12Babia Góra1614
13Soła Ż.1610
14Juszczyna168
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1133
2Kozy1125
3Ligota1119
4Rybarzowice1019
5Bujaków1115
6Zabrzeg1013
7Grodziec1111
8Łodygowice118
9Mazańcowice116
10Kalna 115
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec927
2Wielkie II918
3Nierodzim918
4Iskrzyczyn917
5Ochaby911
6Kaczyce98
7Górki W.88
8Rudnik96
9Golasowice93
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)1437
2Czernichów1428
3Pewel Śl.1426
4Jeleśnia1321
5Korbielów1420
6Słotwina1320
7Trzebinia1319
8Cisiec1317
9Pewel M.1116
10TS Przyborów1210
11Kocierz129
12Przyborów110