LKS Orzeł Zabłocie

Adres: ul. Rolna 18, 43-246 Strumień
Telefon(y): 338 571 518
WWW: http://orzelzablocie.futbolowo.pl

Prezes: Sylwester Jurek (do 21.06.2018 r. Zbigniew Kobiela)
Kierownik: Sylwester Jurek
Trener: Mateusz Saltarius (do 27.10.2018 r. Tomasz Wróbel)

Rok założenia: 1968
Barwy: Czerwono - Zielone
Nazwa stadionu: Stadion LKS Orzeł Zabłocie
Pojemność stadionu: -
Wymiary boiska: 106m. x 63m.

Sukcesy:

Mistrz B Klasy: 1995/1996, 2013/2014,
Mistrz C Klasy: 1994/1995,

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Adam Kuterekbramkarz
2Mateusz Dziendzielobrońca
3Józef Niemczykobrońca
4Grzegorz Pawłowskiobrońca
5Tomasz Saltariusobrońca
6Dariusz Stokłosaobrońca
7Rafał Ustaszewskiobrońca
8Adrian Wardasobrońca
9Tomasz Wróbelobrońca
10Marcin Billigpomocnik
11Adrian Chybiorzpomocnik
12Gabriel Grospomocnik
13Michał Janikpomocnik
14Sławomir Kidońpomocnik
15Jakub Krzempekpomocnik
16Paweł Kumorpomocnik
17Ariel Michałekpomocnik
18Szymon Mikodapomocnik
19Dawid Pisarekpomocnik
20Krzysztof Pisarekpomocnik
21Dawid Pruśpomocnik
22Jakub Puzońpomocnik
23Paweł Rauerpomocnik
24Tomasz Rauerpomocnik
25Łukasz Szczygielskipomocnik
26Arkadiusz Szczypkapomocnik
27Mateusz Szymiczekpomocnik
28Dawid Urbanekpomocnik
29Patryk Urbanekpomocnik
30Marcin Urbańczykpomocnik
31Grzegorz Waleczekpomocnik
32Sławomir Waleczekpomocnik
33Dawid Ziarekpomocnik
34Leszek Dziędzielnapastnik
35Andrzej Górniaknapastnik
36Maciej Szurmannapastnik

Najlepsi strzelcy

11
Rafał Szczygielski
3
Tomasz Holewik
Dawid Pisarek
Łukasz Szczygielski
Adam Zbroszczyk
2
Patryk Urbanek
1
Patryk Holewik
Jakub Krzempek
Dawid Pruś
Jakub Puzoń

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

12.08.201811:00KAPogórze1:4 (1:2)Zabłocie
15.08.201817:00KAZabłocie2:1 (2:0)Skoczów II
19.08.201811:00KABrenna0:3 (0:1)Zabłocie
25.08.201816:00KAZabłocie3:2 (2:2)Dębowiec
01.09.201816:00KAStrumień1:0 (0:0)Zabłocie
08.09.201816:00KAZabłocie6:0 (1:0)Hażlach
16.09.201816:00KAPogwizdów3:2 (2:1)Zabłocie
22.09.201816:00KA1909 Piast1:2 (0:0)Zabłocie
30.09.201815:00KAZabłocie1:1 (0:0)Pielgrzymowice
06.10.201815:00KAKończyce W.0:1 (0:1)Zabłocie
13.10.201815:00KAZabłocie3:2 (2:1)Istebna
20.10.201815:00KAGoleszów13:1 (5:0)Zabłocie
27.10.201815:00KAZabłocie1:2 (1:2)Bąków
31.03.201915:00KAZabłocie0:1 (0:1)Pogórze
07.04.201915:00KASkoczów II5:0 (3:0)Zabłocie
14.04.201915:00KAZabłocie0:4 (0:1)Brenna
20.04.201915:00KADębowiec0:0 (0:0)Zabłocie

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

21.07.201817:00Zabłocie3:6 (3:3)Chybie
29.07.201818:30Zabłocie7:1 (3:0)Bąków
31.07.201817:00Zabłocie1:4 (1:2)Piast Gliwice U19
04.08.201811:00Pruchna5:2 (3:0)Zabłocie
17.02.201913:00Zabłocie5:1 (1:1)Rudnik
24.02.201917:00Międzyrzecze15:1 (7:0)Zabłocie
03.03.201919:00Bronów7:3 (4:1)Zabłocie
09.03.201909:30ZabłocieIskra Pszczyna II
17.03.201912:00Nierodzim2:2 (0:0)Zabłocie
23.03.201915:00Zabłocie2:4 (1:1)Pierściec

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2142
2Czaniec2141
3Jasienica2140
4Bełk2140
5Tychy II2138
6Łaziska Grn.2133
7Czechowice-Dz.2131
8Wilcza2127
9Radziechowy2126
10TSP II2125
11Goczałkowice2124
12Wodzisław2122
13Racibórz2122
14Landek2122
15Gaszowice2119
16Połomia217
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów2358
2Drogomyśl2349
3BKS Stal2348
4Dankowice2348
5Bestwina2345
6Rekord II2339
7Puńców2337
8Góral2335
9Koszarawa Ż.2333
10Wisła2332
11Jaworze2329
12Rajcza2328
13Bestwinka2328
14Łękawica2322
15Zebrzydowice2320
16Chybie2317
17Pruchna239
18Kończyce M.234
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień1738
21909 Piast1737
3Goleszów1729
4Pogórze1729
5Pogwizdów1728
6Zabłocie1726
7Pielgrzymowice1725
8Bąków1725
9Istebna1725
10Brenna1719
11Skoczów II1618
12Kończyce W.1614
13Hażlach1711
14Dębowiec179
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1643
2Żabnica1741
3Pietrzykowice1738
4Węgierska G.1632
5Lipowa1625
6Radziechowy II1622
7Zarzecze1720
8Ujsoły1618
9Leśna1617
10Sopotnia1717
11Gilowice1616
12Babia Góra1614
13Soła Ż.1610
14Juszczyna168
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1133
2Kozy1125
3Ligota1119
4Rybarzowice1019
5Bujaków1115
6Zabrzeg1013
7Grodziec1111
8Łodygowice118
9Mazańcowice116
10Kalna 115
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec927
2Wielkie II918
3Nierodzim918
4Iskrzyczyn917
5Ochaby911
6Kaczyce98
7Górki W.88
8Rudnik96
9Golasowice93
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)1437
2Czernichów1428
3Pewel Śl.1426
4Jeleśnia1321
5Korbielów1420
6Słotwina1320
7Trzebinia1319
8Cisiec1317
9Pewel M.1116
10TS Przyborów1210
11Kocierz129
12Przyborów110