KS Kuźnia Ustroń

Adres: ul. Sportowa 5, 43-450 Ustroń
Telefon(y): +48 881 611 200
E-mail: kuznia.ustron@beskidzkapilka.pl
WWW: http://kskuzniaustron.pl

Prezes: Marek Matuszek
Kierownik: Dariusz Czyż
Trener: Mateusz Żebrowski

Rok założenia: 1922
Barwy: Żółto - Niebiesko - Żółte
Nazwa stadionu: Stadion Kuźni Ustroń
Pojemność stadionu: 680 miejsc siedzących (wszystkie zadaszone)
Wymiary boiska: 105m. x 68m.
Oświetlenie: tak

Sukcesy:

Mistrz Ligi Okręgowej: 2016/2017
Wicemistrz Ligi Okręgowej : 2000/2001,
Mistrz Klasy A: 1985/1986, 1995/1996, 2011/2012
Zdobywca PP w podokręgu: 2002/2003, 2008/2009
Finalista PP w podokręgu: 2001/2002, 2005/2006, 2013/2014

Nazwy:

(1922) - TS Ustronja Ustroń
(1945)  - FKS Ustroń
(1951) - ZS Stal Ustroń
(1957) - KS Kuźnia Ustroń
(2003) - KS Kuźnia-Inżbud Ustroń
(2007) - KS Kuźnia Ustroń

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Patryk Kierlinbramkarz
2Michał Skoczbramkarz
3Tomasz Czyżobrońca
4Damian Madziaobrońca
5Ariel Moskałaobrońca
6Konrad Palaobrońca
7Tomasz Błoniarzpomocnik
8Marcin Byrtekpomocnik
9Dariusz Czyżpomocnik
10Dawid Foldynapomocnik
11Michał Greńpomocnik
12Bartosz Iskrzyckipomocnik
13Jakub Kalfaspomocnik
14Konrad Kuderpomocnik
15Michał Pietraczykpomocnik
16Michał Pszczółkapomocnik
17Arkadiusz Trybulecpomocnik
18Mateusz Zaczekpomocnik
19Szymon Chmielnapastnik
20Adrian Gibiecnapastnik
21Robert Madzianapastnik
22Adrian Sikoranapastnik
23Maksymilian Wojtasiknapastnik

Najlepsi strzelcy


12
Adrian Sikora
9
Maksymilian Wojtasik
4
Bartosz Iskrzycki
3
Michał Pietraczyk
2
Konrad Kuder
Konrad Pala
1
Mateusz Brak
Marcin Byrtek
Tomasz Czyż
Arkadiusz Trybulec

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

30.07.201717:00PPIstebna2:3 (1:2)Ustroń
12.08.201717:004LCzaniec1:0 (1:0)Ustroń
19.08.201717:004LLędziny1:4 (1:2)Ustroń
23.08.201717:00PPWisła2:1 (0:1)Ustroń
26.08.201717:004LLandek1:0 (1:0)Ustroń
02.09.201716:004LRacibórz2:2 (0:1)Ustroń
09.09.201716:004LGaszowice1:1 (0:0)Ustroń
17.09.201716:004LWodzisław1:0 (1:0)Ustroń
30.09.201715:004LUstroń4:3 (1:3)Tychy II
07.10.201715:004LGoczałkowice2:1 (0:1)Ustroń
14.10.201715:004LUstroń4:1 (0:1)Jasienica
22.10.201715:004LBytom2:0 (0:0)Ustroń
29.10.201714:004LUstroń1:2 (1:1)Bełk
04.11.201713:004LWilcza4:2 (0:1)Ustroń
11.11.201713:004LUstroń0:3 (0:3)TSP II
18.11.201713:004LRadziechowy1:2 (0:1)Ustroń
25.11.201713:304LSkoczów1:1 (0:1)Ustroń
17.03.201815:304LUstroń1:1 (1:0)Czaniec
24.03.201815:304LUstroń3:2 (1:1)Lędziny
31.03.201813:004LUstroń2:3 (1:0)Landek
07.04.201817:004LUstroń1:1 (1:1)Racibórz
14.04.201817:004LUstroń3:1 (0:1)Gaszowice
21.04.201817:004LUstroń0:0 (0:0)Wodzisław

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

15.07.201713:00Ustroń1:3 (1:3)Bestwina
19.07.201718:30Ustroń3:1 (2:0)Jaworze
26.07.201718:00Pszczyna0:1 (0:0)Ustroń
02.08.201718:00Łaziska Grn.1:1 (0:0)Ustroń
05.08.201710:00Piaski0:3 (0:1)Ustroń
31.01.201818:00Ustroń4:1 (2:0)Puńców
03.02.201816:00Ustroń3:2 (1:2)Góral
10.02.201816:00Ustroń5:1 (3:1)Chybie
17.02.201816:00Ustroń7:2 (5:0)Slávia Staškov
20.02.201819:00Ustroń0:1 (0:0)Pawłowice
25.02.201817:00Ustroń0:1 (0:1)Koszarawa Ż.
10.03.201816:00Ustroń6:2 (3:1)Bestwina

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom2142
2Bełk2037
3Czaniec2135
4Wodzisław2134
5Radziechowy2131
6Goczałkowice2029
7Wilcza2029
8Tychy II2028
9TSP II2128
10Landek2126
11Gaszowice2025
12Ustroń2124
13Racibórz2023
14Jasienica2023
15Skoczów2022
16Lędziny2116
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1950
2Bestwina1943
3Drogomyśl1938
4Wisła1936
5Dankowice1933
6Koszarawa Ż.1932
7Góral1931
8Puńców1929
9Jaworze1927
10Chybie1926
11Pruchna2021
12Łękawica1920
13Zebrzydowice1919
14Żabnica1915
15Leśna209
16Wilkowice195
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bestwinka1642
2Rekord II1640
3Pisarzowice1639
4Hecznarowice1524
5Międzyrzecze1623
6Kobiernice1623
7Kaniów1522
8Czechowice-Dz. II1621
9Wapienica1518
10Buczkowice1618
11Bystra (k. Bielska)1515
12Godziszka1611
13Mazańcowice160
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1636
2Goleszów1634
3Kończyce M.1631
4Pogwizdów1630
51909 Piast1630
6Skoczów II1626
7Brenna1624
8Bąków1624
9Kończyce W.1620
10Strumień1619
11Dębowiec1619
12Kaczyce1618
13Pielgrzymowice1617
14Ochaby160
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1748
2Rajcza1745
3Milówka1743
4Babia Góra1734
5Pietrzykowice1732
6Radziechowy II1729
7Czernichów1720
8Lipowa1719
9Gilowice1718
10Sopotnia1717
11Cisiec1712
12Pewel M.1710
13Soła Ż.1710
14Ujsoły179
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1439
2Międzybrodzie1435
3Ligota1329
4Jaworze II1429
5Kozy1423
6Wilamowice1420
7Grodziec1319
8Rybarzowice1419
9Zabrzeg1412
10Bujaków148
11Kalna 147
12Łodygowice140
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1128
2Istebna1021
3Górki W.1120
4Wielkie II1117
5Nierodzim1016
6Hażlach1014
7Iskrzyczyn1114
8Pierściec1112
9Rudnik116
10Golasowice101
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1331
2Trzebinia1324
3Zarzecze1223
4Pewel Śl.1223
5Jeleśnia1223
6Korbielów1321
7Słotwina1319
8Łękawica II1314
9Bystra (k. Żywca)1313
10Kocierz1310
11Przyborów131