KS Kuźnia Ustroń

Adres: ul. Sportowa 5, 43-450 Ustroń
Telefon(y): +48 881 611 200
E-mail: kuznia.ustron@beskidzkapilka.pl
WWW: http://kskuzniaustron.pl

Prezes: Marek Matuszek
Kierownik: Dariusz Czyż
Trener: Mateusz Żebrowski

Rok założenia: 1922
Barwy: Żółto - Niebiesko - Żółte
Nazwa stadionu: Stadion Kuźni Ustroń
Pojemność stadionu: 680 miejsc siedzących (wszystkie zadaszone)
Wymiary boiska: 105m. x 68m.
Oświetlenie: tak

Sukcesy:

Mistrz Ligi Okręgowej: 2016/2017
Wicemistrz Ligi Okręgowej : 2000/2001,
Mistrz Klasy A: 1985/1986, 1995/1996, 2011/2012
Zdobywca PP w podokręgu: 2002/2003, 2008/2009
Finalista PP w podokręgu: 2001/2002, 2005/2006, 2013/2014

Nazwy:

(1922) - TS Ustronja Ustroń
(1945)  - FKS Ustroń
(1951) - ZS Stal Ustroń
(1957) - KS Kuźnia Ustroń
(2003) - KS Kuźnia-Inżbud Ustroń
(2007) - KS Kuźnia Ustroń

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Grzegorz Piotrowiczbramkarz
2Dominik Poláčekbramkarz
3Michał Skoczbramkarz
4Alan Cieślarobrońca
5Tomasz Czyżobrońca
6Anton Fizekobrońca
7Damian Madziaobrońca
8Konrad Palaobrońca
9Dariusz Czyżpomocnik
10Dawid Foldynapomocnik
11Michał Greńpomocnik
12Dawid Haratykpomocnik
13Bartosz Iskrzyckipomocnik
14Arkadiusz Jaworskipomocnik
15Filip Jurczokpomocnik
16Jakub Kalfaspomocnik
17Paweł Kowalapomocnik
18Konrad Kuderpomocnik
19Dawid Mazurekpomocnik
20Michał Pietraczykpomocnik
21Michał Pszczółkapomocnik
22Dariusz Ruckipomocnik
23Arkadiusz Trybulecpomocnik
24Jakub Waliczekpomocnik
25Adrian Sikoranapastnik
26Maksymilian Wojtasiknapastnik

Najlepsi strzelcy


8
Adrian Sikora
6
Maksymilian Wojtasik
5
Jakub Waliczek
3
Bartosz Iskrzycki
Michał Pietraczyk
2
Anton Fizek
Konrad Kuder
Dariusz Rucki
1
Arkadiusz Jaworski
Konrad Pala
Michał Pszczółka

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

29.07.201817:00PPSkoczów IIWOUstroń
01.08.201818:004LUstroń4:1 (2:0)Jaworzno
05.08.201817:004LJaworzno0:1 (0:1)Ustroń
11.08.201817:004LUstroń1:0 (1:0)Goczałkowice
15.08.201817:004LWodzisław1:2 (1:1)Ustroń
18.08.201817:004LUstroń1:1 (0:0)Racibórz
22.08.201817:00PPIstebna3:6 (2:4)Ustroń
25.08.201817:004LCzechowice-Dz.2:2 (1:0)Ustroń
01.09.201817:004LUstroń3:0 (1:0)Wilcza
05.09.201816:30PPDrogomyśl3:2 (3:1)Ustroń
09.09.201811:004LTychy II1:1 (1:0)Ustroń
16.09.201816:004LUstroń1:2 (1:0)Czaniec
22.09.201816:004LRadziechowy0:0 (0:0)Ustroń
29.09.201816:004LUstroń6:1 (2:0)Gaszowice
06.10.201815:004LŁaziska Grn.1:3 (0:0)Ustroń
13.10.201815:004LUstroń2:0 (0:0)Jasienica

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

14.07.201811:00Ustroń2:2 (0:1)Zabrze II
18.07.201818:00Ustroń2:1 (0:1)Pawłowice
21.07.201811:00Ustroń3:0 (3:0)MFK Karvina U21
25.07.201818:00Ustroń4:0 (2:0)Landek

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec1128
2Jasienica1123
3Bełk1123
4Ustroń1122
5Tychy II1117
6Łaziska Grn.1116
7Radziechowy1116
8Czechowice-Dz.1116
9Racibórz1114
10TSP II1112
11Wodzisław1111
12Wilcza1111
13Goczałkowice1110
14Gaszowice1110
15Landek116
16Połomia114
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów1131
2Drogomyśl1230
3Dankowice1226
4BKS Stal1226
5Bestwina1224
6Puńców1222
7Koszarawa Ż.1220
8Rekord II918
9Rajcza1117
10Góral1216
11Wisła1216
12Bestwinka1115
13Jaworze1212
14Zebrzydowice129
15Łękawica127
16Chybie125
17Kończyce M.123
18Pruchna122
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1125
2Pogwizdów1124
31909 Piast1124
4Pielgrzymowice1121
5Strumień1120
6Bąków1117
7Pogórze1116
8Goleszów1116
9Istebna1116
10Brenna1111
11Kończyce W.1111
12Skoczów II118
13Dębowiec116
14Hażlach115
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1025
2Żabnica1024
3Węgierska G.1022
4Pietrzykowice1021
5Radziechowy II1015
6Lipowa1015
7Ujsoły1014
8Babia Góra1012
9Zarzecze910
10Gilowice109
11Sopotnia109
12Leśna98
13Soła Ż.106
14Juszczyna105
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice824
2Rybarzowice816
3Ligota713
4Kozy713
5Zabrzeg812
6Bujaków811
7Grodziec810
8Łodygowice85
9Kalna 84
10Mazańcowice83
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec721
2Wielkie II715
3Nierodzim715
4Iskrzyczyn814
5Ochaby711
6Rudnik76
7Kaczyce75
8Górki W.75
9Golasowice70