KP Beskid Skoczów

Adres: ul. Sportowa 6, 43-430 Skoczów
Telefon(y): +48 607 160 766
E-mail: rydan1@op.pl
WWW: http://beskidskoczow.pl/

Prezes: Ryszard Klaczak
Kierownik: Rafał Michalak
Trener: Kamil Sornat

Rok założenia: 2009
Barwy: Biało - Niebieskie
Nazwa stadionu: Stadion im. Rudolfa Kukucza
Pojemność stadionu: 1120 miejsc (920 miejsc siedzących)
Wymiary boiska: 100m. x 64m.

Sukcesy:

Mistrz Ligi Okręgowej: 2015/2016
Mistrz A Klasy: 2010/2011
Mistrz B Klasy: 2009/2010
Puchar Polski w podokręgu: 2013/2014, 2014/2015

Zdjęcia zawodników pochodzą ze strony beskidskoczow.pl

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Mateusz Ferugabramkarz
2Roman Nalepabramkarz
3Daniel Greńobrońca
4Kamil Kotrysobrońca
5Łukasz Zaremskiobrońca
6Szymon Bezegpomocnik
7Adrian Borkałapomocnik
8Jakub Chmielpomocnik
9Konrad Chrapekpomocnik
10Cezary Ferfeckipomocnik
11Jan Gawlaspomocnik
12Kamil Janikpomocnik
13Dawid Jaworskipomocnik
14Michał Padłopomocnik
15Wojciech Padłopomocnik
16Andrzej Siekierkapomocnik
17Mieczysław Sikorapomocnik
18Daniel Smagłopomocnik
19Krzysztof Surawskipomocnik
20Michał Szczyrbapomocnik
21Marcin Jaworzynnapastnik

Najlepsi strzelcy


19
Marcin Jaworzyn
11
Wojciech Padło
10
Michał Szczyrba
6
Kamil Janik
Mieczysław Sikora
5
Szymon Bezeg
Krzysztof Surawski
4
Cezary Ferfecki
3
Konrad Chrapek
2
Kamil Kotrys
1
Jakub Chmiel
Dariusz Dziadek
Jan Gawlas
Daniel Greń
Wojciech Kawulok
Andrzej Siekierka
Łukasz Zaremski

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

29.07.201817:00PPPielgrzymowice3:2 (1:1)Skoczów
04.08.201817:00LOBSkoczów6:1 (3:0)Łękawica
11.08.201817:00LOBWisła1:5 (1:1)Skoczów
18.08.201817:00LOBDankowice0:8 (0:5)Skoczów
25.08.201817:00LOBSkoczów5:0 (2:0)Kończyce M.
01.09.201817:00LOBPuńców0:1 (0:1)Skoczów
08.09.201817:00LOBSkoczów6:1 (3:1)Chybie
15.09.201816:00LOBDrogomyśl0:2 (0:0)Skoczów
23.09.201815:00LOBRajcza2:2 (0:1)Skoczów
29.09.201816:00LOBSkoczów5:0 (2:0)Bestwinka
06.10.201816:00LOBZebrzydowice0:4 (0:3)Skoczów
13.10.201816:00LOBSkoczów6:0 (3:0)Pruchna
20.10.201814:00LOBBKS Stal0:5 (0:1)Skoczów
27.10.201815:00LOBSkoczów1:1 (0:1)Jaworze
03.11.201814:00LOBKoszarawa Ż.0:2 (0:1)Skoczów
17.11.201813:00LOBBestwina0:3 (0:0)Skoczów
24.11.201813:00LOBSkoczów1:3 (0:1)Rekord II
01.12.201813:00LOBSkoczów1:1 (0:0)Góral
16.03.201915:00LOBŁękawica0:1 (0:0)Skoczów
23.03.201915:00LOBSkoczów2:0 (0:0)Wisła
31.03.201915:00LOBRekord II0:3 (0:3)Skoczów
06.04.201916:00LOBSkoczów5:1 (3:0)Dankowice
14.04.201915:00LOBKończyce M.1:2 (0:1)Skoczów

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

08.07.201809:30ŠK Čierne1:3 (-:-)Skoczów
08.07.201815:30TJ Slovan Skalité1:2 (-:-)Skoczów
21.07.201809:00Czechowice-Dz.4:2 (2:2)Skoczów
27.07.201818:00Skoczów2:0 (0:0)Landek
26.01.201912:00Jasienica3:1 (1:1)Skoczów
02.02.201911:00Czechowice-Dz.5:6 (4:2)Skoczów
09.02.201916:00Ustroń4:1 (0:1)Skoczów
23.02.201916:00Skoczów3:3 (1:1)Górnik Zabrze U18
02.03.201916:00Landek1:0 (0:0)Skoczów
09.03.201914:00Skoczów2:0 (0:0)Łaziska Grn.

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2041
2Czaniec2040
3Jasienica2037
4Bełk2037
5Tychy II2037
6Łaziska Grn.2033
7Czechowice-Dz.2028
8Wilcza2027
9Radziechowy2023
10Wodzisław2022
11Racibórz2022
12TSP II2022
13Goczałkowice2021
14Landek2021
15Gaszowice2019
16Połomia207
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów2257
2BKS Stal2247
3Drogomyśl2246
4Dankowice2245
5Bestwina2244
6Rekord II2236
7Puńców2236
8Góral2234
9Koszarawa Ż.2232
10Wisła2232
11Jaworze2228
12Rajcza2228
13Bestwinka2226
14Zebrzydowice2219
15Łękawica2219
16Chybie2216
17Pruchna229
18Kończyce M.224
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień1635
21909 Piast1634
3Pogwizdów1628
4Goleszów1626
5Pogórze1626
6Bąków1625
7Istebna1625
8Zabłocie1625
9Pielgrzymowice1622
10Brenna1619
11Skoczów II1618
12Kończyce W.1614
13Hażlach1611
14Dębowiec168
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1643
2Żabnica1640
3Pietrzykowice1637
4Węgierska G.1632
5Lipowa1625
6Radziechowy II1622
7Zarzecze1620
8Ujsoły1618
9Leśna1617
10Gilowice1616
11Babia Góra1614
12Sopotnia1614
13Soła Ż.1610
14Juszczyna168
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1030
2Kozy1022
3Ligota1019
4Rybarzowice1019
5Zabrzeg1013
6Bujaków1012
7Grodziec1011
8Łodygowice108
9Kalna 105
10Mazańcowice103
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec927
2Wielkie II918
3Nierodzim918
4Iskrzyczyn917
5Ochaby911
6Kaczyce98
7Górki W.88
8Rudnik96
9Golasowice93
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)1334
2Czernichów1328
3Pewel Śl.1326
4Jeleśnia1321
5Słotwina1320
6Trzebinia1319
7Korbielów1317
8Cisiec1317
9Pewel M.1116
10TS Przyborów1210
11Kocierz129
12Przyborów110