MRKS Czechowice-Dziedzice II

Adres: ul. Legionów 145, 43-502 Czechowice Dziedzice
Telefon(y): +48 322 152 722
E-mail: mrks@czechowice.pl
WWW: http://mrks.czechowice.pl

Prezes: Krzysztof Adamiec
Kierownik: Mirosław Praciak
Trener: Marcin Sztorc

Rok założenia: 1921
Barwy: Czerwono - Czarne
Nazwa stadionu: Stadion MOSiR Czechowice
Pojemność stadionu: 2500 miejsc
Wymiary boiska: 110m. x 75m.

Sukcesy:

Mistrz Klasy B:
2008/09
Mistrz Klasy C:

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Krzysztof Kozikbramkarz
2Romain Bazinobrońca
3Tomasz Binieckiobrońca
4Grzegorz Gąsiorekobrońca
5Tomasz Jonkiszobrońca
6Marek Lechobrońca
7Arkadiusz Łukoszobrońca
8Patryk Matuszczakobrońca
9Marcin Sztorcobrońca
10Szymon Światłowskiobrońca
11Zbigniew Zdonekobrońca
12Błażej Adamiecpomocnik
13Filip Hadydońpomocnik
14Grzegorz Kocierzpomocnik
15Maksymilian Praciakpomocnik
16Mateusz Stanclikpomocnik
17Mariusz Zygmuntpomocnik
18Mateusz Cioseknapastnik
19Jakub Gierulanapastnik
20Grzegorz Sztorcnapastnik

Najlepsi strzelcy


11
Grzegorz Sztorc
7
Mateusz Ciosek
5
Grzegorz Gąsiorek
3
Paweł Łukosz
Mateusz Stanclik
2
Błażej Adamiec
Rafał Żurek
1
Michał Adamus
Kamil Cichura
Robert Jurczyga
Maksymilian Praciak
Jakub Raszka

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

20.08.201717:00KARekord II7:2 (1:1)Czechowice-Dz. II
26.08.201713:00KACzechowice-Dz. II2:0 (1:0)Międzyrzecze
02.09.201717:00KAWapienica3:5 (1:3)Czechowice-Dz. II
09.09.201715:30KACzechowice-Dz. II1:5 (0:3)Hecznarowice
24.09.201714:00KACzechowice-Dz. II1:4 (1:1)Kaniów
30.09.201716:00KABuczkowice3:1 (3:1)Czechowice-Dz. II
04.10.201716:00KABystra (k. Bielska)0:6 (0:4)Czechowice-Dz. II
08.10.201714:30KACzechowice-Dz. II0:1 (0:1)Bestwinka
14.10.201716:00KAGodziszka1:2 (0:1)Czechowice-Dz. II
29.10.201714:00KACzechowice-Dz. II12:1 (6:0)Mazańcowice
05.11.201714:00KAKobiernice4:1 (1:0)Czechowice-Dz. II
12.11.201714:00KACzechowice-Dz. II0:3 (0:1)Pisarzowice
31.03.201816:00KACzechowice-Dz. II0:5 (0:3)Rekord II
08.04.201816:00KAMiędzyrzecze2:0 (2:0)Czechowice-Dz. II
14.04.201816:00KACzechowice-Dz. II3:2 (1:0)Wapienica
21.04.201812:00KAHecznarowice1:2 (0:1)Czechowice-Dz. II

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

29.07.201716:00Pszczyna6:6 (3:2)Czechowice-Dz. II
07.08.2017Czechowice-Dz. II7:1 (1:1,3:0,3:0)Bujaków
10.08.201717:00Ligota4:3 (2:2)Czechowice-Dz. II
15.02.201818:00Czechowice-Dz. II3:3 (1:3)Puńców
19.02.2018Czechowice-Dz. IIBrenna
25.02.201817:00KozyCzechowice-Dz. II
01.03.201819:00Czechowice-Dz. II4:2 (2:2)Znicz Jankowice
03.03.201819:00LigotaCzechowice-Dz. II
10.03.201811:00Czechowice-Dz. II5:2 (3:0)Iskra Pszczyna II
18.03.2018Czechowice-Dz. IIDębowiec
20.03.201819:00Czechowice-Dz. II4:0 (3:0)Bronów

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom2142
2Bełk2037
3Czaniec2135
4Wodzisław2134
5Radziechowy2131
6Goczałkowice2029
7Wilcza2029
8Tychy II2028
9TSP II2128
10Landek2126
11Gaszowice2025
12Ustroń2124
13Racibórz2023
14Jasienica2023
15Skoczów2022
16Lędziny2116
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1950
2Bestwina1943
3Drogomyśl1938
4Wisła1936
5Dankowice1933
6Koszarawa Ż.1932
7Góral1931
8Puńców1929
9Jaworze1927
10Chybie1926
11Pruchna2021
12Łękawica1920
13Zebrzydowice1919
14Żabnica1915
15Leśna209
16Wilkowice195
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bestwinka1642
2Rekord II1640
3Pisarzowice1639
4Hecznarowice1524
5Międzyrzecze1623
6Kobiernice1623
7Kaniów1522
8Czechowice-Dz. II1621
9Wapienica1518
10Buczkowice1618
11Bystra (k. Bielska)1515
12Godziszka1611
13Mazańcowice160
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1636
2Goleszów1634
3Kończyce M.1631
4Pogwizdów1630
51909 Piast1630
6Skoczów II1626
7Brenna1624
8Bąków1624
9Kończyce W.1620
10Strumień1619
11Dębowiec1619
12Kaczyce1618
13Pielgrzymowice1617
14Ochaby160
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1748
2Rajcza1745
3Milówka1743
4Babia Góra1734
5Pietrzykowice1732
6Radziechowy II1729
7Czernichów1720
8Lipowa1719
9Gilowice1718
10Sopotnia1717
11Cisiec1712
12Pewel M.1710
13Soła Ż.1710
14Ujsoły179
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1439
2Międzybrodzie1435
3Ligota1329
4Jaworze II1429
5Kozy1423
6Wilamowice1420
7Grodziec1319
8Rybarzowice1419
9Zabrzeg1412
10Bujaków148
11Kalna 147
12Łodygowice140
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1128
2Istebna1021
3Górki W.1120
4Wielkie II1117
5Nierodzim1016
6Hażlach1014
7Iskrzyczyn1114
8Pierściec1112
9Rudnik116
10Golasowice101
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1331
2Trzebinia1324
3Zarzecze1223
4Pewel Śl.1223
5Jeleśnia1223
6Korbielów1321
7Słotwina1319
8Łękawica II1314
9Bystra (k. Żywca)1313
10Kocierz1310
11Przyborów131