MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski

Adres: Bogumińska 8, 44-300 Wodzisław Śląski
Telefon(y): +48 600 961 176, +48 603 728 555
E-mail: mkp@odracentrum.pl
WWW: http://www.odracentrum.pl/

Prezes: Roman Zieliński
Kierownik: -
Trener: Bartłomiej Socha

Rok założenia: 1922
Barwy: niebiesko-czerwone
Nazwa stadionu: MOSiR w Wodzisławiu Śląskim
Pojemność stadionu: 7000 miejsc (3000 siedzących)
Wymiary boiska: 105m. x 68m.
Oświetlenie: tak

Sukcesy:

Mistrz Ligi Okręgowej: 2016/2017
Mistrz A Klasy: 2015/2016
Puchar Polski w podokręgu: 2016/2017

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Daniel Jonabramkarz
2Marek Krawczykbramkarz
3Jakub Świerczekbramkarz
4Mateusz Bugdołobrońca
5Artur Cichyobrońca
6Kajetan Florkowskiobrońca
7Łukasz Jagłaobrońca
8Kacper Krupińskiobrońca
9Marcin Malinowskiobrońca
10Radosław Mintaobrońca
11Łukasz Reinhardobrońca
12Marcin Stachurskiobrońca
13Tobiasz Wodeckiobrońca
14Kamil Figurapomocnik
15Łukasz Kaminskipomocnik
16Mateusz Kuhnpomocnik
17Dorian Leśniewskipomocnik
18Marcin Lukoszekpomocnik
19Dawid Nepelskipomocnik
20Marcin Ośliźlokpomocnik
21Kamil Piechaczekpomocnik
22Bartłomiej Sikorskipomocnik
23Mateusz Sitnikpomocnik
24Tomasz Zielińskipomocnik
25Mateusz Krzyżoknapastnik
26Jakub Panicnapastnik

Najlepsi strzelcy

10
Mateusz Sitnik
9
Marcin Ośliźlok
7
Bartłomiej Sikorski
6
Jakub Panic
3
Łukasz Reinhard
2
Marcin Stachurski
Tomasz Zieliński
1
Krzysztof Cerkowiak
Artur Cichy
Kacper Krupiński
Mateusz Krzyżok
Marcin Lukoszek
Marcin Malinowski
Tobiasz Wodecki

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

12.08.201717:004LBytom0:1 (0:0)Wodzisław
20.08.201718:004LWodzisław0:1 (0:1)Wilcza
26.08.201717:004LRadziechowy1:2 (0:2)Wodzisław
03.09.201716:004LWodzisław4:2 (2:2)Lędziny
09.09.201716:004LRacibórz0:1 (0:0)Wodzisław
17.09.201716:004LWodzisław1:0 (1:0)Ustroń
30.09.201716:004LJasienica1:0 (1:0)Wodzisław
07.10.201715:004LWodzisław1:3 (0:0)Bełk
15.10.201715:004LTSP II1:2 (1:2)Wodzisław
21.10.201715:004LWodzisław1:2 (1:0)Czaniec
28.10.201714:004LLandek2:1 (1:0)Wodzisław
04.11.201713:004LWodzisław1:1 (1:1)Gaszowice
11.11.201713:004LWodzisław2:1 (2:0)Skoczów
18.11.201713:004LWodzisław1:1 (1:0)Goczałkowice
25.11.201713:304LWodzisław1:1 (1:0)Tychy II
24.03.201815:304LWilcza0:0 (0:0)Wodzisław
31.03.201813:004LWodzisław3:0 (0:0)Radziechowy
07.04.201817:004LLędziny0:0 (0:0)Wodzisław
15.04.201817:004LWodzisław3:0 (2:0)Racibórz
18.04.201818:004LWodzisław2:2 (0:1)Bytom
21.04.201817:004LUstroń0:0 (0:0)Wodzisław
29.04.201811:004LTychy II0:2 (0:1)Wodzisław
02.05.201818:004LWodzisław2:2 (1:0)Jasienica
05.05.201817:004LBełk2:2 (2:0)Wodzisław
12.05.201817:004LWodzisław1:1 (0:1)TSP II
19.05.201817:004LCzaniec1:1 (0:1)Wodzisław
27.05.201817:004LWodzisław2:0 (0:0)Landek
30.05.201818:004LGaszowice2:1 (1:0)Wodzisław
02.06.201817:004LSkoczów1:7 (1:2)Wodzisław
09.06.201817:004LGoczałkowice1:1 (0:1)Wodzisław

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

03.03.2017RekordWodzisław
22.07.201716:00Bestwina0:6 (0:1)Wodzisław
29.07.201710:00Landek1:4 (1:2)Wodzisław
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom3064
2Bełk3056
3Czaniec3051
4Radziechowy3050
5Wodzisław3048
6Wilcza3045
7Tychy II3042
8Goczałkowice3041
9Gaszowice3038
10Jasienica3038
11Racibórz3034
12Landek3034
13TSP II3033
14Ustroń3033
15Skoczów3027
16Lędziny3024
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.3081
2Bestwina3060
3Drogomyśl3057
4Wisła3057
5Koszarawa Ż.3053
6Puńców3050
7Dankowice3049
8Chybie3046
9Jaworze3042
10Góral3040
11Łękawica3040
12Zebrzydowice3034
13Pruchna3029
14Żabnica3024
15Leśna3014
16Wilkowice306
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bestwinka2459
2Rekord II2458
3Pisarzowice2455
4Kaniów2443
5Czechowice-Dz. II2442
6Kobiernice2440
7Międzyrzecze2436
8Hecznarowice2435
9Wapienica2427
10Buczkowice2427
11Bystra (k. Bielska)2416
12Godziszka2415
13Mazańcowice240
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2656
2Goleszów2652
3Skoczów II2651
4Zabłocie2648
51909 Piast2646
6Pogwizdów2642
7Kończyce W.2640
8Brenna2636
9Pielgrzymowice2633
10Bąków2632
11Dębowiec2630
12Strumień2626
13Kaczyce2626
14Ochaby260
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2670
2Milówka2664
3Węgierska G.2664
4Pietrzykowice2655
5Babia Góra2649
6Radziechowy II2635
7Lipowa2630
8Sopotnia2630
9Gilowice2628
10Ujsoły2623
11Soła Ż.2622
12Czernichów2620
13Pewel M.2619
14Cisiec2619
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów2259
2Międzybrodzie2254
3Ligota2249
4Jaworze II2239
5Grodziec2235
6Kozy2232
7Wilamowice2231
8Rybarzowice2229
9Bujaków2220
10Zabrzeg2218
11Kalna 2216
12Łodygowice220
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna1845
2Pogórze1841
3Hażlach1833
4Górki W.1832
5Wielkie II1825
6Nierodzim1825
7Pierściec1819
8Iskrzyczyn1817
9Rudnik1815
10Golasowice183
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Zarzecze2047
2Juszczyna2043
3Korbielów2039
4Jeleśnia2038
5Słotwina2035
6Pewel Śl.2029
7Bystra (k. Żywca)2028
8Trzebinia2024
9Łękawica II2020
10Kocierz2014
11Przyborów201