PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
RegionalnaPilka
Jasienica24
HIstoria Sportu

KS Górnik Zabrze II

Adres: ul. Roosevelta 81, 41-800 Zabrze
Telefon(y): (32) 271-49-26
WWW: http://www.gornikzabrze.pl/

Prezes: Artur Jankowski
Kierownik: -
Trener: Tomasz Grozmani i Józef Dankowski

Rok założenia: 1948
Barwy: biało-niebiesko-czerwone
Nazwa stadionu: Stadion Sportowy KS Górnik im. Ernesta Pohla
Pojemność stadionu: 3500
Wymiary boiska: 105m. x 68m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Wiktor Bieniekbramkarz
2Dominik Czesnoićbramkarz
3Grzegorz Głogowskibramkarz
4Tomasz Loskabramkarz
5Jarosław Pikułabramkarz
6Pāvels Šteinborsbramkarz
7Jakub Szymańskibramkarz
8Norbert Witkowskibramkarz
9Adam Danchobrońca
10Bartosz Eizenchartobrońca
11Adam Ficobrońca
12Radosław Gruszkaobrońca
13Krzysztof Kiklaiszobrońca
14Aleksander Knabelobrońca
15Rafał Kosznikobrońca
16Mateusz Kulanekobrońca
17Kamil Lukoszekobrońca
18Antoni Łukasiewiczobrońca
19Wiktor Martuszewskiobrońca
20Dominik Nowakowskiobrońca
21Paweł Olkowskiobrońca
22Arkadiusz Przybyłaobrońca
23Michał Rutkowskiobrońca
24Oleksandr Shevelyukhinobrońca
25Kamil Surowiecobrońca
26Tomasz Wełnickiobrońca
27Daniel Barbuspomocnik
28Jakub Belicapomocnik
29Mateusz Cybulskipomocnik
30Szymon Drewniakpomocnik
31Łukasz Dulskipomocnik
32Dzikamai Gwazepomocnik
33Bartosz Iwanpomocnik
34Róbert Ježpomocnik
35Dariusz Kamińskipomocnik
36Rafał Kuczapomocnik
37Rafał Kurzawapomocnik
38Mateusz Lebekpomocnik
39Jakub Luberdapomocnik
40Wojciech Łuczakpomocnik
41Łukasz Madejpomocnik
42Maciej Małkowskipomocnik
43Bartłomiej Olszewskipomocnik
44Dominik Pisarekpomocnik
45Przemysław Piwowarczykpomocnik
46Mariusz Przybylskipomocnik
47Patrick Riemannpomocnik
48Marcin Rusnakpomocnik
49Radosław Sobolewskipomocnik
50Daniel Ściślakpomocnik
51Michał Teichmanpomocnik
52Michał Trąbkapomocnik
53Hubert Urbańskipomocnik
54Tymoteusz Wojdanowskipomocnik
55Adam Wolniewiczpomocnik
56Rafał Wolsztyńskipomocnik
57Kamil Cupriaknapastnik
58Jan Flaknapastnik
59Jakub Frankiewicznapastnik
60Bartosz Gałązkiewicznapastnik
61Tomáš Majtánnapastnik
62Préjuce Nakoulmanapastnik
63Konrad Nowaknapastnik
64Przemysław Oziębałanapastnik
65Kamil Papisnapastnik
66Jarosław Potoniecnapastnik
67Łukasz Wolsztyńskinapastnik
68Mateusz Zacharanapastnik
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
<brak danych>