KS Górnik Zabrze II

Adres: ul. Roosevelta 81, 41-800 Zabrze
Telefon(y): (32) 271-49-26
WWW: http://www.gornikzabrze.pl/

Prezes: Artur Jankowski
Kierownik: -
Trener: Tomasz Grozmani i Józef Dankowski

Rok założenia: 1948
Barwy: biało-niebiesko-czerwone
Nazwa stadionu: Stadion Sportowy KS Górnik im. Ernesta Pohla
Pojemność stadionu: 3500
Wymiary boiska: 105m. x 68m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Wiktor Bieniekbramkarz
2Dominik Czesnoićbramkarz
3Grzegorz Głogowskibramkarz
4Tomasz Loskabramkarz
5Jarosław Pikułabramkarz
6 Bartosz Sekułabramkarz
7Pāvels Šteinborsbramkarz
8Jakub Szymańskibramkarz
9Norbert Witkowskibramkarz
10Adam Danchobrońca
11Bartosz Eizenchartobrońca
12Adam Ficobrońca
13Radosław Gruszkaobrońca
14Krzysztof Kiklaiszobrońca
15Aleksander Knabelobrońca
16Rafał Kosznikobrońca
17Mateusz Kulanekobrońca
18Kamil Lukoszekobrońca
19Antoni Łukasiewiczobrońca
20Wiktor Martuszewskiobrońca
21Dominik Miłekobrońca
22Dominik Nowakowskiobrońca
23Paweł Olkowskiobrońca
24Arkadiusz Przybyłaobrońca
25Michał Rutkowskiobrońca
26Oleksandr Shevelyukhinobrońca
27Kamil Surowiecobrońca
28Tomasz Wełnickiobrońca
29Piotr Załuskiobrońca
30Daniel Barbuspomocnik
31Jakub Belicapomocnik
32Mateusz Cybulskipomocnik
33Jakub Dankowskipomocnik
34Szymon Drewniakpomocnik
35Łukasz Dulskipomocnik
36Dzikamai Gwazepomocnik
37Bartosz Iwanpomocnik
38Róbert Ježpomocnik
39Dariusz Kamińskipomocnik
40Rafał Kuczapomocnik
41Rafał Kurzawapomocnik
42Mateusz Lebekpomocnik
43Jakub Luberdapomocnik
44Wojciech Łuczakpomocnik
45Łukasz Madejpomocnik
46Maciej Małkowskipomocnik
47Bartłomiej Olszewskipomocnik
48Dominik Pisarekpomocnik
49Przemysław Piwowarczykpomocnik
50Mariusz Przybylskipomocnik
51Patrick Riemannpomocnik
52Marcin Rusnakpomocnik
53Radosław Sobolewskipomocnik
54Daniel Ściślakpomocnik
55Michał Teichmanpomocnik
56Michał Trąbkapomocnik
57Hubert Urbańskipomocnik
58Tymoteusz Wojdanowskipomocnik
59Adam Wolniewiczpomocnik
60Rafał Wolsztyńskipomocnik
61Kamil Cupriaknapastnik
62Jan Flaknapastnik
63Jakub Frankiewicznapastnik
64Bartosz Gałązkiewicznapastnik
65Tomáš Majtánnapastnik
66Préjuce Nakoulmanapastnik
67Konrad Nowaknapastnik
68Przemysław Oziębałanapastnik
69Kamil Papisnapastnik
70Jarosław Potoniecnapastnik
71Łukasz Wolsztyńskinapastnik
72Mateusz Zacharanapastnik

Najlepsi strzelcy

1
Jan Flak
Krzysztof Kiklaisz

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

08.05.201917:30PPDrogomyśl0:0 (0:0, 0:0) k. 3:5Zabrze II
05.06.201917:30PPPawłowice0:1 (0:0)Zabrze II
12.06.201917:30PPRekord7:1 (4:0)Zabrze II

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

14.07.201811:00Ustroń2:2 (0:1)Zabrze II
21.07.201817:00Bestwina1:2 (1:1)Zabrze II
15.12.201811:00Czechowice-Dz.3:6 (3:3)Zabrze II
30.01.201919:00Czaniec3:3 (2:2)Zabrze II
02.03.201911:00Ustroń1:5 (1:0)Zabrze II
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec3061
2Jasienica3058
3Ustroń3057
4Bełk3054
5Łaziska Grn.3052
6Tychy II3051
7Czechowice-Dz.3050
8Goczałkowice3044
9Wilcza3037
10Radziechowy3036
11TSP II3036
12Wodzisław3032
13Landek3030
14Racibórz3027
15Gaszowice3026
16Połomia3013
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów3279
2Drogomyśl3274
3BKS Stal3268
4Bestwina3262
5Dankowice3262
6Rekord II3253
7Góral3250
8Puńców3250
9Koszarawa Ż.3248
10Rajcza3241
11Wisła3240
12Jaworze3236
13Bestwinka3235
14Chybie3230
15Łękawica3230
16Zebrzydowice3226
17Pruchna3219
18Kończyce M.327
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II2463
2Pisarzowice2451
3Bronów2448
4Wilkowice2446
5Międzyrzecze2443
6Kobiernice2438
7Hecznarowice2437
8Kaniów2429
9Wapienica2426
10Międzybrodzie2425
11Buczkowice2421
12Bystra (k. Bielska)2418
13Godziszka247
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień2663
21909 Piast2662
3Goleszów2646
4Pogórze2641
5Istebna2640
6Pogwizdów2638
7Brenna2638
8Bąków2635
9Skoczów II2631
10Pielgrzymowice2630
11Kończyce W.2629
12Zabłocie2629
13Hażlach2616
14Dębowiec2613
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Żabnica2665
2Pietrzykowice2665
3Milówka2664
4Węgierska G.2651
5Leśna2640
6Babia Góra2639
7Lipowa2636
8Radziechowy II2631
9Gilowice2629
10Ujsoły2627
11Zarzecze2626
12Sopotnia2620
13Soła Ż.2614
14Juszczyna2612
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1852
2Kozy1841
3Ligota1836
4Rybarzowice1827
5Bujaków1821
6Grodziec1821
7Zabrzeg1821
8Łodygowice1814
9Mazańcowice1811
10Kalna 188
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1645
2Iskrzyczyn1630
3Nierodzim1629
4Wielkie II1625
5Kaczyce1622
6Górki W.1618
7Ochaby1617
8Rudnik1615
9Golasowice166
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)2256
2Czernichów2249
3Jeleśnia2241
4Słotwina2240
5Pewel Śl.2238
6Trzebinia2237
7Korbielów2233
8Cisiec2229
9TS Przyborów2222
10Kocierz2221
11Pewel M.2216
12Przyborów220