LKS Pionier Pisarzowice

Adres: ul. Sportowa 1, 43-332 Pisarzowice
Telefon(y): 607591052
WWW: http://lkspionier.futbolowo.pl

Prezes: Jerzy Wróbel
Kierownik: Jan Handzlik
Trener: Zbigniew Wydra

Rok założenia: 1994
Barwy: Czerwono-Biało-Niebieskie
Nazwa stadionu: Stadion Pioniera Pisarzowice
Pojemność stadionu: 500 miejsc
Wymiary boiska: 105m. x 68m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Wojciech Sołtysikbramkarz
2Piotr Surwiłłobramkarz
3Zbigniew Wójcikiewiczbramkarz
4Michał Gacekobrońca
5Mateusz Góraobrońca
6Damian Łatkaobrońca
7Łukasz Walaszczykobrońca
8Adrian Baronpomocnik
9Kamil Czarneckipomocnik
10Mateusz Dziubekpomocnik
11Adrian Górapomocnik
12Wojciech Kasolikpomocnik
13Jarosław Koniorpomocnik
14Gabriel Kowalskipomocnik
15Marcin Muszyńskipomocnik
16Bartłomiej Nyczpomocnik
17Łukasz Nyczpomocnik
18Robert Nyczpomocnik
19Paweł Oziminapomocnik
20Marcin Pawpomocnik
21Michał Strzeżońpomocnik
22Dariusz Kubiczeknapastnik
23Damian Mareknapastnik
24Jakub Wróbelnapastnik

Najlepsi strzelcy


16
Łukasz Nycz
12
Robert Nycz
7
Marcin Paw
5
Dariusz Kubiczek
Marcin Muszyński
3
Adrian Góra
2
Adrian Baron
Kamil Czarnecki
Mateusz Dziubek
Michał Gacek
Wojciech Kasolik
Jakub Wróbel
1
Jarosław Konior
Damian Marek

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

29.07.201717:00PPKobiernice3:5 (0:1)Pisarzowice
13.08.201717:00PPMiędzyrzecze1:6 (0:2)Pisarzowice
19.08.201717:00KAPisarzowice2:1 (0:1)Kobiernice
26.08.201717:00KAPisarzowice2:1 (0:0)Rekord II
30.08.201717:00PPPisarzowice3:1 (1:1)Dankowice
03.09.201717:00KAMiędzyrzecze1:5 (1:2)Pisarzowice
09.09.201717:00KAPisarzowice3:0 (1:0)Wapienica
13.09.201716:30PPPisarzowice1:5 (0:2)Rekord
16.09.201716:30KAHecznarowice1:3 (1:0)Pisarzowice
30.09.201715:00KAKaniów0:4 (0:2)Pisarzowice
07.10.201716:00KAPisarzowice4:3 (2:3)Buczkowice
15.10.201716:00KABestwinka5:0 (3:0)Pisarzowice
18.10.201716:00KAPisarzowice5:0 (3:0)Bystra (k. Bielska)
21.10.201715:00KAPisarzowice4:3 (1:1)Godziszka
04.11.201714:00KAPisarzowice8:0 (4:0)Mazańcowice
12.11.201714:00KACzechowice-Dz. II0:3 (0:1)Pisarzowice
31.03.201813:00KAKobiernice0:1 (0:1)Pisarzowice
08.04.201816:00KARekord II2:0 (1:0)Pisarzowice
14.04.201816:00KAPisarzowice2:0 (1:0)Międzyrzecze
21.04.201816:00KAWapienica3:2 (0:0)Pisarzowice

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

22.07.201716:00Pisarzowice0:0Żabnica
25.07.201718:00Pisarzowice4:0 (1:0)Kozy
01.08.201718:30Pisarzowice0:1 (0:1)Wilkowice
03.08.201718:30Strumień Polanka WielkaPisarzowice
27.01.201813:00Dankowice7:2 (3:0)Pisarzowice
06.02.201819:00Pisarzowice6:1 (3:1)Bronów
10.02.201817:00Jaworze3:0 (0:0)Pisarzowice
12.02.201819:00ZabrzegPisarzowice
22.02.201819:00Pisarzowice4:0 (1:0)Ligota
24.02.201814:00Pisarzowice3:3 (2:2)Buczkowice
05.03.201818:00Pisarzowice2:1 (2:1)Strumień Polanka Wielka
10.03.201817:00Niwa Nowa Wieś3:1 (0:1)Pisarzowice
12.03.201818:00Czechowice-Dz.4:0 (0:0)Pisarzowice
17.03.201813:00Pisarzowice1:0 (1:0)Pietrzykowice
24.03.2018PisarzowiceLKS Goczałkowice Zdrój II
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom2142
2Bełk2037
3Czaniec2135
4Wodzisław2134
5Radziechowy2131
6Goczałkowice2029
7Wilcza2029
8Tychy II2028
9TSP II2128
10Landek2126
11Gaszowice2025
12Ustroń2124
13Racibórz2023
14Jasienica2023
15Skoczów2022
16Lędziny2116
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1950
2Bestwina1943
3Drogomyśl1938
4Wisła1936
5Dankowice1933
6Koszarawa Ż.1932
7Góral1931
8Puńców1929
9Jaworze1927
10Chybie1926
11Pruchna2021
12Łękawica1920
13Zebrzydowice1919
14Żabnica1915
15Leśna209
16Wilkowice195
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bestwinka1642
2Rekord II1640
3Pisarzowice1639
4Hecznarowice1524
5Międzyrzecze1623
6Kobiernice1623
7Kaniów1522
8Czechowice-Dz. II1621
9Wapienica1518
10Buczkowice1618
11Bystra (k. Bielska)1515
12Godziszka1611
13Mazańcowice160
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1636
2Goleszów1634
3Kończyce M.1631
4Pogwizdów1630
51909 Piast1630
6Skoczów II1626
7Brenna1624
8Bąków1624
9Kończyce W.1620
10Strumień1619
11Dębowiec1619
12Kaczyce1618
13Pielgrzymowice1617
14Ochaby160
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1748
2Rajcza1745
3Milówka1743
4Babia Góra1734
5Pietrzykowice1732
6Radziechowy II1729
7Czernichów1720
8Lipowa1719
9Gilowice1718
10Sopotnia1717
11Cisiec1712
12Pewel M.1710
13Soła Ż.1710
14Ujsoły179
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1439
2Międzybrodzie1435
3Ligota1329
4Jaworze II1429
5Kozy1423
6Wilamowice1420
7Grodziec1319
8Rybarzowice1419
9Zabrzeg1412
10Bujaków148
11Kalna 147
12Łodygowice140
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1128
2Istebna1021
3Górki W.1120
4Wielkie II1117
5Nierodzim1016
6Hażlach1014
7Iskrzyczyn1114
8Pierściec1112
9Rudnik116
10Golasowice101
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1331
2Trzebinia1324
3Zarzecze1223
4Pewel Śl.1223
5Jeleśnia1223
6Korbielów1321
7Słotwina1319
8Łękawica II1314
9Bystra (k. Żywca)1313
10Kocierz1310
11Przyborów131