KS Bystra

Adres: ul. Juliana Fałata 2H, 43-360 Bystra
Telefon(y): 508 858 590
E-mail: biuro@ksbystra.pl
WWW: http://www.ksbystra.pl

Prezes: Sebastian Snaczke
Kierownik: Jacek Zając
Trener: Kamil Zoń (do 04.10.2017 r. Wiesław Kucharski)

Data założenia: 10.04.2013
Barwy: Niebiesko-Biało-Czerwone
Adres stadionu:
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Witold Dylińskibramkarz
2Krzysztof Samborskibramkarz
3Krzysztof Baścikobrońca
4Piotr Dybczakobrońca
5Łukasz Kufelobrońca
6Robert Mazurekobrońca
7Eryk Piszczałkaobrońca
8Sebastian Snaczkeobrońca
9Piotr Chaleckipomocnik
10Jakub Cybińskipomocnik
11Jerzy Handzelpomocnik
12Przemysław Haratpomocnik
13Piotr Hrapkowiczpomocnik
14Tomasz Jakubiecpomocnik
15Dawid Kłakpomocnik
16Rafał Kłusekpomocnik
17Karol Kochajpomocnik
18Paweł Lewandowiczpomocnik
19Michał Łaciakpomocnik
20Wiktor Matlakpomocnik
21Klaudiusz Mockopomocnik
22Michał Mroczekpomocnik
23Przemysław Musiałpomocnik
24Michał Niemczykpomocnik
25Grzegorz Nikielpomocnik
26Dawid Paszekpomocnik
27Szymon Szczyrkpomocnik
28Kamil Szoblikpomocnik
29Jacek Włochpomocnik
30Adrian Woźnickipomocnik
31Szymon Zającpomocnik
32Jakub Habdasnapastnik
33Mateusz Młynarskinapastnik
34Rafał Rusnapastnik
35Marcin Siedlarznapastnik
36Dariusz Tureknapastnik

Najlepsi strzelcy

14
Jakub Habdas
5
Piotr Hrapkowicz
3
Szymon Szczyrk
Szymon Zając
2
Przemysław Harat
Paweł Lewandowicz
Wiktor Matlak
Marcin Siedlarz
1
Jakub Cybiński
Mateusz Młynarski

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

20.08.201716:30KABystra (k. Bielska)2:3 (0:0)Bestwinka
26.08.201717:00KAGodziszka2:5 (1:1)Bystra (k. Bielska)
10.09.201717:00KAMazańcowice1:8 (1:0)Bystra (k. Bielska)
01.10.201715:00KABystra (k. Bielska)2:3 (2:0)Rekord II
04.10.201716:00KABystra (k. Bielska)0:6 (0:4)Czechowice-Dz. II
07.10.201716:00KAMiędzyrzecze3:0 (2:0)Bystra (k. Bielska)
15.10.201715:00KABystra (k. Bielska)4:2 (3:0)Wapienica
18.10.201716:00KAPisarzowice5:0 (3:0)Bystra (k. Bielska)
21.10.201715:00KAHecznarowice1:0 (1:0)Bystra (k. Bielska)
04.11.201714:00KABystra (k. Bielska)1:2 (0:0)Kaniów
11.11.201714:00KABuczkowice8:1 (5:0)Bystra (k. Bielska)
19.11.201713:00KAKobiernice3:1 (3:1)Bystra (k. Bielska)
31.03.201813:00KABestwinka2:0 (0:0)Bystra (k. Bielska)
08.04.201815:45KABystra (k. Bielska)4:0 (2:0)Godziszka
22.04.201815:00KABystra (k. Bielska)7:2 (5:1)Mazańcowice

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

15.07.201717:00Międzybrodzie3:5 (1:2)Bystra (k. Bielska)
23.07.201712:00Bystra (k. Bielska)3:2 (2:0)GLKS Spartak Wielkanoc-Gołcza
30.07.201717:00Bystra (k. Bielska)8:2 (1:1)Lipowa
10.08.201718:00Bronów3:9 (1:5)Bystra (k. Bielska)
12.08.2017Bystra (k. Bielska)5:2 (0:1)Grodziec
10.02.2018MiędzybrodzieBystra (k. Bielska)
17.02.2018Bystra (k. Bielska)Siódemka Tychy
24.02.2018CzernichówBystra (k. Bielska)
25.02.201817:30Bystra (k. Bielska)7:1 (2:0)Rybarzowice
03.03.2018Bystra (k. Bielska)Rywal do ustalenia
11.03.2018Bystra (k. Bielska)13:1 (5:0)Kocierz
17.03.201815:30GilowiceBystra (k. Bielska)
25.03.201812:00Bystra (k. Bielska)1:2 (0:2)Kalna
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom2142
2Bełk2037
3Czaniec2135
4Wodzisław2134
5Radziechowy2131
6Goczałkowice2029
7Wilcza2029
8Tychy II2028
9TSP II2128
10Landek2126
11Gaszowice2025
12Ustroń2124
13Racibórz2023
14Jasienica2023
15Skoczów2022
16Lędziny2116
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1950
2Bestwina1943
3Drogomyśl1938
4Wisła1936
5Dankowice1933
6Koszarawa Ż.1932
7Góral1931
8Puńców1929
9Jaworze1927
10Chybie1926
11Pruchna2021
12Łękawica1920
13Zebrzydowice1919
14Żabnica1915
15Leśna209
16Wilkowice195
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bestwinka1642
2Rekord II1640
3Pisarzowice1639
4Hecznarowice1524
5Międzyrzecze1623
6Kobiernice1623
7Kaniów1522
8Czechowice-Dz. II1621
9Wapienica1518
10Buczkowice1618
11Bystra (k. Bielska)1515
12Godziszka1611
13Mazańcowice160
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1636
2Goleszów1634
3Kończyce M.1631
4Pogwizdów1630
51909 Piast1630
6Skoczów II1626
7Brenna1624
8Bąków1624
9Kończyce W.1620
10Strumień1619
11Dębowiec1619
12Kaczyce1618
13Pielgrzymowice1617
14Ochaby160
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1748
2Rajcza1745
3Milówka1743
4Babia Góra1734
5Pietrzykowice1732
6Radziechowy II1729
7Czernichów1720
8Lipowa1719
9Gilowice1718
10Sopotnia1717
11Cisiec1712
12Pewel M.1710
13Soła Ż.1710
14Ujsoły179
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1439
2Międzybrodzie1435
3Ligota1329
4Jaworze II1429
5Kozy1423
6Wilamowice1420
7Grodziec1319
8Rybarzowice1419
9Zabrzeg1412
10Bujaków148
11Kalna 147
12Łodygowice140
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1128
2Istebna1021
3Górki W.1120
4Wielkie II1117
5Nierodzim1016
6Hażlach1014
7Iskrzyczyn1114
8Pierściec1112
9Rudnik116
10Golasowice101
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1331
2Trzebinia1324
3Zarzecze1223
4Pewel Śl.1223
5Jeleśnia1223
6Korbielów1321
7Słotwina1319
8Łękawica II1314
9Bystra (k. Żywca)1313
10Kocierz1310
11Przyborów131