LKS Zapora Wapienica

Adres: ul. Cieszyńska 388, 43-382 Bielsko Biała
Telefon(y): +48 600 596 099
E-mail: lewmateo@o2.pl
WWW: http://zaporawapienica.futbolowo.pl

Prezes: Jerzy Popławski
Kierownik: Paweł Lewkowicz
Trener: Grzegorz Wojnicz i Jarosław Motyka (do 21.10.2017 r. Jakub Budzich)

Rok założenia: 1953
Barwy: Niebiesko - Białe
Nazwa stadionu: Stadion LKS Zapora Wapienica
Pojemność stadionu: 150 miejsc
Wymiary boiska: 105m. x 65m.

Sukcesy:

Mistrz Klasy A: 2007/08, 2011/12

Zdjęcia zawodników pochodzą ze strony www.lkszapora.ovh.org

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Daniel Byrtekbramkarz
2Mikołaj Drążekbramkarz
3Diego Sanchez Medinabramkarz
4Krystian Sosnabramkarz
5Bolko Zgierskibramkarz
6Patryk Adamczykobrońca
7Yehor Andriievskyiobrońca
8Damian Dymekobrońca
9Marcin Kasperekobrońca
10Krzysztof Pezdaobrońca
11Krystian Sulimaobrońca
12Grzegorz Wojniczobrońca
13Jacek Wojtyłkoobrońca
14Aron Żyrekobrońca
15Jeremiasz Barańskipomocnik
16Michał Brańkapomocnik
17Damian Bukowskipomocnik
18Maciej Czajcińskipomocnik
19Marcin Godniakpomocnik
20Łukasz Grabowskipomocnik
21Oleksandr Halichpomocnik
22Filip Jarekpomocnik
23Piotr Jeziorskipomocnik
24Daniel Kędziakpomocnik
25Daniel Kubaczkapomocnik
26Jarosław Motykapomocnik
27Rafał Pezdapomocnik
28Łukasz Pierlakpomocnik
29Damian Rodakpomocnik
30Jakub Rozmuspomocnik
31Tomasz Ryszkapomocnik
32Tomasz Sierotapomocnik
33Robert Tokarczykpomocnik
34Daniel Waliczekpomocnik
35Tomasz Wichrzyckipomocnik
36Arkadiusz Wrzeszczpomocnik
37Mateusz Fiedornapastnik
38Jakub Gizickinapastnik
39Łukasz Kaletanapastnik
40Ireneusz Luzaknapastnik
41Mateusz Śpiewaknapastnik
42Remigiusz Tańskinapastnik

Najlepsi strzelcy

7
Krystian Zelek
6
Marcin Godniak
5
Łukasz Pierlak
4
Jeremiasz Barański
Mateusz Fiedor
Łukasz Kaleta
Jacek Wojtyłko
3
Jakub Gizicki
Ireneusz Luzak
Remigiusz Tański
2
Rafał Pezda
Tomasz Ryszka
Tomasz Sierota
Grzegorz Wojnicz
1
Damian Dymek
Piotr Jeziorski
Marcin Kasperek
Diego Sanchez Medina
Daniel Waliczek
Tomasz Wichrzycki

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

27.08.201717:00KAMazańcowice1:6 (0:2)Wapienica
02.09.201717:00KAWapienica3:5 (1:3)Czechowice-Dz. II
09.09.201717:00KAPisarzowice3:0 (1:0)Wapienica
16.09.201717:00KAWapienica2:1 (1:0)Rekord II
30.09.201716:00KAWapienica1:3 (1:2)Kobiernice
08.10.201713:00KAWapienica8:3 (4:1)Hecznarowice
15.10.201715:00KABystra (k. Bielska)4:2 (3:0)Wapienica
18.10.201716:00KAMiędzyrzecze3:1 (2:1)Wapienica
21.10.201715:00KAWapienica0:1 (0:0)Kaniów
28.10.201715:00KABuczkowice7:2 (3:1)Wapienica
04.11.201714:00KAWapienica0:3 (0:2)Bestwinka
11.11.201714:00KAGodziszka0:2 (0:0)Wapienica
07.04.201816:00KAWapienica8:0 (2:0)Mazańcowice
14.04.201816:00KACzechowice-Dz. II3:2 (1:0)Wapienica
21.04.201816:00KAWapienica3:2 (0:0)Pisarzowice
28.04.201817:00KARekord II10:0 (6:0)Wapienica
03.05.201815:00KAWapienica2:3 (2:1)Międzyrzecze
06.05.201816:00KAKobiernice4:1 (1:0)Wapienica
13.05.201815:00KAHecznarowice6:2 (2:1)Wapienica
19.05.201816:00KAWapienica2:1 (0:1)Bystra (k. Bielska)
27.05.201816:00KAKaniów7:1 (3:1)Wapienica
02.06.201816:00KAWapienica7:1 (3:1)Buczkowice
10.06.201816:00KABestwinka6:0 (3:0)Wapienica
16.06.201816:00KAWapienica2:1 (1:0)Godziszka

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

28.07.201718:00Kaniów0:1 (0:1)Wapienica
02.08.201718:00Ruptawa6:2 (3:0)Wapienica
05.08.201717:00Lipowa3:3 (0:1)Wapienica
12.08.201717:00Wilamowice5:1 (3:1)Wapienica
17.02.201815:00Wapienica2:6 (1:2)Wapienica U19
25.02.201819:00Ligota8:4 (2:2)Wapienica
03.03.201813:00Wilamowice1:6 (1:3)Wapienica
10.03.201811:00Wapienica3:3 (2:3)Pietrzykowice
17.03.201818:00ZabłocieWapienica
24.03.201817:00Wapienica5:1 (3:1)Bronów

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom3064
2Bełk3056
3Czaniec3051
4Radziechowy3050
5Wodzisław3048
6Wilcza3045
7Tychy II3042
8Goczałkowice3041
9Gaszowice3038
10Jasienica3038
11Racibórz3034
12Landek3034
13TSP II3033
14Ustroń3033
15Skoczów3027
16Lędziny3024
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.3081
2Bestwina3060
3Drogomyśl3057
4Wisła3057
5Koszarawa Ż.3053
6Puńców3050
7Dankowice3049
8Chybie3046
9Jaworze3042
10Góral3040
11Łękawica3040
12Zebrzydowice3034
13Pruchna3029
14Żabnica3024
15Leśna3014
16Wilkowice306
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bestwinka2459
2Rekord II2458
3Pisarzowice2455
4Kaniów2443
5Czechowice-Dz. II2442
6Kobiernice2440
7Międzyrzecze2436
8Hecznarowice2435
9Wapienica2427
10Buczkowice2427
11Bystra (k. Bielska)2416
12Godziszka2415
13Mazańcowice240
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2656
2Goleszów2652
3Skoczów II2651
4Zabłocie2648
51909 Piast2646
6Pogwizdów2642
7Kończyce W.2640
8Brenna2636
9Pielgrzymowice2633
10Bąków2632
11Dębowiec2630
12Strumień2626
13Kaczyce2626
14Ochaby260
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2670
2Milówka2664
3Węgierska G.2664
4Pietrzykowice2655
5Babia Góra2649
6Radziechowy II2635
7Lipowa2630
8Sopotnia2630
9Gilowice2628
10Ujsoły2623
11Soła Ż.2622
12Czernichów2620
13Pewel M.2619
14Cisiec2619
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów2259
2Międzybrodzie2254
3Ligota2249
4Jaworze II2239
5Grodziec2235
6Kozy2232
7Wilamowice2231
8Rybarzowice2229
9Bujaków2220
10Zabrzeg2218
11Kalna 2216
12Łodygowice220
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna1845
2Pogórze1841
3Hażlach1833
4Górki W.1832
5Wielkie II1825
6Nierodzim1825
7Pierściec1819
8Iskrzyczyn1817
9Rudnik1815
10Golasowice183
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Zarzecze2047
2Juszczyna2043
3Korbielów2039
4Jeleśnia2038
5Słotwina2035
6Pewel Śl.2029
7Bystra (k. Żywca)2028
8Trzebinia2024
9Łękawica II2020
10Kocierz2014
11Przyborów201