LKS Zapora Wapienica

Adres: ul. Cieszyńska 388, 43-382 Bielsko Biała
Telefon(y): +48 600 596 099
E-mail: lewmateo@o2.pl
WWW: http://zaporawapienica.futbolowo.pl

Prezes: Jerzy Popławski
Kierownik: Paweł Lewkowicz
Trener: Grzegorz Wojnicz i Jarosław Motyka (do 21.10.2017 r. Jakub Budzich)

Rok założenia: 1953
Barwy: Niebiesko - Białe
Nazwa stadionu: Stadion LKS Zapora Wapienica
Pojemność stadionu: 150 miejsc
Wymiary boiska: 105m. x 65m.

Sukcesy:

Mistrz Klasy A: 2007/08, 2011/12

Zdjęcia zawodników pochodzą ze strony www.lkszapora.ovh.org

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Daniel Byrtekbramkarz
2Mikołaj Drążekbramkarz
3Diego Sanchez Medinabramkarz
4Patryk Adamczykobrońca
5Yehor Andriievskyiobrońca
6Damian Dymekobrońca
7Marcin Kasperekobrońca
8Krzysztof Pezdaobrońca
9Krystian Sulimaobrońca
10Grzegorz Wojniczobrońca
11Jacek Wojtyłkoobrońca
12Aron Żyrekobrońca
13Jeremiasz Barańskipomocnik
14Michał Brańkapomocnik
15Maciej Czajcińskipomocnik
16Marcin Godniakpomocnik
17Łukasz Grabowskipomocnik
18Oleksandr Halichpomocnik
19Filip Jarekpomocnik
20Piotr Jeziorskipomocnik
21Daniel Kędziakpomocnik
22Daniel Kubaczkapomocnik
23Rafał Pezdapomocnik
24Łukasz Pierlakpomocnik
25Jakub Rozmuspomocnik
26Tomasz Ryszkapomocnik
27Tomasz Sierotapomocnik
28Robert Tokarczykpomocnik
29Daniel Waliczekpomocnik
30Tomasz Wichrzyckipomocnik
31Arkadiusz Wrzeszczpomocnik
32Mateusz Fiedornapastnik
33Jakub Gizickinapastnik
34Łukasz Kaletanapastnik
35Ireneusz Luzaknapastnik
36Mateusz Śpiewaknapastnik
37Remigiusz Tańskinapastnik

Najlepsi strzelcy

7
Krystian Zelek
5
Marcin Godniak
4
Łukasz Kaleta
3
Jeremiasz Barański
Ireneusz Luzak
Remigiusz Tański
Jacek Wojtyłko
2
Jakub Gizicki
Łukasz Pierlak
Tomasz Sierota
1
Damian Dymek
Piotr Jeziorski
Marcin Kasperek
Rafał Pezda
Tomasz Wichrzycki
Grzegorz Wojnicz

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

27.08.201717:00KAMazańcowice1:6 (0:2)Wapienica
02.09.201717:00KAWapienica3:5 (1:3)Czechowice-Dz. II
09.09.201717:00KAPisarzowice3:0 (1:0)Wapienica
16.09.201717:00KAWapienica2:1 (1:0)Rekord II
30.09.201716:00KAWapienica1:3 (1:2)Kobiernice
08.10.201713:00KAWapienica8:3 (4:1)Hecznarowice
15.10.201715:00KABystra (k. Bielska)4:2 (3:0)Wapienica
18.10.201716:00KAMiędzyrzecze3:1 (2:1)Wapienica
21.10.201715:00KAWapienica0:1 (0:0)Kaniów
28.10.201715:00KABuczkowice7:2 (3:1)Wapienica
04.11.201714:00KAWapienica0:3 (0:2)Bestwinka
11.11.201714:00KAGodziszka0:2 (0:0)Wapienica
07.04.201816:00KAWapienica8:0 (2:0)Mazańcowice
14.04.201816:00KACzechowice-Dz. II3:2 (1:0)Wapienica
21.04.201816:00KAWapienica3:2 (0:0)Pisarzowice

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

28.07.201718:00Kaniów0:1 (0:1)Wapienica
02.08.201718:00Ruptawa6:2 (3:0)Wapienica
05.08.201717:00Lipowa3:3 (0:1)Wapienica
12.08.201717:00Wilamowice5:1 (3:1)Wapienica
17.02.201815:00Wapienica2:6 (1:2)Wapienica U19
25.02.201819:00Ligota8:4 (2:2)Wapienica
03.03.201813:00Wilamowice1:6 (1:3)Wapienica
10.03.201811:00Wapienica3:3 (2:3)Pietrzykowice
17.03.201818:00ZabłocieWapienica
24.03.201817:00Wapienica5:1 (3:1)Bronów

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom2142
2Bełk2037
3Czaniec2135
4Wodzisław2134
5Radziechowy2131
6Goczałkowice2029
7Wilcza2029
8Tychy II2028
9TSP II2128
10Landek2126
11Gaszowice2025
12Ustroń2124
13Racibórz2023
14Jasienica2023
15Skoczów2022
16Lędziny2116
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1950
2Bestwina1943
3Drogomyśl1938
4Wisła1936
5Dankowice1933
6Koszarawa Ż.1932
7Góral1931
8Puńców1929
9Jaworze1927
10Chybie1926
11Pruchna2021
12Łękawica1920
13Zebrzydowice1919
14Żabnica1915
15Leśna209
16Wilkowice195
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bestwinka1642
2Rekord II1640
3Pisarzowice1639
4Hecznarowice1524
5Międzyrzecze1623
6Kobiernice1623
7Kaniów1522
8Czechowice-Dz. II1621
9Wapienica1518
10Buczkowice1618
11Bystra (k. Bielska)1515
12Godziszka1611
13Mazańcowice160
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1636
2Goleszów1634
3Kończyce M.1631
4Pogwizdów1630
51909 Piast1630
6Skoczów II1626
7Brenna1624
8Bąków1624
9Kończyce W.1620
10Strumień1619
11Dębowiec1619
12Kaczyce1618
13Pielgrzymowice1617
14Ochaby160
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1748
2Rajcza1745
3Milówka1743
4Babia Góra1734
5Pietrzykowice1732
6Radziechowy II1729
7Czernichów1720
8Lipowa1719
9Gilowice1718
10Sopotnia1717
11Cisiec1712
12Pewel M.1710
13Soła Ż.1710
14Ujsoły179
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1439
2Międzybrodzie1435
3Ligota1329
4Jaworze II1429
5Kozy1423
6Wilamowice1420
7Grodziec1319
8Rybarzowice1419
9Zabrzeg1412
10Bujaków148
11Kalna 147
12Łodygowice140
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1128
2Istebna1021
3Górki W.1120
4Wielkie II1117
5Nierodzim1016
6Hażlach1014
7Iskrzyczyn1114
8Pierściec1112
9Rudnik116
10Golasowice101
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1331
2Trzebinia1324
3Zarzecze1223
4Pewel Śl.1223
5Jeleśnia1223
6Korbielów1321
7Słotwina1319
8Łękawica II1314
9Bystra (k. Żywca)1313
10Kocierz1310
11Przyborów131