LKS Ligota

Adres: ul. Wapienicka, 43-518 Czechowice-Dziedzice
Telefon(y): 880770470 (prezes)
E-mail: lksligota@gmail.com

Prezes: Jarosław Brańka
Kierownik: Tomasz Krzempek
Trener: Marek Móll

Rok założenia: 1954
Barwy: Niebiesko - Żółte
Nazwa stadionu: Boisko LKS Ligota
Adres stadionu: ul. Wapienicka 64, 43-518 Czechowice-Dziedzice
Pojemność stadionu: 100 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 110m. x 70m.

Sukcesy:

Mistrz Klasy B:
2005/06
Mistrz Klasy C:

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Łukasz Czerpakobrońca
2Kamil Kaplitaobrońca
3Kamil Krzempekobrońca
4Bartosz Kurtokobrońca
5Łukasz Miętkaobrońca
6Dariusz Solochobrońca
7Tomasz Torchalskiobrońca
8Damian Ziębaobrońca
9Sebastian Babickipomocnik
10Przemysław Flajszakpomocnik
11Szymon Hantkepomocnik
12Rafał Kajsturapomocnik
13Mateusz Kościelnypomocnik
14Bartłomiej Kotaspomocnik
15Dominik Krauspomocnik
16Sławomir Kufietapomocnik
17Paweł Łukoszpomocnik
18Łukasz Mazurpomocnik
19Paweł Molapomocnik
20Kamil Przemykpomocnik
21Marcin Słowikpomocnik
22Tomasz Słowikpomocnik
23Krzysztof Strońskipomocnik
24Mateusz Wajspomocnik
25Tomasz Budnynapastnik
26Michał Czerpaknapastnik

Najlepsi strzelcy

6
Michał Czerpak
5
Łukasz Czerpak
2
Dariusz Soloch
1
Sławomir Kufieta
Paweł Łukosz
Tomasz Słowik
Krzysztof Stroński
Mateusz Wajs

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

05.08.201817:00PPLigota1:3 (0:2)Międzyrzecze
26.08.201817:00KBLigota6:2 (5:0)Łodygowice
09.09.201817:00KBMazańcowice1:4 (1:1)Ligota
15.09.201816:00KBKalna 1:1 (0:0)Ligota
23.09.201816:00KBLigota2:0 (2:0)Bujaków
29.09.201816:00KBRybarzowice1:0 (0:0)Ligota
07.10.201816:00KBLigota5:0 (1:0)Grodziec
13.10.201816:00KBWilamowice4:0 (2:0)Ligota

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec1128
2Jasienica1123
3Bełk1123
4Ustroń1122
5Tychy II1117
6Łaziska Grn.1116
7Radziechowy1116
8Czechowice-Dz.1116
9Racibórz1114
10TSP II1112
11Wodzisław1111
12Wilcza1111
13Goczałkowice1110
14Gaszowice1110
15Landek116
16Połomia114
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów1131
2Drogomyśl1230
3Dankowice1226
4BKS Stal1226
5Bestwina1224
6Puńców1222
7Koszarawa Ż.1220
8Rekord II918
9Rajcza1117
10Góral1216
11Wisła1216
12Bestwinka1115
13Jaworze1212
14Zebrzydowice129
15Łękawica127
16Chybie125
17Kończyce M.123
18Pruchna122
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1125
2Pogwizdów1124
31909 Piast1124
4Pielgrzymowice1121
5Strumień1120
6Bąków1117
7Pogórze1116
8Goleszów1116
9Istebna1116
10Brenna1111
11Kończyce W.1111
12Skoczów II118
13Dębowiec116
14Hażlach115
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1025
2Żabnica1024
3Węgierska G.1022
4Pietrzykowice1021
5Radziechowy II1015
6Lipowa1015
7Ujsoły1014
8Babia Góra1012
9Zarzecze910
10Gilowice109
11Sopotnia109
12Leśna98
13Soła Ż.106
14Juszczyna105
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice824
2Rybarzowice816
3Ligota713
4Kozy713
5Zabrzeg812
6Bujaków811
7Grodziec810
8Łodygowice85
9Kalna 84
10Mazańcowice83
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec721
2Wielkie II715
3Nierodzim715
4Iskrzyczyn814
5Ochaby711
6Rudnik76
7Kaczyce75
8Górki W.75
9Golasowice70