LKS Ligota

Adres: ul. Wapienicka, 43-518 Czechowice-Dziedzice
Telefon(y): +48 791 036 667 (prezes)
E-mail: lksligota@gmail.com

Prezes: Jarosław Brańka
Kierownik: Tomasz Krzempek
Trener: Marek Jacek

Rok założenia: 1954
Barwy: Niebiesko - Żółte
Nazwa stadionu: Boisko LKS Ligota
Adres stadionu: ul. Wapienicka 64, 43-518 Czechowice-Dziedzice
Pojemność stadionu: 100 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 110m. x 70m.

Sukcesy:

Mistrz Klasy B:
2005/06
Mistrz Klasy C:

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Jarosław Brańkabramkarz
2Łukasz Czerpakobrońca
3Kamil Kaplitaobrońca
4Kamil Krzempekobrońca
5Bartosz Kurtokobrońca
6Łukasz Miętkaobrońca
7Dariusz Solochobrońca
8Tomasz Torchalskiobrońca
9Damian Ziębaobrońca
10Sebastian Babickipomocnik
11Adrian Brańkapomocnik
12Wojciech Deptuchpomocnik
13Przemysław Flajszakpomocnik
14Szymon Hantkepomocnik
15Rafał Kajsturapomocnik
16Mateusz Kościelnypomocnik
17Bartłomiej Kotaspomocnik
18Dominik Krauspomocnik
19Sławomir Kufietapomocnik
20Paweł Łukoszpomocnik
21Paweł Molapomocnik
22Kamil Przemykpomocnik
23Fabian Pstrongpomocnik
24Marcin Słowikpomocnik
25Tomasz Słowikpomocnik
26Krzysztof Strońskipomocnik
27Mateusz Wajspomocnik
28Adam Złotekpomocnik
29Tomasz Budnynapastnik
30Michał Czerpaknapastnik

Najlepsi strzelcy

16
Łukasz Czerpak
7
Paweł Łukosz
6
Michał Czerpak
Adam Złotek
4
Sławomir Kufieta
3
Wojciech Deptuch
Marcin Słowik
Dariusz Soloch
2
Mateusz Kościelny
Paweł Mola
1
Fabian Pstrong
Tomasz Słowik
Krzysztof Stroński
Mateusz Wajs

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

05.08.201817:00PPLigota1:3 (0:2)Międzyrzecze
26.08.201817:00KBLigota6:2 (5:0)Łodygowice
09.09.201817:00KBMazańcowice1:4 (1:1)Ligota
15.09.201816:00KBKalna 1:1 (0:0)Ligota
23.09.201816:00KBLigota2:0 (2:0)Bujaków
29.09.201816:00KBRybarzowice1:0 (0:0)Ligota
07.10.201816:00KBLigota5:0 (1:0)Grodziec
13.10.201816:00KBWilamowice4:0 (2:0)Ligota
21.10.201815:00KBLigota5:0 (3:0)Zabrzeg
28.10.201814:00KBLigota0:3 (0:2)Kozy
13.04.201917:00KBŁodygowice0:10 (0:5)Ligota
20.04.201911:00KBKozy4:1 (3:0)Ligota
28.04.201916:00KBLigota2:2 (1:1)Mazańcowice
05.05.201916:00KBLigota2:1 (1:0)Kalna
11.05.201917:00KBBujaków1:4 (1:2)Ligota
19.05.201911:30KBLigota6:1 (3:1)Rybarzowice
02.06.201913:00KBLigota1:1 (0:0)Wilamowice
06.06.201918:15KBGrodziec0:4 (0:1)Ligota
08.06.201916:00KBZabrzeg2:3 (2:1)Ligota

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

09.02.201913:00Ligota3:1 (2:0)LKS Rudołtowice-Ćwiklice
16.02.201919:00LigotaHecznarowice
24.02.201919:00Ligota4:1 (2:0)Buczkowice
28.02.201919:00Międzyrzecze0:4 (0:2)Ligota
02.03.201919:00LigotaLKS Studzionka
10.03.201911:00Ligota4:3 (2:1)Unia Bieruń
16.03.201919:00Ligota2:4 (1:1)Pisarzowice
23.03.201919:00Ligota5:4 (2:1)LKS Goczałkowice Zdrój II
30.03.201919:00Ligota8:4 (3:1)LKS Goczałkowice Zdrój II

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec3061
2Jasienica3058
3Ustroń3057
4Bełk3054
5Łaziska Grn.3052
6Tychy II3051
7Czechowice-Dz.3050
8Goczałkowice3044
9Wilcza3037
10Radziechowy3036
11TSP II3036
12Wodzisław3032
13Landek3030
14Racibórz3027
15Gaszowice3026
16Połomia3013
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów3279
2Drogomyśl3274
3BKS Stal3268
4Bestwina3262
5Dankowice3262
6Rekord II3253
7Góral3250
8Puńców3250
9Koszarawa Ż.3248
10Rajcza3241
11Wisła3240
12Jaworze3236
13Bestwinka3235
14Chybie3230
15Łękawica3230
16Zebrzydowice3226
17Pruchna3219
18Kończyce M.327
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II2463
2Pisarzowice2451
3Bronów2448
4Wilkowice2446
5Międzyrzecze2443
6Kobiernice2438
7Hecznarowice2437
8Kaniów2429
9Wapienica2426
10Międzybrodzie2425
11Buczkowice2421
12Bystra (k. Bielska)2418
13Godziszka247
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień2663
21909 Piast2662
3Goleszów2646
4Pogórze2641
5Istebna2640
6Pogwizdów2638
7Brenna2638
8Bąków2635
9Skoczów II2631
10Pielgrzymowice2630
11Kończyce W.2629
12Zabłocie2629
13Hażlach2616
14Dębowiec2613
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Żabnica2665
2Pietrzykowice2665
3Milówka2664
4Węgierska G.2651
5Leśna2640
6Babia Góra2639
7Lipowa2636
8Radziechowy II2631
9Gilowice2629
10Ujsoły2627
11Zarzecze2626
12Sopotnia2620
13Soła Ż.2614
14Juszczyna2612
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1852
2Kozy1841
3Ligota1836
4Rybarzowice1827
5Bujaków1821
6Grodziec1821
7Zabrzeg1821
8Łodygowice1814
9Mazańcowice1811
10Kalna 188
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1645
2Iskrzyczyn1630
3Nierodzim1629
4Wielkie II1625
5Kaczyce1622
6Górki W.1618
7Ochaby1617
8Rudnik1615
9Golasowice166
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)2256
2Czernichów2249
3Jeleśnia2241
4Słotwina2240
5Pewel Śl.2238
6Trzebinia2237
7Korbielów2233
8Cisiec2229
9TS Przyborów2222
10Kocierz2221
11Pewel M.2216
12Przyborów220