PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

GKS Katowice II

Adres: ul. Bukowa 1, 40-108 Katowice
Telefon(y): +48 322 548 914
WWW: http://www.gkskatowice.eu

Prezes: Jacek Krysiak
Kierownik: -
Trener: Jacek Gorczyca

Data założenia: 27.02.1964
Barwy: Żółto - Zielono - Czarne
Adres stadionu:
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Antonin Buczekbramkarz
2Krystian Rudnickibramkarz
3Jakub Wiśniewskibramkarz
4Jakub Brodaobrońca
5Damian Cybulobrońca
6Adrian Frańczakobrońca
7Adrian Jurkowskiobrońca
8Mateusz Kamińskiobrońca
9Piotr Petaszobrońca
10Łukasz Pielorzobrońca
11Rafał Pietrzakobrońca
12Mateusz Sołtysiakobrońca
13Dawid Ślusarczykobrońca
14Gustaw Tomkowiczobrońca
15Kamil Bętkowskipomocnik
16Piotr Ceglarzpomocnik
17Slawomir Dudapomocnik
18Radosław Górapomocnik
19Dominik Hakpomocnik
20Aleksander Januszkiewiczpomocnik
21Szymon Karwatpomocnik
22Robert Konopkapomocnik
23Adam Kostępskipomocnik
24Dominik Koszowskipomocnik
25Szymon Kraczyńskipomocnik
26Daniel Kramarczykpomocnik
27Dominik Kuklewskipomocnik
28Daniel Lipokpomocnik
29Kamil Moczyńskipomocnik
30Łukasz Mozlerpomocnik
31Maciej Potuchapomocnik
32Artur Rejentpomocnik
33Maksym Stanekpomocnik
34Damian Wilczkiewiczpomocnik
35Kamil Witkowskipomocnik
36Krzysztof Wołkowiczpomocnik
37Alan Czerwińskinapastnik
38Rafał Kujawanapastnik
39Przemysław Pitrynapastnik
40Przemysław Sawickinapastnik
41Sebastian Szombierskinapastnik
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1642
2Książenice1638
3Landek1533
4Turza Śl.1632
5Rozwój1631
6Bełk1630
7Jasienica1630
8Ustroń1627
9Tychy II1625
10TSP II1624
11Łękawica1522
12Czaniec1621
13Przyszowice1518
14Odra Centrum1618
15Czechowice-Dz.1417
16Radziechowy1510
17Pszczyna169
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
11Wapienica II00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83