LKS Orzeł Kozy

Adres: ul. Przecznia 3, 43-340 Kozy
Telefon(y): +48 534 784 799 (Prezes)
WWW: http://lksorzel.kozy.gmina.pl/

Prezes: Mariusz Polakowski
Kierownik: Marcin Glos
Trener: Jarosław Krystian

Rok założenia: 1955
Barwy: Żółto - Czerwono - Zielone
Nazwa stadionu: Stadion Gminny w Kozach
Pojemność stadionu: 400 miejsc (100 siedzących)
Wymiary boiska: 105m. x 60m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Marcin Kozielskibramkarz
2Jakub Polakowskibramkarz
3Nikodem Bryzekobrońca
4Łukasz Duźniakobrońca
5Dawid Franiaobrońca
6Tomasz Honkiszobrońca
7Maksymilian Naglikobrońca
8Łukasz Pieleszobrońca
9Michał Radwanobrońca
10Norbert Baciejowskipomocnik
11Dominik Dobranowskipomocnik
12Adrian Handzlikpomocnik
13Jakub Honkiszpomocnik
14Jakub Kunickipomocnik
15Przemysław Łońskipomocnik
16Marek Makarewiczpomocnik
17Daniel Mańkowskipomocnik
18Michał Marańdapomocnik
19Jakub Mrozekpomocnik
20Daniel Obracajpomocnik
21Dominik Orszulikpomocnik
22Przemysław Pieleszpomocnik
23Grzegorz Pudapomocnik
24Marcin Stefanowiczpomocnik
25Radosław Stefkopomocnik
26Łukasz Szołuchapomocnik
27Kamil Zieleżnikpomocnik
28Dawid Żurekpomocnik
29Roman Cholewanapastnik
30Sebastian Linowskinapastnik
31Arkadiusz Majdońnapastnik
32Patryk Pieczoranapastnik
33Mateusz Stworanapastnik
34Przemysław Zonteknapastnik

Najlepsi strzelcy

12
Jakub Kunicki
8
Przemysław Zontek
5
Patryk Pieczora
3
Grzegorz Puda
2
Roman Cholewa
Łukasz Duźniak
Adrian Handzlik
Jakub Honkisz
Tomasz Honkisz
Przemysław Łoński
Przemysław Pielesz
Dawid Żurek
1
Arkadiusz Majdoń

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

29.07.201717:00PPBujaków2:0 (1:0)Kozy
19.08.201716:00KBKozy6:1 (1:1)Łodygowice
26.08.201717:00KBKalna 1:6 (0:2)Kozy
02.09.201717:00KBKozy3:1 (3:0)Bronów
09.09.201716:00KBKozy0:0 (0:0)Międzybrodzie
01.10.201711:00KBJaworze II2:1 (1:0)Kozy
07.10.201716:00KBKozy1:3 (1:1)Bujaków
14.10.201716:00KBWilamowice1:1 (1:0)Kozy
21.10.201715:00KBKozy7:0 (0:0)Rybarzowice
28.10.201715:00KBGrodziec1:0 (1:0)Kozy
04.11.201714:00KBKozy1:3 (0:1)Ligota
11.11.201714:00KBZabrzeg0:5 (0:2)Kozy
07.04.201816:00KBŁodygowice1:11 (0:2)Kozy
14.04.201816:00KBKozy3:0 (2:0)Kalna
21.04.201816:00KBBronów2:1 (1:0)Kozy

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

25.07.201718:00Pisarzowice4:0 (1:0)Kozy
11.02.201817:00Kozy0:6 (0:2)Orzeł Wieprz
18.02.201817:00Kozy5:3 (2:2)Godziszka
25.02.201817:00KozyCzechowice-Dz. II
04.03.201817:00Kozy5:4 (3:0,0:2,2:2)Halniak Targanice
11.03.201817:00Kozy1:4 (1:0)Pogórze Gierałtowice
18.03.201817:00Kozy3:4 (2:0)LKS Bulowice
25.03.201817:00Kozy6:3 (3:1)Kończyce W.
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom2142
2Bełk2037
3Czaniec2135
4Wodzisław2134
5Radziechowy2131
6Goczałkowice2029
7Wilcza2029
8Tychy II2028
9TSP II2128
10Landek2126
11Gaszowice2025
12Ustroń2124
13Racibórz2023
14Jasienica2023
15Skoczów2022
16Lędziny2116
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1950
2Bestwina1943
3Drogomyśl1938
4Wisła1936
5Dankowice1933
6Koszarawa Ż.1932
7Góral1931
8Puńców1929
9Jaworze1927
10Chybie1926
11Pruchna2021
12Łękawica1920
13Zebrzydowice1919
14Żabnica1915
15Leśna209
16Wilkowice195
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bestwinka1642
2Rekord II1640
3Pisarzowice1639
4Hecznarowice1524
5Międzyrzecze1623
6Kobiernice1623
7Kaniów1522
8Czechowice-Dz. II1621
9Wapienica1518
10Buczkowice1618
11Bystra (k. Bielska)1515
12Godziszka1611
13Mazańcowice160
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1636
2Goleszów1634
3Kończyce M.1631
4Pogwizdów1630
51909 Piast1630
6Skoczów II1626
7Brenna1624
8Bąków1624
9Kończyce W.1620
10Strumień1619
11Dębowiec1619
12Kaczyce1618
13Pielgrzymowice1617
14Ochaby160
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1748
2Rajcza1745
3Milówka1743
4Babia Góra1734
5Pietrzykowice1732
6Radziechowy II1729
7Czernichów1720
8Lipowa1719
9Gilowice1718
10Sopotnia1717
11Cisiec1712
12Pewel M.1710
13Soła Ż.1710
14Ujsoły179
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1439
2Międzybrodzie1435
3Ligota1329
4Jaworze II1429
5Kozy1423
6Wilamowice1420
7Grodziec1319
8Rybarzowice1419
9Zabrzeg1412
10Bujaków148
11Kalna 147
12Łodygowice140
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1128
2Istebna1021
3Górki W.1120
4Wielkie II1117
5Nierodzim1016
6Hażlach1014
7Iskrzyczyn1114
8Pierściec1112
9Rudnik116
10Golasowice101
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1331
2Trzebinia1324
3Zarzecze1223
4Pewel Śl.1223
5Jeleśnia1223
6Korbielów1321
7Słotwina1319
8Łękawica II1314
9Bystra (k. Żywca)1313
10Kocierz1310
11Przyborów131