LKS Orzeł Kozy

Adres: ul. Przecznia 3, 43-340 Kozy
Telefon(y): +48 534 784 799 (Prezes)
WWW: http://lksorzel.kozy.gmina.pl/

Prezes: Mariusz Polakowski
Kierownik: Marcin Glos
Trener: Rafał Piotrowski

Rok założenia: 1955
Barwy: Żółto - Czerwono - Zielone
Nazwa stadionu: Stadion Gminny w Kozach
Pojemność stadionu: 400 miejsc (100 siedzących)
Wymiary boiska: 105m. x 60m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Dominik Orszulikbramkarz
2Łukasz Duźniakobrońca
3Dawid Hałatobrońca
4Patryk Nowokobrońca
5Łukasz Pieleszobrońca
6Kacper Polakowskiobrońca
7Piotr Skrudlikobrońca
8Szymon Skrudlikobrońca
9Adrian Handzlikpomocnik
10Jakub Honkiszpomocnik
11Jakub Kunickipomocnik
12Łukasz Kwaśnypomocnik
13Przemysław Łońskipomocnik
14Marek Makarewiczpomocnik
15Daniel Mańkowskipomocnik
16Michał Marańdapomocnik
17Jakub Mrozekpomocnik
18Przemysław Pieleszpomocnik
19Marcin Stefanowiczpomocnik
20Łukasz Szołuchapomocnik
21Marek Szymańskipomocnik
22Dawid Żurekpomocnik
23Roman Cholewanapastnik
24Artur Pawnapastnik
25Adrian Strączkowskinapastnik
26Przemysław Zonteknapastnik

Najlepsi strzelcy

7
Jakub Kunicki
5
Dawid Żurek
4
Patryk Nowok
2
Adrian Handzlik
1
Roman Cholewa
Dawid Hałat
Łukasz Pielesz
Przemysław Pielesz

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

04.08.201816:00PPKozy1:3 (1:0)Bystra (k. Bielska)
25.08.201816:00KBKozy1:0 (1:0)Mazańcowice
08.09.201816:00KBKozy3:3 (1:0)Bujaków
15.09.201816:00KBRybarzowice4:3 (4:2)Kozy
22.09.201816:00KBKozy6:2 (2:2)Grodziec
30.09.201814:00KBWilamowice6:1 (4:0)Kozy
06.10.201816:00KBKozy4:1 (1:0)Zabrzeg
13.10.201816:00KBŁodygowice0:5 (0:3)Kozy

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

20.07.201818:00Czechowice-Dz. II6:4 (1:2)Kozy
07.08.201818:00Kaniów7:1 (3:0)Kozy
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec1128
2Jasienica1123
3Bełk1123
4Ustroń1122
5Tychy II1117
6Łaziska Grn.1116
7Radziechowy1116
8Czechowice-Dz.1116
9Racibórz1114
10TSP II1112
11Wodzisław1111
12Wilcza1111
13Goczałkowice1110
14Gaszowice1110
15Landek116
16Połomia114
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów1131
2Drogomyśl1230
3Dankowice1226
4BKS Stal1226
5Bestwina1224
6Puńców1222
7Koszarawa Ż.1220
8Rekord II918
9Rajcza1117
10Góral1216
11Wisła1216
12Bestwinka1115
13Jaworze1212
14Zebrzydowice129
15Łękawica127
16Chybie125
17Kończyce M.123
18Pruchna122
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1125
2Pogwizdów1124
31909 Piast1124
4Pielgrzymowice1121
5Strumień1120
6Bąków1117
7Pogórze1116
8Goleszów1116
9Istebna1116
10Brenna1111
11Kończyce W.1111
12Skoczów II118
13Dębowiec116
14Hażlach115
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1025
2Żabnica1024
3Węgierska G.1022
4Pietrzykowice1021
5Radziechowy II1015
6Lipowa1015
7Ujsoły1014
8Babia Góra1012
9Zarzecze910
10Gilowice109
11Sopotnia109
12Leśna98
13Soła Ż.106
14Juszczyna105
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice824
2Rybarzowice816
3Ligota713
4Kozy713
5Zabrzeg812
6Bujaków811
7Grodziec810
8Łodygowice85
9Kalna 84
10Mazańcowice83
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec721
2Wielkie II715
3Nierodzim715
4Iskrzyczyn814
5Ochaby711
6Rudnik76
7Kaczyce75
8Górki W.75
9Golasowice70