KP Unia Racibórz

Adres: ul. Srebrna 12, 47-700 Racibórz
Telefon(y): 602 630 611
E-mail: kpunia@o2.pl
WWW: http://www.kpunia.raciborz.com.pl

Prezes: Abdullah Cimen
Kierownik: Zenon Adamiak
Trener: Grzegorz Jakosz

Rok założenia: 1946
Barwy: Biało - Niebieskie
Nazwa stadionu: Stadion OSiR w Raciborzu
Pojemność stadionu: 2500 miejsc (1140 miejsc siedzących)
Wymiary boiska: 110m. x 76m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Marek Adamiecbramkarz
2Paweł Kapustabramkarz
3Aleksander Plutabramkarz
4Mateusz Badowskiobrońca
5Jakub Kowalczykobrońca
6Kamil Wawocznyobrońca
7Paweł Woniakowskiobrońca
8Rafał Chałupińskipomocnik
9Mateusz Kocotpomocnik
10Bartłomiej Lorencpomocnik
11Bartosz Łagoszpomocnik
12Kamil Łątkowskipomocnik
13Paweł Miąsikpomocnik
14Dawid Miguspomocnik
15Marcin Miziapomocnik
16Jarosław Plewapomocnik
17Filip Radońpomocnik
18Mateusz Rajdapomocnik
19Bogusław Sobekpomocnik
20Kamil Szlufarskipomocnik
21Kamil Trontpomocnik
22Mateusz Trzęsińskipomocnik
23Mateusz Wowrapomocnik
24Jonatan Dominnapastnik
25Rafał Harasnapastnik

Najlepsi strzelcy

4
Mateusz Kocot
2
Jonatan Domin
1
Mateusz Badowski
Rafał Chałupiński
Bartosz Łagosz
Kamil Łątkowski
Marcin Mizia

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

11.08.201817:004LPołomia1:1 (0:1)Racibórz
15.08.201817:004LRacibórz2:0 (0:0)Landek
18.08.201817:004LUstroń1:1 (0:0)Racibórz
25.08.201817:004LRacibórz0:0 (0:0)Goczałkowice
01.09.201817:004LWodzisław0:1 (0:1)Racibórz
08.09.201816:004LRacibórz1:1 (0:0)Bełk
15.09.201816:004LRacibórz3:1 (2:1)Czechowice-Dz.
22.09.201816:004LWilcza1:0 (0:0)Racibórz
29.09.201815:004LRacibórz1:1 (0:1)Tychy II
06.10.201815:004LCzaniec3:0 (1:0)Racibórz
13.10.201815:004LRacibórz1:2 (1:0)Radziechowy
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec1128
2Jasienica1123
3Bełk1123
4Ustroń1122
5Tychy II1117
6Łaziska Grn.1116
7Radziechowy1116
8Czechowice-Dz.1116
9Racibórz1114
10TSP II1112
11Wodzisław1111
12Wilcza1111
13Goczałkowice1110
14Gaszowice1110
15Landek116
16Połomia114
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów1131
2Drogomyśl1230
3Dankowice1226
4BKS Stal1226
5Bestwina1224
6Puńców1222
7Koszarawa Ż.1220
8Rekord II918
9Rajcza1117
10Góral1216
11Wisła1216
12Bestwinka1115
13Jaworze1212
14Zebrzydowice129
15Łękawica127
16Chybie125
17Kończyce M.123
18Pruchna122
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1125
2Pogwizdów1124
31909 Piast1124
4Pielgrzymowice1121
5Strumień1120
6Bąków1117
7Pogórze1116
8Goleszów1116
9Istebna1116
10Brenna1111
11Kończyce W.1111
12Skoczów II118
13Dębowiec116
14Hażlach115
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1025
2Żabnica1024
3Węgierska G.1022
4Pietrzykowice1021
5Radziechowy II1015
6Lipowa1015
7Ujsoły1014
8Babia Góra1012
9Zarzecze910
10Gilowice109
11Sopotnia109
12Leśna98
13Soła Ż.106
14Juszczyna105
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice824
2Rybarzowice816
3Ligota713
4Kozy713
5Zabrzeg812
6Bujaków811
7Grodziec810
8Łodygowice85
9Kalna 84
10Mazańcowice83
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec721
2Wielkie II715
3Nierodzim715
4Iskrzyczyn814
5Ochaby711
6Rudnik76
7Kaczyce75
8Górki W.75
9Golasowice70