KS Soła Kobiernice

Adres: Ul. Sportowa 4, 43-356 Kobiernice
Telefon(y): 338 108 524
WWW: http://sola.futbolowo.pl

Prezes: Marek Wrona
Kierownik: Jan Kojder
Trener: Mariusz Wadoń

Rok założenia: 1946
Barwy: Biało - Czerwono - Niebieskie
Nazwa stadionu: Stadion Soły Kobiernice
Pojemność stadionu: 300 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 100m. x 67m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Jakub Jończybramkarz
2Bogusław Olearczykbramkarz
3Arkadiusz Brońkaobrońca
4Grzegorz Kojderobrońca
5Tomasz Pałoszobrońca
6Grzegorz Pawińskiobrońca
7Łukasz Początkoobrońca
8Dominik Bałyspomocnik
9Sebastian Bryzekpomocnik
10Jakub Bułkapomocnik
11Szymon Dwornikpomocnik
12Marcin Fabiapomocnik
13Oskar Kojderpomocnik
14Patryk Kolberpomocnik
15Radosław Laszczakpomocnik
16Maciej Lubańskipomocnik
17Rafał Łodzianapomocnik
18Michał Madejczykpomocnik
19Michał Maksalonpomocnik
20Radosław Matusiakpomocnik
21Szymon Mikapomocnik
22Szymon Niemczykpomocnik
23Michał Rusekpomocnik
24Kacper Suskipomocnik
25Albert Wawropomocnik
26Sebastian Witkowskipomocnik
27Paweł Wronapomocnik
28Przemysław Wróbelpomocnik
29Jakub Zońpomocnik
30Mariusz Żurekpomocnik
31Damian Formasnapastnik
32Michał Osierdanapastnik

Najlepsi strzelcy

10
Oskar Kojder
8
Maciej Lubański
6
Paweł Wrona
4
Dominik Bałys
3
Albert Wawro
2
Radosław Laszczak
1
Jakub Jończy
Grzegorz Kojder
Michał Rusek
Przemysław Wróbel

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

29.07.201717:00PPKobiernice3:5 (0:1)Pisarzowice
19.08.201717:00KAPisarzowice2:1 (0:1)Kobiernice
27.08.201717:00KAKobiernice3:4 (2:0)Buczkowice
03.09.201717:00KAKobiernice2:4 (1:2)Rekord II
09.09.201716:00KAKobiernice0:1 (0:0)Bestwinka
24.09.201716:00KAKobiernice2:0 (0:0)Godziszka
30.09.201716:00KAWapienica1:3 (1:2)Kobiernice
04.10.201716:00KAMiędzyrzecze1:2 (1:1)Kobiernice
14.10.201716:00KAHecznarowice2:2 (0:1)Kobiernice
22.10.201715:00KAKobiernice6:2 (2:1)Mazańcowice
05.11.201714:00KAKobiernice4:1 (1:0)Czechowice-Dz. II
11.11.201714:00KAKaniów3:5 (1:2)Kobiernice
19.11.201713:00KAKobiernice3:1 (3:1)Bystra (k. Bielska)
31.03.201813:00KAKobiernice0:1 (0:1)Pisarzowice
07.04.201816:00KABuczkowice1:1 (0:1)Kobiernice
15.04.201813:30KARekord II4:0 (2:0)Kobiernice
22.04.201816:00KABestwinka2:0 (1:0)Kobiernice

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

11.08.201716:00Międzybrodzie2:0 (1:0)Kobiernice
12.08.201716:00Międzybrodzie2:0 (1:0)Kobiernice
10.02.201815:00Kobiernice1:5 (1:2)Kaniów
16.02.201818:30Kobiernice4:0 (1:0)Orzeł Witkowice
20.02.201818:00Kobiernice3:1 (2:1)Hecznarowice
07.03.201818:00KobierniceSkawa Wadowice
10.03.201814:00Kobiernice2:0 (1:0)Pewel Śl.
15.03.201818:00Kobiernice3:1 (1:0)Skawa Wadowice
17.03.201813:30Kobiernice1:3 (1:1)Wilamowice
24.03.201815:00Kobiernice2:1 (0:1)Pewel M.

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom2142
2Bełk2037
3Czaniec2135
4Wodzisław2134
5Radziechowy2131
6Goczałkowice2029
7Wilcza2029
8Tychy II2028
9TSP II2128
10Landek2126
11Gaszowice2025
12Ustroń2124
13Racibórz2023
14Jasienica2023
15Skoczów2022
16Lędziny2116
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1950
2Bestwina1943
3Drogomyśl1938
4Wisła1936
5Dankowice1933
6Koszarawa Ż.1932
7Góral1931
8Puńców1929
9Jaworze1927
10Chybie1926
11Pruchna2021
12Łękawica1920
13Zebrzydowice1919
14Żabnica1915
15Leśna209
16Wilkowice195
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bestwinka1642
2Rekord II1640
3Pisarzowice1639
4Hecznarowice1524
5Międzyrzecze1623
6Kobiernice1623
7Kaniów1522
8Czechowice-Dz. II1621
9Wapienica1518
10Buczkowice1618
11Bystra (k. Bielska)1515
12Godziszka1611
13Mazańcowice160
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1636
2Goleszów1634
3Kończyce M.1631
4Pogwizdów1630
51909 Piast1630
6Skoczów II1626
7Brenna1624
8Bąków1624
9Kończyce W.1620
10Strumień1619
11Dębowiec1619
12Kaczyce1618
13Pielgrzymowice1617
14Ochaby160
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1748
2Rajcza1745
3Milówka1743
4Babia Góra1734
5Pietrzykowice1732
6Radziechowy II1729
7Czernichów1720
8Lipowa1719
9Gilowice1718
10Sopotnia1717
11Cisiec1712
12Pewel M.1710
13Soła Ż.1710
14Ujsoły179
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1439
2Międzybrodzie1435
3Ligota1329
4Jaworze II1429
5Kozy1423
6Wilamowice1420
7Grodziec1319
8Rybarzowice1419
9Zabrzeg1412
10Bujaków148
11Kalna 147
12Łodygowice140
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1128
2Istebna1021
3Górki W.1120
4Wielkie II1117
5Nierodzim1016
6Hażlach1014
7Iskrzyczyn1114
8Pierściec1112
9Rudnik116
10Golasowice101
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1331
2Trzebinia1324
3Zarzecze1223
4Pewel Śl.1223
5Jeleśnia1223
6Korbielów1321
7Słotwina1319
8Łękawica II1314
9Bystra (k. Żywca)1313
10Kocierz1310
11Przyborów131