UKS Rotuz Bronów

Adres: ul. Kolorowa 2, 43-502 Czechowice
Telefon(y): 539 010 030
E-mail: jakub.brzuska@gmail.com
WWW: http://www.rotuz.pl

Prezes: Jakub Brzuska
Kierownik: Jakub Brzuska
Trener: Witold Szczepanik

Rok założenia: 2011
Barwy: Czarno - Czerwone
Nazwa stadionu: Stadion Rotuza Bronów
Pojemność stadionu: 100 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 95m. x 50m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Jakub Filapekbramkarz
2Łukasz Krystabramkarz
3Bartłomiej Przybyłabramkarz
4Bartłomiej Bieńkoobrońca
5Jakub Brzuskaobrońca
6Kamil Ciesielczykobrońca
7Kamil Falewskiobrońca
8Bartłomiej Ferugaobrońca
9Daniel Gaszczykobrońca
10Marcin Gorzelnikobrońca
11Łukasz Miszczakobrońca
12Patryk Szczelinaobrońca
13Andrzej Tomalikobrońca
14Jakub Banetpomocnik
15Joachim Banetpomocnik
16Krystian Cyrońpomocnik
17Konrad Dzidapomocnik
18Daniel Ferugapomocnik
19Marcin Ferugapomocnik
20Jakub Janikpomocnik
21Jakub Karczyńskipomocnik
22Marek Kopećpomocnik
23Piotr Łukoszpomocnik
24Michał Mazurpomocnik
25Jarosław Papkojpomocnik
26Damian Podsiadłopomocnik
27Rafał Staniszpomocnik
28Adrian Szczelinapomocnik
29Witold Szczepanikpomocnik
30Bartłomiej Świerkotpomocnik
31Paweł Zawadapomocnik
32Tomasz Sosnanapastnik
33Mateusz Wronkanapastnik

Najlepsi strzelcy

30
Łukasz Miszczak
13
Bartłomiej Feruga
12
Konrad Dzida
5
Jarosław Papkoj
Bartłomiej Świerkot
3
Daniel Gaszczyk
2
Jakub Banet
Bartłomiej Bieńko
Krystian Cyroń
Marcin Feruga
Patryk Szczelina
Witold Szczepanik
1
Joachim Banet
Jakub Janik
Mateusz Wronka

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

04.08.201817:00PPBronów2:2 (1:1) k. 4:1Hecznarowice
18.08.201815:00KAKaniów6:4 (6:1)Bronów
22.08.201817:30PPBronów1:1 (1:1) k. 5:3BKS Stal
25.08.201816:00KAHecznarowice0:4 (0:2)Bronów
29.08.201818:00KABronów2:5 (0:4)Rekord II
01.09.201817:00KAMiędzyrzecze4:0 (2:0)Bronów
04.09.201817:30PPBronów1:11 (0:5)Rekord
08.09.201816:00KABronów3:3 (1:2)Wilkowice
16.09.201816:00KACzechowice-Dz. II9:0 (2:0)Bronów
23.09.201816:00KABronów3:4 (2:1)Wapienica
29.09.201816:00KABronów4:1 (2:0)Pisarzowice
07.10.201816:00KAMiędzybrodzie0:3 (0:2)Bronów
14.10.201816:00KABronów5:0 (3:0)Buczkowice
21.10.201814:00KAKobiernice1:4 (0:2)Bronów
27.10.201815:00KABronów4:0 (2:0)Godziszka
04.11.201814:00KABystra (k. Bielska)0:2 (0:2)Bronów
30.03.201915:00KABronów5:2 (0:2)Kaniów
06.04.201916:00KABronów3:2 (1:1)Hecznarowice
13.04.201916:00KABronów0:3 (0:2)Międzyrzecze
20.04.201911:00KAWilkowice1:1 (0:1)Bronów
27.04.201917:00KABronów4:3 (1:1)Czechowice-Dz. II
04.05.201917:00KAWapienica0:5 (0:4)Bronów
11.05.201917:00KAPisarzowice3:4 (2:2)Bronów
18.05.201917:00KABronów2:1 (1:1)Międzybrodzie
25.05.201917:00KABuczkowice0:0 (0:0)Bronów
01.06.201917:00KABronów1:3 (1:0)Kobiernice
08.06.201917:00KAGodziszka2:8 (1:3)Bronów
15.06.201916:00KABronów8:2 (3:0)Bystra (k. Bielska)

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

22.07.201817:00Rajcza10:3 (6:2)Bronów
26.07.201819:00Bronów4:4 (3:3)Łękawica
28.07.201817:00LeśnaBronów
07.08.201818:00Pruchna5:2 (2:1)Bronów
09.02.201919:00Bronów4:1 (2:1)BBTS II
23.02.201913:00Bronów0:6 (0:2)BKS Stal
26.02.201919:00Bronów0:8 (0:3)Bestwina
03.03.201919:00Bronów7:3 (4:1)Zabłocie
09.03.201915:00Bronów6:1 (2:1)Chybie
16.03.201917:00Węgierska G.4:1 (0:0)Bronów
24.03.201915:30Bronów3:7 (2:4)Pietrzykowice

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec3061
2Jasienica3058
3Ustroń3057
4Bełk3054
5Łaziska Grn.3052
6Tychy II3051
7Czechowice-Dz.3050
8Goczałkowice3044
9Wilcza3037
10Radziechowy3036
11TSP II3036
12Wodzisław3032
13Landek3030
14Racibórz3027
15Gaszowice3026
16Połomia3013
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów3279
2Drogomyśl3274
3BKS Stal3268
4Bestwina3262
5Dankowice3262
6Rekord II3253
7Góral3250
8Puńców3250
9Koszarawa Ż.3248
10Rajcza3241
11Wisła3240
12Jaworze3236
13Bestwinka3235
14Chybie3230
15Łękawica3230
16Zebrzydowice3226
17Pruchna3219
18Kończyce M.327
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II2463
2Pisarzowice2451
3Bronów2448
4Wilkowice2446
5Międzyrzecze2443
6Kobiernice2438
7Hecznarowice2437
8Kaniów2429
9Wapienica2426
10Międzybrodzie2425
11Buczkowice2421
12Bystra (k. Bielska)2418
13Godziszka247
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień2663
21909 Piast2662
3Goleszów2646
4Pogórze2641
5Istebna2640
6Pogwizdów2638
7Brenna2638
8Bąków2635
9Skoczów II2631
10Pielgrzymowice2630
11Kończyce W.2629
12Zabłocie2629
13Hażlach2616
14Dębowiec2613
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Żabnica2665
2Pietrzykowice2665
3Milówka2664
4Węgierska G.2651
5Leśna2640
6Babia Góra2639
7Lipowa2636
8Radziechowy II2631
9Gilowice2629
10Ujsoły2627
11Zarzecze2626
12Sopotnia2620
13Soła Ż.2614
14Juszczyna2612
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1852
2Kozy1841
3Ligota1836
4Rybarzowice1827
5Bujaków1821
6Grodziec1821
7Zabrzeg1821
8Łodygowice1814
9Mazańcowice1811
10Kalna 188
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1645
2Iskrzyczyn1630
3Nierodzim1629
4Wielkie II1625
5Kaczyce1622
6Górki W.1618
7Ochaby1617
8Rudnik1615
9Golasowice166
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)2256
2Czernichów2249
3Jeleśnia2241
4Słotwina2240
5Pewel Śl.2238
6Trzebinia2237
7Korbielów2233
8Cisiec2229
9TS Przyborów2222
10Kocierz2221
11Pewel M.2216
12Przyborów220