UKS Rotuz Bronów

Adres: ul. Kolorowa 2, 43-502 Czechowice
Telefon(y): 539 010 030
WWW: http://www.rotuz.pl

Prezes: Jakub Brzuska
Kierownik: Jerzy Janik
Trener: Łukasz Szklarski

Rok założenia: 2011
Barwy: Czarno - Czerwone
Nazwa stadionu: Stadion Rotuza Bronów
Pojemność stadionu: 100 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 95m. x 50m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Łukasz Krystabramkarz
2Bartłomiej Przybyłabramkarz
3Bartłomiej Bieńkoobrońca
4Jakub Brzuskaobrońca
5Kamil Ciesielczykobrońca
6Daniel Gaszczykobrońca
7Marcin Gorzelnikobrońca
8Łukasz Miszczakobrońca
9Dawid Sawickiobrońca
10Andrzej Tomalikobrońca
11Jakub Banetpomocnik
12Joachim Banetpomocnik
13Marcin Borowskipomocnik
14Krzysztof Chlebekpomocnik
15Krystian Cyrońpomocnik
16Michał Dadokpomocnik
17Konrad Dzidapomocnik
18Marcin Ferugapomocnik
19Jeremiasz Głowiczkapomocnik
20Jakub Janikpomocnik
21Jakub Karczyńskipomocnik
22Marek Kopećpomocnik
23Robert Kuczpomocnik
24Damian Podsiadłopomocnik
25Robert Raczekpomocnik
26Daniel Rodakpomocnik
27Łukasz Szczygielskipomocnik
28Maciej Szkucikpomocnik
29Bartłomiej Świerkotpomocnik
30Patryk Urbanekpomocnik
31Paweł Zawadapomocnik
32Tomasz Sosnanapastnik
33Mateusz Wronkanapastnik

Najlepsi strzelcy

21
Łukasz Szczygielski
10
Konrad Dzida
7
Bartłomiej Świerkot
5
Marek Kopeć
Mateusz Wronka
3
Jakub Banet
Andrzej Tomalik
2
Jakub Janik
Tomasz Sosna
1
Bartłomiej Bieńko
Krzysztof Chlebek
Marcin Feruga
Daniel Gaszczyk
Łukasz Miszczak
Robert Raczek

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

29.07.201717:30PPBronów3:2 (3:0)Rybarzowice
15.08.201717:00PPBronów1:2 (0:1)Jaworze
19.08.201717:00KBKalna 2:7 (1:4)Bronów
26.08.201717:00KBBronów3:0 (0:0)Bujaków
02.09.201717:00KBKozy3:1 (3:0)Bronów
10.09.201717:00KBBronów3:0 (3:0)Wilamowice
24.09.201716:00KBBronów12:0 (3:0)Rybarzowice
01.10.201715:00KBZabrzeg1:4 (0:3)Bronów
07.10.201716:00KBBronów7:2 (2:0)Grodziec
15.10.201716:00KBLigota2:3 (1:3)Bronów
21.10.201715:00KBBronów12:1 (6:0)Łodygowice
11.11.201714:00KBMiędzybrodzie1:4 (0:2)Bronów
18.11.201713:00KBJaworze IIWOBronów
07.04.201813:00KBBronów2:1 (0:1)Kalna
15.04.201811:00KBBujaków0:2 (0:1)Bronów

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

22.07.201716:00Rajcza7:4 (2:1)Bronów
05.08.201712:30Stobrawa Ligota Dolna3:4 (1:1)Bronów
10.08.201718:00Bronów3:9 (1:5)Bystra (k. Bielska)
06.02.201819:00Pisarzowice6:1 (3:1)Bronów
10.02.201819:00Zabłocie3:5 (2:3)Bronów
18.02.201819:00Bronów2:6 (0:3)Rajcza
24.02.201819:00Bronów4:6 (2:2)Gilowice
04.03.201819:00Hecznarowice3:2 (1:2)Bronów
10.03.201819:00Bronów14:2 (4:1)Korbielów
18.03.201819:00Pewel M.1:2 (1:0)Bronów
20.03.201819:00Czechowice-Dz. II4:0 (3:0)Bronów
24.03.201817:00Wapienica5:1 (3:1)Bronów

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom2039
2Czaniec2035
3Bełk1934
4Wodzisław2033
5Radziechowy2031
6Wilcza1929
7Tychy II1927
8Landek2026
9Goczałkowice1926
10TSP II2025
11Gaszowice1924
12Ustroń2023
13Racibórz1922
14Jasienica1922
15Skoczów1921
16Lędziny2015
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1847
2Bestwina1840
3Drogomyśl1837
4Wisła1833
5Dankowice1830
6Koszarawa Ż.1829
7Góral1828
8Puńców1828
9Jaworze1827
10Chybie1826
11Pruchna1921
12Zebrzydowice1819
13Łękawica1817
14Żabnica1815
15Leśna199
16Wilkowice185
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1539
2Bestwinka1539
3Rekord II1537
4Hecznarowice1524
5Międzyrzecze1523
6Kobiernice1523
7Kaniów1522
8Czechowice-Dz. II1621
9Buczkowice1517
10Wapienica1415
11Bystra (k. Bielska)1412
12Godziszka1510
13Mazańcowice150
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Goleszów1534
2Zabłocie1533
31909 Piast1530
4Kończyce M.1527
5Pogwizdów1527
6Skoczów II1525
7Brenna1521
8Bąków1520
9Kończyce W.1519
10Strumień1518
11Kaczyce1518
12Pielgrzymowice1517
13Dębowiec1515
14Ochaby150
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1645
2Rajcza1642
3Milówka1640
4Babia Góra1631
5Pietrzykowice1629
6Radziechowy II1628
7Czernichów1620
8Gilowice1618
9Lipowa1616
10Sopotnia1616
11Cisiec1612
12Pewel M.1610
13Soła Ż.1610
14Ujsoły169
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1336
2Międzybrodzie1332
3Ligota1329
4Jaworze II1329
5Kozy1323
6Wilamowice1319
7Grodziec1319
8Rybarzowice1316
9Zabrzeg139
10Bujaków137
11Kalna 137
12Łodygowice130
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1025
2Istebna920
3Górki W.1017
4Wielkie II1016
5Hażlach1014
6Iskrzyczyn1014
7Nierodzim913
8Pierściec1012
9Rudnik106
10Golasowice101
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1228
2Trzebinia1224
3Jeleśnia1123
4Zarzecze1122
5Pewel Śl.1220
6Korbielów1218
7Słotwina1218
8Bystra (k. Żywca)1213
9Łękawica II1211
10Kocierz1210
11Przyborów121