MRKS Czechowice-Dziedzice

Adres: ul. Legionów 145, 43-502 Czechowice-Dziedzice
Telefon(y): +48 692 491 460
E-mail: mrks@czechowice.pl
WWW: http://mrks.czechowice.pl/

Prezes: Krzysztof Adamiec
Kierownik: Marcin Chodur
Trener: Wojciech Jarosz

Rok założenia: 1921
Barwy: Czerwono - Czarne
Adres stadionu:

Sukcesy:

Wicemistrz III ligi - 1953
Wicemistrz IV Ligi Śląskiej - 2000/2001
Mistrz Ligi Okręgowej - 2002/2003, 2008/2009, 2017/2018
Mistrz Klasy A - 1957, 1963/1964, 1968/1969, 1971/1972

Zdobywca PP Podokręgu - 2006/2007,
Finalista PP Podokręgu - 2001/2002,

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl

 

 

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Dominik Krausbramkarz
2Kacper Mioduszewskibramkarz
3Kamil Cichuraobrońca
4Ariel Dzionskoobrońca
5Łukasz Mąkaobrońca
6Piotr Nogaobrońca
7Mateusz Wójcikobrońca
8Marcin Zarychtaobrońca
9Rafał Żurekobrońca
10Rafał Adamczykpomocnik
11Daniel Bryczekpomocnik
12Adrian Herokpomocnik
13Jakub Niemczykpomocnik
14Kacper Polakowskipomocnik
15Jakub Raszkapomocnik
16Damian Rodakpomocnik
17Damian Szczęsnypomocnik
18Łukasz Szędzielarzpomocnik
19Kamil Jonkisznapastnik
20Mateusz Kubicanapastnik
21Michał Przemyknapastnik
22Mateusz Wajdziknapastnik

Najlepsi strzelcy

6
Kacper Polakowski
3
Mateusz Wajdzik
2
Łukasz Mąka
Michał Przemyk
Rafał Żurek
1
Błażej Adamiec
Kamil Jonkisz
Mateusz Kubica
Jakub Niemczyk
Łukasz Szędzielarz

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

04.08.201917:00PPBronów0:6 (0:3)Czechowice-Dz.
10.08.201917:004LWilcza0:1 (0:0)Czechowice-Dz.
17.08.201917:004LCzechowice-Dz.1:3 (0:1)Landek
21.08.201917:30PPBKS Stal1:8 (1:4)Czechowice-Dz.
24.08.201917:004LSkoczów4:4 (1:2)Czechowice-Dz.

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

20.07.201910:00Czechowice-Dz.8:1 (1:0)Radziechowy
24.07.201918:00Czechowice-Dz.4:1 (3:0)Radzionków
27.07.201910:00Czechowice-Dz.1:1 (1:0)Beskid A.
31.07.201918:00Czechowice-Dz.3:1 (1:0)TSP II

Zdjęcia drużyny

B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Ligota26
2Grodziec24
3Zabrzeg24
4Kozy13
5Jaworze II13
6Rybarzowice13
7TSP III13
8Czaniec II21
9Bujaków21
10Mazańcowice20
11Godziszka20
12Łodygowice20
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast13
2Dębowiec13
3Wielkie II13
4Rudnik11
5Piast II11
6Górki W.00
7Golasowice10
8Ochaby10
9Kaczyce10