LKS Metal WG - Skałka Żabnica

Adres: ul. 3 Maja 4a, 34-350 Węgierska Górka
Telefon(y): +48 338 641 196
WWW: http://skalkazabnica.futbolowo.pl

Prezes: Józef Żyrek
Kierownik: Leszek Kupczak
Trener: Zbigniew Skórzak

Rok założenia: 1982
Barwy: Zielono - Białe
Nazwa stadionu: Stadion Metalu Węgierska Górka
Pojemność stadionu: 900 miejsc (400 siedzących)
Wymiary boiska: 105m. x 75m.

Sukcesy:

Wicemistrz III ligi - 2010/2011
Mistrz IV Ligi Śląskiej - 2008/2009
Mistrz Ligi Okręgowej - 2005/2006
Mistrz Klasy A - 1993/94, 2002/2003

Zdobywca PP Podokręgu - 2010/2011
Finalista PP Podokręgu - 2007/2008

 

 

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl

 

 

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Marcin Adamczykbramkarz
2Mariusz Biegunbramkarz
3Marcin Górnyobrońca
4Marcin Koźlikobrońca
5Mateusz Kumorekobrońca
6Zbigniew Kupczokobrońca
7Janusz Matusikobrońca
8Zbigniew Skórzakobrońca
9Tomasz Strzałkaobrońca
10Filip Balcarekpomocnik
11Szymon Bednarzpomocnik
12Mikołaj Biegunpomocnik
13Miłosz Bierońskipomocnik
14Dominik Błachutpomocnik
15Mateusz Dygaspomocnik
16Wacław Juraszpomocnik
17Damian Krzuspomocnik
18Filip Lachpomocnik
19Jakub Motykapomocnik
20Michał Sołtysekpomocnik
21Radosław Traczpomocnik
22Dariusz Chowaniecnapastnik
23Tomasz Gąsioreknapastnik
24Dominik Nataneknapastnik
25Robert Orzełnapastnik
26Rafał Rusnapastnik

Najlepsi strzelcy

25
Dominik Natanek
13
Dariusz Chowaniec
6
Dominik Błachut
3
Filip Balcarek
Tomasz Gąsiorek
Damian Krzus
Robert Orzeł
Michał Sołtysek
2
Filip Lach
1
Marcin Górny
Marcin Koźlik
Rafał Rus
Tomasz Strzałka

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

05.08.201811:00PPRadziechowy II0:6 (0:2)Żabnica
12.08.201817:00PPSłotwina1:1 (1:1) k. 1:4Żabnica
15.08.201817:00KAŻabnica3:1 (0:0)Leśna
19.08.201815:00KABabia Góra0:2 (0:2)Żabnica
25.08.201817:00KAŻabnica4:1 (2:1)Gilowice
29.08.201817:30PPŻabnicaWOGóral
01.09.201816:00KAPietrzykowice3:4 (2:1)Żabnica
08.09.201817:00KAŻabnica3:1 (1:0)Milówka
16.09.201811:00KAUjsoły0:5 (0:1)Żabnica
22.09.201815:00KAŻabnica4:0 (2:0)Juszczyna
29.09.201815:00KAŻabnica2:4 (2:1)Zarzecze
06.10.201814:00KAŻabnica7:2 (4:0)Sopotnia
14.10.201814:00KALipowa1:0 (0:0)Żabnica
20.10.201814:00KAŻabnica2:1 (0:0)Węgierska G.
27.10.201815:00KASoła Ż.4:5 (3:2)Żabnica
03.11.201814:00KAŻabnica4:1 (3:0)Radziechowy II
31.03.201915:00KALeśna1:1 (0:0)Żabnica
06.04.201915:00KAŻabnica6:0 (2:0)Babia Góra
14.04.201916:00KAGilowice1:5 (1:1)Żabnica
20.04.201915:00KAŻabnica2:2 (1:2)Pietrzykowice

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

21.07.201815:00Wilkowice2:1 (0:1)Żabnica
17.02.201913:00Rajcza3:2 (2:2)Żabnica
22.02.201918:00Łękawica9:3 (3:1)Żabnica
03.03.201913:00Wilkowice5:6 (3:2)Żabnica
09.03.201918:00MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie1:3 (1:0)Żabnica
16.03.2019ŻabnicaJałowiec Stryszawa
23.03.201915:00Czernichów3:3 (2:1)Żabnica

Zdjęcia stadionu

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2142
2Czaniec2141
3Jasienica2140
4Bełk2140
5Tychy II2138
6Łaziska Grn.2133
7Czechowice-Dz.2131
8Wilcza2127
9Radziechowy2126
10TSP II2125
11Goczałkowice2124
12Wodzisław2122
13Racibórz2122
14Landek2122
15Gaszowice2119
16Połomia217
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów2358
2Drogomyśl2349
3BKS Stal2348
4Dankowice2348
5Bestwina2345
6Rekord II2339
7Puńców2337
8Góral2335
9Koszarawa Ż.2333
10Wisła2332
11Jaworze2329
12Rajcza2328
13Bestwinka2328
14Łękawica2322
15Zebrzydowice2320
16Chybie2317
17Pruchna239
18Kończyce M.234
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień1738
21909 Piast1737
3Goleszów1729
4Pogórze1729
5Pogwizdów1728
6Zabłocie1726
7Pielgrzymowice1725
8Bąków1725
9Istebna1725
10Brenna1719
11Skoczów II1618
12Kończyce W.1614
13Hażlach1711
14Dębowiec179
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1643
2Żabnica1741
3Pietrzykowice1738
4Węgierska G.1632
5Lipowa1625
6Radziechowy II1622
7Zarzecze1720
8Ujsoły1618
9Leśna1617
10Sopotnia1717
11Gilowice1616
12Babia Góra1614
13Soła Ż.1610
14Juszczyna168
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1133
2Kozy1125
3Ligota1119
4Rybarzowice1019
5Bujaków1115
6Zabrzeg1013
7Grodziec1111
8Łodygowice118
9Mazańcowice116
10Kalna 115
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec927
2Wielkie II918
3Nierodzim918
4Iskrzyczyn917
5Ochaby911
6Kaczyce98
7Górki W.88
8Rudnik96
9Golasowice93
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)1437
2Czernichów1428
3Pewel Śl.1426
4Jeleśnia1321
5Korbielów1420
6Słotwina1320
7Trzebinia1319
8Cisiec1317
9Pewel M.1116
10TS Przyborów1210
11Kocierz129
12Przyborów110