TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II

Adres: ul. Rychlińskiego 19
Telefon(y): 334 983 988, 334 975 215
WWW: http://www.tspodbeskidzie.pl

Prezes: Tomasz Mikołajko
Kierownik: Bogdan Grzempa
Trener: Wojciech Fluder

Rok założenia: 1995
Barwy: Biało - Czerwono - Niebieskie
Nazwa stadionu: Stadion Miejski "Na Górce"
Adres stadionu: ul. Młyńska 52
Pojemność stadionu: 750
Wymiary boiska: 102m. x 63m.
Oświetlenie: tak
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Wojciech Fabisiakbramkarz
2Arkadiusz Leszczyńskibramkarz
3Rafał Leszczyńskibramkarz
4Krystian Wieczorekbramkarz
5Michał Bateltobrońca
6Mavroudis Bougaidisobrońca
7Konrad Gondkoobrońca
8Dominik Jończyobrońca
9Patryk Mizeraobrońca
10Filip Modelskiobrońca
11Przemysław Płachetaobrońca
12Piotr Siwiecobrońca
13Kacper Zarembaobrońca
14Jakub Bąkpomocnik
15Jakub Bierońskipomocnik
16Mikołaj Bikpomocnik
17Patryk Drabikpomocnik
18Kacper Gachpomocnik
19Patryk Gibaspomocnik
20Grzegorz Goncerzpomocnik
21Roberto Gandara Gonzalezpomocnik
22Bartłomiej Jamrozpomocnik
23Bartosz Jarochpomocnik
24Marcin Kanafekpomocnik
25Konrad Kopytkopomocnik
26Kacper Kostorzpomocnik
27Miłosz Kozakpomocnik
28Dawid Kukuczkapomocnik
29Szymon Machalicapomocnik
30Paweł Moskwikpomocnik
31Przemysław Mystkowskipomocnik
32Szymon Nowakpomocnik
33Paweł Oleksypomocnik
34Guga Phalavandishvilipomocnik
35Adrian Rakowskipomocnik
36Michał Rzuchowskipomocnik
37Mikołaj Sadzikowskipomocnik
38Konrad Sierackipomocnik
39Łukasz Sierpinapomocnik
40Peter Sladekpomocnik
41Patryk Smalcerzpomocnik
42Bartosz Stryczekpomocnik
43Michał Studnickipomocnik
44Jakub Szendzielorzpomocnik
45Kamil Wiktorskipomocnik
46Klaudiusz Willmannpomocnik
47Kamil Dokudowiecnapastnik
48Bartosz Gąsioreknapastnik
49Ľuboš Kolárnapastnik
50Aleksander Komornapastnik
51Kamil Nowaknapastnik
52Jan Rokowskinapastnik
53Valerjis Sabalanapastnik
54Daniel Stancliknapastnik
55Dominik Włosoknapastnik

Najlepsi strzelcy

7
Peter Sladek
4
Daniel Stanclik
3
Patryk Drabik
2
Kacper Gach
Paweł Moskwik
Jakub Szendzielorz
1
Jakub Bieroński
Patryk Mizera
Konrad Sieracki
Michał Studnicki

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

12.08.201816:004LTSP II1:1 (0:1)Czechowice-Dz.
15.08.201817:004LWilcza2:3 (0:2)TSP II
19.08.201816:004LTSP II2:2 (0:1)Tychy II
22.08.201817:30PPMiędzyrzecze1:4 (0:1)TSP II
25.08.201817:004LCzaniec4:2 (1:2)TSP II
02.09.201816:004LTSP II2:0 (1:0)Radziechowy
05.09.201816:00PPRekord II3:0 (0:0)TSP II
08.09.201816:004LGaszowice4:1 (1:1)TSP II
16.09.201816:004LTSP II0:3 (0:1)Łaziska Grn.
22.09.201816:004LJasienica3:1 (2:1)TSP II
30.09.201816:004LTSP II2:3 (0:0)Bełk
07.10.201815:004LTSP II2:0 (0:0)Połomia
13.10.201815:004LLandek0:0 (0:0)TSP II
21.10.201815:004LTSP II2:2 (2:1)Ustroń
28.10.201814:304LTSP II0:1 (0:1)Goczałkowice
04.11.201811:004LTSP II1:4 (0:1)Wodzisław
10.11.201813:304LRacibórz3:1 (2:0)TSP II

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

04.08.201817:00Kaniów1:5 (1:1)TSP II

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec1435
2Bełk1530
3Ustroń1529
4Jasienica1529
5Czechowice-Dz.1524
6Tychy II1424
7Łaziska Grn.1523
8Wodzisław1518
9Radziechowy1518
10Racibórz1518
11Goczałkowice1416
12Gaszowice1516
13Wilcza1515
14TSP II1513
15Landek149
16Połomia154
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów1742
2Dankowice1738
3Drogomyśl1737
4BKS Stal1735
5Bestwina1733
6Koszarawa Ż.1729
7Puńców1729
8Rekord II1628
9Rajcza1727
10Wisła1725
11Góral1724
12Bestwinka1622
13Jaworze1717
14Zebrzydowice1717
15Chybie179
16Łękawica179
17Pruchna175
18Kończyce M.174
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1328
2Strumień1326
3Pogwizdów1325
4Zabłocie1325
5Bąków1323
6Goleszów1322
7Istebna1322
8Pielgrzymowice1321
9Pogórze1317
10Kończyce W.1312
11Brenna1312
12Skoczów II1311
13Hażlach138
14Dębowiec137
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1334
2Żabnica1333
3Pietrzykowice1330
4Węgierska G.1328
5Lipowa1322
6Radziechowy II1318
7Ujsoły1317
8Zarzecze1313
9Gilowice1313
10Sopotnia1313
11Babia Góra1312
12Leśna1312
13Soła Ż.139
14Juszczyna135
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice927
2Kozy919
3Rybarzowice919
4Ligota916
5Zabrzeg912
6Bujaków911
7Grodziec910
8Łodygowice98
9Kalna 94
10Mazańcowice93
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec824
2Nierodzim818
3Wielkie II815
4Iskrzyczyn814
5Ochaby811
6Kaczyce88
7Górki W.88
8Rudnik86
9Golasowice80
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)1128
2Czernichów1125
3Pewel Śl.1123
4Jeleśnia1121
5Korbielów1117
6Pewel M.1116
7Trzebinia1116
8Słotwina1114
9Cisiec1111
10TS Przyborów1110
11Kocierz119
12Przyborów110