TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II

Adres: ul. Rychlińskiego 19
Telefon(y): 334 983 988, 334 975 215
WWW: http://www.tspodbeskidzie.pl

Prezes: Tomasz Mikołajko
Kierownik: Bogdan Grzempa
Trener: Wojciech Fluder

Rok założenia: 1995
Barwy: Biało - Czerwono - Niebieskie
Nazwa stadionu: Stadion Miejski "Na Górce"
Adres stadionu: ul. Młyńska 52
Pojemność stadionu: 750
Wymiary boiska: 102m. x 63m.
Oświetlenie: tak
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Wojciech Fabisiakbramkarz
2Arkadiusz Leszczyńskibramkarz
3Rafał Leszczyńskibramkarz
4Krystian Wieczorekbramkarz
5Michał Bateltobrońca
6Mavroudis Bougaidisobrońca
7Konrad Gondkoobrońca
8Dominik Jończyobrońca
9Patryk Mizeraobrońca
10Filip Modelskiobrońca
11Przemysław Płachetaobrońca
12Piotr Siwiecobrońca
13Kacper Zarembaobrońca
14Jakub Bierońskipomocnik
15Mikołaj Bikpomocnik
16Patryk Drabikpomocnik
17Kacper Gachpomocnik
18Roberto Gandara Gonzalezpomocnik
19Patryk Gibaspomocnik
20Adrian Gomez Ramirezpomocnik
21Grzegorz Goncerzpomocnik
22Damian Hilbrychtpomocnik
23Bartosz Jarochpomocnik
24Marcin Kanafekpomocnik
25Konrad Kopytkopomocnik
26Kacper Kostorzpomocnik
27Miłosz Kozakpomocnik
28Dawid Kukułapomocnik
29Szymon Machalicapomocnik
30Paweł Moskwikpomocnik
31Przemysław Mystkowskipomocnik
32Szymon Nowakpomocnik
33Paweł Oleksypomocnik
34Guga Phalavandishvilipomocnik
35Wiktor Pierlakpomocnik
36Adrian Rakowskipomocnik
37Marko Roginićpomocnik
38Michał Rzuchowskipomocnik
39Mikołaj Sadzikowskipomocnik
40Konrad Sierackipomocnik
41Łukasz Sierpinapomocnik
42Patryk Smalcerzpomocnik
43Bartosz Stryczekpomocnik
44Michał Studnickipomocnik
45Jakub Szendzielorzpomocnik
46Kamil Wiktorskipomocnik
47Klaudiusz Willmannpomocnik
48Kamil Dokudowiecnapastnik
49Bartosz Gąsioreknapastnik
50Aleksander Komornapastnik
51Kamil Nowaknapastnik
52Damian Oczkonapastnik
53Jan Rokowskinapastnik
54Valerjis Sabalanapastnik
55Daniel Stancliknapastnik
56Dominik Włosoknapastnik

Najlepsi strzelcy

7
Peter Sladek
Daniel Stanclik
4
Paweł Moskwik
3
Patryk Drabik
2
Kacper Gach
Jakub Szendzielorz
1
Jakub Bieroński
Miłosz Kozak
Patryk Mizera
Konrad Sieracki
Michał Studnicki

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

12.08.201816:004LTSP II1:1 (0:1)Czechowice-Dz.
15.08.201817:004LWilcza2:3 (0:2)TSP II
19.08.201816:004LTSP II2:2 (0:1)Tychy II
22.08.201817:30PPMiędzyrzecze1:4 (0:1)TSP II
25.08.201817:004LCzaniec4:2 (1:2)TSP II
02.09.201816:004LTSP II2:0 (1:0)Radziechowy
05.09.201816:00PPRekord II3:0 (0:0)TSP II
08.09.201816:004LGaszowice4:1 (1:1)TSP II
16.09.201816:004LTSP II0:3 (0:1)Łaziska Grn.
22.09.201816:004LJasienica3:1 (2:1)TSP II
30.09.201816:004LTSP II2:3 (0:0)Bełk
07.10.201815:004LTSP II2:0 (0:0)Połomia
13.10.201815:004LLandek0:0 (0:0)TSP II
21.10.201815:004LTSP II2:2 (2:1)Ustroń
28.10.201814:304LTSP II0:1 (0:1)Goczałkowice
04.11.201811:004LTSP II1:4 (0:1)Wodzisław
10.11.201813:304LRacibórz3:1 (2:0)TSP II
16.03.201914:304LCzechowice-Dz.1:3 (0:1)TSP II
24.03.201915:304LTSP II0:1 (0:0)Wilcza
31.03.201911:004LTychy II1:0 (0:0)TSP II
06.04.201911:004LTSP II1:0 (0:0)Czaniec
13.04.201917:004LRadziechowy0:1 (0:0)TSP II
20.04.201914:004LTSP II1:0 (0:0)Gaszowice

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

04.08.201817:00Kaniów1:5 (1:1)TSP II
19.01.201911:00TSP II4:0 (1:0)Rajcza
25.01.201919:00Czaniec4:0 (1:0)TSP II
02.02.201913:00TSP II6:3 (3:0)Siewierz
06.02.201919:00TSP II3:4 (1:2)Soła Oświęcim
09.02.201911:00TSP II3:2 (3:1)Czechowice-Dz.
19.02.201919:00TSP II2:0 (0:0)Radziechowy
02.03.201911:00Jasienica2:3 (2:1)TSP II

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2142
2Czaniec2141
3Jasienica2140
4Bełk2140
5Tychy II2138
6Łaziska Grn.2133
7Czechowice-Dz.2131
8Wilcza2127
9Radziechowy2126
10TSP II2125
11Goczałkowice2124
12Wodzisław2122
13Racibórz2122
14Landek2122
15Gaszowice2119
16Połomia217
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów2358
2Drogomyśl2349
3BKS Stal2348
4Dankowice2348
5Bestwina2345
6Rekord II2339
7Puńców2337
8Góral2335
9Koszarawa Ż.2333
10Wisła2332
11Jaworze2329
12Rajcza2328
13Bestwinka2328
14Łękawica2322
15Zebrzydowice2320
16Chybie2317
17Pruchna239
18Kończyce M.234
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień1738
21909 Piast1737
3Goleszów1729
4Pogórze1729
5Pogwizdów1728
6Zabłocie1726
7Pielgrzymowice1725
8Bąków1725
9Istebna1725
10Brenna1719
11Skoczów II1618
12Kończyce W.1614
13Hażlach1711
14Dębowiec179
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1643
2Żabnica1741
3Pietrzykowice1738
4Węgierska G.1632
5Lipowa1625
6Radziechowy II1622
7Zarzecze1720
8Ujsoły1618
9Leśna1617
10Sopotnia1717
11Gilowice1616
12Babia Góra1614
13Soła Ż.1610
14Juszczyna168
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1133
2Kozy1125
3Ligota1119
4Rybarzowice1019
5Bujaków1115
6Zabrzeg1013
7Grodziec1111
8Łodygowice118
9Mazańcowice116
10Kalna 115
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec927
2Wielkie II918
3Nierodzim918
4Iskrzyczyn917
5Ochaby911
6Kaczyce98
7Górki W.88
8Rudnik96
9Golasowice93
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)1437
2Czernichów1428
3Pewel Śl.1426
4Jeleśnia1321
5Korbielów1420
6Słotwina1320
7Trzebinia1319
8Cisiec1317
9Pewel M.1116
10TS Przyborów1210
11Kocierz129
12Przyborów110