BTS Rekord Bielsko-Biała

Adres: ul. Startowa 13, 43-309 Bielsko Biała
Telefon(y): 338 299 611
WWW: http://www.bts.rekord.com.pl

Prezes: Janusz Szymura
Kierownik: Krzysztof Kania
Trener: Piotr Jaroszek

Rok założenia: 1994
Barwy: Biało - Zielone
Adres stadionu:

Sukcesy:

Mistrz ligi okręgowej:
2007/08

Puchar Polski (ŚlZPN): 2016/2017
Puchar Polski (podokręg): 2007/08, 2010/11, 2012/13, 2015/2016, 2016/2017, 2018/2019

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Maciej Marekpomocnik

Najlepsi strzelcy

3
Marcin Wróbel
2
Michał Czernek
Mateusz Gleń
Marcin Kozina
1
Marcin Czaicki
Dawid Jampich
Dariusz Rucki I
Szymon Szymański
Mateusz Waliczek
Kamil Żołna

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

14.08.201918:00PPBestwina1:3 (0:2)Rekord
20.08.201918:00PPJaworze0:7 (0:4)Rekord
11.09.201916:30PPCzechowice-Dz.0:3 (0:1)Rekord
25.09.201916:00PPRekord2:1 (0:0)Elbląg
01.10.201916:00PPLandek1:0 (0:0)Rekord
29.10.201913:00PPRekord0:2 (0:0)Łęczna

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

10.07.201917:30Ruch Chorzów1:1 (0:1)Rekord
14.07.201911:00Rekord2:0 (0:0)Goczałkowice
17.07.201911:00Rekord1:0 (0:0)Podhale Nowy Targ
17.07.201918:00Ustroń1:4 (0:0)Rekord
20.07.201911:00Rekord0:1 (0:1)Wiślanie Jaśkowice
20.07.201917:00GKS Katowice2:2 (1:2)Rekord
26.07.201917:30Rekord2:0 (1:0)Hutnik Kraków

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Goczałkowice1531
2Tychy II1529
3Odra1527
4Książenice1527
5Jasienica1525
6Czaniec1524
7Czechowice-Dz.1523
8Łaziska Grn.1523
9Bełk1523
10Ustroń1521
11TSP II1520
12Landek1519
13MKP Odra1516
14Radziechowy1514
15Skoczów159
16Wilcza158
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Pszczyna1537
2Bestwina1535
3Lędziny1534
4Wisła Wlk.1531
5Dankowice1526
6BKS Stal1525
7Jaworze1524
8Cielmice1520
9Czechowice-Dz. II1518
10Studzienice1518
11Łąka1517
12Rekord II1514
13Wola1514
14Bestwinka1514
15Rudołtowice1511
16Bieruń154
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1537
2Puńców1535
3Drogomyśl1533
4Rajcza1532
5Wisła1526
6Milówka1522
7Koszarawa Ż.1521
8Zebrzydowice1520
9Strumień1519
10Góral1518
11Pruchna1518
121909 Piast1516
13Chybie1516
14Pietrzykowice1515
15Żabnica1513
16Goleszów155
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1124
2Kaniów1121
3Wilamowice1120
4Wilkowice1118
5Buczkowice1118
6Bronów1116
7Międzyrzecze1114
8Wapienica1114
9Bystra (k. Bielska)1112
10Międzybrodzie1112
11Hecznarowice1111
12Kobiernice114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1337
2Istebna1333
3Kończyce M.1325
4Kończyce W.1323
5Skoczów II1320
6Pierściec1320
7Pogwizdów1318
8Bąków1317
9Brenna1315
10Hażlach1312
11Iskrzyczyn1312
12Zabłocie1310
13Pielgrzymowice138
14Nierodzim138
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1331
2Ujsoły1329
3Leśna1326
4Bystra (k. Żywca)1324
5Sopotnia1324
6Czernichów1323
7Lipowa1322
8Radziechowy II1320
9Gilowice1318
10Babia Góra1315
11Soła Ż.1313
12Zarzecze139
13Słotwina135
14Jeleśnia131
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1TSP III1129
2Ligota1129
3Kozy1128
4Grodziec1121
5Rybarzowice1117
6Godziszka1115
7Czaniec II1114
8Jaworze II1113
9Zabrzeg1110
10Mazańcowice115
11Bujaków114
12Łodygowice113
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II922
2Juszczyna920
3Cisiec919
4Korbielów913
5Trzebinia913
6Ślemień912
7Kocierz99
8Cięcina98
9Pewel Śl.97
10TS Przyborów94