PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

BTS Rekord Bielsko-Biała

Adres: ul. Startowa 13, 43-309 Bielsko Biała
Telefon(y): 338 299 611
WWW: http://www.bts.rekord.com.pl

Prezes: Janusz Szymura
Kierownik: Krzysztof Kania
Trener: Dariusz Mrózek

Rok założenia: 1994
Barwy: Biało - Zielone
Adres stadionu:

Sukcesy:

Mistrz ligi okręgowej:
2007/08

Puchar Polski (ŚlZPN): 2016/2017
Puchar Polski (podokręg): 2007/08, 2010/11, 2012/13, 2015/2016, 2016/2017, 2018/2019

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Bartosz Kucharskibramkarz
2Jakub Szumerabramkarz
3Seweryn Caputaobrońca
4Marcin Czaickiobrońca
5Konrad Karetaobrońca
6Mateusz Madziaobrońca
7Piotr Wyrobaobrońca
8Jan Ciućkapomocnik
9Filip Gawlakpomocnik
10Mateusz Gleńpomocnik
11Tadeusz Grabowskipomocnik
12Marcin Mączkapomocnik
13Szczepan Muchapomocnik
14Dariusz Rucki Ipomocnik
15Marek Sobikpomocnik
16Szymon Szymańskipomocnik
17Kamil Żołnapomocnik
18Mateusz Gaudynnapastnik
19Bartosz Guzdeknapastnik
20Daniel Iwaneknapastnik
21Mateusz Waliczeknapastnik
22Marcin Wróbelnapastnik
23Nikolas Wróblewskinapastnik
24Szymon Wróblewskinapastnik

Najlepsi strzelcy

5
Marcin Wróbel
4
Bartosz Guzdek
2
Daniel Iwanek
Dariusz Rucki I
Nikolas Wróblewski
1
Jan Ciućka
Marcin Czaicki
Mateusz Gleń
Szczepan Mucha

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

05.08.202018:00PPBronów0:15 (0:8)Rekord
18.08.202017:00PPTSP II1:3 (1:0)Rekord
02.09.202017:00PPWilkowice0:1 (0:1)Rekord

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

11.07.202010:30Czaniec1:2 (1:2)Rekord
15.07.202018:00Czechowice-Dz.1:1 (0:0)Rekord
18.07.202010:30SSA Hutnik Kraków4:4 (3:2)Rekord
25.07.202010:00Rekord3:1 (0:0)Pawłowice

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra921
2Książenice821
3Czaniec915
4Czechowice-Dz.914
5TSP II914
6Bełk914
7Łękawica813
8Jasienica913
9Rozwój912
10Ustroń811
11Tychy II910
12Turza Śl.810
13Landek89
14Odra Centrum89
15Pszczyna86
16Przyszowice86
17Radziechowy85
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II512
2Cisiec512
3Trzebinia612
4Pewel Śl.59
5Ślemień68
6Kocierz57
7Korbielów56
8Cięcina64
9TS Przyborów73