BKS Stal Bielsko-Biała

Adres: ul. Rychlińskiego 19, 43-300 Bielsko-Biała
Telefon(y): 334 975 263
E-mail: bkssekretariat@poczta.fm
WWW: http://pilkanozna.bks.bielsko.pl/pl/

Prezes: Grzegorz Stanowski
Kierownik: Jan Linnert
Trener: Mirosław Szymura

Rok założenia: 1922
Barwy: Czerwono-Żółto-Zielone
Adres stadionu:

Sukcesy :

2. miejsce w II lidze: 1973/74, 1981/82
Mistrz III Ligi: 1980/81
Mistrz IV Ligi: 1989/90, 1993/94, 2005/06,
Mistrz Ligi Okręgowej: 1969/70, 2004/05
Mistrz Klasy A: 1959, 1964/65, 1966/67,

Finalista PP ŚlZPN: 2004/05
Zdobywca PP OZPN (5x): 1983/1984, 1986/1987, 1987/1988, 1988/1989, 1991/1992,
Zdobywca PP PPN (5x): 2004/05, 2005/06, 2008/09, 2009/10, 2011/12,

Zdjęcia zawodników pochodzą z oficjalnego serwisu BKS Stal Bielsko-Biała: www.pilkanozna.bks.bielsko.pl

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Dominik Chmielbramkarz
2Mateusz Mrowiecbramkarz
3Jan Sycbramkarz
4Jan Huczekobrońca
5Szymon Jastrzębskiobrońca
6Jakub Krawczykobrońca
7Kamil Krzakobrońca
8Jarosław Piwkowskiobrońca
9Kornel Adamuspomocnik
10Patryk Długoszpomocnik
11Jarek Frydelpomocnik
12Tomasz Galapomocnik
13Grzegorz Gomółkapomocnik
14Grzegorz Juraszekpomocnik
15Grzegorz Kalamuspomocnik
16Michał Kubackipomocnik
17Damian Kubicapomocnik
18Wojciech Labrygapomocnik
19Jakub Majpomocnik
20Mateusz Małaczekpomocnik
21Krystian Mańkuspomocnik
22Artur Mąkapomocnik
23Łukasz Smokpomocnik
24Damian Ściborpomocnik
25Patryk Tyrnapomocnik
26Dawid Wiewiórapomocnik
27Janusz Bąknapastnik
28Jakub Pilchnapastnik
29Adrian Szwarcnapastnik

Najlepsi strzelcy


25
Jakub Pilch
19
Janusz Bąk
4
Tomasz Gala
Jarosław Piwkowski
3
Damian Kubica
Adrian Szwarc
2
Kornel Adamus
Jakub Krawczyk
Krystian Mańkus
Damian Ścibor
1
Szymon Jastrzębski
Michał Pękala
Łukasz Smok
Patryk Tyrna

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

11.08.201817:00LOBChybie0:2 (0:2)BKS Stal
15.08.201817:00LOBBKS Stal3:0 (1:0)Jaworze
18.08.201817:00LOBKoszarawa Ż.1:1 (0:1)BKS Stal
22.08.201817:30PPBronów1:1 (1:1) k. 5:3BKS Stal
26.08.201815:00LOBBKS Stal2:1 (1:0)Góral
29.08.201817:30LOBPruchna2:2 (0:1)BKS Stal
01.09.201813:00LOBBestwina0:1 (0:0)BKS Stal
08.09.201817:00LOBBKS Stal3:0 (1:0)Łękawica
15.09.201814:00LOBWisła1:2 (1:1)BKS Stal
22.09.201813:00LOBBKS Stal1:2 (1:1)Rekord II
30.09.201816:00LOBDankowice3:1 (2:1)BKS Stal
06.10.201816:00LOBBKS Stal6:1 (4:1)Kończyce M.
13.10.201816:00LOBPuńców1:3 (1:2)BKS Stal
20.10.201814:00LOBBKS Stal0:5 (0:1)Skoczów
27.10.201815:00LOBDrogomyśl6:2 (3:0)BKS Stal
03.11.201814:00LOBBKS Stal3:0 (2:0)Rajcza
11.11.201814:00LOBBestwinka0:1 (0:0)BKS Stal
18.11.201813:00LOBBKS Stal2:0 (0:0)Zebrzydowice
16.03.201915:00LOBBKS Stal2:1 (2:0)Pruchna
23.03.201915:00LOBBKS Stal7:3 (2:2)Chybie
30.03.201915:00LOBJaworze2:0 (1:0)BKS Stal
06.04.201916:00LOBBKS Stal1:0 (1:0)Koszarawa Ż.
13.04.201916:00LOBGóralWOBKS Stal
20.04.201910:00LOBBKS Stal1:1 (1:1)Bestwina
28.04.201916:00LOBŁękawica4:4 (2:2)BKS Stal
01.05.201917:00LOBBKS Stal3:2 (0:2)Wisła
05.05.201917:00LOBRekord II1:4 (0:1)BKS Stal
11.05.201917:00LOBBKS Stal2:1 (0:1)Dankowice
19.05.201915:00LOBKończyce M.2:3 (0:2)BKS Stal
25.05.201913:15LOBBKS Stal5:1 (3:0)Puńców
01.06.201917:00LOBSkoczów2:1 (0:0)BKS Stal
08.06.201917:00LOBBKS Stal1:1 (0:0)Drogomyśl
16.06.201915:00LOBRajczaWOBKS Stal

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

14.07.201815:00Pogórze0:5 (0:1)BKS Stal
18.07.201817:00BKS Stal2:1 (0:0;2:0)Międzyrzecze
21.07.201811:00Radziechowy7:3 (3:2)BKS Stal
27.07.201818:00Jasienica0:0BKS Stal
26.01.201917:00Pisarzowice1:3 (0:2)BKS Stal
02.02.201915:00Bestwina2:2 (1:0)BKS Stal
09.02.201917:00Puńców1:0 (1:0)BKS Stal
16.02.201913:00BKS Stal0:4 (0:0)Piast II
23.02.201913:00Bronów0:6 (0:2)BKS Stal
02.03.201911:00ZawiercieBKS Stal
09.03.201911:30BKS Stal1:2 (1:2)Tempo Białka

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec3061
2Jasienica3058
3Ustroń3057
4Bełk3054
5Łaziska Grn.3052
6Tychy II3051
7Czechowice-Dz.3050
8Goczałkowice3044
9Wilcza3037
10Radziechowy3036
11TSP II3036
12Wodzisław3032
13Landek3030
14Racibórz3027
15Gaszowice3026
16Połomia3013
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów3279
2Drogomyśl3274
3BKS Stal3268
4Bestwina3262
5Dankowice3262
6Rekord II3253
7Góral3250
8Puńców3250
9Koszarawa Ż.3248
10Rajcza3241
11Wisła3240
12Jaworze3236
13Bestwinka3235
14Chybie3230
15Łękawica3230
16Zebrzydowice3226
17Pruchna3219
18Kończyce M.327
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II2463
2Pisarzowice2451
3Bronów2448
4Wilkowice2446
5Międzyrzecze2443
6Kobiernice2438
7Hecznarowice2437
8Kaniów2429
9Wapienica2426
10Międzybrodzie2425
11Buczkowice2421
12Bystra (k. Bielska)2418
13Godziszka247
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień2663
21909 Piast2662
3Goleszów2646
4Pogórze2641
5Istebna2640
6Pogwizdów2638
7Brenna2638
8Bąków2635
9Skoczów II2631
10Pielgrzymowice2630
11Kończyce W.2629
12Zabłocie2629
13Hażlach2616
14Dębowiec2613
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Żabnica2665
2Pietrzykowice2665
3Milówka2664
4Węgierska G.2651
5Leśna2640
6Babia Góra2639
7Lipowa2636
8Radziechowy II2631
9Gilowice2629
10Ujsoły2627
11Zarzecze2626
12Sopotnia2620
13Soła Ż.2614
14Juszczyna2612
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1852
2Kozy1841
3Ligota1836
4Rybarzowice1827
5Bujaków1821
6Grodziec1821
7Zabrzeg1821
8Łodygowice1814
9Mazańcowice1811
10Kalna 188
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1645
2Iskrzyczyn1630
3Nierodzim1629
4Wielkie II1625
5Kaczyce1622
6Górki W.1618
7Ochaby1617
8Rudnik1615
9Golasowice166
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)2256
2Czernichów2249
3Jeleśnia2241
4Słotwina2240
5Pewel Śl.2238
6Trzebinia2237
7Korbielów2233
8Cisiec2229
9TS Przyborów2222
10Kocierz2221
11Pewel M.2216
12Przyborów220