BKS Stal Bielsko-Biała

Adres: ul. Rychlińskiego 19, 43-300 Bielsko-Biała
Telefon(y): 334 975 263
E-mail: bkssekretariat@poczta.fm
WWW: http://pilkanozna.bks.bielsko.pl/pl/

Prezes: -
Kierownik: Jan Linnert
Trener: Mirosław Szymura

Rok założenia: 1922
Barwy: Czerwono-Żółto-Zielone
Adres stadionu:

Sukcesy :

2. miejsce w II lidze: 1973/74, 1981/82
Mistrz III Ligi: 1980/81
Mistrz IV Ligi: 1989/90, 1993/94, 2005/06,
Mistrz Ligi Okręgowej: 1969/70, 2004/05
Mistrz Klasy A: 1959, 1964/65, 1966/67,

Finalista PP ŚlZPN: 2004/05
Zdobywca PP OZPN (5x): 1983/1984, 1986/1987, 1987/1988, 1988/1989, 1991/1992,
Zdobywca PP PPN (5x): 2004/05, 2005/06, 2008/09, 2009/10, 2011/12,

Zdjęcia zawodników pochodzą z oficjalnego serwisu BKS Stal Bielsko-Biała: www.pilkanozna.bks.bielsko.pl

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Dominik Chmielbramkarz
2Mateusz Mrowiecbramkarz
3Jan Sycbramkarz
4Jan Huczekobrońca
5Szymon Jastrzębskiobrońca
6Jakub Krawczykobrońca
7Kamil Krzakobrońca
8Jarosław Piwkowskiobrońca
9Kornel Adamuspomocnik
10Patryk Długoszpomocnik
11Jarek Frydelpomocnik
12Tomasz Galapomocnik
13Grzegorz Gomółkapomocnik
14Grzegorz Juraszekpomocnik
15Grzegorz Kalamuspomocnik
16Michał Kubackipomocnik
17Damian Kubicapomocnik
18Wojciech Labrygapomocnik
19Jakub Majpomocnik
20Mateusz Małaczekpomocnik
21Krystian Mańkuspomocnik
22Artur Mąkapomocnik
23Łukasz Smokpomocnik
24Damian Ściborpomocnik
25Patryk Tyrnapomocnik
26Dawid Wiewiórapomocnik
27Janusz Bąknapastnik
28Jakub Pilchnapastnik
29Adrian Szwarcnapastnik

Najlepsi strzelcy


18
Jakub Pilch
14
Janusz Bąk
3
Tomasz Gala
Damian Kubica
2
Krystian Mańkus
1
Kornel Adamus
Jakub Krawczyk
Michał Pękala
Łukasz Smok
Adrian Szwarc
Damian Ścibor
Patryk Tyrna

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

11.08.201817:00LOBChybie0:2 (0:2)BKS Stal
15.08.201817:00LOBBKS Stal3:0 (1:0)Jaworze
18.08.201817:00LOBKoszarawa Ż.1:1 (0:1)BKS Stal
22.08.201817:30PPBronów1:1 (1:1) k. 5:3BKS Stal
26.08.201815:00LOBBKS Stal2:1 (1:0)Góral
29.08.201817:30LOBPruchna2:2 (0:1)BKS Stal
01.09.201813:00LOBBestwina0:1 (0:0)BKS Stal
08.09.201817:00LOBBKS Stal3:0 (1:0)Łękawica
15.09.201814:00LOBWisła1:2 (1:1)BKS Stal
22.09.201813:00LOBBKS Stal1:2 (1:1)Rekord II
30.09.201816:00LOBDankowice3:1 (2:1)BKS Stal
06.10.201816:00LOBBKS Stal6:1 (4:1)Kończyce M.
13.10.201816:00LOBPuńców1:3 (1:2)BKS Stal
20.10.201814:00LOBBKS Stal0:5 (0:1)Skoczów
27.10.201815:00LOBDrogomyśl6:2 (3:0)BKS Stal
03.11.201814:00LOBBKS Stal3:0 (2:0)Rajcza
11.11.201814:00LOBBestwinka0:1 (0:0)BKS Stal
18.11.201813:00LOBBKS Stal2:0 (0:0)Zebrzydowice
16.03.201915:00LOBBKS Stal2:1 (2:0)Pruchna
23.03.201915:00LOBBKS Stal7:3 (2:2)Chybie
30.03.201915:00LOBJaworze2:0 (1:0)BKS Stal
06.04.201916:00LOBBKS Stal1:0 (1:0)Koszarawa Ż.
13.04.201916:00LOBGóralWOBKS Stal
20.04.201910:00LOBBKS Stal1:1 (1:1)Bestwina

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

14.07.201815:00Pogórze0:5 (0:1)BKS Stal
18.07.201817:00BKS Stal2:1 (0:0;2:0)Międzyrzecze
21.07.201811:00Radziechowy7:3 (3:2)BKS Stal
27.07.201818:00Jasienica0:0BKS Stal
26.01.201917:00Pisarzowice1:3 (0:2)BKS Stal
02.02.201915:00Bestwina2:2 (1:0)BKS Stal
09.02.201917:00Puńców1:0 (1:0)BKS Stal
16.02.201913:00BKS Stal0:4 (0:0)Piast II
23.02.201913:00Bronów0:6 (0:2)BKS Stal
02.03.201911:00ZawiercieBKS Stal
09.03.201911:30BKS Stal1:2 (1:2)Tempo Białka

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2142
2Czaniec2141
3Jasienica2140
4Bełk2140
5Tychy II2138
6Łaziska Grn.2133
7Czechowice-Dz.2131
8Wilcza2127
9Radziechowy2126
10TSP II2125
11Goczałkowice2124
12Wodzisław2122
13Racibórz2122
14Landek2122
15Gaszowice2119
16Połomia217
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów2358
2Drogomyśl2349
3BKS Stal2348
4Dankowice2348
5Bestwina2345
6Rekord II2339
7Puńców2337
8Góral2335
9Koszarawa Ż.2333
10Wisła2332
11Jaworze2329
12Rajcza2328
13Bestwinka2328
14Łękawica2322
15Zebrzydowice2320
16Chybie2317
17Pruchna239
18Kończyce M.234
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień1738
21909 Piast1737
3Goleszów1729
4Pogórze1729
5Pogwizdów1728
6Zabłocie1726
7Pielgrzymowice1725
8Bąków1725
9Istebna1725
10Brenna1719
11Skoczów II1618
12Kończyce W.1614
13Hażlach1711
14Dębowiec179
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1643
2Żabnica1741
3Pietrzykowice1738
4Węgierska G.1632
5Lipowa1625
6Radziechowy II1622
7Zarzecze1720
8Ujsoły1618
9Leśna1617
10Sopotnia1717
11Gilowice1616
12Babia Góra1614
13Soła Ż.1610
14Juszczyna168
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1133
2Kozy1125
3Ligota1119
4Rybarzowice1019
5Bujaków1115
6Zabrzeg1013
7Grodziec1111
8Łodygowice118
9Mazańcowice116
10Kalna 115
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec927
2Wielkie II918
3Nierodzim918
4Iskrzyczyn917
5Ochaby911
6Kaczyce98
7Górki W.88
8Rudnik96
9Golasowice93
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)1437
2Czernichów1428
3Pewel Śl.1426
4Jeleśnia1321
5Korbielów1420
6Słotwina1320
7Trzebinia1319
8Cisiec1317
9Pewel M.1116
10TS Przyborów1210
11Kocierz129
12Przyborów110