TS Podbeskidzie Bielsko-Biała

Adres: ul. Rychlińskiego 19, 43-300 Bielsko-Biała
Telefon(y): 334 983 988, 334 975 215
E-mail: biuro@tspodbeskidzie.pl
WWW: http://www.tspodbeskidzie.pl

Prezes: Bogdan Kłys
Kierownik: Piotr Czak
Trener: Krzysztof Brede

Rok założenia: 1995
Barwy: Biało - Czerwono - Niebieskie
Adres stadionu:

Sukcesy:

Mistrz I Ligi:
Mistrz II Ligi:
Mistrz III Ligi:
Mistrz IV Ligi:
1999/00
Mistrz Ligi Okręgowej: 1998/99
Mistrz Klasy A:
Mistrz Klasy B:
Mistrz Klasy C:

Zdobywca PP w Podokręgu:
2001/2002,
Finalista PP w Podokręgu:

Nazwy:

(luty 1995) DKS Komorowice;
(zima 1996) fuzja z Inter Bielsko-Biała;
(11 lipca 1997) fuzja z BBTS Włókniarz Bielsko-Biała i zmiana nazwy na BBTS Ceramed Komorowice;
(1998) Bogmar Ceramed Bielsko-Biała;
(luty 2001) BBTS Marbet Ceramed Bielsko-Biała;
(lipiec 2002) MC Podbeskidzie Bielsko-Biała;
(8 lipca 2003) TS Podbeskidzie Bielsko-Biała

Inauguracja sztucznego oświetlenia:
2 września 2009 (I liga, Podbeskidzie - Górnik Łęczna)

Zdjęcia zawodników pochodzą z oficjalnego serwisu TS Podbeskidzie Bielsko-Biała: www.tspodbeskidzie.pl

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Rafał Figielpomocnik
2Bartosz Jarochpomocnik
3Arkadiusz Majpomocnik
4Marko Roginićpomocnik
5Łukasz Sierpinapomocnik

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

25.09.201918:30PPStadion ROSRRiT (Siedlce)1:0 (1:0)TSP

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

10.07.201911:00TSP0:0Podhale Nowy Targ
20.07.201911:00Warta Poznań1:0 (0:0)TSP
11.01.202011:00TSP2:1 (1:0)Podhale Nowy Targ
17.01.202013:00TSP3:2 (2:1)Cracovia

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Goczałkowice1531
2Tychy II1529
3Odra1527
4Książenice1527
5Jasienica1525
6Czaniec1524
7Czechowice-Dz.1523
8Łaziska Grn.1523
9Bełk1523
10Ustroń1521
11TSP II1520
12Landek1519
13MKP Odra1516
14Radziechowy1514
15Skoczów159
16Wilcza158
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Pszczyna1537
2Bestwina1535
3Lędziny1534
4Wisła Wlk.1531
5Dankowice1526
6BKS Stal1525
7Jaworze1524
8Cielmice1520
9Czechowice-Dz. II1518
10Studzienice1518
11Łąka1517
12Rekord II1514
13Wola1514
14Bestwinka1514
15Rudołtowice1511
16Bieruń154
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1537
2Puńców1535
3Drogomyśl1533
4Rajcza1532
5Wisła1526
6Milówka1522
7Koszarawa Ż.1521
8Zebrzydowice1520
9Strumień1519
10Góral1518
11Pruchna1518
121909 Piast1516
13Chybie1516
14Pietrzykowice1515
15Żabnica1513
16Goleszów155
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1124
2Kaniów1121
3Wilamowice1120
4Wilkowice1118
5Buczkowice1118
6Bronów1116
7Międzyrzecze1114
8Wapienica1114
9Bystra (k. Bielska)1112
10Międzybrodzie1112
11Hecznarowice1111
12Kobiernice114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1337
2Istebna1333
3Kończyce M.1325
4Kończyce W.1323
5Skoczów II1320
6Pierściec1320
7Pogwizdów1318
8Bąków1317
9Brenna1315
10Hażlach1312
11Iskrzyczyn1312
12Zabłocie1310
13Pielgrzymowice138
14Nierodzim138
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1331
2Ujsoły1329
3Leśna1326
4Bystra (k. Żywca)1324
5Sopotnia1324
6Czernichów1323
7Lipowa1322
8Radziechowy II1320
9Gilowice1318
10Babia Góra1315
11Soła Ż.1313
12Zarzecze139
13Słotwina135
14Jeleśnia131
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1TSP III1129
2Ligota1129
3Kozy1128
4Grodziec1121
5Rybarzowice1117
6Godziszka1115
7Czaniec II1114
8Jaworze II1113
9Zabrzeg1110
10Mazańcowice115
11Bujaków114
12Łodygowice113
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II922
2Juszczyna920
3Cisiec919
4Korbielów913
5Trzebinia913
6Ślemień912
7Kocierz99
8Cięcina98
9Pewel Śl.97
10TS Przyborów94