LKS Czaniec

Adres: Zagłębocze 9, 43-354 Czaniec
Telefon(y): 338 109 474
WWW: http://lksczaniec.pl/

Prezes: Mateusz Waligóra
Kierownik: Marek Dwornik
Trener: Maciej Żak

Rok założenia: 1949
Barwy: Żółto - Niebieskie
Nazwa stadionu: Stadion LKS Czaniec
Pojemność stadionu: 500 miejsc (260 Siedzących)
Wymiary boiska: 104m. x 68m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Bartłomiej Gałoszbramkarz
2Krystian Koziełbramkarz
3Michał Majdabramkarz
4Bartłomiej Borakobrońca
5Tomasz Kaczmarczykobrońca
6Miłosz Stawowyobrońca
7Szymon Waligóraobrońca
8Łukasz Zakrzewskiobrońca
9Maciej Żakobrońca
10Filip Handypomocnik
11Krzysztof Jurczakpomocnik
12Kamil Karczpomocnik
13Paweł Koziołpomocnik
14Wojciech Lorancpomocnik
15Patryk Marczyńskipomocnik
16Ilya Nazdryn-Platnitskipomocnik
17Adam Palarczykpomocnik
18Maciej Papieżpomocnik
19Konrad Stworapomocnik
20Piotr Świerczyńskipomocnik
21Daniel Zarębapomocnik
22Karol Lewandowskinapastnik
23Maciej Stróżaknapastnik
24Sebastian Wiśniowskinapastnik
25Jakub Zarembanapastnik

Najlepsi strzelcy

10
Kamil Karcz
9
Ilya Nazdryn-Platnitski
8
Karol Lewandowski
Maciej Stróżak
6
Piotr Świerczyński
4
Tomasz Kaczmarczyk
3
Adam Palarczyk
2
Jakub Zaremba

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

11.08.201817:004LGaszowice0:2 (0:1)Czaniec
15.08.201817:004LCzaniec1:0 (1:0)Łaziska Grn.
18.08.201817:004LJasienica2:0 (0:0)Czaniec
21.08.201818:00PPCzaniec0:2 (0:1)Rekord
25.08.201817:004LCzaniec4:2 (1:2)TSP II
01.09.201816:004LPołomia0:4 (0:2)Czaniec
08.09.201815:004LCzaniec2:0 (0:0)Landek
16.09.201816:004LUstroń1:2 (1:0)Czaniec
22.09.201814:004LCzaniec4:0 (1:0)Goczałkowice
29.09.201816:004LWodzisław0:0 (0:0)Czaniec
06.10.201815:004LCzaniec3:0 (1:0)Racibórz
14.10.201815:004LCzechowice-Dz.0:2 (0:0)Czaniec
20.10.201815:004LCzaniec1:0 (1:0)Wilcza
03.11.201814:004LBełk1:1 (1:0)Czaniec
10.11.201813:304LCzaniec2:1 (0:1)Radziechowy
09.03.201915:004LTychy II2:1 (1:0)Czaniec
16.03.201915:304LCzaniec1:1 (1:1)Gaszowice
23.03.201915:304LŁaziska Grn.1:0 (0:0)Czaniec
30.03.201916:004LCzaniec0:0 (0:0)Jasienica
06.04.201911:004LTSP II1:0 (0:0)Czaniec
13.04.201917:004LCzaniec3:0 (2:0)Połomia
20.04.201913:004LLandek2:2 (0:1)Czaniec
27.04.201917:004LCzaniec1:0 (1:0)Ustroń
01.05.201911:004LGoczałkowice1:1 (1:0)Czaniec
04.05.201917:004LCzaniec1:0 (1:0)Wodzisław
11.05.201917:004LRacibórz0:2 (0:1)Czaniec
18.05.201917:004LCzaniec2:3 (1:2)Czechowice-Dz.
25.05.201917:004LWilcza0:1 (0:0)Czaniec
01.06.201917:004LCzaniec2:0 (0:0)Bełk
05.06.201918:004LCzaniec3:0 (1:0)Tychy II
08.06.201917:004LRadziechowy1:1 (0:1)Czaniec
15.06.201917:004B3Czaniec2:2 (1:2)Bytom

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

12.07.201818:00Rekord1:0 (0:0)Czaniec
18.07.201818:00Beskid A.Czaniec
21.07.201811:00MKS Trzebinia Siersza1:1 (0:1)Czaniec
25.07.201818:00Beskid A.0:2 (0:1)Czaniec
28.07.201811:00Czaniec0:3 (0:2)Tarnowskie G.
04.08.201811:00Mikołów0:4 (0:2)Czaniec
25.01.201919:00Czaniec4:0 (1:0)TSP II
30.01.201919:00Czaniec3:3 (2:2)Zabrze II
06.02.201915:00Jantar Ustka1:3 (0:1)Czaniec
09.02.201909:00Czaniec1:1 (0:1)Pawłowice
16.02.201909:00Czaniec1:2 (0:0)MKS Trzebinia Siersza
23.02.201911:00Podhale Nowy Targ1:0 (1:0)Czaniec
02.03.201911:00Czaniec2:1 (2:1)Dalin Myślenice
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec3061
2Jasienica3058
3Ustroń3057
4Bełk3054
5Łaziska Grn.3052
6Tychy II3051
7Czechowice-Dz.3050
8Goczałkowice3044
9Wilcza3037
10Radziechowy3036
11TSP II3036
12Wodzisław3032
13Landek3030
14Racibórz3027
15Gaszowice3026
16Połomia3013
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów3279
2Drogomyśl3274
3BKS Stal3268
4Bestwina3262
5Dankowice3262
6Rekord II3253
7Góral3250
8Puńców3250
9Koszarawa Ż.3248
10Rajcza3241
11Wisła3240
12Jaworze3236
13Bestwinka3235
14Chybie3230
15Łękawica3230
16Zebrzydowice3226
17Pruchna3219
18Kończyce M.327
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II2463
2Pisarzowice2451
3Bronów2448
4Wilkowice2446
5Międzyrzecze2443
6Kobiernice2438
7Hecznarowice2437
8Kaniów2429
9Wapienica2426
10Międzybrodzie2425
11Buczkowice2421
12Bystra (k. Bielska)2418
13Godziszka247
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień2663
21909 Piast2662
3Goleszów2646
4Pogórze2641
5Istebna2640
6Pogwizdów2638
7Brenna2638
8Bąków2635
9Skoczów II2631
10Pielgrzymowice2630
11Kończyce W.2629
12Zabłocie2629
13Hażlach2616
14Dębowiec2613
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Żabnica2665
2Pietrzykowice2665
3Milówka2664
4Węgierska G.2651
5Leśna2640
6Babia Góra2639
7Lipowa2636
8Radziechowy II2631
9Gilowice2629
10Ujsoły2627
11Zarzecze2626
12Sopotnia2620
13Soła Ż.2614
14Juszczyna2612
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1852
2Kozy1841
3Ligota1836
4Rybarzowice1827
5Bujaków1821
6Grodziec1821
7Zabrzeg1821
8Łodygowice1814
9Mazańcowice1811
10Kalna 188
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1645
2Iskrzyczyn1630
3Nierodzim1629
4Wielkie II1625
5Kaczyce1622
6Górki W.1618
7Ochaby1617
8Rudnik1615
9Golasowice166
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)2256
2Czernichów2249
3Jeleśnia2241
4Słotwina2240
5Pewel Śl.2238
6Trzebinia2237
7Korbielów2233
8Cisiec2229
9TS Przyborów2222
10Kocierz2221
11Pewel M.2216
12Przyborów220