LZS Beskid Godziszka

Adres: 43-376 Godziszka, ul. Graniczna (stadion)
Telefon(y): 604 262 025
WWW: http://beskidgodziszka.futbolowo.pl

Prezes: Dariusz Gębala
Kierownik: Patrycja Gluza
Trener: Mieczysław Moczek

Rok założenia: 2004
Barwy: Niebiesko - Białe
Nazwa stadionu: Stadion Beskidu Godziszka
Pojemność stadionu: 200 miejsc (46 miejsc siedzących)
Wymiary boiska: 110m. x 55m.

Sukcesy:

Mistrz Klasy B:
Mistrz Klasy C:
2006/07, 2008/09

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Mikołaj Kowalewskibramkarz
2Kamil Salamonbramkarz
3Tomasz Dobijaobrońca
4Paweł Gluzaobrońca
5Sławomir Janicaobrońca
6Marek Kaniaobrońca
7Patryk Kowalewskiobrońca
8Paweł Krzusobrońca
9Leszek Pezdaobrońca
10Łukasz Pępekobrońca
11Marcin Wisłaobrońca
12Damian Błachutpomocnik
13Martin Donocikpomocnik
14Dariusz Gębalapomocnik
15Tomasz Gluzapomocnik
16Vahe Hovhannisyanpomocnik
17Tomasz Imielskipomocnik
18Damian Jakubiecpomocnik
19Marceli Janicapomocnik
20Mateusz Kaletapomocnik
21Adam Kopaczkapomocnik
22Przemysław Kopaczkapomocnik
23Grzegorz Kubicapomocnik
24Marek Marciszpomocnik
25Filip Marczyńskipomocnik
26Marcin Pezdapomocnik
27Bartłomiej Sanetrapomocnik
28Mariusz Sanetrapomocnik
29Tomasz Sowapomocnik
30Tomasz Szymanekpomocnik
31Michał Tomaszekpomocnik
32Tomasz Tomaszekpomocnik
33Mateusz Barutnapastnik
34Mateusz Gutnapastnik
35Konrad Pokrątkanapastnik
36Marcin Ścieszkanapastnik
37Tomasz Wójciknapastnik

Najlepsi strzelcy

4
Mateusz Barut
Dariusz Gębala
3
Przemysław Kopaczka
Marcin Wisła
2
Filip Marczyński
1
Mateusz Kaleta
Konrad Pokrątka
Kamil Salamon
Tomasz Sowa
Michał Tomaszek

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

11.08.201817:00KAMiędzybrodzie6:3 (3:1)Godziszka
18.08.201817:00KAGodziszka0:4 (0:1)Buczkowice
26.08.201816:00KAKobiernice3:1 (2:0)Godziszka
01.09.201817:00KAWapienica3:4 (3:2)Godziszka
08.09.201817:00KAGodziszka1:3 (0:1)Bystra (k. Bielska)
16.09.201815:00KARekord II-:-Godziszka
22.09.201816:00KAGodziszka2:2 (0:2)Kaniów
29.09.201816:00KAHecznarowice10:1 (3:0)Godziszka
06.10.201816:00KAGodziszka1:5 (1:2)Międzyrzecze
13.10.201816:00KAWilkowice9:0 (4:0)Godziszka
20.10.201815:00KAGodziszka0:12 (0:4)Czechowice-Dz. II
27.10.201815:00KABronów4:0 (2:0)Godziszka
03.11.201814:00KAGodziszka0:5 (0:0)Pisarzowice
23.03.201915:00KAGodziszka2:0 (1:0)Międzybrodzie
30.03.201915:00KABuczkowice7:0 (4:0)Godziszka
06.04.201916:00KAGodziszka0:2 (0:1)Kobiernice
13.04.201916:00KAGodziszka0:7 (0:3)Wapienica
22.04.201914:00KABystra (k. Bielska)5:2 (3:2)Godziszka
04.05.201916:00KAKaniów6:0 (2:0)Godziszka
11.05.201917:00KAGodziszka0:2 (0:1)Hecznarowice
18.05.201913:00KAMiędzyrzecze4:1 (1:0)Godziszka
25.05.201916:00KAGodziszka0:6 (0:2)Wilkowice
01.06.201913:30KACzechowice-Dz. II6:0 (2:0)Godziszka
08.06.201917:00KAGodziszka2:8 (1:3)Bronów
15.06.201913:00KAPisarzowice3:1 (3:1)Godziszka

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

28.07.201816:00Słotwina3:0 (2:0)Godziszka
08.02.201919:00Zabrzeg1:3 (0:2)Godziszka
16.02.201915:00Godziszka2:3 (0:3)Sopotnia
23.02.2019GodziszkaRybarzowice
02.03.201915:00Pewel Śl.1:6 (1:1)Godziszka
09.03.201915:00Czernichów5:1 (4:0)Godziszka
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec3061
2Jasienica3058
3Ustroń3057
4Bełk3054
5Łaziska Grn.3052
6Tychy II3051
7Czechowice-Dz.3050
8Goczałkowice3044
9Wilcza3037
10Radziechowy3036
11TSP II3036
12Wodzisław3032
13Landek3030
14Racibórz3027
15Gaszowice3026
16Połomia3013
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów3279
2Drogomyśl3274
3BKS Stal3268
4Bestwina3262
5Dankowice3262
6Rekord II3253
7Góral3250
8Puńców3250
9Koszarawa Ż.3248
10Rajcza3241
11Wisła3240
12Jaworze3236
13Bestwinka3235
14Chybie3230
15Łękawica3230
16Zebrzydowice3226
17Pruchna3219
18Kończyce M.327
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II2463
2Pisarzowice2451
3Bronów2448
4Wilkowice2446
5Międzyrzecze2443
6Kobiernice2438
7Hecznarowice2437
8Kaniów2429
9Wapienica2426
10Międzybrodzie2425
11Buczkowice2421
12Bystra (k. Bielska)2418
13Godziszka247
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień2663
21909 Piast2662
3Goleszów2646
4Pogórze2641
5Istebna2640
6Pogwizdów2638
7Brenna2638
8Bąków2635
9Skoczów II2631
10Pielgrzymowice2630
11Kończyce W.2629
12Zabłocie2629
13Hażlach2616
14Dębowiec2613
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Żabnica2665
2Pietrzykowice2665
3Milówka2664
4Węgierska G.2651
5Leśna2640
6Babia Góra2639
7Lipowa2636
8Radziechowy II2631
9Gilowice2629
10Ujsoły2627
11Zarzecze2626
12Sopotnia2620
13Soła Ż.2614
14Juszczyna2612
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1852
2Kozy1841
3Ligota1836
4Rybarzowice1827
5Bujaków1821
6Grodziec1821
7Zabrzeg1821
8Łodygowice1814
9Mazańcowice1811
10Kalna 188
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1645
2Iskrzyczyn1630
3Nierodzim1629
4Wielkie II1625
5Kaczyce1622
6Górki W.1618
7Ochaby1617
8Rudnik1615
9Golasowice166
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)2256
2Czernichów2249
3Jeleśnia2241
4Słotwina2240
5Pewel Śl.2238
6Trzebinia2237
7Korbielów2233
8Cisiec2229
9TS Przyborów2222
10Kocierz2221
11Pewel M.2216
12Przyborów220