LZS Beskid Godziszka

Adres: 43-376 Godziszka, ul. Graniczna (stadion)
Telefon(y): 604 262 025
WWW: http://beskidgodziszka.futbolowo.pl

Prezes: Dariusz Gębala
Kierownik: Patrycja Gluza
Trener: Mieczysław Moczek

Rok założenia: 2004
Barwy: Niebiesko - Białe
Nazwa stadionu: Stadion Beskidu Godziszka
Pojemność stadionu: 200 miejsc (46 miejsc siedzących)
Wymiary boiska: 110m. x 55m.

Sukcesy:

Mistrz Klasy B:
Mistrz Klasy C:
2006/07, 2008/09

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Mikołaj Kowalewskibramkarz
2Kamil Salamonbramkarz
3Tomasz Dobijaobrońca
4Paweł Gluzaobrońca
5Sławomir Janicaobrońca
6Marek Kaniaobrońca
7Patryk Kowalewskiobrońca
8Paweł Krzusobrońca
9Leszek Pezdaobrońca
10Łukasz Pępekobrońca
11Marcin Wisłaobrońca
12Damian Błachutpomocnik
13Martin Donocikpomocnik
14Dariusz Gębalapomocnik
15Tomasz Gluzapomocnik
16Vahe Hovhannisyanpomocnik
17Tomasz Imielskipomocnik
18Damian Jakubiecpomocnik
19Marceli Janicapomocnik
20Mateusz Kaletapomocnik
21Adam Kopaczkapomocnik
22Przemysław Kopaczkapomocnik
23Grzegorz Kubicapomocnik
24Marek Marciszpomocnik
25Filip Marczyńskipomocnik
26Marcin Pezdapomocnik
27Bartłomiej Sanetrapomocnik
28Mariusz Sanetrapomocnik
29Tomasz Sowapomocnik
30Tomasz Szymanekpomocnik
31Michał Tomaszekpomocnik
32Tomasz Tomaszekpomocnik
33Mateusz Barutnapastnik
34Mateusz Gutnapastnik
35Konrad Pokrątkanapastnik
36Marcin Ścieszkanapastnik
37Tomasz Wójciknapastnik

Najlepsi strzelcy

3
Mateusz Barut
Dariusz Gębala
Przemysław Kopaczka
Marcin Wisła
1
Mateusz Kaleta
Kamil Salamon
Tomasz Sowa

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

11.08.201817:00KAMiędzybrodzie6:3 (3:1)Godziszka
18.08.201817:00KAGodziszka0:4 (0:1)Buczkowice
26.08.201816:00KAKobiernice3:1 (2:0)Godziszka
01.09.201817:00KAWapienica3:4 (3:2)Godziszka
08.09.201817:00KAGodziszka1:3 (0:1)Bystra (k. Bielska)
16.09.201815:00KARekord II-:-Godziszka
22.09.201816:00KAGodziszka2:2 (0:2)Kaniów
29.09.201816:00KAHecznarowice10:1 (3:0)Godziszka
06.10.201816:00KAGodziszka1:5 (1:2)Międzyrzecze
13.10.201816:00KAWilkowice9:0 (4:0)Godziszka
20.10.201815:00KAGodziszka0:12 (0:4)Czechowice-Dz. II
27.10.201815:00KABronów4:0 (2:0)Godziszka
03.11.201814:00KAGodziszka0:5 (0:0)Pisarzowice
23.03.201915:00KAGodziszka2:0 (1:0)Międzybrodzie
30.03.201915:00KABuczkowice7:0 (4:0)Godziszka
06.04.201916:00KAGodziszka0:2 (0:1)Kobiernice
11.04.201917:00KAGodziszka-:-Hecznarowice
13.04.201916:00KAGodziszka0:7 (0:3)Wapienica

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

28.07.201816:00Słotwina3:0 (2:0)Godziszka
08.02.201919:00Zabrzeg1:3 (0:2)Godziszka
16.02.201915:00Godziszka2:3 (0:3)Sopotnia
23.02.2019GodziszkaRybarzowice
02.03.201915:00Pewel Śl.1:6 (1:1)Godziszka
09.03.201915:00Czernichów5:1 (4:0)Godziszka
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2142
2Czaniec2141
3Jasienica2140
4Bełk2140
5Tychy II2138
6Łaziska Grn.2133
7Czechowice-Dz.2131
8Wilcza2127
9Radziechowy2126
10TSP II2125
11Goczałkowice2124
12Wodzisław2122
13Racibórz2122
14Landek2122
15Gaszowice2119
16Połomia217
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów2358
2Drogomyśl2349
3BKS Stal2348
4Dankowice2348
5Bestwina2345
6Rekord II2339
7Puńców2337
8Góral2335
9Koszarawa Ż.2333
10Wisła2332
11Jaworze2329
12Rajcza2328
13Bestwinka2328
14Łękawica2322
15Zebrzydowice2320
16Chybie2317
17Pruchna239
18Kończyce M.234
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień1738
21909 Piast1737
3Goleszów1729
4Pogórze1729
5Pogwizdów1728
6Zabłocie1726
7Pielgrzymowice1725
8Bąków1725
9Istebna1725
10Brenna1719
11Skoczów II1618
12Kończyce W.1614
13Hażlach1711
14Dębowiec179
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1643
2Żabnica1741
3Pietrzykowice1738
4Węgierska G.1632
5Lipowa1625
6Radziechowy II1622
7Zarzecze1720
8Ujsoły1618
9Leśna1617
10Sopotnia1717
11Gilowice1616
12Babia Góra1614
13Soła Ż.1610
14Juszczyna168
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1133
2Kozy1125
3Ligota1119
4Rybarzowice1019
5Bujaków1115
6Zabrzeg1013
7Grodziec1111
8Łodygowice118
9Mazańcowice116
10Kalna 115
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec927
2Wielkie II918
3Nierodzim918
4Iskrzyczyn917
5Ochaby911
6Kaczyce98
7Górki W.88
8Rudnik96
9Golasowice93
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)1437
2Czernichów1428
3Pewel Śl.1426
4Jeleśnia1321
5Korbielów1420
6Słotwina1320
7Trzebinia1319
8Cisiec1317
9Pewel M.1116
10TS Przyborów1210
11Kocierz129
12Przyborów110