PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

GKS Czarni Jaworze

Adres: ul. Koralowa 19, 43-384 Jaworze
Telefon(y): +48 698 949 837
E-mail: czarni.jaworze@beskidzkapilka.pl
WWW: http://czarnijaworze.futbolowo.pl

Prezes: Rafał Stronczyński
Kierownik: Artur Mazur
Trener: Krzysztof Dybczyński

Rok założenia: 2003
Barwy: Czarno - Żółte
Nazwa stadionu: Stadion Gminny w Jaworzu
Pojemność stadionu: 410 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 110m. x 62m.
Oświetlenie: nie

Mistrz Klasy A: 2013/14, 2016/17
Mistrz Klasy B: 2009/10

 

Zdjęcia zawodników zostały wykonane przez GKS Czarni Jaworze.

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Paweł Durajbramkarz
2Marcin Nawrockibramkarz
3Michał Pająkbramkarz
4Rafał Bednarekobrońca
5Grzegorz Habdasobrońca
6Jakub Krawczykobrońca
7Tomasz Labzaobrońca
8Szymon Sosnaobrońca
9Marcin Sztykielobrońca
10Aron Żyrekobrońca
11Rafał Greńpomocnik
12Dariusz Kołodziej pomocnik
13Daniel Kucelpomocnik
14Daniel Lechpomocnik
15Artur Mazurpomocnik
16Patryk Strzelczykpomocnik
17Orfeusz Sznajdrowiczpomocnik
18Jakub Sztykielpomocnik
19Michał Sztykielpomocnik
20Damian Ściborpomocnik
21Damian Zdolskipomocnik
22Janusz Cyrannapastnik
23Jakub Pilchnapastnik

Najlepsi strzelcy


6
Jakub Pilch
4
Janusz Cyran
Jakub Sztykiel
Damian Ścibor
Damian Zdolski
2
Jakub Krawczyk
1
Rafał Greń
Patryk Strzelczyk
Michał Sztykiel

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

25.07.202017:00O5AŁąka2:1 (2:1)Jaworze
01.08.202016:00O5AJaworze1:3 (0:0)Studzienice
11.08.202018:30PPJaworze2:4 (0:1)Landek
22.08.202017:00O5ABKS Stal1:2 (1:0)Jaworze
26.08.202017:30O5ARudołtowice1:2 (0:0)Jaworze
29.08.202017:00O5AZET2:3 (2:1)Jaworze
02.09.202017:00O5AJaworze3:0 (1:0)Wisła Wlk.
06.09.202011:00O5ACzechowice-Dz. II1:1 (1:1)Jaworze
12.09.202016:00O5AJaworze1:2 (0:1)Rekord II
19.09.202011:00O5AJaworze1:1 (0:0)Łąka
26.09.202016:00O5AStudzienice7:0 (4:0)Jaworze
03.10.202015:00O5AJaworze5:0 (1:0)Rudołtowice
25.10.202014:00O5AJaworze5:2 (2:1)ZET

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

27.06.202014:30Jaworze2:1 (2:1)Góral
04.07.202015:00Pogórze2:0 (0:0)Jaworze
09.07.202018:30Jaworze6:1 (1:1)Goleszów
11.07.202015:00ChybieJaworze
18.07.202013:00Jaworze1:4 (0:1)Czechowice-Dz.
09.08.202010:30Jaworze2:1 (1:0)Wapienica

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Książenice1228
2Odra1227
3Jasienica1322
4Landek1221
5TSP II1320
6Bełk1220
7Tychy II1419
8Rozwój1218
9Czaniec1318
10Turza Śl.1117
11Ustroń1217
12Odra Centrum1215
13Łękawica1014
14Czechowice-Dz.1214
15Przyszowice1112
16Radziechowy126
17Pszczyna136
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1028
2Bystra (k. Bielska)1022
3Bronów1022
4Wilamowice1019
5Wapienica1018
6Hecznarowice1012
7Międzyrzecze1010
8Kozy1010
9Kobiernice109
10Międzybrodzie109
11Ligota107
12Buczkowice105
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1030
2Gilowice1123
3Babia Góra1222
4Jeleśnia1222
5Koszarawa II1121
6Lipowa1217
7Bystra (k. Żywca)1117
8Soła Ż.1115
9Słotwina1114
10Juszczyna1111
11Radziechowy II1111
12Zarzecze129
13Czernichów117
14Sopotnia126
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Grodziec716
2Porąbka716
3Bujaków815
4Mazańcowice815
5Czaniec II513
6Zabrzeg912
7Godziszka77
8Rybarzowice76
9Wilkowice II86
10Łodygowice81
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83