GKS Czarni Jaworze

Adres: ul. Koralowa 19, 43-384 Jaworze
Telefon(y): +48 698 949 837
E-mail: czarni.jaworze@beskidzkapilka.pl
WWW: http://czarnijaworze.futbolowo.pl

Prezes: Rafał Stronczyński
Kierownik: Artur Mazur
Trener: Krzysztof Dybczyński

Rok założenia: 2003
Barwy: Czarno - Żółte
Nazwa stadionu: Stadion Gminny w Jaworzu
Pojemność stadionu: 410 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 110m. x 62m.
Oświetlenie: nie

Mistrz Klasy A: 2013/14, 2016/17
Mistrz Klasy B: 2009/10

 

Zdjęcia zawodników zostały wykonane przez GKS Czarni Jaworze.

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Paweł Durajbramkarz
2Szymon Korzusbramkarz
3Marcin Nawrockibramkarz
4Maciej Rozmusbramkarz
5Szymon Duławaobrońca
6Grzegorz Habdasobrońca
7Tomasz Labzaobrońca
8Kamil Legutobrońca
9Szymon Sosnaobrońca
10Marcin Sztykielobrońca
11Aron Żyrekobrońca
12Rafał Greńpomocnik
13Junichi Ikedapomocnik
14Dariusz Kołodziej pomocnik
15Roman Kralpomocnik
16Daniel Lechpomocnik
17Adam Paletapomocnik
18Mateusz Pilorzpomocnik
19Marcin Preisnerpomocnik
20Tomasz Stanisławskipomocnik
21Patryk Strzelczykpomocnik
22Jakub Sztykielpomocnik
23Michał Sztykielpomocnik
24Mateusz Zaczekpomocnik
25Damian Zdolskipomocnik
26Janusz Cyrannapastnik
27Bogdan Legięćnapastnik
28Mariusz Sachanapastnik
29Adam Waliczeknapastnik

Najlepsi strzelcy


3
Bogdan Legięć
Patryk Strzelczyk
1
Szymon Duława
Dariusz Kołodziej
Damian Zdolski

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

04.08.201917:00PPMiędzyrzecze1:3 (0:2)Jaworze
10.08.201917:00LO5Jaworze2:1 (1:1)Bestwina
15.08.201915:00LO5Wisła Wlk.2:0 (0:0)Jaworze
18.08.201916:00LO5Jaworze1:2 (1:0)Wola
20.08.201918:00PPJaworze0:7 (0:4)Rekord
24.08.201917:00LO5Jaworze3:2 (1:2)Rekord II

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

18.07.201918:00BTS U191:1 (1:0)Jaworze
20.07.201917:00Wisła3:1 (0:0)Jaworze
26.07.201918:00Jaworze2:6 (0:3)Puńców

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Ligota26
2Grodziec24
3Zabrzeg24
4Kozy13
5Jaworze II13
6Rybarzowice13
7TSP III13
8Czaniec II21
9Bujaków21
10Mazańcowice20
11Godziszka20
12Łodygowice20
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast13
2Dębowiec13
3Wielkie II13
4Rudnik11
5Piast II11
6Górki W.00
7Golasowice10
8Ochaby10
9Kaczyce10