GKS Czarni Jaworze

Adres: ul. Koralowa 19, 43-384 Jaworze
Telefon(y): 698 949 837
E-mail: czarni.jaworze@beskidzkapilka.pl
WWW: http://czarnijaworze.futbolowo.pl

Prezes: Rafał Stronczyński
Kierownik: Artur Mazur
Trener: Krzysztof Dybczyński (do 25.09.2018 r. Tomasz Duleba)

Rok założenia: 2003
Barwy: Czarno - Żółte
Nazwa stadionu: Stadion Gminny w Jaworzu
Pojemność stadionu: 420 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 110m. x 65m.

Mistrz Klasy A: 2013/14, 2016/17
Mistrz Klasy B: 2009/10

 

Zdjęcia zawodników zostały wykonane przez GKS Czarni Jaworze.

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Paweł Durajbramkarz
2Szymon Korzusbramkarz
3Marcin Nawrockibramkarz
4Maciej Rozmusbramkarz
5Szymon Duławaobrońca
6Łukasz Filipowiczobrońca
7Grzegorz Habdasobrońca
8Stanisław Kleszczobrońca
9Tomasz Labzaobrońca
10Szymon Sosnaobrońca
11Marcin Sztykielobrońca
12Aron Żyrekobrońca
13Rafał Greńpomocnik
14Junichi Ikedapomocnik
15Daniel Kasprzyckipomocnik
16Daniel Lechpomocnik
17Adam Paletapomocnik
18Marcin Preisnerpomocnik
19Daniel Romanowiczpomocnik
20Paweł Sosnapomocnik
21Tomasz Stanisławskipomocnik
22Patryk Strzelczykpomocnik
23Jakub Sztykielpomocnik
24Michał Sztykielpomocnik
25Remigiusz Tańskipomocnik
26Janusz Cyrannapastnik
27Bogdan Legięćnapastnik
28Mariusz Sachanapastnik
29Adam Waliczeknapastnik
30Mateusz Waszeknapastnik

Najlepsi strzelcy


5
Bogdan Legięć
4
Daniel Kasprzycki
Michał Sztykiel
3
Janusz Cyran
Adam Paleta
Mariusz Sacha
2
Robert Obracaj
Tomasz Stanisławski
Adam Waliczek
1
Daniel Lech
Szymon Sosna
Jakub Sztykiel

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

04.08.201817:00LOBZebrzydowice0:2 (0:0)Jaworze
11.08.201817:00LOBJaworze4:0 (1:0)Pruchna
15.08.201817:00LOBBKS Stal3:0 (1:0)Jaworze
18.08.201817:00LOBChybie2:2 (0:2)Jaworze
22.08.201817:30PPJaworze0:5 (0:2)Jasienica
25.08.201817:00LOBJaworze1:1 (0:0)Koszarawa Ż.
01.09.201817:00LOBGóral3:0 (2:0)Jaworze
08.09.201817:00LOBJaworze1:4 (1:1)Bestwina
15.09.201817:00LOBŁękawica2:2 (1:1)Jaworze
22.09.201816:00LOBJaworze0:1 (0:1)Wisła
30.09.201816:00LOBRekord II3:2 (2:1)Jaworze
07.10.201815:30LOBJaworze1:2 (0:1)Dankowice
14.10.201815:00LOBKończyce M.0:1 (0:1)Jaworze
20.10.201815:00LOBJaworze5:1 (2:1)Puńców
27.10.201815:00LOBSkoczów1:1 (0:1)Jaworze
04.11.201813:00LOBJaworze1:1 (1:0)Drogomyśl
11.11.201814:00LOBRajcza2:0 (0:0)Jaworze
17.11.201813:00LOBJaworze0:1 (0:1)Bestwinka
16.03.201915:00LOBJaworze4:1 (2:1)Zebrzydowice
24.03.201915:00LOBPruchna0:0 (0:0)Jaworze
30.03.201915:00LOBJaworze2:0 (1:0)BKS Stal
06.04.201916:00LOBJaworze1:1 (0:0)Chybie
13.04.201916:00LOBKoszarawa Ż.0:2 (0:1)Jaworze

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

14.07.201813:30Jaworze4:1 (0:1)Pisarzowice
21.07.201811:00Jaworze0:5 (0:1)Tempo Białka
27.07.201818:30Jaworze1:5 (0:0)Drogomyśl
25.01.201920:00Jaworze6:2 (4:1)Chybie
02.02.201917:00JaworzeRekord II
09.02.201917:00Landek3:2 (2:0)Jaworze
16.02.201911:00Jaworze3:4 (2:3)Międzyrzecze
23.02.201911:00Jaworze1:5 (0:3)Drogomyśl
02.03.201913:00Jaworze2:0 (0:0)Puńców
09.03.201911:00Jaworze2:0 (1:0)Lędziny

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2041
2Czaniec2040
3Jasienica2037
4Bełk2037
5Tychy II2037
6Łaziska Grn.2033
7Czechowice-Dz.2028
8Wilcza2027
9Radziechowy2023
10Wodzisław2022
11Racibórz2022
12TSP II2022
13Goczałkowice2021
14Landek2021
15Gaszowice2019
16Połomia207
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów2257
2BKS Stal2247
3Drogomyśl2246
4Dankowice2245
5Bestwina2244
6Rekord II2236
7Puńców2236
8Góral2234
9Koszarawa Ż.2232
10Wisła2232
11Jaworze2228
12Rajcza2228
13Bestwinka2226
14Zebrzydowice2219
15Łękawica2219
16Chybie2216
17Pruchna229
18Kończyce M.224
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień1635
21909 Piast1634
3Pogwizdów1628
4Goleszów1626
5Pogórze1626
6Bąków1625
7Istebna1625
8Zabłocie1625
9Pielgrzymowice1622
10Brenna1619
11Skoczów II1618
12Kończyce W.1614
13Hażlach1611
14Dębowiec168
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1643
2Żabnica1640
3Pietrzykowice1637
4Węgierska G.1632
5Lipowa1625
6Radziechowy II1622
7Zarzecze1620
8Ujsoły1618
9Leśna1617
10Gilowice1616
11Babia Góra1614
12Sopotnia1614
13Soła Ż.1610
14Juszczyna168
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1030
2Kozy1022
3Ligota1019
4Rybarzowice1019
5Zabrzeg1013
6Bujaków1012
7Grodziec1011
8Łodygowice108
9Kalna 105
10Mazańcowice103
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec927
2Wielkie II918
3Nierodzim918
4Iskrzyczyn917
5Ochaby911
6Kaczyce98
7Górki W.88
8Rudnik96
9Golasowice93
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)1334
2Czernichów1328
3Pewel Śl.1326
4Jeleśnia1321
5Słotwina1320
6Trzebinia1319
7Korbielów1317
8Cisiec1317
9Pewel M.1116
10TS Przyborów1210
11Kocierz129
12Przyborów110