Przekaż 1% podatku na Klub Sportowy [AKT.]

Jak co roku, nadchodzi czas na rozliczenie się od podatku z Urzędem Skarbowym. 1% Naszego podatku można przeznaczyć na dowolną Organizację Pożytku Publicznego. W rozwinięciu znajduje się lista klubów posiadające status OPP, na które można przeznaczyć wyżej wspomniany procent.

Jeżeli jednak któregoś klubu nie ma na naszej liście a jest organizacją OPP, prosimy o informację i dane zostaną dodane do naszej listy. Przekazać można jeden procent, wypełniając odpowiednią rubrykę w zeznaniu rocznym PIT36/37. Drogi kibicu, przeznaczając nawet kilka groszy, wspomagasz klub w twoim regionie!
 
Nazwa klubu/cel szczegółowy Nr KRS
   
BTS Rekord Bielsko-Biała 146148
BKS Stal Bielsko-Biała 123814
KS Kuźnia Ustroń 182262
KP Beskid Skoczów 457030
KS Nierodzim Ustroń 177110
KKS Wisła Skoczów 319668
KKS Spójnia Zebrzydowice 457030
UKS APN Góral Istebna 270261
LKS Spójnia Górki Wielkie 270261
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie 135021
LKS Czaniec 127733
LKS Iskra Iskrzyczyn 270261
LKS Drzewiarz Jasienica 367322
LKS Goleszów 114212
LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze 132422
LKS Kończyce Małe 254922
LKS Magórka Czernichów 3232
LKS Orzeł Kozy 104777
LKS Pasjonat Dankowice 114262
LKS Tempo Puńców 62595
LKS Victoria Hażlach 116161
LKS Zapora Porąbka 101910
LKS Zapora Wapienica 99699
RKS Cukrownik Chybie 129260
TS Czarni-Góral Żywiec 30669
TS Koszarawa Żywiec 126167
TS Mitech Żywiec 337908
UMKS Trójka Czechowice z MRKS Czechowice 270261
LKS Przełom Kaniów 270261
LKS Pogórze 131749
Jeleśnianka Jeleśnia 270261

Komunikat
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 20.01.2016 10:20
Zmodyfikowany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 20.01.2019 14:52

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec1636
2Ustroń1632
3Tychy II1630
4Bełk1630
5Jasienica1629
6Czechowice-Dz.1624
7Łaziska Grn.1623
8Radziechowy1621
9Wodzisław1618
10Racibórz1618
11Wilcza1618
12Goczałkowice1617
13Gaszowice1617
14TSP II1616
15Landek1613
16Połomia167
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów1845
2Dankowice1841
3Drogomyśl1838
4BKS Stal1838
5Rekord II1834
6Bestwina1834
7Koszarawa Ż.1829
8Puńców1829
9Wisła1828
10Góral1827
11Rajcza1827
12Bestwinka1825
13Jaworze1820
14Zebrzydowice1817
15Chybie189
16Łękawica189
17Pruchna185
18Kończyce M.184
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1328
2Strumień1326
3Pogwizdów1325
4Zabłocie1325
5Bąków1323
6Goleszów1322
7Istebna1322
8Pielgrzymowice1321
9Pogórze1317
10Brenna1312
11Kończyce W.1312
12Skoczów II1311
13Hażlach138
14Dębowiec137
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1334
2Żabnica1333
3Pietrzykowice1330
4Węgierska G.1328
5Lipowa1322
6Radziechowy II1318
7Ujsoły1317
8Zarzecze1313
9Gilowice1313
10Sopotnia1313
11Babia Góra1312
12Leśna1312
13Soła Ż.139
14Juszczyna135
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice927
2Kozy919
3Rybarzowice919
4Ligota916
5Zabrzeg912
6Bujaków911
7Grodziec910
8Łodygowice98
9Kalna 94
10Mazańcowice93
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec824
2Nierodzim818
3Wielkie II815
4Iskrzyczyn814
5Ochaby811
6Kaczyce88
7Górki W.88
8Rudnik86
9Golasowice80
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)1128
2Czernichów1125
3Pewel Śl.1123
4Jeleśnia1121
5Korbielów1117
6Pewel M.1116
7Trzebinia1116
8Słotwina1114
9Cisiec1111
10TS Przyborów1110
11Kocierz119
12Przyborów110