Naprzód do tyłu nie obronił tytułu

Nie udało się drużynie Naprzód do tyłu powtórzyć ubiegłorocznego sukcesu i pokonać wszystkich rywali w V edycji charytatywnego Turnieju Dziwnych Drużyn. Najlepsi okazali się zawodnicy z Katowic, pokonując wspomniany Naprzód aż trzema bramkami.

W rozegranym w dniu wczorajszym turnieju na halach w Pogórzu i Górkach Wielkich najlepsi okazali się zawodnicy Reprezentacji Śląskiej Ligi Górniczej. Podczas 48 rozegranych spotkań padło mnóstwo bramek, a najlepszym strzelcem został Irenerusz Jeleń z 10 trafieniami. Najlepszym bramkarzem został uznany Mateusz Feruga z Naprzód do tyłu, a najlepszym zawodnikiem całych rozgrywek okrzyknięty  został Łukasz Małkowski ze zwycięskiej Reprezentacji. Poniżej garść wyników oraz składy zespołów:

Grupa A
         
09:15 Drużyna Łukasza Hanzela - Heisenberg 5:0
09:45 Inny Zespół Czechowice - Chyba Ty 2:4
10:15 Printer TEAM - Drużyna Łukasza Hanzela 0:5
10:35 Heisenberg - Inny Zespół Czechowice 2:1
11:15 Chyba Ty - Printer TEAM 1:4
11:45 Drużyna Łukasza Hanzela - Inny Zespół Czechowice 4:0
12:15 Heisenberg - Chyba Ty 0:3
12:45 Printer TEAM - Inny Zespół Czechowice 1:0
13:15 Drużyna Łukasza Hanzela - Chyba Ty 5:3
13:45 Heisenberg - Printer TEAM 6:2
         
Grupa B
         
09:30 Drużyna Sebastiana Olszara - 07 zgłoś się 4:0
10:00 Olimp TEAM - Bailando Tychy 3:1
10:30 KTS Drogomyśl - Drużyna Sebastiana Olszara 1:3
11:00 07 zgłoś się - Olimp TEAM 1:5
11:30 Bailando Tychy - KTS Drogomyśl 7:1
12:00 Drużyna Sebastiana Olszara - Olimp TEAM 2:0
12:30 07 zgłoś się - Bailando Tychy 0:5
13:00 KTS Drogomyśl - Olimp TEAM 2:1
13:30 Drużyna Sebastiana Olszara - Bailando Tychy 2:3
14:00 07 zgłoś się - KTS Drogomyśl 1:3
Grupa C
         
09:15 Naprzód do tyłu - Szopy Pracze Wymiatacze 3:0
09:45 AKS Grzybowice Zabrze - Nieckarz TEAM 2:2
10:15 Reprezentacja Ligi Górniczej - Naprzód do tyłu 2:0
10:35 Szopy Pracze Wymiatacze - AKS Grzybowice Zabrze 0:3
11:15 Nieckarz TEAM - Reprezentacja Ligi Górniczej 2:1
11:45 Naprzód do tyłu - AKS Grzybowice Zabrze 1:1
12:15 Szopy Pracze Wymiatacze - Nieckarz TEAM 0:1
12:45 Reprezentacja Ligi Górniczej - AKS Grzybowice Zabrze 3:1
13:15 Naprzód do tyłu - Nieckarz TEAM 2:1
13:45 Szopy Pracze Wymiatacze - Reprezentacja Ligi Górniczej 0:1
         
Grupa D
         
09:30 MRKS Czechowice-Dziedzice - Business Partner Club 6:0
10:00 Cichociemni Bielsko-Biała - MAX Hermanice 9:0
10:30 Oj Dana TEAM - MRKS Czechowice-Dziedzice 0:1
11:00 Business Partner Club - Cichociemni Bielsko-Biała 0:6
11:30 MAX Hermanice - Oj Dana TEAM 0:3
12:00 MRKS Czechowice-Dziedzice - Cichociemni Bielsko-Biała 2:1
12:30 Business Partner Club - MAX Hermanice 3:0
13:00 Oj Dana TEAM - Cichociemni Bielsko-Biała 1:4
13:30 MRKS Czechowice-Dziedzice - MAX Hermanice 5:1
14:00 Business Partner Club - Oj Dana TEAM 0:1

   
  
Tabela A:

  1. Dr. Ł. Hanzela   4   12   19 : 3  
  2. Chyba Ty   4   6   11 : 11  
  3. Heisenberg   4   6   8 : 11  
  4. Printer Team   4   6   7 : 12  
  5. Inny Zespół   4   0   3 : 11  

  
Tabela B:

  1. Bailando Tychy   4   9   16 : 6  
  2. Dr. S. Olszara   4   9   11 : 4  
  3. Olimp Team   4   6   9 : 6  
  4. KTS Drogomyśl   4   6   7 : 12  
  5. 07 Zgłoś się   4   0   2 : 17  

 
Tabela C:

  1. Repr. Śląskiej Ligi   4   9   7 : 3  
  2. Naprzód do Tyłu   4   7   6 : 4  
  3. Nieckarz Team   4   7   6 : 5  
  4. Grzybowice Zabrze   4   5   7 : 6  
  5. Szopy Pracze Wym.   4   0   0 : 8  

 
Tabela D:

  1. MRKS Czechowice   4   12   14 : 2  
  2. Cichociemni BB   4   9   20 : 3  
  3. Oj Dana Team   4   6   5 : 5  
  4. Business Club   4   3   3 : 13  
  5. MAX Hermanice   4   0   1 : 20  

 

  
Ćwierćfinały:

15:15 Drużyna Łukasza Hanzela - Naprzód do tyłu 0:3
15:30 Bailando Tychy - Cichociemni Bielsko-Biała 0:0
k.2:3
15:45 Reprezetnacja Śl. Ligi - Chyba Ty 2:1
16:00 MRKS Czechowice-Dziedzice - Drużyna Sebastiana Olszara 1:1
k.3:2

     
Półfinały:

16:40 Naprzód do tyłu - Cichociemni Bielsko-Biała 1:0
17:00 Reprezentacja Śl. Ligi - MRKS Czechowice-Dziedzice 5:1

    
Mecz o 3 miejsce: 

17:35 Cichociemni Bielsko-Biała - MRKS Czechowice-Dziedzice 2:1

    
FINAŁ:

18:25 Reprezentacja Śląskiej Ligi - Naprzód do tyłu 3:0

 

 Końcowa klasyfikacja turnieju:

1. Reprezentacja Śląskiej Ligi Górniczej:

Piotr Sokołowski, Marcin Polok, Łukasz Kubara, Marek Rosołowski, Mariusz Kiciak, Łukasz Dębski, Łukasz Małkowski

2. Naprzód do tyłu:

Mateusz Feruga, Tomasz Czyż, Kamil Sekuła, Kamil Kotrys, Michał Grześ, Adam Kozielski, Michał Pietraczyk

3. Cichociemni Bielsko-Biała

Jacek Moskwa, Łukasz Radomski, Szymon Płoszaj, Damian Stawicki, Dawid Lech, Marcin Czaicki, Seweryn Caputa, Dawid Nagi, Seweryn Pielichowski, Zygmunt Biliński

4. MRKS Czechowice-Dziedzice

Krzysztof Chrapek, Damian Szczęsny, Rafał Żurek, Szymon Jastrzębski, Robert Jastrzębski, Wojciech Szal, Marcin Michalik

5. Drużyna Sebastiana Olszara

5. Bailando Tychy

7. Chyba Ty

8. Drużyna Łukasza Hanzela

9. Nieckarz Team

10. Olimp Team

11. Oj Dana Team

12. Heisenberg

13. KTS Drogomyśl

13. Printer Team

15. AKS Grzybowice Zabrze

16. Buisness Partner Club

17. Inny Zespół

18. Szopy Pracze Wymiatacze

19. 07 Zgłoś się

20. MAX Hermanice

TurniejAmatorzyWideo
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 26.12.2017 16:47
Zmodyfikowany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 29.12.2017 00:32
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk1530
2Bytom1529
3Czaniec1528
4Radziechowy1524
5Wodzisław1524
6Goczałkowice1522
7Wilcza1522
8Tychy II1521
9Gaszowice1421
10Landek1519
11TSP II1417
12Racibórz1415
13Ustroń1515
14Jasienica1415
15Skoczów1515
16Lędziny1513
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1542
2Bestwina1533
3Drogomyśl1528
4Dankowice1427
5Wisła1527
6Jaworze1526
7Koszarawa Ż.1525
8Chybie1523
9Góral1422
10Puńców1522
11Pruchna1516
12Łękawica1513
13Zebrzydowice1513
14Leśna159
15Żabnica156
16Wilkowice155
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1330
21909 Piast1326
3Goleszów1325
4Skoczów II1324
5Kończyce M.1324
6Pogwizdów1323
7Bąków1320
8Kończyce W.1318
9Strumień1318
10Brenna1315
11Kaczyce1314
12Pielgrzymowice1313
13Dębowiec1312
14Ochaby130
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1336
2Rajcza1333
3Milówka1331
4Babia Góra1328
5Radziechowy II1325
6Pietrzykowice1223
7Czernichów1319
8Gilowice1212
9Cisiec1311
10Lipowa1310
11Sopotnia1210
12Pewel M.137
13Soła Ż.137
14Ujsoły126
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1127
2Jaworze II1126
3Międzybrodzie1126
4Ligota1123
5Wilamowice1119
6Kozy1117
7Grodziec1116
8Rybarzowice1113
9Zabrzeg119
10Bujaków117
11Kalna 117
12Łodygowice110
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze922
2Istebna920
3Górki W.914
4Hażlach914
5Nierodzim913
6Wielkie II913
7Iskrzyczyn913
8Pierściec912
9Rudnik95
10Golasowice91
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1025
2Zarzecze1021
3Trzebinia1021
4Pewel Śl.1020
5Jeleśnia1017
6Słotwina1015
7Korbielów1014
8Bystra (k. Żywca)1010
9Łękawica II108
10Kocierz104
11Przyborów101