Nowy trener w Pietrzykowicach

Skończył się okres bezkrólewia, po odejściu Tomasza Fijaka, na stanowisku trenera drużyny seniorów w Pietrzykowicach. Jak informuje nas prezes klubu Sławomir Sołtysik, zarząd klubu powierzył prowadzenie drużyny Sebastianowi Gruszfeldowi, który w rundzie jesiennej był szkoleniowcem klubu ligi okręgowej - GLKS-u Wilkowice.
 

TrenerA Żywiec
Dodany przez: Krzysztof Golec, dnia: 22.12.2017 10:45

Komentarze

Wasze komentarze

Wprowadzenie drużyny do okregowki i sprawienie że ludzie wogole dowiedzieli się o istnieniu takiej drużyny jak Wilkowice uważacie za niszczenie klubu??? Trener Gruszfeld i jego zawodnicy nie są czarodziejami. Z nieudolnym zarządem nikt sobie nie poradzi. Zamiast wzmacniać drużynę systematycznie ja osłabiali. Czy wy ludzie tego nie zauważacie ????
Wesołych świąt ????
Ja
Dodany: 23.12.2017 17:21
Zatwierdzony: 23.12.2017 18:17
Brawo Wilkowice w końcu ktoś powiedział prawdę gdzie jest Kalna gdzie są Buczkowice które zbierały się dwa lata gdzie jest Pewel i gdzie są Wilkowice. które są w ciężkiej sytuacji. Brawo dla Jaworza jedyny klub który się nie dał rzolnierzykom trenera Gruszwelda a podobno ostrzegali zarząd Wilkowic. Panie Trenerze czas odciąć pepowine od swoich kolezkow bo bo jest Pan normalnym facetem a przez to niszczy Pan sobie opinie w piłce podbeskidziej. Bory uważajcie bo skutki mogą być oplakane
kibic323
Dodany: 23.12.2017 10:48
Zatwierdzony: 23.12.2017 11:07
Co masz na myśli że się rozsypie ? :) Wilkowice przecież się rozwijają pod wodzą Trenera Więzika :)
Zdzichu
Dodany: 22.12.2017 19:07