Puchar po karnych dla Spójni

W Pisarzowicach walczono o Puchar Polski na szczeblu podokręgu Bielsko-Biała. IV ligowa Spójnia Landek podejmowała III ligowy BTS Rekord Bielsko. Faworytem byli goście, puchar po raz pierwszy w historii zdobyli jednak gracze z Landeka.

W pierwszej połowie przez wiele minut lepiej na boisku prezentowali się gospodarze, bliżej bramki byli jednak goście. W końcówce tej części meczu w słupek trafił Nagi, a chwilę później, po uderzeniu z rzutu wolnego, piąstkować musiał Huczała.

W drugiej odsłonie przeważali goście z Bielska, jednak pomimo przewagi i stwarzanych sytuacji, między innymi Ogrockiego czy Solorzano, wynik do końca meczu nie uległ zmianie i sędzia zmuszony był zarządzić dogrywkę, w której bliżej bramki byli gospodarze. Po uderzeniu Woźniaka piłkę z linii bramkowej wybijał Gaudyn.

W ostatnim kwadransie spotkania groźnie uderzał z dystansu Szędzielarz, na posterunku był jednak Huczała. Do końca dogrywki wynik nie uległ zmianie i o wygranej zadecydować musiały rzuty karne, w których o jedno trafienie lepsi okazali się gracze z Landeka i to oni będą reprezentować Bielski podokręg na szczeblu wojewódzkim Pucharu Polski.

Rzuty karne, zaczęli gracze BTS Rekord:

0:0 Szędzielarz Łukasz (broni Huczała)
1:0 Sobas Daniel
1:1 Nagi Dawid
1:1 Habdas Marcin (obok bramki)
1:1 Sobik Łukasz (broni Huczała)
1:1 Trąd Piotr (broni Żerdka)
1:1 Rucki Dariusz (broni Huczała)
2:1 Bernat Mateusz
2:2 Profic Marek
3:2 Sikora Mieczysław

Puchar Polski
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 25.11.2017 18:19
Zmodyfikowany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 27.11.2017 21:28
KS Spójnia LandekBTS Rekord Bielsko-Biała
0:0
(0:0, 0:0)
k. 3:2
Trenerzy:
Bartosz Woźniak (do 27.01.2018 r. Andrzej Myśliwiec)Piotr Jaroszek
Żółte kartki:
    Skład sędziowski:
    • Sędzia główny Wiktor Urbańczyk
    • Sędzia liniowy Mateusz Szczepańczyk
    • Sędzia liniowy Wojciech Ogiegło
    Ocena poziomu meczu: 3.63 (ilość oddanych głosów: 16)
    Oceń: 1 2 3 4 5
    Ocena pracy sędziego: 3.41 (ilość oddanych głosów: 17)
    Oceń: 1 2 3 4 5

    Komentarze

    Wasze komentarze

    IV Liga Śląska
    POZDrużynaMPKT
    1Bełk1530
    2Bytom1529
    3Czaniec1528
    4Radziechowy1524
    5Wodzisław1524
    6Goczałkowice1522
    7Wilcza1522
    8Tychy II1521
    9Gaszowice1421
    10Landek1519
    11TSP II1417
    12Racibórz1415
    13Ustroń1515
    14Jasienica1415
    15Skoczów1515
    16Lędziny1513
    Okręgówka
    POZDrużynaMPKT
    1Czechowice-Dz.1542
    2Bestwina1533
    3Drogomyśl1528
    4Dankowice1427
    5Wisła1527
    6Jaworze1526
    7Koszarawa Ż.1525
    8Chybie1523
    9Góral1422
    10Puńców1522
    11Pruchna1516
    12Łękawica1513
    13Zebrzydowice1513
    14Leśna159
    15Żabnica156
    16Wilkowice155
    A Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1Zabłocie1330
    21909 Piast1326
    3Goleszów1325
    4Skoczów II1324
    5Kończyce M.1324
    6Pogwizdów1323
    7Bąków1320
    8Kończyce W.1318
    9Strumień1318
    10Brenna1315
    11Kaczyce1314
    12Pielgrzymowice1313
    13Dębowiec1312
    14Ochaby130
    A Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Węgierska G.1336
    2Rajcza1333
    3Milówka1331
    4Babia Góra1328
    5Radziechowy II1325
    6Pietrzykowice1223
    7Czernichów1319
    8Gilowice1212
    9Cisiec1311
    10Lipowa1310
    11Sopotnia1210
    12Pewel M.137
    13Soła Ż.137
    14Ujsoły126
    B Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Bronów1127
    2Jaworze II1126
    3Międzybrodzie1126
    4Ligota1123
    5Wilamowice1119
    6Kozy1117
    7Grodziec1116
    8Rybarzowice1113
    9Zabrzeg119
    10Bujaków117
    11Kalna 117
    12Łodygowice110
    B Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1Pogórze922
    2Istebna920
    3Górki W.914
    4Hażlach914
    5Nierodzim913
    6Wielkie II913
    7Iskrzyczyn913
    8Pierściec912
    9Rudnik95
    10Golasowice91
    B Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Juszczyna1025
    2Zarzecze1021
    3Trzebinia1021
    4Pewel Śl.1020
    5Jeleśnia1017
    6Słotwina1015
    7Korbielów1014
    8Bystra (k. Żywca)1010
    9Łękawica II108
    10Kocierz104
    11Przyborów101