Puchar Polski Bielsko - Finał

Przed nami pierwszy finał Pucharu Polski na szczeblu podokręgu. W podokręgu Bielsko-Biała naprzeciw siebie na obiekcie Pioniera Pisarzowice staną: czwartoligowy Spójnia Landek i trzecioligowy Rekord Bielsko. Trofeum bronić będzie zespół z Bielska-Białej.

Obie drużyny do rozgrywek przystąpiły w II rundzie. W drodze do finału łatwiej z rywalami radzili sobie III ligowcy z Bielska, uzyskując bilans bramkowy 28:1, gromiąc w pierwszym meczu B Klasowy Słowian Łodygowica aż 20:0. Spójnia Landek by awansować, uzyskała bilans bramkowy 11:3, a w meczu półfinałowym z MRKS Czechowice potrzebna do rozstrzygnięcia była dogrywka.

Spójnia Landek:

II runda: LKS Bestwina 3:1
IV runda: BKS Stal Bielsko 4:0
1/2 finału: MRKS Czechowice 4:2 (po dogrywce)

BTS Rekord Bielsko:

II runda: Słowian Łodygowice 20:0
IV runda: Pionier Pisarzowice 5:1
1/2 finału: TS Podbeskidzie II 3:0

Najlepszymi strzelcami rozgrywek pucharowych są:

1. Mateusz Kubica, Ronald Solórzano (BTS Rekord) - 5 bramek
2. Błażej Cięciel (Pasjonat), Damian Szczęsny (MRKS), Dawid Nagi (BTS Rekord), Łukasz Nycz (Pionier) - 4 bramki

Poprzednie pucharowe spotkania obu drużyn:

2015/16 III runda: Landek - Rekord 1:4
2014/15 1/2 finału: Landek - Rekord 2:1
2013/14 Finał: Landek - Rekord 0:2
2009/10 II runda: Landek - Rekord 1:2
2008/09 III runda: Landek - Rekord 1:2

Bilans spotkań: 5 meczów, 1 wygrana Landeka, 4 wygrane Rekordu, bramki 11:5 na korzyść BTS Rekord.

Początek spotkania zaplanowano na godzinę 12:00, areną meczu finałowego będzie obiekt LKS Pionier Pisarzowice.

Podokręg BielskoPuchar PolskiZapowiedź
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 24.11.2017 12:18

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom2657
2Bełk2649
3Czaniec2644
4Wodzisław2641
5Radziechowy2641
6Wilcza2641
7Goczałkowice2637
8Tychy II2636
9Jasienica2633
10TSP II2632
11Ustroń2629
12Gaszowice2629
13Landek2629
14Racibórz2625
15Lędziny2623
16Skoczów2623
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.2568
2Drogomyśl2556
3Bestwina2549
4Wisła2548
5Koszarawa Ż.2544
6Puńców2541
7Dankowice2540
8Góral2538
9Chybie2536
10Jaworze2536
11Łękawica2532
12Zebrzydowice2526
13Pruchna2525
14Żabnica2518
15Leśna2510
16Wilkowice255
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2152
2Bestwinka2052
3Pisarzowice2149
4Kaniów2034
5Kobiernice2033
6Czechowice-Dz. II2133
7Hecznarowice2031
8Międzyrzecze2129
9Buczkowice2021
10Wapienica2021
11Bystra (k. Bielska)2015
12Godziszka2014
13Mazańcowice200
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2143
2Goleszów2140
3Skoczów II2139
4Zabłocie2139
5Pogwizdów2137
61909 Piast2136
7Brenna2132
8Kończyce W.2131
9Bąków2128
10Pielgrzymowice2127
11Dębowiec2123
12Kaczyce2122
13Strumień2120
14Ochaby210
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2258
2Milówka2255
3Węgierska G.2254
4Pietrzykowice2245
5Babia Góra2242
6Radziechowy II2232
7Lipowa2227
8Gilowice2225
9Sopotnia2123
10Czernichów2220
11Cisiec2218
12Soła Ż.2116
13Ujsoły2216
14Pewel M.2213
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1954
2Międzybrodzie1947
3Ligota1841
4Jaworze II1935
5Kozy1932
6Rybarzowice1926
7Grodziec1825
8Wilamowice1924
9Bujaków1917
10Zabrzeg1915
11Kalna 1913
12Łodygowice190
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna1536
2Pogórze1434
3Górki W.1526
4Nierodzim1421
5Wielkie II1521
6Hażlach1421
7Pierściec1618
8Iskrzyczyn1417
9Rudnik1512
10Golasowice141
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1843
2Zarzecze1738
3Korbielów1733
4Jeleśnia1626
5Słotwina1726
6Pewel Śl.1726
7Trzebinia1724
8Bystra (k. Żywca)1722
9Łękawica II1720
10Kocierz1811
11Przyborów171